Paşabahçe

18542 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Paşabahçe

Paşabahçe

Ürettiği birbirinden özel züccaciye ürünleriyle kullanıcılarına başarılı bir şekilde hizmet veren Paşabahçe ile, yiyecek ve içecekleri daha zarif bir şekilde sunabilmek mümkün hale gelir. Porselen ve cam gibi malzemelerin dayanıklı yapısından yararlanılarak geliştirilen bardak, tabak gibi gereçler sofralara şıklık katar. Cam ile porselenin yaratıcı şekilde kullanıldığı tasarımlar, estetik çizgileriyle mutfağınızda şık ürünlere yer vermenizi sağlar. Paşabahçe bardak çeşitleri, farklı genişliklere ve uzunluklara sahip modellerle içecek tüketimini kolaylaştırır. Su tüketiminden çay ve kahveye kadar varan sıcak içecekler için özel olarak geliştirilmiş bardaklarla beraber, ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle ailenize ve misafirlerinize sunum yapabilirsiniz. Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı bardaklar, olası kazalara karşı güven veren sağlamlıklarıyla da beğeni toplar. Paşabahçe ürünleri, bulaşık makinesinde yıkanabilmeye uygun olmalarıyla kullanım sonrasında temizlik işlemlerinin kolayca gerçekleştirilebilmesine olanak tanır. Farklı sıcaklık değerlerine uyum gösteren cam ve porselen züccaciye ürünleri parlak ve göz alıcı görünümleriyle dikkat çeker. Ergonomik tasarımlı ürünler, kullanıcılarına kavrama konusunda kolaylık yaratır ve yiyeceklerle içecekleri rahatça tüketmeyi sağlar.

Ev Yaşamına Paşabahçe Ürünleriyle Konfor Katın

Paşabahçe kavanoz çeşitleri, tahıllardan reçellere kadar birçok gıdayı başarıyla saklayabilmeniz için geliştirilmiştir. Cam kavanozlar saydam gövde yapıları sayesinde içlerinde hangi ürünün yer aldığını görmeyi de kolaylaştırır. Pratik bir şekilde açılıp kapatılabilen kavanoz modelleri, kullanışlı kapak sistemi sayesinde hem yiyeceklerin düşmesini önler hem de hava girişini engeller. Bulaşık makinesine uygun konumda yerleştirip suyun içerisine ulaşmasını sağlayabileceğiniz kavanozları temizledikten sonra başka gıdalar için kullanılabilmeye uygun hale getirebilirsiniz. Yemek sofralarında su ihtiyacını akılcı bir şekilde karşılamak için Paşabahçe sürahi modellerini değerlendirebilirsiniz. Estetik kıvrımlarıyla göze hoş gelen bir görünüm kazanan Paşabahçe sürahi modelleri, farklı depolama kapasitelerine sahip alternatif modellerle ailenizin nüfusuna göre uygun seçimler gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Kapaklı şişeler de üreten marka sayesinde, suyun dökülmesini önleyip ürününüzü yanınızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Cam şişeler suyun sağlıklı bir şekilde saklanması ve kolayca içilebilmesi için idealdir.

İçecek Tüketimini Kolaylaştıran Bardak Tasarımları

Paşabahçe çay bardağı aracılığıyla her gün sıklıkla tüketilen sıcak içecekler arasında yer alan çayı rahatça tüketmek kolaylaşır. İnce belli çay bardakları, sade modellerin yanı sıra çeşitli motiflerle süslenmiş alternatif opsiyonlar da sunar. Farklı kapasitelere sahip çay bardağı modelleri, altlıklarıyla beraber uyumluluk yaratarak zemine çay dökülmesini de önler. Sıcaklığın tamamının geçmesini önleyen cam gövdeler sayesinde sıcak çayınızı yudumlarken bardağı elinizi yakmadan tutabilirsiniz. Kulpsuz klasik çay bardaklarına ek olarak yüksek kapasiteli ve kulplu çay bardakları da tiryakilere hizmet verir. Çok sayıda parçadan oluşan Paşabahçe cam ürünleri sayesinde misafirlerinizi ağırlarken bir örnek çay bardaklarıyla ikram yapabilirsiniz. Türk kahvesini sıklıkla tüketen kullanıcıların işlerini kolaylaştıran Paşabahçe kahve fincanı setleri sayesinde, arkadaşlarınızla beraber sohbet ederken lezzetli bir içim gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli motif ve desenlerle oldukça zarif bir şekilde üretilen Paşabahçe fincan çeşitleri, kulpları sayesinde ergonomik bir şekilde kullanılır. Paşabahçe indirim avantajlarıyla sahip olabileceğiniz çay bardakları ve kahve fincanları, birbirinden özel modellerle oldukça geniş bir ürün gamı yaratarak zevklerinize uygun seçenekler sunar. Paşabahçe Türk kahvesi fincanı, tepsilerle ve tabak altlıklarıyla yarattıkları uyum sayesinde şık sunumlar için ideal gereçler arasında bulunur. 

