Pano

3636 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Pano

Ofislerde iş amaçlı ve evinizde dekoratif bir ürün olarak kullanabileceğiniz pano, kullanışlı ve çok fonksiyonlu yapısıyla pek çok kullanıcının beğenisini kazanır. Kullanım alanına göre farklı materyaller ve tasarımlara sahip pano modelleri, Trendyol pano koleksiyonunda toplanır. içerisinde de seçenekleri bulunan ürün, hayatınızın her alanında size yardımcı olur. Genellikle çerçeve tipinde görülen pano modellerini, bulunduğu mekanda hoş bir hava oluşturması için tercih edebilirsiniz.

Farklı İşlevlere Sahip Pano Modelleri

Materyalleri ve işlevleriyle pek çok farklı çeşidi bulunan pano, kullanışlı özellikleri ile ihtiyacınızı karşılamayı hedefler. Küçük mantarların bir araya gelip çerçeveleştirilmesiyle oluşan mantar pano, çoğu ofiste sıkça görülen ürünler arasında yerini alır. Not ve belgeleri bu ürüne bir toplu iğne ya da raptiye yardımıyla sabitleyebilirsiniz. Aynı zamanda evinizde fotoğraflarınızı ve kişisel notlarınızı da mantar panolara asarak duvarınızda bulundurabilirsiniz. Yenilikçi, şık ve modern görünümüyle dikkat çeken tel fotoğraf askılığı pano, koleksiyonda pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünlerden olur. Anılarınız ve sevdiğiniz tüm eşyalar hep gözünüzün önünde olabilir, kıskaçlar yardımı ile kolayca eşyalarınızı panoya tutturabilirsiniz. Çalışma masalarının üzerinde kullanılan ızgara pano ise notlarınızı ve fotoğraflarınızı dekoratif bir şekilde sergilemenizde etkili olur. Izgara şeklinde üretilen bu tel pano, özgürce kişiselleştirilebir ve ortama renk katabilir. Daha pek çok çeşidi bulunan panolar her şekilde kullanabilmeniz için özenle tasarlanır ve sizlere sunulur.

Değişik Materyallerden Hazırlanan Tasarım Panolar

Günlük hayatta severek kullandığınız panolar, farklı materyallerden üretilen modelleriyle ihtiyacınıza yönelik bir ürün ortaya koyar. Alışılmışın dışında bir duvar dekorasyonu oluşturmak isteyen kişiler metal pano ile bu isteklerini gerçekleştirebilir. Yazılı ya da resimli tasarımları olabilen ürün, odanızda şık bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Dayanıklı yapısı sayesinde de uzun yıllar boyu evinizde size eşlik etmeye devam eder. Tahta malzeme üzerini baskı ve boyama yapılarak geliştirilen ahşap pano, koleksiyonda yer alan ürünlerden bir diğeridir. Oyma ya da yakma tekniğiyle farklı tasarımlara sahip bir ürüne dönüşür. Böylece duvarınızda sade ama dikkat çekici bir tarzın görülmesinde etkili olur. Pek çok materyal çeşidinden hazırlanabilen ürün, sağlığınıza zarar vermeyecek kaliteyi sizlere sunar. Bu panolar, tarzınızı evinizdeki ve iş yerinizdeki her parçayla yansıtmanıza öncülük eder.

Kalitesiyle Dikkatleri Çeken Modeller

Dekorları ile her mekana uyum sağlayabilen duvar panoları, sizlere pratik bir kullanım imkanı tanır. Demir yapıdaki ürünleri üzerinde taşıyabilen mıknatıslı pano, aynı zamanda yazı tahtası olarak da kullanılabilir. Sunum ve sergilerinizde estetik bir görünümle dikkat çekmenizde size yardımcı olur. Farklı temalara sahip ve dekorasyonlara çok yakışan led pano, duvarınızı renklendirir ve led ışığı sayesinde bulunduğu ortama farklı bir ambiyans katar. Kuru tebeşir ile üzerine güzel yazılar ve resimler çizebileceğiniz kara tahta pano duvar askılı, masa üstü ve ayaklı modelleriyle sizlere geniş bir kullanım alanı tanır. Kaliteli pano çeşitleri, kolayca zarar görmez ya da kırılmaz. Bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Ayrıca geniş bir aralıkta kullanıcılara sunulan pano fiyatları, hesaplı bir alışveriş gerçekleştirmenizde size katkıda bulunur.

Trendyol’un pano koleksiyonundaki ürünleri siz de araştırabilir, yüzlerce farklı ürün içerisinden aradığınız özelliklere ve tarzınıza uyan parçayı kolayca bulabilirsiniz. Beğenerek aldığınız ürünü istediğiniz adrese kısa sürede ve sapasağlam bir şekilde teslim alabilir, kaliteli ve konforlu yapıya ve şık bir dış tasarıma sahip panonuzla yaşadığınız ya da çalıştığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz.