Oral-b

2108 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Oral-B

Oral-B

Amerika'nın seçkin markaları arasında yer alan ve uzun yıllardır Türkiye’de de kalitesiyle kendinden söz ettiren ‌‌Oral-B; üstün teknolojileri diş bakım ürünlerine uygulayarak ağız ve diş sağlığı için gelişmiş ürünler tasarlıyor. Oral-B, elli yılı aşkın süredir zengin ürün yelpazesiyle kullanıcıları memnun eden bir ağız sağlığı markası olarak piyasada yer alıyor. ‌Şarj edilebilir diş fırçası modelleri, Oral-B diş macunu, ‌Oral-B şarjlı diş fırçası başlığı, manuel diş fırçaları, ağız bakım suları ve diş ipleri gibi ağız sağlığı için gereken tüm ürünleri kullanıcılarla buluşuyor.

Geleneksel ağız bakım yöntemlerini günümüzün teknolojisi ile birleştiren Oral-B; sağlıklı diş ve diş eti için ihtiyaç duyabileceğiniz her üründe fark yaratarak oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Yetişkinlere ve çocuklara özel olarak tasarlanmış ürünleriyle diş fırçası endüstrisinin öncü markaları arasında yer alıyor.

Gelişmiş Yapıları ve Kaliteli Tasımrlarıyla ‌Oral-B Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Markanın öne çıkan ürünleri arasında; Oral-B diş fırçası, diş ipleri, ağız çalkalama suları ve diş beyazlatma ürünleri yer alıyor. Ürünleriyle etkili ve uzun ömürlü bakım sunan marka, ‌Oral-B diş fırçası kullananlar tarafından tam not almayı başarıyor. ‌‌Oral-B, doğru diş fırçalama alışkanlıkları kazandırmak amacıyla geliştirdiği ağız ve diş sağlığı ürünleriyle piyasada yerini alıyor. Hijyenik bir kullanım için ise en az üç ayda bir değiştirilmesi öneriliyor.

Her yaş grubu için özel olarak tasarlanmış ‌Oral-B ağız bakım seti seçenekleri, farklı yaş gruplarının bakım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kullanıcılarına sunuluyor. ‌Oral-B döner başlık diş fırçası, ‌Oral-B oynar başlıklı, motorlu diş fırçası, ‌Oral-B titreşimli diş fırçası, ‌Oral-B dil fırçası çeşitleri manuel diş fırçaları, yedek fırça başlığı, diş ipleri, ağız bakım suları, diş macunları ‌Oral-B bebek diş fırçası ve çocuklara yönelik ağız bakım ürünlerini piyasaya sunuyor. Ayrıca bakteri plağına neden olan bakterileri hedef alan mikro kabarcık teknolojisiyle üretilen ‌Oral-B ağız duşu, diş eti problemlerini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor.

Oral-B, günlük ağız bakım rutinine profesyonel ağız bakımını taşımayı hedefliyor. Marka, gelişmiş ürünleri ile tüm diş ve diş eti sorunlarının tedavisine yardımcı oluyor ve bu sorunların oluşma riskini en aza indiriyor. Ağız ve diş bakımını, gelişmiş ürünleri sayesinde zevkli ve güvenilir hale getiren marka; yetişkinler için diş sağlığına yönelik birbirinden farklı ürünler sunuyor. Çocuklar için özel olarak geliştirip tasarladığı ürünlerle de miniklere dış fırçalama alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. ‌Oral-B aile seti ürünleriyle de tüm aile fertleri için komple ağız ve diş bakımı vadediyor.

‌Oral-B Diş Fırçalama Ürünleri ve Özellikleri

Ağız ve diş bakımı hem görünüm hem de sağlık açısından büyük önem taşıyor. Dişlerin temizlenmesinde kullanılan diş fırçaları boyut olarak küçük olduğundan uzun yıllardır en temel ağız bakım ürünü olarak kullanılıyor. Günümüzde ise gelişen teknolojiler ışığında diş fırçalarının özellikleri de değişiyor. Teknolojik malzemeler ve gelişmiş bir tasarım kullanılarak üretilen diş fırçaları ile ağız bakımı daha etkili bir şekilde yapılabiliyor.

