Oyun Hamurları

10288 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Oyun Hamuru

Yaratıcılığı Geliştiren Oyun Hamuru Modelleri

Oyun hamuru ürünleri ile çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Oyun hamurları, yaratıcılığı geliştirmek açısından oldukça önemli ve etkili bir oyun araçlarıdır. Çocuklarınız, keyifle oynar ve istedikleri her şekli kolaylıkla verebilir. Oyun hamurları, yumuşak ve sağlıklı olmalıdır. Yumuşak olması, çocuğunuz ona şekil verirken fazla zorlanmaması açısından önemlidir. Oyun hamurları sağlıklı olması gerekir, çünkü çocuğunuz sürekli hamura temas etmek durumundadır ve bu açıdan sağlıklı olması oldukça önemlidir. Oyun hamurları ile oynayan çocukların. Motor becerileri de oldukça gelişir. Çünkü çocuklarınız, hamura şekil vermeye çalışırken ellerindeki kasları sıkça kullanırlar. Bu sayede, motor becerilerinin gelişmesi için bir nevi egzersiz yapmış olurlar. Bu nedenle, oyun hamurları sadece bir oyuncak değil çocukların gelişiminde oldukça etkili bir araçtır. Çocuklarınızın hoşça vakit geçirebilmesi için oyun hamuru ile yapılabilecek pek çok farklı oyun ve işlem vardır. Oyun hamuru oyunları ile çocuklarınız hem oldukça eğlenceli zaman geçirecek hem de gelişimine katkı sağlamış olacaktır. Oyun hamurları ile oynanabilecek oldukça fazla oyun seçeneği bulunmaktadır. Oyun hamuru ile çocuklarınız kendi oyuncaklarını yapabilir ve oyuncaklar ile oynayabilir. Oyun hamurları, zeka gelişimine de oldukça faydası olan ürünlerdir. Bu sayede, çocuklarınız oyun ile eğlenceli vakit geçirirken, aynı zamanda zekâ gelişimlerini de güçlendirecektir. Oyun hamuru oyun setleri, çocuk doktorları tarafından da önerilmekte ve çocukların motor becerilerini geliştirmiş olduğu için tavsiye edilmektedir. Seçebileceğiniz oldukça çok sayıda oyun hamuru ürünleri bulunmaktadır. Çocuğunuz için hem faydalı hem de eğitici bir oyuncak arıyorsanız, Oyun hamuru seti ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Oyun hamuru setleri içerisinde, oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. Sizler de bu seçenekler arasında çocuğunuzun en çok ilgisini çekebilecek bir ürünü seçebilirsiniz. Oldukça fazla seçeneklerin sunulduğu oyun hamuru setleri, aynı zamanda kullanılan içerikleri açısından da oldukça güvenilirdir. Oyun hamuru içerisinde yer alan maddeler ve boyalar çocuklara ve yetişkinlere zarar verecek bir madde içermemektedir. Bu nedenle de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Oyun hamuru şekilleri ile oldukça yaratıcı şekiller yapabilirsiniz. Bu sayede, çocuğunuzun da yaratıcılığı oldukça yüksek bir oranda gelişir. Oyun hamuruna şekiller vermek oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede, çocuklarınız hayal etmiş oldukları şeyin şeklini somut bir şekilde ortaya koyabilir.

