search result placeholder

Philips Tıraş Makinesi

Philips Tıraş Makinesi Çeşitleri ile Kolay Tıraşın Keyfi

Günümüzdeki teknolojik gelişmeler dahilinde tıpkı diğer bakım setlerinde olduğu gibi tıraş konusunda da ortaya çıkan yeni ürünler büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor. Erkeklerin kişisel bakım adına en çok dikkat ettikleri konular hiç şüphesiz sakal ve saçtır. Sakal ve saç bakımı eskiden kişinin kendi kendine rahat bir şekilde altından kalkabileceği bir şey değildir. Ancak günümüzde erkekler herhangi bir kuaföre gitmeden evlerinde kendi kendilerine rahat bir şekilde tıraş olabiliyorlar. Bunda dünyaca ünlü markaların geliştirdiği tıraş makineleri etkin rol oynuyor. Eskiden profesyonel bir saç ya da sakal kesiminin sadece kuaföre gidilerek yapılabildiğine inanılırdı. Ancak günümüzdeki teknoloji erkeklerin de evlerinde saç ve sakallarını arzu ettikleri gibi kesebildiklerini göstermektedir. Birbirinden farklı saç ve sakal kesme makineleri kolay taşınabilir, şarjlı ve aparatlı olduğundan günümüzde oldukça sık tercih ediliyor. İhtiyaca yönelik doğru bir tıraş makinesi alındığında yıllarca sorun yaşatmadan kolay tıraşın rahatlığını yaşatıyor. Elektronik ürünlerde farkını daima göstermiş olan Philips markası erkek bakım ürünlerinde de en son teknolojiyi kullanarak en cazip ve pratik cihazları sunuyor. Philips tıraş makinesi özellikle zengin çeşitleri ile dikkatleri çekiyor. Bu anlamda fiyat ve kalite göz önüne alındığında sizlere dünya standartlarını sunuyor. Her bütçeye göre özel tasarlanmış son teknoloji ürünler ile dilediğiniz yerde rahatça tıraşınızı olabilirsiniz. Üstelik cilde hassas dokunuş sağlayan bıçakları herhangi bir tahrişe neden olmamakta ve tıraş keyfinizin tadını asla kaçırmamaktadır. Philips tıraş makinesi modelleri her zevke ve ihtiyaca uygun farklı çeşitleri ile alıcısı ile buluşuyor. Elbette bu ürünler arasında seçim yaparken erkeklerin de bir takım aradığı özellikler oluyor. Philips 3 başlıklı makine, döner başlıklı makine, Philips innovation tıraş makinesi ya da Philips çift taraflı tıraş makinesi modelleri gibi pek çok çeşit bulmak mümkündür. Philips bu anlamda çeşitliliği geniş tutuyor ve her bütçeye ve ihtiyaca göre farklı bir model sunuyor. Bu anlamda Philips tıraş makinesi seti tercih edecekler için seçenekler bir o kadar artıyor.

Hem Sakal Hem De Saç Kesimi İçin Son Teknoloji Modeller

Philips sakal tıraş makinesi modelleri arasında sadece saç ve sakal için değil genel olarak vücut için kullanılabilecek modeller de bulunuyor. Bu anlamda Philips tıraş adına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Philips tıraş makinesi yedek parçaları konusunda da sorun çıkarmayan bir markadır. Çünkü Philips’in orijinal yedek parçalarını bulmak da kolay. Philips erkek tıraş makinesi modelleri genellikle uzun vadede hiçbir sorun çıkarmaz ancak oluşabilecek bir sorunda yedek parça konusunda da problem yaşatmamaktadır. Çünkü yanlış bir tercih ile tıraş makinesinden hem istediğiniz verimi alamayabilir hem de uzun vadede yararlanamayabilirsiniz. Bu sebeple sınırsız çeşitte sunulan Philips tıraş makineleri her ihtiyaca yönelik sunulmaktadır. Özelliklerine baktığınızda sizin için en uygun, ekonomik ve kaliteli modeli seçmeniz mümkündür. Philips’in V şekilli bıçaklı modelleri benzersiz bir tıraş deneyimi sunarken en ulaşılamaz noktalardaki tüy ve kılları alma kapasitesindedir. Birkaç günlük kesilmemiş sakallarda, farklı uzunluktaki ya da yatık şekildeki sakallarda en iyi şekilde kesim sağlar, rahat ulaşır. 8 yönlü kıvrım başlıkları bulunan modellerde her tıraş başlığı kişinin yüz kıvrımlarına uyum sağlamak adına tasarlanmıştır. Bu sebeple toplamda 8 yöne hareket eder ve her bir noktaya ulaşır. Üstün kıvrım yeteneği çok daha az darbe ile çok daha fazla bölgeye ulaşmayı hedefleyerek tasarlanmıştır. Geçişlerde %20’ye kadar daha fazla tüy alarak çok daha işlevsel olmaktadır. 8 yönlü ContourDetect başlığı bulunan modeller yüz ve boyun kıvrımlarını rahat bir şekilde dolaşır, tüm tüyleri hassas bir şekilde toplar. Her bir harekette tüy toplama oranı %20’den fazla olur. Kısa zaman zarfında bütün yüzeyi dolaşarak tüm tüy ve kılları toplayan bu ürün etkili çözümler sunmaktadır.

Philips ile Kaygan Dokunuş, Pürüzsüz Bir Cilt

Tıpkı yüzde olduğu gibi vücudun diğer bölgelerindeki istenmeyen tüy ve kılları almak adına Philips vücut tıraş makinesi modellerine bakmanız yeterli olacaktır. Philips tıraş makinesi bıçakları oldukça kalitelidir ve ciltte bir tahrişe sebep olmaz. Erkek vücut bakım seti olarak da bilinen vücut tıraş makineleri ince tasarımla sunulmakta olup cilt koruma sistemine sahiptir. Bunun anlamı daha küçük, hassas bölgelerde daha rahat hareket edilebilmesidir. Hassas bölgelerde herhangi bir kesik ya da çiziğe neden olmaz. Kutu içerisinde yer alan ekstra aparatları ile bölgeye uygun kesim yapılabilmektedir. Örneğin 1 cm’den uzun tüyler için 3 mm’lik tarak kullanılarak öncelikle düzeltme yapılabilir. Philips vücut tıraş makineleri su geçirmemekle beraber duşta kullanıma uygundur. Cihazın başlığında tüy birikimini engellemek için 3 mm’lik tarağı rahatlıkla çıkarılıp temizlenebilmektedir. Philips tıraş makinesi seti içerisinde tüm aparatlarla verilmektedir. Philips tıraş makinesi şarj aleti de set içerisine dahildir. Philips’in özellik bakımından en işlevsel ve en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi de Philips ıslak kuru tıraş makinesi çeşitleridir. Bu modeller cilt ister ıslak olsun ister kuru en iyi şekilde korunur. Kesik ya da çiziklere karşı en iyi önlemi de yine bu modeller almaktadır. Kendiliğinden bilenen bıçakları, üç yöne birden esneyebilen oynar başlıkları ve hassas düzelticisi ile benzersiz bir tıraş keyfi sunmaktadır. Bu modeller nasıl tıraş olmak istediğinize kendinizin karar vermesine olanak tanımaktadır. Kuru ve hızlı bir tıraş tercih edebilmekle beraber dilerseniz duşun altında jel ve köpük ile yapılacak ıslak tıraşı da tercih edebilirsiniz. Bu anlamda sadece ayna başında değil, duş esnasında da rahatlıkla tıraş makinenizle tıraşınızı olabilirsiniz. Su geçirmeyen ve herhangi bir sorun çıkartmayan yapıda imal edildiğinden su altında rahat tıraş olmanın keyfini sürmek mümkündür. Bu modeller sayesinde ister ıslak ister kuru olsun rahat bir tıraşın keyfini sürebilirsiniz. Vücut tıraş makineleri yuvarlak profilli başlığa sahip olduğundan pürüzsüz bir şekilde ciltte kayma sağlar. Boyun, çene ve çene çizgisi gibi zorlu bölgelerde üç bağımsız hareketli esnek başlıkları sayesinde yakın temas sağlar ve temiz bir tıraş deneyimi sunar. ComfortCut bıçakları bulunan Philips 3 başlıklı tıraş makinesi modelleri 3 yöne esneyen başlıkları ile ıslak ya da kuru şekilde rahatlıkla tıraş olmaya imkân tanır. Tek dokunuşla açılan makine hassas düzeltici özelliği ile büyük kolaylık tanır. Philips döner başlıklı tıraş makinesi olarak da bilinen bu modeller günümüzde en sık tercih edilen modeller arasındadır. Döner başlıklı tıraş makinesi de modellerine göre birbirinden ayrılabilir, farklılıklar gösterebilir. Philips’in birbirinden kullanışlı tıraş makinesi çeşitlerine bakarak en uygun özellikler seçilebilir.