‌Oral-B profesyonel olarak farklı tasarımlarla ürettiği manuel, pilli ve şarjlı diş fırçası modellerini kullanıcılara sunuyor. ‌Teknolojik yapısı ve üstün temizlik özellikleri sayesinde Oral-B diş fırçaları büyük bir ilgiyle kullanılıyor. ‌Oral-B marka diş fırçası çeşitleri arasında bulunan yumuşak ve orta sertlikteki kıl yapılarına sahip ürünler, ağız içerisindeki tüm bakteri ve mikroorganizmaların etkili bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında ise şarj edilebilen diş fırçaları ve ‌Oral-B yedek fırça başlıkları geliyor. Bu ürünlerin yanı sıra, manuel diş fırçaları, diş ipleri ve ağız çalkalama suları da sıklıkla tercih edilen ürünler olarak piyasada yer alıyor. ‌Oral-B diş başlığı seçenekleri cihaza ve modele uygun şekilde diş başlığının periyodik olarak değiştirilmesini mümkün kılıyor. ‌

Oral-B şarjlı diş fırçası, titreşim özelliği bulunan seçenekler de dahil olmak üzere salınım ve dönme hareketleri gerçekleştirerek çalışıyor. Söz konusu ağız ve diş sağlığı olduğunda etkili bir bakım isteyenler için ‌Oral-B şarjlı fırça modelleri en ideal seçenekler oluşturuyor. Fırçalama esnasında diş etlerine de masaj yapabilen bu modeller, fazla basınç uygulanması durumunda kullanıcıyı uyararak diş etlerine zarar görmesini engelliyor.

Sağlıklı Dişler İçin Oral-B Elektrikli Diş Fırçası

Oral-B elektrikli diş fırçaları daha fazla diş plağı yok etme özelliği sayesinde kullanıcılara sağlıklı dişler kazandırıyor. Dişlerde hassasiyet oluşumunun engelleyen şarjlı ‌Oral-B diş fırçalama ürünleri hassas beyazlatma uygulaması da yapabiliyor. Marka, bu üstün teknolojili ürünler ve özellikleri sayesinde Amerika’nın diş hekimleri birliği tarafından onaylanıyor. 12 gün dayanabilen pil ömrüyle şarj sorunu yaşatmayan Oral-B elektrikli diş fırçası, dişlerdeki kirli bölgeleri gelişmiş yöntemleriyle tespit edebiliyor. ‌‌Bluetooth bağlantısı içeren Oral-B uygulaması sayesinde Oral-B elektronik diş fırçası modelleri ile bağlantı kurulabiliyor. Oral-B yedek başlık seçenekleriyle değiştirilerek uzun süre kullanılabilen şarjlı diş fırçası; beyazlatma, derin temizlik, dil temizleme, günlük temizlik, sakız bakımı, hassas olmak üzere 6 kullanım ‌modu içeriyor.

‌Oral-B şarjlı diş fırçası yedek başlık satın alırken cihaz ile uyum sağlayan başlıkların tercih edilmesi gerekiyor. Şarjlı özelliği ile ‌Oral-B ‌vitality yedek başlık içeren ürünler arasında yer alıyor. İki dakika içerisinde fırçalama işlemi bitirmenizi sağlayan bu ürün, temizleme işlemini ‌2D hareketler ile gerçekleştiriyor. Oral-B ‌Vitality serisi, her 30 saniyede bir defa diş fırçası sapında titreşim yaparak ağız içi yön değişimi yapmanız için uyarı veriyor. Akıllı seyahat çantaları ile birlikte piyasada yer alan diş fırçaları, bu çantalar ile şarj edilebilme özelliğine sahip oluyor. Akıllı çantalar sayesinde diş fırçanız otomatik olarak seyahatiniz sırasında şarj edilebiliyor.

‌Oral-B modelleri arasında yer alan şarjlı diş fırçası ‌PRO serisi ise güçlü bir batarya ve değişen başlık özellikleri ile öne çıkıyor. PRO serisi ürünlerini tek sefer şarj ile en az iki hafta kullanmak mümkün oluyor. İçerisinde doğru sürede diş fırçalamanızı sağlayan bir zamanlayıcı, diş teli kullananlar için özel temizlik uygulaması ve rahat başlık çeşitleri ile etkili bir temizlik sağlıyor. ‌Trizone serisinde yer alan modeller ise diş eti bakımı, basınç ‌sensörü ve üç boyutlu hareket kabiliyeti ile rahatlıkta fırçalama ve beyazlatma özellikleri sunuyor.

Oral-B, çocuklar için özel olarak geliştirdiği eğlenceli modelleri ile diş fırçalamayı minik kullanıcılar için daha zevkli hale getirirken, ebeveynlere de kolaylık sağlamayı başarıyor. Disney’in ‌Mickie veya ‌Frozen karakterlerini içeren modellerinin yanı sıra Star ‌Wars temalı modelleri çocuk kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çocukların ağız ve diş salığına özel olarak geliştirilen modeller, yumuşak fırça kılları içeriyor. Çocuklar dişlerini fırçalarken iki dakikaya ayarlı zamanlayıcı sayesinde diş doktorlarının tavsiye ettiği süre içinde uygun bir fırçalama sağlanabiliyor. Cıvıl cıvıl renkleri ve eğlenceli çizgi film karakterli ile çocuklar için diş fırçalama eylemi daha zevkli hale geliyor.

Pratik ve etkili bakım sunan Oral-B pilli diş fırçası modelleri görsel olarak klasik diş fırçalarını andırsa da kılların titreşimi ve kullanım kolaylığı ile fark yaratıyor. Markanın, öncelikli olarak tercih edilen diş fırçası seçenekleri arasında yer almasının sebebi ise diş ve diş etlerine sağladığı derin temizlik oluyor. ‌Oral-B çocuk diş fırçası modelleri de aynı şekilde elektrikli ve şarjlı diş fırçalarıyla bu derin temizliği sağlayabiliyor. Kolay taşınabilir özellikleriyle günün ihtiyaç duyduğunuz her anında kullanmanızı mümkün kılan fırçalar, titreşimle kılları sayesinde maksimum performans gösteriyor.

Elektrikli Diş Fırçası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağız, diş ve diş etleri, görünüm ve sağlık açısından öncelikli olarak korunması gereken bölgeler arasında yer alıyor. Ağız ve diş bakımı ürünlerin günlük olarak kullanılması diş problemlerine karşı koruma sağlıyor. birkaç detaya dikkat ederek kendinize en uygun ürünü geniş bir ürün skalasına sahip olan ‌Oral-B marka şarjlı diş fırçası arasından tercih edebilirsiniz.

İlk olarak fırçadan beklenen ihtiyacın iyi belirlenmesi gerekiyor. Diş çürüklerini azaltmak, ağız kokularını gidermek, diş plaklarını önlemek ya da daha beyaz dişlere kavuşmak için markanın modelleri arasından ihtiyaca uygun ürünün belirlenmesi avantaj sağlıyor. Dişlerinin daha beyaz görünmesine ihtiyaç duyan kullanıcılar için beyazlatıcı ve leke giderici etkisi olan modeller uygun seçenekler oluşturuyor. Ağız kokusu problemi yaşayan kullanıcılar içinse iki veya üç boyutlu temizlik sağlayan ve plakları temizleme gücüyle öne çıkan modeller bulunuyor.