Çocuk Gelişiminde Etkili Oyun Hamuru Modelleri

Oyun hamuru fiyatları size sunulan seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü ürünler içerisinde yer alan oyun hamuru sayıları ve kaliteleri, ürünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, ürünlerin fiyatı hakkında net bir bilgi vermek oldukça zordur. Ürünler, oldukça geniş bir fiyat aralığında sizlere sunulmaktadır. Bu aralık içerisinde, kendi bütçenize uygun bir seçenek bulmak oldukça kolay olacaktır. Bazı oyun hamuru seçeneklerinde, özel şekil verici aparatlarda bulunmaktadır. Bu aparatlar, çocuklarınızın temel öğrenmesi gereken şekillerden oluşmaktadır. Bu sayede, bu temel şekil aparatları sayesinde, çocuklarınızın öğrenmesi gereken temek şekilleri, çocuğunuz ile birlikte yaparak, daha kalıcı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızın uygulamalı öğrenmesi, zihinlerinde daha çok yer etmesini sağlamaktadır. Çocuklarınızın daha kolay şekiller yapabilmesi ve yapmış olduğu şeklin daha kalıcı olabilmesi için sizlere sunulan pek çok farklı kalıplar bulunuyor. Oyun hamuru kalıpları daha çok temel şekillerden meydana gelse de farklı şekillerde kalıplarda vardır. Aynı zamanda, oyun hamuruna şekil vermek isterseniz, kendi kalıplarınızı kendinizde oluşturabilirsiniz. Oyun hamuru, yumuşak bir yapıya sahip olduğu için evde yapabileceğiniz kalıplar ile de oldukça kolay bir şekilde, şekillenecektir. Kendiniz uğraşmak istemezseniz de sadece kalıp olarak sizlere sunulan paketlerde bulunmaktadır. Oyun hamuru kalıp paketlerinde, seçebileceğiniz oldukça geniş şekil seçenekleri bulunur. Çocuklarınızın öğrenmesini istediğiniz en önemli şekilleri, bu seçenekler arasında kolayca bulabilirsiniz. Oyun hamuru kalıpları, plastik madde kullanımı ile yapılmıştır ve kesinlikle sağlığa zarar verici bir madde içermemektedir. Oyun hamuruna daha kolay bir şekilde şekil vermek için sizlere sunulan seçenekler arasında, farklı makine seçenekleri de bulunmaktadır. Oyun hamuru makinesi seçenekleri arasında, pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında, ekmek makinesi, dondurma makinesi gibi seçenekler de vardır. Bu sayede, çocuklarınız öğrenmesi gereken şeyleri uygulamalı bir şekilde öğrenebilir. Ürünlerin yapım aşamalarını daha çok kavrayabilir. Bu noktada, oyun hamuru makineleri oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Oyun hamuru ile yapılabilecek ve oldukça eğlenceli olan Oyun hamuru yumurtası seçenekleri de bulunmaktadır. Oyun hamuru yumurta modelleri arasında, sürpriz yumurta yapma seçenekleri de bulunmaktadır. Siz isterseniz, size sunulan sürpriz yumurta seçeneklerinden de faydalanabilir ve çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz.

En Eğlenceli Oyun Hamuru Modelleri

Oyun hamuru oyuncakları ile hem kolay şekiller yapılabilir hem de çocuğunuz eğlenceli vakit geçirebilir. Oldukça kullanışlı ve faydalı olan bu oyuncak ürünleri, çocuğunuzun en sevdiği oyuncaklar arasına girecektir. Çocuklar, gelişim dönemlerinde farklı şeyleri keşfetmeyi ve öğrenmeye oldukça meyillidir. Sizler de çocuklarınızın bu dönemlerini, doğru adımlar ile değerlendirdiğinizde çocuğunuzun gelişimi tam olarak sağlanmış olur ve çocuklarınız ilerleyen yaşlarında daha verimli bir hale gelir. Bu nedenle, çocuklarınızın geleceğini daha parlak bir hale getirebilmek için onlara doğru adımlar ile yaklaşmanız, doğru yönlere doğru yönlendirmeniz oldukça önemlidir. Oyun hamuru oyuncakları da bu nedenle oldukça önemlidir. Çocuklarınızın merak ettikleri ya a öğrenmeleri gereken şeylerin şekillerini kendiler uygulamalı yaparlarsa, daha kalıcı bir hal alacaktır. Özellikle, oyun hamuru şekillendiriciler sayesinde, oyun hamurları ile daha kolay şekiller yapılabilir. Bu sayede, çocuklarınız daha olay bir şekilde öğrenmeye başlayacaktır. Oyun hamuru şekillendirici ile kolay bir şekilde oyun hamuruna şekil verebilirsiniz. Bu şekillendirici kalıplar, çocuğunuzun sağlığı açısından herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Bu sayede, güvenle kullanabilirsiniz. Oyun hamuru şekillendirici ürünler, sizin isteğinize göre farklı şekillerde bulunabilir. Şekillendirici ürünleri tekli olarak, seri olarak ya da oyun hamuru ile birlikte paket olarak alabilirsiniz. Sizin ihtiyaç duymuş olduğunuz her ihtimale uygun seçenekler oluşturularak, sizlere sunulmaktadır. Oyun hamuru oyuncakları, sizlere sadece hamur oyuncaklar olarak değil, pek çok farklı ürünle birlikte sunulmaktadır. Sadece oyun hamuru seçebilir ya da farklı içeriklere sahip ürünleri seçebilirsiniz. Çocuk gelişiminde oldukça etkili olan oyun hamuru oyuncakları, birçok anaokulu tarafından da öğrencilere sunulmaktadır. Bu kapsamda, oyun hamuru etkinlikleri ile öğrencilere pek çok farklı anlatım yapılmaktadır. Bu sayede, çocuklar öğrenmeleri gereken şeyleri, uygulayarak daha verimli bir şekilde öğrenebilirler. Sizler de dilerseniz, evde çocuklarınızın gelişimi için oyun hamuru etkinlikleri oluşturabilir ve bu sayede gelişim açısından eğitim verebilirsiniz. Size farklı seçenekler sunabilmek adına, birçok farklı oyun hamuru markaları sunulmaktadır. Sizler, size sunulan ve oldukça bilindik markalardan oluşan oyun hamuru seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Birçok markanın oyun hamurları size sunulurken, ürünlerin kalitesi de kontrol edilmektedir. Bu nedenle, seçeceğiniz herhangi bir markanın oyun hamurunun kalitesinden, endişe duymanıza gerek yoktur. Oldukça kaliteli ürünler size farklı markaların adı altında sunulmaktadır.

En Sağlıklı Oyun Hamuru Modelleri

4’lü oyun hamuru seçenekleri ile farklı renkten oluşan oyun hamurları ile oldukça eğlenceli ve öğretici şekiller yapabilirsiniz. 4 ana renkten oluşan oyun hamuru seçeneklerinde, dilerseniz farklı renk kombinasyonlarını da deneyebilirsiniz. Oyun hamurları, yapısı gereği çok yumuşak değildir ve bu sayede yapılan şekiller daha kalıcı bir hal alır. Hamurların yumuşaklıkları, çocuklarınızın kolayca şekil vereceği şekildedir. Çocuğunuz hamura şekil vermeye çalışırken, el kasları çalışır ve bu sayede de motor becerileri gelişmeye başlar. Motor becerileri, çocukların sağlıklı bir gelişim göstermesi için oldukça önemlidir. Motor becerileri sayesinde, kısa bir süre içerisinde ellerini daha kolay ve verimli bir şekilde kullanmaya başlar. Bu noktada, oyun hamurları oldukça etkilidir. Oyun hamurları seçeneklerinde, sizlere pek çok seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında, ihtiyaç durumuna göre istediğiniz çeşidi seçebilirsiniz. 4’lü olarak size sunulan oyun hamuru seçenekleri size yetersiz geldiyse ya da daha fazla renk seçeneğini bir arada istiyorsanız, 6’lı oyun hamuru seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. 6’lı oyun hamuru seçeneklerinde, 6 farklı renk bulunmaktadır. Farklı seçenekler sunulabilmesi amacıyla sizlere farklı renk birlikleri de sunuluyor. Siz size sunulan bu farklı renk birlikteliklerinden birini zevkinize ya da çocuğunuzun zevkine göre seçebilirsiniz. Oyun hamuru ile yapılabilecek pek çok farklı etkinlik bulunmaktadır. Oyun hamurları, sadece bir oyuncak değil aynı zamanda, eğitici bir araçtır. Bu noktada, araç olan oyun hamurunu doğru adımlar ile kullanarak, eğitici hale getirebilirsiniz. Kız çocukları tarafından daha çok ilgi gören oyun hamuru kuaför seti oyuncakları, oldukça zevkli ve eğlenceli oyuncak seçeneği olmaktadır. Kuaför seti ile birlikte size verilen ürünler içerisinde, bir bebek ve kuaförlerde yer alan sandalye ve masa bulunur. Çocuğunuzun da saçlarını istediği gibi şekillendirebileceği bir bebek yer alır. Bu sayede, çocuklarınız bebeğin saçlarına hayal dünyasına göre istediği şekli kolaylıkla verir. Bu oyuncaklar, çocukların çabuk sıkılmasına neden olmaz, çocuklar bu oyuncak modelleri ile saatlerce sıkılmadan oynayabilir. Oyun oynadığı süre içerisinde de hayal dünyasına göre şekiller verebildiği için zihni oldukça genişler ve daha büyük hayaller kurabilir. Çocukların hayal dünyaları genişledikçe, ilerleyen zamanlarda kendi hayatlarına sunacakları şeyler artacaktır.

Zeka ve Hayal Dünyasının Gelişimi İçin Oyun Hamuru

Oyun hamuru malzemeleri oldukça kalitelidir. Kesinlikle insan sağlığına bir zararı yoktur. Özellikle çocukların bağışıklık sistemleri daha gelişim aşamasında olduğu için kolay bir şekilde bakteri kapabilir. Bu nedenle, oyun hamurları yapısında yer alan malzemelerde kesinlikle bakteri oluşumuna karşı maddeler bulunmaktadır. Bu sayede, çocuklarınızın eline gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Oyun hamuru ile oynadıktan sonra çocuklarınıza ellerini yıkama alışkanlığı kazandırınız. Bu sayede, çocuğunuz için tam koruma sağlamış olursunuz. Oyun hamurları içerisinde kesinlikle zararlı madde bulunmasa da oyun sonrasında el yıkama alışkanlıklarının gelişmiş olması oldukça önemlidir. Oyun hamurları, yüzeyinde bakteri oluşuma izin vermez, bu sayede bir yere bıraktığınızda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Oyun hamurları, insan sağlığı açısından bir tehdit oluşturmasa da çocuğunuzun hamurları ağzına koyması gibi durumlara karşı tedbirli olmanız gerekir. Bu nedenle, belli bir süre kendi kontrolünüz altında, oyun hamurları ile oynamasına izin verin. Size sunulan oyun hamurları içerisinde, pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Oyun hamuru çeşitleri oldukça farklı ve çok çeşide sahiptir. Bu sayede, seçmek istediğiniz ürünü daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Oyun hamurları çeşitleri içerisinde, hazır şekiller de bulunmaktadır. Hazır şekillerin dışında, oyun hamurlar sizlere belli bir paket kutunun içerisinde verilmektedir. İsterseniz, ayrı ayrı olarak kutulanmış farklı renklerde oyun hamurları da bulunmaktadır. Oyun hamurlarında, oldukça farklı renk seçenekleri bulunur. Bu sayede, siz sadece almak istediğiniz renkte olan oyun hamurunu tekli ya da birkaç tane alabilirsiniz. Paket şekilde sunulan oyun hamurlarında, farklı renk birliktelikleri olsa da önceden belirlenmiş renklerden oluşmaktadır. Sizler bu seçenekleri beğenirseniz alabilirsiniz ya da kendi renk seçeneklerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Çocukların öğrenmelerine katkıda bulunan en önemli şey oyun hamuru şekli ile oynanan oyunlardır. Sizler de oyun hamuru ile birlikte çocuklarınıza öğretmek istediğiniz şeyin şeklini hamur ile yaparak öğretebilirsiniz. Çocuklarınız bu sayede öğrenmesi gereken şeyin yapılışını da öğrenmesi gereken şeyi de oldukça kalıcı bir şekilde öğrenecektir. Bu tarz işlemler, çocukların gelişimi için oldukça önemli oyun etkinlikleridir. Çocuklar uygulamalı olarak daha kolay bir şekilde öğrenebilir. Bu noktada, uygulamalı olarak öğrenebilmeleri için oyun hamurları oldukça etkili oyuncak ürünlerdir. Günümüzde oldukça yaygın hale gelen okul öncesi eğitim merkezlerinde oyun hamurları ile etkinlikler yapılmakta ve bu sayede çocuklara bir şeyler öğretilmektedir. Özellikle oyun hamurları ile harfler, sayılar yapılmakta ve bu sayede çocuğun aklında kalıcı hale gelmektedir. Sizler de bu tarz etkinlikleri araştırarak, oyun hamurları ile kendiniz de çocuğunuza temel şeylerin eğitimini verebilirsiniz.

Oyun Hamuru Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyun hamuru merdanesi ile çocuğunuz, hamuru daha geniş bir şekilde açabilir. Bu sayede, almış olduğunuz şekillendiriciler ile daha fazla şekiller çıkartabilirsiniz. Sonrasında, şekillendirmiş olduğunuz hamurları bir araya getirerek, merdane yardımı ile hepsini tekrardan bir araya getirebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan oyun hamuru oyunlarında, merdane de oldukça etkili ve faydalı bir üründür. Çocuğunuz, merdane kullanarak ellerini daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilir. Merdane kullanımında temel olan hareket; bir ileri, bir geri şeklinde yapılan harekettir. Bu işlemi yaparken, çocuğunuzun ellerinde motor becerileri oldukça kuvvet kazanabilir. Merdane aynı zamanda, çocuklarınız ile evcilik oynarken anne rolünüzde kullanabileceğiniz oldukça öğretici bir araç haline gelecektir. Mutfak bilgisi daha çok gelişecek ve merdane ile neler yapılabilir daha net bir şekilde öğrenmiş olacaktır. Oyun hamuru merdanesinden sonra elbette ki, oyun hamurunu merdane ile açabilecek bir yer gereklidir. Bu noktada size sunulan oyun hamuru tahtası ile oyun hamurları oldukça kolay bir şekilde açılabilir. Oyun hamuru tahtası, tıpkı gerçekte hamur açma tahtasının benzer halidir. Ekmek yapmak için kullanılan hamur tahtası ile oldukça benzer özelliklere sahip olan oyun hamuru tahtası çocuğunuzun zevkle kullanabileceği bir oyuncaktır. Oyun hamuru tahtası, genellikle oyun hamuru merdanesi ile birlikte size sunulmaktadır. Set şeklinde alabilirsiniz ya da tercihinize göre tekli de alabilirsiniz. Oyun hamuru tahtası üzerinde, çocuklarınız daha bir merakla oyun oynayacak ve rahatlıkla oyun hamurlarına şekiller verebilecektir. Oyun hamuru ile çocuklarınızın yapabilecekleri oldukça fazla şey bulunmaktadır. İstedikleri gibi hayal dünyasında canlandırmış oldukları şeyin şeklini oluşturabilirler. Bu da çocuğunuzun gelişimine oldukça katkı sağlayan bir etkinlik ya da oyundur. Oyun hamuru ile yapılabilecek oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. İsterseniz de çocuğunuzun ilgi alanlarına göre oyun hamuru oyuncakları da bulunmaktadır. Bunlardan biri olan oyun hamuru berber seti oyuncağı ile çocuğunuzun ilgi duymuş olduğu berberlik ile çok şey öğrenebilir. Berber seti içerisinde, bir berber dükkânında kullanılan pek çok farklı eşya set içerisinde bulunmaktadır. Çocuğunuz set içerisinde yer alan manken bebeğin saçları ya da sakalları ile istediği gibi oynayabilir. Size sunulan oyun hamuru seçeneklerini incelemek için ve daha kolay sipariş verebilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.