Dekoratif ve Kullanışlı Tasarımlara Sahip Paşabahçe Züccaciyeleri

Bardaklardan ve sürahiden oluşan Paşabahçe su takımı modellerinde, iş yerinizde misafirlerinize içecek sunarken ya da evinizde ailecek yemek yerken sofrada suya kolayca ulaşmak için yararlanabilirsiniz. Dekoratif tasarımlarıyla bulundukları ortama daha estetik bir görüntü katmayı başaran zarif su takımları, birbirileriyle uyumlu parçalardan oluşmalarıyla da beğeni toplar. Paşabahçe aksesuar seçenekleriyle beraber de kullanabileceğiniz bu takımlar, derin bardaklara sahip modeller sayesinde tek seferde susuzluğu giderebilmeyi de kolaylaştırır. Göz uyumu yaratan su takımları, sürahi ve su bardağı gibi elemanların yanı sıra farklı türlerdeki içecekleri tüketebilmeye yardımcı parçaları içeren modellere de sahiptir. Farklı sayıdaki parçaların bileşimden oluşan bu setler Paşabahçe online alışveriş desteği yardımıyla kısa sürede sipariş edilebilir. Evlerin tasarımına katkıda bulunan bir diğer ürün olan Paşabahçe vazo çeşitleri sayesinde, yemek masasından mobilyalara kadar birçok farklı noktada konumlandırılabilecek ürünlere sahip olunur. Vazoların çiçek koymaya uygun yapıları evinizi sevdiğiniz çiçeklerle süsleyebilmenizi de sağlar. Sade olarak da kullanılabilen Paşabahçe vazo özel seri ürünleri, dekorasyonunuzu tamamlayabilmeniz için size yardım eder.

Mutfaklarda Akılcı Çözümler

Paşabahçe yağdanlık modelleri aracılığıyla yemek hazırlarken ihtiyaç duyduğunuz yağlara kolayca erişebilirsiniz. Ayçiçek yağından fındık ve zeytinyağına kadar farklı türlerdeki yağları pratik bir şekilde yerleştirebileceğiniz yağdanlıklar, geniş hazneleri sayesinde yüksek kapasiteye erişir. Pratik ağızlık sistemi sayesinde sadece gerekli anlarda yağ damlamasını sağlayabilirsiniz. Yemeklik yağları başarıyla ve taze şekilde koruyabilmeniz için ideal olan yağdanlıklar, ince tasarımlarıyla tezgâhlarda az alan kaplar. Gövdelerinde zeytin dalı desenlerine yer veren yağdanlıklar, zeytinyağı saklamak için şık bir aksesuara sahip olmanızı da sağlar. Paşabahçe Allegra bardaklarla ayrandan meyve suyuna kadar farklı türlerdeki içecekleri ailenize pratik bir şekilde sunabilirsiniz. Kalın tabanları kırılmaya karşı dayanıklılık yaratan minimal tasarımlı bardaklar, geniş ağızlı yapılarıyla da içim sırasında kolaylık yaşatır. Tırtıklı ve çizgili gövde tasarımlarıyla dikkat çekici bir dizayn oluşturan Paşabahçe Diamond bardak modelleri, soğuk ve sıcak içeceklerin sunumunda yararlanmak için mutfak dolabınızda yer verebileceğiniz ürünler arasındadır. Paşabahçe çay seti sipariş ederek, bardak ve altlığa bir arada sahip olarak birbirlerini tamamlayan parçalardan oluşan züccaciye ürünlerine erişebilirsiniz. Özel olarak üretilen Paşabahçe çay tabağı ürünlerini inceleyip zevklerinize hitap eden tabaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kullanıcıları İçin Avantaj Yaratan Paşabahçe Ürünleri