Uzun Pil Süresi ile Yarıda Kalmayan Tıraş Keyfi

Philips’in tıraş adına büyük kolaylık sağlayan modellerinden bir diğeri ise Philips OneBlade tıraş makinesi olmaktadır. Bu pratik makine ile her uzunluktaki sakal kısaltılabilir ve arzu edildiği gibi şekillendirilebilir. 4 aya kadar dayanabilen değiştirilebilir bıçaklara sahiptir. En önemli özelliklerinden bir tanesi de su geçirmez gövdesi sayesinde hem kuru hem de ıslak olarak kullanılabilmektedir. 1, 3 ve 5 mm olmak üzere üç tane düzeltme tarağı bulunmaktadır. Philips hibrit tıraş makinesi özellikleri de bu cihazlarda vardır. Yani her türlü bıyık, sakal arzu edildiği gibi şekillendirilebilir, düzeltilebilir. Kirli sakal tarağı da mevcut olmakla beraber bir tane de yedek bıçak verilmektedir. Ayrıca pili oldukça dayanıklıdır ve 45 dakikaya kadar kullanım imkânı sunmaktadır. Philips tıraş makinesi pili bu anlamda tıraş keyfinizi sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeniz açısından oldukça dayanıklıdır diyebiliriz. 45 – 70 dakika gibi bir süre ile rahatlıkla kesintisiz bir şekilde tıraşınızı olabilirsiniz. Hem sakal hem de saç tıraşı esnasında herhangi bir sorun yaşamadan dilediğiniz stili kendinize uygulayabilirsiniz. Günümüzün yenilikçi tıraş makinelerinden bir tanesi de Philips cool skin tıraş makinesi çeşitleridir. Cool skin modelleri %100 su geçirmez yapıda olmakla beraber tahrişsiz ve rahat bir tıraş deneyimi sunmaktadır. Jel ya da losyon tıraş esnasında cildi nemlendirmektedir. Bu da daha cildi yakın bir tıraşa hazırlar. İçeriği vitaminlerle zenginleştirilmiş olan sağlıklı jel/losyon cilde enerji verir. Kartuş sistemi ise çok pratiktir. Rahat bir şekilde takılıp çıkarılabilmektedir. Philips cool skin tıraş makinesi eşsiz kayma halkaları ile jelin teniniz üzerine rahat yedirilmesine olanak tanır. Jelin cilt temas süresi arttığından daha kolay bir kayma ve dolayısıyla kusursuz bir tıraş söz konusu olur. Bu tıraş makinesi, duştayken su altında bile tıraş olabilmenizi mümkün kılmaktadır. Sıcak su ciltteki gözenekleri açacağından daha pürüzsüz bir tıraş imkânı bulursunuz. Rahat kesim sağlayan bıçak sistemi kılı kaldırmakta ve bu sayede kolay bir tıraş mümkün olmaktadır. Sıcak su altında tıraş çok daha rahat olduğundan belirgin özellikleri ile bu cihazlar sizlere büyük avantaj sağlamaktadır.

Islak ve Kuru Tıraş İçin En Kaliteli Modeller

Her ne kadar günümüzde kablosuz, şarj edilebilen tıraş makineleri tercih edilse de Philips kablolu tıraş makinesi arayanlar için de seçenekler mevcuttur. Şarj edilebilen cihazları kablosunu takarak da kullanma olanağına sahipsiniz. Ancak Philips tıraş makineleri 16 saat şarj edilerek 70 dakikaya kadar kablosuz bir şekilde kullanılabildiği için kablolu kullanım çok da tercih edilmemektedir. Yine cihazla beraber kablosu verildiğinden dilediğiniz yerde cihazın kablosunu takarak kullanmak da mümkündür. Tıraş olurken kabloyu kullanmak yerine şarj ederek kablosuz bir şekilde çok daha rahat kullanabilirsiniz. Ancak saç kesim için kullanılacak makinelerde kablo tercih ediyorsanız yine kablolu modellere bakabilir ve sizlere en uygun olan modellerden bir tanesini seçebilirsiniz. Standart bıçaklarla kıyaslandığında 10 kat daha fazla koruma sağlaması ile bilinen Philips Aqua Touch tıraş makinesi yuvarlak profilli başlığı ile ciltte pürüzsüz bir şekilde kayma sağlar. Aquatouch tahmin edilebileceği üzere ıslak ve kuru tıraş özelliğine sahiptir. Arzu edildiği takdirde köpük ve jel ile, duş esnasında ıslak tıraş tercih edilebilir. MultiPrecision bıçak sistemine sahip olan cihaz hızlı ve bir o kadar yakın tıraş deneyimi sunmaktadır. Sadece birkaç darbe ile tüm sakalı kaldırır ve kesme işlemini gerçekleştirir. Beş adet bağımsız hareket özelliğini barındıran cihaz aynı zamanda beş boyutlu oynar başlığı da bulunmaktadır. Bu sayede çene hattı ve boyunda hızlı ve yakın bir tıraş söz konusu olur. Cihazdaki cilt dostu hassas düzeltici ile dilediğiniz sakal tarzını uygulayabilirsiniz. Bıyık ve favorileri düzeltmek için de oldukça idealdir. Philips Aqua Touch 1 saatlik şarjı ile 45 dakikadan fazla tıraş imkânı tanımaktadır. Bu da sizlere rahat ve keyifli bir tıraş süresi için bol bol vakit tanımaktadır. Tıpkı bıyık, sakal ve vücutta kullanılan modelleri olduğu gibi saç için de Philips’in birbirinden farklı özellikte makinesi bulunmaktadır. Philips elektrikli saç tıraş makinesi paslanmaz çelik bıçakları, yenilikçi tarzda kesici üniteli, ayarlanabilir saç tarakları ile saçlarınıza istediğiniz şekli vermeye olanak tanıyor. Makinede çift taraflı kesici ünite bulunmaktadır. Düşük sürtünme sağlayan yapısı ile kişi saçını istediği gibi kısaltabilir, istediği şekli rahatlıkla verebilir. Yenilikçi kesici ünitesi ile sıradan bir saç kesme makinesinden iki kat daha hızlı kesim sağlar. Çelik bir muhafazası olduğundan oldukça da dayanıklı bir yapıdadır. Uzunluğu seçmek için ayar tekerini çevirmek yeterli olmaktadır. Ardından kilitleyerek ayarda sabit kalması sağlanabilir. 1 ila 23 mm arasında 23 uzunluk ayarı bulunmaktadır. Bu ayarlardan kesme şekline göre istenen seçilebilmektedir. Ayrıca dilenirse tarak aparatı kullanılmadan saçı 0,5 mm uzunluğunda dahi kesmek mümkündür. Saçlarınızı dilediğiniz şekle sokmak ise aparatlar sayesinde gayet basittir. Arzu ettiğiniz numara tarağı kullanarak ister çok kısa ister daha uzun isterseniz saçınızın belirli yerlerini kısa bırakabilirsiniz. Bu anlamda Philips saç tıraş makineleri oldukça kullanışlıdır. Elektrikli saç tıraş makineleri de farklı modeller ile sunulmaktadır.

Philips Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Daha önce de altını çizdiğimiz gibi Philips tıraş makinesi konusunda oldukça zengin çeşide sahip bir markadır. Bu anlamda 3 başlıklı makinelerden çift taraflı makinelere, döner başlıklılardan saçma kesme makinelerine kadar her türlü ihtiyacı karşılayacak modelleri bulunmaktadır. Philips Pro tıraş makinesi ise profesyonel bıçak sistemine sahiptir. Yatık ve farklı uzunluktaki birkaç günlük sakalları nazikçe, yumuşak bir şekilde kesmede etkilidir. Philips’in vücutta istenmeyen tüy ve kılları almaya yönelik makineleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sayısız seçenekle alıcıya sunulmaktadır. Suya dayanıklı, pil ömrü uzun, zarif tasarımlı makineler ile ister sakal tıraşınız için ister saç tıraşınız için Philips’in dilediğiniz modelini tercih edebilirsiniz. Philips tıraş makinesi fiyatları da elbette fonksiyon ve beğeniye göre farklılık göstermektedir. Philips’in tıraş makine çeşitlerinden hangisini alırsanız alın kaliteli bir makine aldığınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü Philips dünya standartlarında ürettiği cihazlar ile her bütçeye uygun kaliteli makineler sunmaktadır. Bu noktada önemli olan ihtiyacınızın belirlenmesidir. Sakal, saç kesimi için alınabilecek sınırsız çeşit bulunmaktadır. Ufak bir araştırma yapıldığında hemen herkesin rahatlıkla sahip olabileceği modeller olduğu görülebilir. OneBlade, hibrit, 3 başlıklı, döner bıçaklı, Cool Skin gibi ihtiyacınıza yönelik modellerden istediğinize sahip olabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en ideal Philips tıraş makinesini seçebilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatlarını araştırırken mutlaka ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri göz önünde bulundurun. Bu cihazdan daha uzun vadede daha çok memnun kalmanız açısından önemlidir. Philips farklı fiyat aralıkları ile kalitesinden herkesin faydalanması için olanak tanımaktadır. Philips’in birbirinden farklı özellik ve kapasitedeki tıraş makinelerini Trendyol sayfasını inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürüne anında ulaşabilirsiniz.

search result placeholder