Orbis

173 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Orbis

Hem ulaşım hem de spor amaçlı olarak küçük büyük pek çok kişinin ilgisini çeken bisiklet sürmek, Orbis tarafından üretilen bisikletlerle birlikte daha keyifli bir hale geliyor. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda tasarlanan Orbis bisikletler, çeşitli yol tiplerine özel olarak geliştiriliyor. Birbirinden farklı boyutlara ve özelliklere sahip olan ürünler, profesyonellik düzeyine göre de sınıflara ayrılıyor. İnsan kuvvetiyle çalışan araçlar, şehir içinde veya şehir dışında dilediğiniz yere rahatça ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Her arazi koşuluna göre bisiklet üretimi yapan Orbis Türkiye, en çok tercih edilen bisiklet üreticileri arasında yer alıyor. Yenilikçi ve modern üretim anlayışıyla geliştirdiği birçok ürünü kullanıcılarının beğenisine sunan marka, zengin çeşitliliğiyle seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Özel tasarımlarıyla daha rahat manevralar alabilmenize yardımcı olan pek çok Orbis bisiklet, çocuklar için üretilen hafif modelleriyle de konforlu ve güvenli bir kullanım deneyimi sunuyor. Boyut olarak her yaşa hitap eden ürünler, sürüş esnasında yaşayabileceğiniz sorunlar dikkate alarak tasarlanıyor. Bir ulaşım aracı olarak da kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşan bisikletler, trafik ve şehir içi yoğunluğa karşı ideal bir çözüm sunarak zamandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Birbirinden dayanıklı ve güçlü tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken marka, etkileyici bir sürüş deneyimi sunan modelleriyle takipçilerinden tam puan alıyor. Portatif yapıları sayesinde çok fazla yer kaplamayan birçok bisikleti hem spor yaparken hem de işe veya okula giderken kullanabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alternatifleri Sunan Orbis Bisiklet Çeşitleri

Profesyonel ve başlangıç seviyelerine göre pek çok alternatif sunan bisikletler, Orbis tarafından geliştirilen kullanışlı özellikleriyle konforlu bir yolculuk fırsatı sunuyor. Kadınların, erkeklerin ve çocukların vücut anatomilerine özel olarak tasarlanan ürünler, aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Kadınlar için üretilen bisikletler, farklı kadro boyutlarıyla sürüşlerinizi daha konforlu bir hale getiriyor. Sele ve gidon arasındaki mesafenin kısa olduğu ürünler, dengenizi uzun süre koruyarak manevra kabiliyetinizi artırıyor. Sırt ve kalça ağrılarının önüne geçen kadın bisiklet modelleri, yolculuğunuzu çok daha keyifli bir hale getiriyor. Erkekler için üretilen ürünler, ideal kadro ölçüleriyle güvenli ve kontrollü bir yolculuk yapabilmenizi sağlıyor. Sürüş anında kullanıcıyı yormayacak şekilde dizayn edilen bisiklet modelleri, keskin virajlarda bile istediğiniz performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Çocuklar için üretilen bisikletler, çeşitli yaş gruplarında erkek ve kız çocukları için özel olarak üretiliyor. Gidon, fren ve kadro bölümleri miniklerin boyuna göre tasarlanan ürünler, kolay kontrol edilebilen özellikleriyle iyi bir deneyim sunuyor. Genel olarak düz yollarda, park ve benzeri alanlarda kullanılan Orbis çocuk bisikletleri, sarsıntıyı en aza indiren özel seleleriyle çocuklarınızı yormuyor. Siyah, kırmızı, mavi, pembe ve sarı dahil pek çok renkte üretilen ürünler, sepetli tasarımlarıyla da ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip bisikletler arasından ihtiyacınız olan modeli Trendyol'un geniş ürün gruplarına göz atarak bulabilir, alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Farklı Seçenekler Sunan Orbis Bisikletler