Kuru ve sıvı gıdaları saklayabilmek için evinizde yer vermeniz gereken yardımcılar arasında bulunan Paşabahçe saklama kabı çeşitleri sayesinde, birçok ürünü düzenli bir şekilde muhafaza edebilme şansı yakalarsınız. Kapaklı tasarımları sayesinde içlerine rahatlıkla ulaşılabilen ve koruyucu kapak yapısı yardımıyla toz ve kire karşı muhafaza edilen gıdalara sahip olmayı mümkün kılan kaplar, küçük ve büyük ebatlardaki ürün opsiyonlarını birlikte sunar. Toz halindeki ürünlerden sos malzemelerine ya da çeşitli tatlılara kadar birçok gıdayı saklama kaplarıyla güven içerisinde koruyabilirsiniz. Paşabahçe su bardağı çeşitleri, farklı cam renklerine sahip alternatifler içerdiği için, birbirileriyle uyumlu bir görünüm oluşturan züccaciyeleri yemek sofralarına şık bir şekilde yerleştirebilmek kolaylaşır. Paşabahçe tepsi çeşitleri, cam malzemenin sağlıklı yapısıyla üretilen modeller içerir. Hem fırınlarda kullanılabilen hem de yiyecek ve içecek sunumlarında yararlanılabilen farklı modelleri bir arada sunan marka, mutfaklarda kullanıcılarına pratik destek oluşturur. Sıcağa karşı dayanıklı Paşabahçe borcam ürünleriyle fırınlardaki sıcak ortama dayanıklı yapıya sahip aksesuardan yardım alabilirsiniz. Keklerden böreklere kadar birçok hamur işi Paşabahçe borcam fiyatları yönünden de ekonomik avantajlar sunan bu gereçlerle rahatça pişirilebilir. Yiyecekleri sunarken de borcam üzerinde kesim yapıp parçaları tabaklara aktarabilirsiniz.

İçecek Sunumlarını Zarif Ürünler Aracılığıyla Gerçekleştirin

Paşabahçe kadeh modelleri, zarafet yaratan tasarımlarıyla içecek sunumlarında şıklık yaratır. İnce tutma saplarıyla oldukça estetik bir görünüm kazanan kadehler, uzunlamasına ya da genişlemesine gövde yapılarına sahip opsiyonlarla zevklerinize göre seçim yapabileceğiniz birçok ürün içerir. Paşabahçe Timeless kadehlerle, meşrubat sunumunda faydalanabileceğiniz göz alıcı bir aksesuar sipariş edebilirsiniz. Denge yaratan geniş taban özelliği kadehlerin masa üzerinde güvenli şekilde durmasını ve içeceğinizin muhafaza edilmesini sağlar. Paşabahçe kupa çeşitleri, dayanıklı tutma saplarıyla sıcak içecek tüketirken elinizin gövdeye temas etmesini önler. Kalın camlı kupalar sağlam gövdeleriyle farklı türlerdeki içecekleri zevkle yudumlayabilmek için de idealdir. Sıvı tüketiminin vazgeçilmezi su takımı Paşabahçe ürünleri sayesinde, modaya uygun tasarımlarıyla dikkat çeken züccaciyelere sahip olabilirsiniz. Trendleri yakından takip eden kullanıcıların tercihi olan modern su takımları bardakları, içecek doldurmayı kolaylaştıran sürahi tasarımlarıyla öne çıkar. Klasik dizayna sahip minimal modellere ek olarak, farklı hatlarıyla dikkat çekici bir yapı kazanan sürahileri içeren su takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Paşabahçe Aksesuarlarla Misafirlerinizi Şık Bir Şekilde Ağırlayın