‌Oral-B diş fırçası ucu satın alırken de göz önünde bulundurulması gereken birkaç özellik sayesinde ihtiyacı tam olarak karşılayan ürünü seçmek mümkün oluyor. Yedek diş fırçası uçlarının birçoğu normal bir manuel diş fırçasına göre görünmeyen alanlara da ulaşabilme özelliği sayesinde daha fazla bakteri plağı yok edebiliyor. ‌Oralb diş fırçası yedek başlığı ürünleri arasında, kauçuk parlatıcı hazne içeren ve lekeleri daha yumuşak bir uygulamayla gidermeye yardımcı olan modeller bulunuyor. Bu özellik sayesinde dişleri beyazlatma işlemi göründüğünden daha kolay oluyor. Mikro titreşimli kıllara sahip ‌Oral-B fırça başlığı modelleri, dişler arasında derinlere kadar ilerleyebilen yapısı sayesinde ağızda üst düzey bir temizlik sağlıyor.

Önde gelen markanın modelleri arasında yer alan ‌Oral-B ‌ortodontik diş fırçası çeşitleri, diş telleri bulunan çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin kolaylıkla diş fırçalamasına yardımcı oluyor. Ortodontik diş fırçalarının diş ipleriyle desteklenmesiyle dişler daha iyi bir şekilde korunabiliyor. Titreşim özelliği sayesinde çocukları diş fırçalama işlemi sırasında yönlendirebilen şarjlı diş fırçası modelleri bulunuyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan şarjlı diş fırçası modelleri, oldukça sevilen çizgi kahramanlarının bulunduğu ambalajlarda satışa sunuluyor. Oral-B döner başlık tipleri ise çocukların ağız yapılarına uyum sağlayacak şekilde üretiliyor ve çocukların kolay bir şekilde diş fırçalamasını sağlıyor.

Oral-B Diş İpi ve ‌Oral-B Ağız Çalkalama Suları ile Ferah Nefesler

Ağız sağlığı günlük rutininde diş etlerinin bakımı da büyük önem taşıyor. Sağlıklı dişlere sahip olabilmek için öncelikle sağlıklı diş etlerine sahip olmak gerekiyor. Mükemmel bir gülümseme için diş etlerine de hak ettiği özeni göstermek ve düzenli olarak diş ipi kullanmak gerekiyor. Ağız ve diş bakımının güvenilir bir tamamlayıcısı niteliğinde olan ‌Oral-B diş ipi ile fırçalama sırasında ulaşılması zor olan bölümleri ve diş aralarında kalan yerleri kolayca temizlemek mümkün oluyor. Diş ipleri yardımı ile daha etkili ve sağlıklı bakım sağlanıyor.

Diş ipinin fonksiyonel kullanımı ve verimliliği açısından diş fırçası ve macunundan sonra üçüncü sırada kullanılması gerektiği Türk ‌Periodontoloji Derneği tarafından da teyit ediliyor. Ağız ve diş sağlığı için diş ipini doğru biçimde kullanarak ağzınızda bir hasara yol açmamanız ve kendinize uygun diş ipini seçmeniz büyük önem taşıyor. Aralarında naneli seçeneklerin de bulunduğu Oral-B diş ipi modelleri, dişlere ve diş etlerine hasar vermemesi için mumlu yapıda tasarlanıyor. Ağız kokusu şikayeti olanlar için nane aromalı üretilen diş ipi seçenekleri büyük avantaj sağlıyor. ‌Ağız sağlığınız için en doğru diş ipini seçmek için siz de Oral-B diş ipi fiyat seçeneklerini ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

‌Oral-B gargara çeşitleri; dişlerde oluşan bakteri plağı ve ağız kokusu sorununu önlemek amacıyla farklı aromalarla zenginleştiriliyor. Oral-B ağız çalkalama suları, her yaştan kullanıcının ağız bakımı için başvurduğu vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Tam ve etkili bir ağız bakımı sağlamak için sadece diş macunu ve diş fırçalarını kullanmak yeterli olmuyor. Güçlü formülüyle birlikte her diş fırçalama işlemi sonrasında‌ Oral-B ağız gargarası çeşitlerini kullanmak bakteri ve plak oluşumuna karşı koruma sağlıyor.

‌Oral-B ağız gargarasını yaparken yaklaşık 20 ‌ml sıvı kullanmak yeterli oluyor. Sıvıyı ağzınıza aldıktan sonra ağız bakım suyunu diş ve diş etlerinize iyice temas edecek biçimde yaklaşık otuz saniye boyunca çalkalayıp tükürmeniz gerekiyor. Her diş fırçalama işleminden sonra bir kez ağız gargarası kullanmanız öneriliyor.

Dünden Bugüne ‌Oral-B ile Komple Ağız Bakımı

Ağız bakımı denilince ilk akla gelen diş fırçası ve macunu oluyor. Bu ürünlerin yanı sıra ağız çalkalama suları ve ‌Oral-B diş ipi çeşitleri arasından kendinize en uygun ürünü seçerek kullanmak da büyük önem taşıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile diş fırçalarının yapıları ve teknik özellikleri de değişime uğruyor. ‌Oral-B ise ürünlerinde kullandığı teknoloji sayesinde de adından sıkça söz ettirip, uzman doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor. Pilli diş fırçaları gelişmiş yapıları sayesinde manuel diş fırçalarının giremediği tüm bölgelere ulaşarak buralarda oluşan bakterilerin yok edilmesini sağlıyor. Ayrıca pratik ve kolay kullanımı da pilli diş fırçalarının tercih edilmesinde etkili bir rol oynuyor. Pil yardımıyla çalışan diş fırçalarının biten pilleri ise kolayca şarj edilebiliyor.

Dişlere yaklaşık olarak dakikada 5.000 ile 30.000 bin vuruş yapma özelliği bulunan şarjlı diş fırçaları, diş arasında yer alan tüm yemek atıklarını ve bakterileri profesyonel bir şekilde temizliyor. Markanın şarjlı diş fırçalama ürünleri detaylı bir bakım ve temizlik yapma konusunda oldukça etkili. Dişlerinizin ön ve arka kısımlarında fırçayı gezdirdiğinizde ne kadar temiz yaptığını görmeniz mümkün oluyor. Şarjı bittiğinde ‌Oral-B şarj ünitesi ile kolayca şarj edilebiliyor.

Diş temizliğinde etkili çözümler sunan Oral-B manuel diş fırçaları da şarjlı diş fırçalarının gibi özel bir şekilde tasarlanarak kullanıcılara sunuluyor. Manuel fırçaların sap bölümlerinde dil temizleme alanı da bulunabiliyor. Manuel veya şarjlı diş fırçası ile temizlik sonrasında kalan bakterilerin ve kötü kokuların yok edilmesine yardımcı olan 24 saat koruyucu etkili alkolsüz ağız çalkalama suyu çeşitleri de kullanıcılara sunuluyor.

‌Oral-B Ürün Fiyatları

‌Oral-B diş fırçası fiyatları; ürünün modeli, tasarımı, niteliği ve donanımı gibi farklı faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Markanın modelleri arasında bulunan iki boyutlu veya üç boyutlu temizleme özelliğine sahip fırçaların fiyatları da farklılık gösteriyor. FIrçaların titreşim özelliği, zamanlayıcı ayarı, leke giderici ve parlatıcı kauçuk kıllara sahip olması da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor. ‌Markanın manuel ve şarj edilebilir diş fırçaları diş ve ağız yapısına uyum sağlıyor ve farklı bütçelere uygun fiyatları sayesinde tüm kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor.

Diğer ağız bakım ürünlerine yönelik de ‌Oral-B satış konusunda kullanıcılara alternatif seçenekler sunuyor. ‌Oral-B fiyat açısından sunduğu birbirinden cazip seçeneklerle, ihtiyaca en uygun ürünlerini, ağız ve diş bakımına özen gösteren kullanıcılarla buluşturuyor. ‌Oral-B’nin diş sağlığında devrim niteliğindeki portatif ve inovatif ürünleri ‌Trendyol’da bulmanız mümkün oluyor. ‌Trendyol ‌Oral-B kampanya çeşitlerini takip ederek ‌Oral-B indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Oral-B'nin kaliteli ürünlerini ve cazip fiyat seçeneklerini inceleyerek evde yapılan ağız ve diş bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı hemen Trendyol'dan karşılayabilirsiniz.