Kullanım alanlarına göre de birçok alternatife sahip olan bisiklet modelleri, gelişmiş özellikleriyle daha iyi bir performans elde edebilmenize yardımcı oluyor. Dağ, şehir, yarış ve yol bisikleti olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılan ürünler, sürüş sırasında karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı özel olarak üretiliyor. Farklı çekiş güçlerine sahip olan modeller, Orbis tarafından geliştirilen kadro ve aktarıcılarla deneyiminizi artırıyor. Düz, eğimli ve engebeli yol koşulları dikkate alınarak tasarlanan bisikletler, yolculuklarınızı daha güvenli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Farklı vites aralıklarında da geliştirilen ürünler, hızınızı istediğiniz düzeyde artırıp düşürebilmenizi sağlıyor. Eğlenceli ve adrenalin dolu yarışlar için tasarlanan birçok bisiklet, sürüş anında kullanıcıyı yormayacak şekilde dizayn ediliyor. Amortisörlü ve düz maşalarıyla da istediğiniz performansı elde edebilme fırsatı tanıyan ürünler, birbirine entegre olarak üretilen parçalarıyla tüm arazi koşulları ile mücadele edebilmenize yardımcı oluyor. Katlanabilir modelleriyle de iyi bir deneyim sunan araçlar; otomobil, otobüs ve metro gibi alanlarda rahatlıkla taşınabiliyor. Kompakt tasarımlarıyla öne çıkan bu ürünler, portatif mekanizmalarıyla birkaç adımda katlanıp açılabiliyor. Dağ, yol ve şehir dahil pek çok bisiklet, katlanabilir modelleriyle bisiklet tutkunlarına konforlu bir yolculuk fırsatı tanıyor. Tekerlek boyutuna ve fren sistemlerine göre de çeşitli alternatiflere sahip olan Orbis marka bisikletler, bisiklet severlerin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlarıyla istediğiniz performansı yakalayabilmenize yardımcı oluyor.

Orbis Dağ Bisikleti Özellikleri

Eğimli ve engebeli yol koşullarına göre tasarlanan Orbis dağ bisikleti modelleri, dayanıklı bileşenleriyle yolculuğunuzu çok daha keyifli hale getiriyor. Hem kadro hem de gidon yapılarıyla kontrol seviyenizi üst seviyede tutan ürünler, düz veya dik her koşulda ivmelenmenize yardımcı oluyor. Sert sürüşler ve agresif maceralar için geliştirilen birçok dağ bisikleti, kullanıcıların ihtiyacına göre üretilen pedal tasarımlarıyla hızınızı istediğiniz oranda yükseltebilme imkânı sunuyor. Keskin virajlarda bile üstün performans sergileyen ürünler, her türlü arazi koşulunda ilerleyebilmenizi sağlayan lastikleriyle en zorlu engellerin üstesinden gelebilmenizi sağlıyor. Kalın ve dişli tekerleklere sahip olan bisikletler, kaymaların önüne geçerek çok fazla efor harcamadan ilerleyebilme imkânı sunuyor. Çukur, tümsek gibi alanlarda da iyi bir performans sergileyen lastikler, ıslak ve kuru zeminlerde kontrol gücünüzü bir üst seviyeye çıkartıyor. Duyarlı ve hassas amortisörleriyle konforunuzu artıran dağ bisikletleri, zorlu yarış parkurlarında ağırlığınızı dengelerken hızlı ivme kazanmanıza yardımcı oluyor. Etkili bir tırmanma ve iniş pozisyonu alabilmenizi sağlayan Orbis dağ bisikletleri, hassas hız kontrolü yapabilme imkânı veren fren sistemleriyle de daha güvenli hareket edebilme olanağı tanıyor. Sertliği ayarlanabilir fren kolları ile birlikte virajlı ve patikalı yol koşullarında iyi bir deneyim sunan modeller; topraklı, tozlu ve çamurlu dahil tüm arazi koşulları ile mücadele etmenizi kolaylaştırıyor. Sürüş tarzınıza göre kolaylıkla ayarlayabileceğiniz sele ve sele borularıyla da performansınızı artıran pek çok bisiklet modeli, ana gövdeye entegre edilen krank takımıyla yolculuklarınızı çok daha heyecanlı hale getiriyor.

Fonksiyonel Özellikleriyle Şehir İçinde İyi Bir Sürüş Deneyimi

Şehir içi alanlar için tasarlanan Orbis şehir bisikletleri, kullanımı en yaygın bisiklet grubu arasında yer alıyor. Düz ve az dişli lastikleriyle dengeli bir sürüş pozisyonu alabilmeniz için üretilen ürünler, gücünüzün daha fazlasını hıza dönüştürmenize yardımcı oluyor. Gezi, spor ve ulaşım amacıyla kullanabileceğiniz bisikletler, özel olarak geliştirilen süspansiyon sistemleriyle fazla efor harcamadan ilerleyebilmenizi sağlıyor. Bisiklet yolu, asfalt ve kaldırım gibi çeşitli alanlar için üretilen ürünler, farklı gidon tasarımlarıyla seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Çanta ve benzeri pek çok eşyayı taşıyabilme imkânı veren Orbis sepetli bisiklet, işe veya okula giderken konforunuzu artırıyor. Güçlendirilmiş kadrolarıyla daha dengeli hareket edebilmenizi sağlayan ürünler; erkek, kadın ve unisex olarak pek çok seçenek sunuyor. Hem rahatlık hem de güvenlik açısından deneyiminizi artıran şehir bisikletleri, genel olarak 10 ile 15 kilo aralığında üretiliyor. Kasis gibi engellere karşı iyi bir performans sergileyen maşa tasarımlarıyla daha rahat manevra alabilmenizi sağlayan birçok model, ideal vites aralıklarıyla da hızınızı kademeli bir şekilde artırıp azaltabilmenize yardımcı oluyor. 26 jant ile 29 jant arasında geliştirilen Orbis şehir bisikletleri, farklı ağırlıklara göre optimize edilen dengeli yapısı ile devrilme ve benzeri sorunlara karşı iyi bir performans sergiliyor. Islak ve kuru her türlü yol koşulunda etkin durma gücüne sahip olan frenleriyle deneyiminizi artıran bisiklet modelleri, hızınızı istediğiniz oranda ayarlayabilmenize yardımcı oluyor.

Özel Tasarımlarıyla Orbis Yol ve Yarış Bisikletleri

Hafif tasarımlarıyla çok yüksek hızlara ulaşabilmenizi sağlayan Orbis yol ve yarış bisikletleri, sporcuların ihtiyaçları dikkate alınarak üretiliyor. Sadece asfalt ve benzeri düz yüzeyler için geliştirilen modeller, triatlon bisikleti olarak da kullanılabiliyor. Sert ve düz bir tasarıma sahip olan yarış bisikletleri, esnek olmayan kadrosuyla daha iyi ivme alabilmenize yardımcı oluyor. Yol tutuşu ve sürtünme direnci için boru tipi tubüler lastik kullanılarak üretilen birçok Orbis yol bisikleti, aerodinamik gidonlarıyla da rüzgâr direncini en aza indirerek hızınızı maksimize edecek bir sürüş pozisyonu alabilmenizi sağlıyor. Kuru zeminler için tasarlanan bisiklet modelleri, dar ve küçük seleleriyle vücudunuzu destekleyerek güç kaybının önüne geçiyor. 28 inç jantlar kullanılarak geliştirilen ürünler, alüminyum ve karbondan üretilen iskeletleriyle pek çok alternatif sunuyor. Yarışçılara özel kadro açıları ve ölçüleriyle dengenizi koruyan ürünler, istediğiniz performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Basitleştirilmiş vites geçişleriyle kolay hızlanma imkânı veren Orbis yol ve yarış bisikletleri, yüksek furş yatakları sayesinde sürüş sırasında daha dik bir pozisyon alabilmenizi sağlıyor. Hidrolik ve mekanik disk fren sistemi kullanılarak geliştirilen modeller, kontrollü bir duruş sergileyerek güvenliğinizi ön planda tutuyor. Yumuşak vites geçişi sağlayan ruble takımı ve ayaklı pedal sistemleriyle iyi bir deneyim sunan bisikletler, hızınızı sabit tutabilmenize yardımcı olarak kas yorgunluğunun önüne geçiyor.

Çocuklar İçin Geliştirilen Özel Fonksiyonlar

Çocuklar için bisiklet sürmeyi daha eğlenceli ve basit bir hale getirmek için üretilen Orbis çocuk bisikletleri, zengin çeşitliliğiyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Miniklerin yaşı, vücut yapısı ve cinsiyeti dikkate alınarak geliştirilen modeller, birbirinden farklı tasarımlarıyla aradığınız ürünü bulabilmenize yardımcı oluyor. 16 ve 20 jant olarak üretilen çocuk bisikletleri, kolay ayarlanabilir seleleriyle iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Hem kadro hem de şekil itibariyle kız ve erkek çocuklara göre tasarlanan ürünler, hassas fren sistemleriyle de olası kazaların önüne geçiyor. Oval ve düz gidonlara sahip olan modeller, küçüklerin bisikleti daha rahat kontrol etmesini sağlayarak manevra kabiliyetlerini artırıyor. Vitesli ve vitessiz olarak geliştirilen çocuk bisikletleri, bünyesinde çok fazla teknik özellik barındırmıyor. Kaliteli materyallerden üretilen modeller, normal şartlarda eğilme, bükülme ve benzeri sorunlara karşı dayanıklılığını uzun süre koruyor. Çamurluk, zincir koruyucu ve park ayağı gibi fonksiyonların yer aldığı birçok Orbis çocuk bisikleti, hafif tasarımlarıyla engebeli zeminlere kolayca uyum sağlayabiliyor. Renk ve desen olarak da pek çok alternatif sunan ürünler, reflektörlü plastik parçalara sahip modelleriyle çocukların güvenliği bir kat daha artırıyor. Sert inişlere dayanıklı jantlarıyla da sürüş stabilitesini koruyan bisikletler, anlık oluşabilecek denge kayıplarının önüne geçiyor. Çocuklara özel olarak üretilen Orbis bisikletleri Trendyol’un alışveriş fırsatlarından yararlanarak satın alabilir, hafta sonu aktivitelerinde ailece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Özellikleriyle Orbis Bisikletler

Her tarza ve ihtiyaca uygun olarak üretilen Orbis bisikletler, birbirinden farklı özellikleriyle de deneyiminizi artırıyor. Fren, gidon, kadro, furş takımı ve vites sistemine göre çeşitli alternatifler sunan ürünler, istediğiniz performansı elde edebilmenizi sağlıyor. Sporcuların beklentileri doğrultusunda pek çok bisiklet modeli tasarlayan Orbis yumuşak sele yüzeyleriyle de konforunuzu artırıyor. Kaliteli bir sürüş deneyimi yaşamanız için geliştirilen özellikler, bisikletinizin kontrolünü elinizde tutmanıza yardımcı oluyor. V-fren, hidrolik disk fren ve mekanik disk fren sistemleri kullanılarak üretilen modeller, her hız kademesinde yolculuklarınızı güvenli bir hale getiriyor. Bisikletlerin kullanım alanları göz önünde bulundurularak yerleştirilen frenler, lastikleri kontrol altında tutabilmenizi sağlayarak daha iyi manevralar alabilmenize yardımcı oluyor. Dağ bisikletlerinde hidrolik ve mekanik disk frenler tercih ediliyor. Yarış, yol ve şehir bisikletlerinde ise v-fren modelleri kullanılıyor. 21, 24 ve 26 gibi çeşitli vites aralıklarında üretilen Orbis bisikletler, kademeli olarak hızınızı artırıp düşürebilmenizi sağlıyor. Her bisiklet türü için farklı vites kolları, krank ve zincir takımı tercih eden marka, kontrol seviyenizi üst seviyede tutabilme imkânı sunarak istediğiniz performansı elde edebilmenize yardımcı oluyor. Yarış bisikletleri hız odaklı olduğu için daha hafif ve kolay değiştirilebilir vites sistemleri kullanılıyor. Engebeli yollara özel olarak tasarlanan dağ bisikletlerinde taş gibi sert materyallere karşı dayanıklılığını koruyan krank ve zincir takımları tercih ediliyor.

Orbis Bisikletler Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her üründe olduğu gibi Orbis bisikletler arasından seçim yaparken de dikkat etmeniz gereken birkaç ince nokta bulunuyor. Bu noktalardan ilki kullanım amacı olarak yer alıyor. Bisiklet seçerken hangi amaçla kullanmak istediğinize önceden karar vererek daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Macera sürüşleri için dağ bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için şehir bisikletlerine göz atabilirsiniz. Orbis katlanır bisiklet modellerini seçerek yerden tasarruf sağlayabilir, daha rahat hareket edebilirsiniz. Sepetli bisikletlerin de yer aldığı ürünler, çanta ve benzeri eşyaları taşıma konusunda işlerinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca matara ve çamurluk gibi fonksiyonlara sahip olan pek çok model, kötü hava koşullarında kıyafetlerinizin kirlenmesini önlerken yorulduğunuz zaman suya daha rahat ulaşabilmenizi sağlıyor. Bisiklet seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir diğeri jant büyüklüğüdür. Boyunuza ve fiziksel özelliklerinize bağlı olarak jant seçerek konforlu bir sürüş performansı elde edebilirsiniz. Çukur ve benzeri alanlar için amortisörlü bisiklet modellerini tercih ederek dengenizi koruyabilir, düşme gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Farklı kalınlıklarda üretilen tekerleklere sahip olan pek çok bisiklet türü, kullanacağınız alanın zemin türüne göre seçim yapabilme imkânı sunarak aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Ormanlık araziler ve patikalar için geliştirilen kalın lastikli bisiklet modelleriyle kumlu, çakıllı ve çamurlu yollarda hareket kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Trendyol’da yer alan Orbis bisikletlere göz atabilir, bisiklet kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleri Sunan Bisiklet Modelleri

En önemli bisiklet markaları arasında yer alan Orbis, birbirinden kaliteli ürünlerini sizin için Trendyol'da bir araya getiriyor. Kullanım alanına ve özelliklerine göre değişiklik gösteren Orbis bisiklet fiyatları, her bütçeye hitap eden alternatifleriyle aradığınız modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Tasarımlarına göre de farklı seçenekler sunan ürünler, kendinize uygun doğru bisikleti seçebilme imkânı tanıyor. Kullanılan vites sistemleri, kadro malzemeleri, jantlar, pedallar ve lastikler de fiyatlandırmayı etkiliyor. Dağ, şehir, çocuk, yol ve yarış bisikletleri dahil birçok ürün, çeşitli materyaller kullanılarak üretiliyor. İleri teknolojiyle hafif materyallerden tasarlanan yol ve yarış bisikletleri, fiyat performans açısından sunduğu alternatiflerle istediğiniz verimliliği elde edebilme fırsatı tanıyor. Özellikle karbon fiber kadrolu Orbis bisikletler diğerlerine göre biraz daha yüksek olabiliyor. Fren takımlarına göre de birçok alternatif sunan ürünler, bütçenize en uygun modeli bulabilmenize yardımcı oluyor. Eğer siz de sürüş deneyiminizi artırmak istiyorsanız, hemen Trendyol'daki Orbis bisikletlere göz atabilirsiniz. Renkli ve özel tasarımlarıyla farklı fiyat seçenekleri sunan ürünler arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz. Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatlarından yaralanarak ihtiyacınıza en uygun bisikleti hemen satın alabilir, yalnızca size özel indirimlerden ve hızlı teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.