Oral-B

958 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sağlık

Sağlık

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

Anne Bebek

Anne Bebek

Sonraki sayfa

Oral-B

1950 yılında Kaliforniyalı bir doktor tarafından ilk adımları atılan ağız sağlığı markası Oral-B; diş macunları, şarj edilebilir diş fırçası modelleri, diş fırçası başlıkları, manuel diş fırçaları, ağız bakım suyu ve diş ipleri gibi ağız sağlığı bakımından kritik önem taşıyan ürünler tasarlıyor. Amerika'nın seçkin markalarından olan ve Türkiye'de uzun yıllardır kalitesiyle kendinden söz ettiren marka, teknolojinin en yeni gelişmelerini diş fırçalarına uygulayarak kullanıcı sağlığını en ön planda tutuyor. 

Oral-B Şarjlı Diş Fırçası: Daha Etkili Fırçalama

Oral-B şarjlı diş fırçası modelleri, daha fazla diş plağı yok ederek dişlerde üstün temizlik hissi oluşturuyor. Amerika diş hekimleri birliği tarafından onaylanmış olan şarjlı Oral-B diş fırçası türleri, hassas beyazlatma uygulaması yaparak dişlerde hassasiyet oluşumunun da önüne geçiyor. Dişlerinizin üzerindeki kirli konumları elektronik yöntemleriyle tespit eden Oral-B diş fırçaları, 12 gün dayanabilen pil ömrüyle sürekli şarj sorunu yaşamanızı da önlüyor. Oral-B elektrikli diş fırçası modelleri, Oral-B uygulaması ile Bluetooth bağlantısı da kurabiliyor. Günlük temizlik, sakız bakımı, hassas, beyazlatma, derin temizlik ve dil temizleme olmak üzere 6 kullanım modu olan şarjlı diş fırçası, Oral-B yedek başlık seçenekleriyle değiştirilerek kullanılabiliyor.

2 Dakikada Fırçalayın, Zaman Kazanın

Şarjlı diş fırçası başlığı seçiminde kullanılan cihazla uyumlu olan başlıkların tercih edilmesi de büyük önem taşıyor. Vitality şarj edilebilir diş fırçası Cross Action ürünleri ise yedek başlıklar içerebiliyor. 2D hareketleri sergileyerek temizleme işlemi gerçekleştiren bu ürün, yalnızca 2 dakika içerisinde işlemi bitirerek zaman kazanmanıza yardımcı oluyor. Oral-B Vitality serisi, diş fırçası sapında her 30 saniyede bir defa titreşim yaparak ağız içi yön değişimi yapmanız için sizi uyarıyor. Genellikle akıllı seyahat çantalarıyla birlikte satılan diş fırçalarının çantalarında, şarj edebilme özelliği de bulunuyor. Bu sayede seyahatiniz sırasında diş fırçanız otomatik olarak şarj ediliyor.

Seyahat aksesuarı satın almak isteyen kullanıcılar, Pro 4000 serisi tercih ederek ürün aksesuarına sahip olabiliyor. Şarjlı diş fırçaları dışında, Oral-B manuel diş fırçaları da özel biçimlerle tasarlanarak diş temizliğinde etkili çözümler sunuyor. Fırçaların sap bölümlerinde dil temizleme bölümü de bulunabiliyor. Fırçalama işleminden sonra ağızda kalan bakterilerin yok edilmesine yardımcı olan ve ağızdaki kötü kokuları yok eden alkolsüz ağız çalkalama suyu ve 24 saat koruyucu etkisi bulunan ağız çalkalama suyu çeşitleri de kategori içerisinde görülebiliyor. Ayrıca sigara içenler için diş macunu seçenekleri de bulunan marka, Trendyol Oral-B kampanya çeşitleri takip edildiğinde avantajlı alışverişler de sunabiliyor. 

Diş Fırçalama Alışkanlığında Kolaylık

Kullandığınız ilk günden itibaren farkını hissedeceğiniz Oral-B elektrikli diş fırçası modelleri arasında, çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak üzere tasarlanmış olan Oral-B çocuk şarjlı diş fırçası çeşitleri de bulunuyor. Bu modellerin tasarımında çeşitli çizgi kahramanlar yer alıyor. Dolayısıyla çocuklar fırça aracılığıyla bir oyunun içerisinde gibi mutlu olarak dişlerini fırçalayabiliyor. Eğer çocuğunuz şarjlı çocuk diş fırçası kullanamayacak kadar küçükse Frozen diş fırçası modellerini de deneyebilirsiniz. Pilli çocuk diş fırçası modelleri ise şarjlı ve elektrikli diş fırçalarıyla aynı işlevleri sergileyebiliyor. 

Ortodontik diş fırçası modelleri de bulunan Oral-B, diş telleri bulunan çocukların ya da gençlerin kolaylıkla diş fırçalamasına yardımcı oluyor. Ancak diş hekimleri bu ürünlerin diş ipleriyle desteklendiğinde daha yüksek verim elde edileceğini belirtiyor. Oral-B diş ipi fiyatları arasında karşılaştırma yaparak Oral-B diş ipi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Titreşimli diş fırçası özelliği taşıyan çocuk şarjlı diş fırçası modelleri ise çocukları diş fırçalama işlemi sırasında yönlendirebiliyor. Çocuk için şarjlı diş fırçası modelleri; Elsa, Elena, Spider Man, Mini ve Mickey Mouse gibi çok sevilen çocuk kahramanlarının bulunduğu ambalajlarda satışa sunuluyor. Çocukların ağız yapılarına uygun olarak tasarlanan başlık tipleriyle çocukların çok kolay bir şekilde diş fırçalaması sağlanıyor. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir