Özdilek

5401 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Özdilek

Türkiye'de ev tekstili denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Özdilek, özellikle havlu üretimindeki başarısıyla takdir kazanıyor. Evlerde konfor artıran ünlü marka; Özdilek nevresim takımı modelleri, tek ve çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri, bebeklere özel üretilen uyku setleri, yüksek emilim özelliği olan Özdilek banyo paspası ve Özdilek bornoz çeşitleriyle bir adım öne çıkıyor. 1971 yılından bu yana faaliyette olan Özdilek, Bursa kökenli bir şirket olması sebebiyle övgüler kazanan Bursa kumaşını dünyaya tanıtıyor. 

Özdilek Yatak Tekstili

Yatak odası tekstilinde kendi tarzını yaratan Özdilek, birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri ve Özdilek yorgan çeşitleriyle yatak odalarına şıklık kazandırıyor. Otantik tasarımlarıyla göz alıcı desenler sunan Özdilek yatak örtüsü modelleri, tek kişilik, çift kişilik ve king (battal) boy olmak üzere üç ayrı ölçüde sunuluyor. Yatak örtüsü satın almak isteyen kullanıcılar öncelikle yatakların etiketlerinde yer alan ölçü birimlerini dikkate alarak Özdilek yatak örtüsü seçimini yapabiliyor. Yatak örtülerinin yanı sıra yaz aylarında yatak örtüsü olarak da kullanılan Özdilek pike takımları ilgi çekiyor. Parlak kumaş detaylarına ve hafif bir yapıya sahip olan Özdilek pike takımı, çift kişilik ya da tek kişilik yataklar için satın alınabiliyor. 

Özdilek yatak odası ürünleri arasında dört mevsim kullanım için ideal olan Özdilek çift kişilik nevresim takımı modelleri de yer alıyor. İki adet yastık kılıfı, bir adet çarşaf ve bir adet yorgan kılıfından oluşan Özdilek nevresim takımları, her zevke hitap eden farklı çizgilerle ve renklerle üretiliyor. Örneğin, klasik tarz sevenler parlak işlemeli, çiçekli ve canlı renklere sahip olan, yoğun motifli nevresim takımlarını tercih edilebiliyor. Daha modern ve Avrupai tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar ise sade, geometrik desenli, pastel tonlarda ya da figür baskılı nevresim çeşitlerini seçebiliyor. Yüzlerce farklı desen sunarak seçimi kullanıcısının zevkine bırakan marka, Özdilek nevresim takımı fiyatları ile sevenlerinin vazgeçilmezi haline geliyor. 

Özdilek Havlu ve Bornoz Modelleri 

Özdilek bornoz takımı modelleri; çiftlere özel, ikili ya da tekli olarak satışa sunuluyor. Özdilek çocuk bornozları, her yaştan çocuğa özel eğlenceli seçenekler sunarken Özdilek bebek bornozu çeşitleri de yumuşak kumaşlarıyla bebeklerin duş sonrası konforunu artırıyor. Özdilek kadın bornoz ve Özdilek erkek bornoz modelleri ise çeşitli beden seçenekleriyle sunularak kullanıcıların bedenlerine uygun seçimler yapabilmesini sağlıyor. Özdilek bornoz takımı fiyatları bornozların niteliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Özdilek havlu modelleri; banyo havlusu, el ve yüz havlusu, ayak havlusu, mutfak havlusu gibi çeşitli havlu seçenekleri sunuyor. İşlemeleriyle ve özel kumaşlarıyla kısa sürede popüler olan Özdilek havlular, yüksek su çekiş gücüyle ve dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar hasar almadan kullanılabiliyor. Özellikle çamaşır makinesi yıpranmalarına karşı çok dayanıklı olan Özdilek havlular; plajlarda, otellerde, pansiyonlarda ve diğer iç mekanlarda tercih edilebiliyor.

Özdilek Uyku Seti ve Yorganlar 

Özdilek uyku setleri; yastık, yorgan, nevresim takımı, pike takımı gibi ürünlerin birleşiminden oluşuyor. Set olarak satılan bu ürünler, daha ekonomik fiyatlara satın alınabiliyor. Özdilek bebek uyku seti ürünleri ise tamamen pamuk kumaşlardan elde edilerek bebeklerin maksimum uyku konforunu alabilmesini sağlıyor. Bebek uyku setleri içerisinde yer alan yumuşacık bebek battaniyeleri ve terletme yapmayan, aynı zamanda antibakteriyel olan battaniye çeşitleri de bulunuyor. Bebek uyku setlerinde; pelerinler, bebek nevresim takımları, bebek yastığı ve bebek yorganı ürünleri bir arada yer alıyor. Trendyol aracılığıyla satışa sunulan ve oldukça ekonomik fiyat bandına sahip olan Özdilek battaniye seçenekleri ise yumuşak dokularıyla kullanıcıları memnun ediyor.