Paşabahçe Aurora setler, bardaklardan kaselere kadar birçok mutfak gerecine yer veren modellerle konuklarınızı daha zarif bir şekilde misafir edebilmenizi sağlar. Paşabahçe kase çeşitleri, pürüzsüz yüzeye sahip modellere ek olarak, çeşitli hat ve desenlerle işlenmiş modellere de yer vererek tatlılarınızı sunarken size destek olur. Paşabahçe yemek takımı ile sofranızı sunum için elverişli hale getirirsiniz. Geniş tabakların yanı sıra çorba tabaklarıyla da zenginleşen yemek takımları, başlangıç yemeklerinden tatlılara kadar uzanan geniş bir menüyü misafirlerinize tek tek ve şık bir biçimde sunabilmenize yardımcı olur. Birbirleriyle renk, tasarım ve desen gibi açılardan tam uyum oluşturan takımlar sayesinde, daha zarif bir ortamda öğünleri tüketebilmek de mümkün hale gelir. Paşabahçe bardak seti aracılığıyla aile üyelerinin yemek sırasında farklı bardakları kullanarak su ihtiyacını giderebilmesini sağlarsınız. Paşabahçe hediyelik eşya ürünleri arasından sipariş edebileceğiniz özel bardaklarla, değer verdiğiniz kişiler için oldukça düşünceli bir armağan seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Paşabahçe servis tabağı modelleri, yemeklerde servis yaparken kullanıcılara kolaylık yaratır. Bu tabakların üstlerine yerleştirilebilen diğer tabaklar sayesinde, şık bir altlık oluşturma şansı da elde edilir.

Mutfaklarda Yer Verilmesi Gereken Gereçler

Paşabahçe çay takımı çeşitleri, kahvaltılardan misafir ağırlamaya kadar farklı zamanlarda sıcacık çayları başarıyla sunabilmek için geliştirilmiştir. Çay takımları kaliteli camlarla üretilmeleri sayesinde sıcağa karşı sağlamlık kazanırken çatlama sorununa karşı da başarılı bir koruma yaratır. Çay sunumunu tamamlayan Paşabahçe şekerlik aracılığıyla kesme şekerleri tepside bir arada tutabilirsiniz. Zarif ayaklara sahip şekerlikler, estetik dizaynlarıyla takımınızı tamamlar. Hafif olmalarına ek olarak, geniş bir alan sunmalarıyla da kullanıcılarını memnun eden Paşabahçe Elysia bardaklar, kavramayı kolaylaştıran desenli gövdeleriyle içecek tüketmek için uygun aksesuarlar arasındadır. Türk kahvesi tiryakileri için geliştirilen Paşabahçe kahve yanı su bardağı modelleri, küçük ebatlarda üretilmeleriyle fincanlara uyum gösterir. Kahveyle beraber su da içerek rahat bir şekilde yudumlama yapabilmeyi sağlayan kahve yanı bardakları, takımınızı tamamlayarak görsel olarak da fark yaratır. Sabah saatlerinde iş ya da okul öncesinde kahvaltı malzemelerini başarıyla bir arada sunabilmeye yardım eden Paşabahçe kahvaltılık çeşitleri, yumurtadan reçele kadar birçok gıdayı bir arada tüketebilmeniz için idealdir. Mutfak raflarını daha efektif şekilde kullanabilmek için imal edilmiş olan Paşabahçe kavanoz ve baharatlık takımları aracılığıyla, yemek yaparken ihtiyaç duyduğunuz ürünlere pratik bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Beğeni Kazanan Züccaciyeler

Paşabahçe pasta tabağı sayesinde doğum günü kutlamalarından evinizde özel günler için hazırladığınız tatlılara kadar birçok ürün için şık bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Yemeklerinize tuz atmak isteyen misafirlerinize bu konuda kolaylık yaratmak için sofranızda Paşabahçe tuzluk çeşitlerine yer verebilirsiniz. Evlilik öncesinde yapılan alışverişlerde avantaj yaratan ve birçok ihtiyacı bir arada karşılayan Paşabahçe çeyiz seti modelleri, takım halindeki züccaciyelere sahip olabilmeye olanak tanır. Kahvaltıların baş misafirlerinden biri olan reçelleri, Paşabahçe reçellik ürünleriyle sofranızda barındırabilirsiniz. Maç izlerken ya da misafirlerinizle beraber çeşitli içecekler tüketip sohbet ederken Paşabahçe çerezlik çeşitlerini kullanıp daha hijyenik şekilde birçok çerezi bir arada tüketebilirsiniz. Evinizde kek yapabilmenizi kolaylaştıran Paşabahçe kek kalıbı aracılığıyla her noktası aynı oranda pişmiş nefis hamur işi tatlılar hazırlayabilirsiniz. Paşabahçe kek standı ile, pişirdiğiniz kekleri sunum için yerleştirebileceğiniz geniş yüzeyli bir züccaciyeye mutfak takımınızda yer verirsiniz. Paşabahçe koleksiyon seçenekleri  içerisinde bulunan takım halindeki setlerle, birbirlerine uyum gösteren renk ve biçimlere sahip züccaciyelere kolayca sahip olun.

Özel Tasarımlarla Artan Şıklık

Paşabahçe özel seri içerisindeki su bardakları, gövdelerinde yer verdikleri farklı tasarım stilleriyle birçok opsiyon içerir. Paşabahçe bardak modelleri, bulaşık makinesi ile yıkanarak sararma sorununun üstesinden gelmeyi kolaylaştırarak parlak görünümlerini korur. Paşabahçe dekorasyon seçeneklerinden yararlanarak mutfağınızda yer vereceğiniz züccaciyeler, yiyecek ve içecek tüketimini daha zarif gereçlerle gerçekleştirebilmenizi sağlar. Paşabahçe koleksiyon yaparak takım oluşturmak isteyen kullanıcılar için boyutları ve renkleri uyumluluk oluşturan aksesuarlara ürün gamında yer verir. Tuzdan karabibere kadar çeşitli ürünleri, Paşabahçe baharat takımı aracılığıyla güvenli bir şekilde saklayıp gerekli anlarda kullanabilirsiniz. Otantik tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihi olan Paşabahçe Osmanlı serisi ile, kahvelerden sulara kadar içeceklerinizi eski motiflerin yarattığı dekorasyonla sunabilirsiniz. Paşabahçe çocuk tabakları, sofralarda çocukların kullanıma uygun ebatlarda üretilen mutfak gereçlerinden yararlanabilmeye imkân tanır. Romantik akşam yemeklerinin tamamlayıcısı olan Paşabahçe şamdan çeşitleriyle, mum ışığında keyifli bir yemek yiyebilmek için uygun ortam yaratırsınız.

Esnek Kullanım Avantajları

Misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz Paşabahçe sunum tepsisi aracılığıyla, aynı anda birçok fincana ve çay bardağına aynı ürün üzerinde yer verebilirsiniz. Paşabahçe dekoratif ürünler arasında da önemli bir konumda yer alan tepsiler, şık desenlerle süslenerek tasarım açısından da kullanıcılarından tam not almayı başarır. Paşabahçe ev hediyesi seçenekleri içerisinden yapabileceğiniz seçimlerle, bardaklardan kaplara ya da vazolara kadar oldukça geniş bir alanda, sevdiklerinizi mutlu edecek armağanlar hazırlayabilirsiniz. Paşabahçe hazırlık seti yardımıyla mutfağınızda yemek hazırlarken pratik bir şekilde destek alabileceğiniz gereçlere erişirsiniz. Çukur kaselere de yer veren setler salatadan çeşitli soslara kadar birçok gıdayı başarılı bir şekilde sunuma hazır hale getirebilmenize olanak tanır. İç içe geçebilen parçalardan mürekkep setler aracılığıyla az alan kaplayan mutfak ürünlerine sahip olmanın avantajını yaşarsınız.

Paşabahçe ile İşlevsel Züccaciyelere Erişin

Plastik kapaklı saklama kapları, hem yiyeceklerinizin hava alarak bayatlamasını önler hem de hijyenik bir ortamda uygun saklama koşullarını oluşturur. Paşabahçe'nin işlevsel ürünleri arasında yer alan kavanoz takımları ise irili ufaklı parçalardan oluşan setler yaratarak mutfağınızın raflarını ve dolaplarını başarıyla değerlendirebilmenize imkân tanır. Kapak sistemiyle üretilmiş kavanozlar, baharattan susam ve karanfil gibi ürünlere kadar birçok kuru gıdayı yerleştirebilmek için ideal bir yapı taşır. Dekorlu bardak takımları, büyük ve küçük boy gereçleri içeren yapılarıyla hem yetişkinler hem de çocuklar için gerekli kolaylığı yaratır. Ürün gamında kahvaltılarda kullanabileceğiniz tereyağlıklara da yer veren Paşabahçe ile, leziz tereyağına iştah açıcı kabı içerisinde ulaşarak ekmeklerinizi keyifle tüketebilirsiniz. Kokteyl bardakları sayesinde meyvelerden oluşan enfes kokteylleri oldukça estetik şekilde sunabilirsiniz. Kulplu ve kulpsuz sürahiler Paşabahçe outlet ürünleri arasından incelenerek kişisel beğenilere göre Trendyol'dan online olarak sipariş edilebilir.