Oleomac

692 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Oleomac

Oleomac doğa ile uyum içinde çalışan ve son teknoloji ile karakterize bahçe makineleri ve el aletleri üreticisidir. Yeşil alanların bakımında profesyoneller ve hobiler için çok yönlü ve verimliliği yüksek ürünler tasarlayan marka, farklı amaçlar için tasarlanmış ‌250'den fazla modele sahiptir. ‌Oleomac hızar, motorlu testere çalı tırpanları, çim biçme makineleri, traktörler, çit kesme makineleri, bahçe traktörleri ve biçme makineleri gibi geniş ürün yelpazesi arasından çeşitli yoğunluk ve güç seviyeleri için ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolayca seçebilirsiniz. Mükemmel kesimler için ‌Oleomac kesim motoru çeşitlerini ya da kapsamlı temizlik için üfleme makinelerini inceleyebilirsiniz. İndirimli Oleomac motorlu testere fiyatları ile çok yönlü kullanım avantajından ve yüksek performanstan yararlanabilirsiniz.

‌Oleomac Motorlu Kesme ve Budama Testeresi

‌Oleomac motorlu kesme ve budama makineleri, şömine ya da soba için odun kesmek, küçük ve orta seviyedeki budama işlerini yapmak ve kendin yap projelerinde kullanmak için tercih edilebilecek çok yönlü araçlardır. 2 kW’a varan güç seçenekleri ile ‌Oleomac testere modelleri zorlu işlerin üstesinden hızlı ve kolay bir şekilde gelmenizi sağlar. ‌Oleomac ağaç motoru ormanda, kırsalda ya da arka bahçenizde ağaçların kesilmesi ya da budanması için güvenilir bir testere çözümü sunar. Farklı ihtiyaçları ve kullanımlarını karşılamak üzere tasarlanan ‌Oleomac dal budama motoru ve motorlu testereler, çeşitli güç ve performans seviyelerinde, kablolu ya da kablosuz olarak satışa sunulur. Akülü testere modelleri, elektrik bağlantısının sağlanamadığı bölgelerde sıfır emisyonlu ve sessiz çalışan bir testereye ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir. ‌Oleomac benzinli testere modelleri kesme ve budama için ihtiyaç duyduğunuz gücün, ergonominin ve dengenin etkili bir kombinasyonunu sunar. Profesyonel budama ve hassas bakım işlerinde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kapasite fark etmeksizin üst sınıf modellerin teknolojisi ile donatılan ‌Oleomac elektrikli testere, küçük bitkileri kesmek ve odun hazırlamak için sessiz ve kolay kullanım avantajına sahiptir. Orta seviyedeki ‌Oleomac odun motoru orta büyüklükteki ağaçları kesmek için uygundur. Bu modeller, bahçecilikten tarıma kadar yoğun kullanımda bile mükemmel performans sunar. Büyük gövdeli ağaçların kesilmesi gibi daha ağır işler için, her koşulda yüksek performansı garanti edecek özelliklerle donatılmış profesyonel motorlu testerelere ihtiyaç vardır. ‌Oleomac yüksek dal budama testeresi çeşitleri 0° ile 90° arasında 5 ara konumda ayarlanabilirken, uzatılabilir yapısı sayesinde yerden 5 metreye kadar olan dallara ulaşmayı sağlar.

‌Oleomac Üfleme Makineleri

Üfleme makineleri büyük kırsal alanlardan özel bahçelere kadar yüzeyleri temiz ve düzenli tutmak için gerekli araçlardır. Özellikle sonbaharda yapraklar ve diğer bitki döküntüleri yüzeylerin üzerinde biriktiğinde, üfleyiciler hızlı ve pratik bir temizlik çözümü sunar. Akülü üfleme makineleri, konforlu ve her zaman dengeli kavrama sağlayan ergonomik tutamak tasarımları ile öne çıkar. Ayrıca, hız regülatörü hava akışını gerçekleştirilecek faaliyet türüne göre uyarlamanızı sağlar. Çiçekleri, kaldırımları ve küçük ve orta büyüklükteki yeşillik alanları temizlemesi gereken kullanıcılar, yaprakları ve diğer küçük kalıntıları çıkarmak için mükemmel olan manuel yaprak üfleme makineleri idealdir. Omuz tipi makineler, örneğin parklar, stadyumlar, çiçek yatakları ve yollar gibi geniş alanların temizliğinde ya da kırsal alandaki tarım uygulamalarında en iyi seçimdir. Üfleme makineleri bitkiden yeni düşen meyve veya diğer mahsullerin taşınması ve sıkıştırılması için de kullanılabilir. Omuz tipi üfleme makineleri ayrıca, dönüştürme kiti ile profesyonel bir ‌atomizere dönüştürülebilir. Bazı modellerde, bir parçalama bıçağı ile toplanan malzemeyi kesen ve torbanın içindeki atık hacmini azaltan ‌Oleomac yedek parçaları ve özel toplama kitleri kullanılabilir. Bu sayede makine ters akım ile kolayca elektrikli süpürgeye dönüştürülebilir.

‌Oleomac Akü Ürünleri

‌Oleomac akü ve şarj cihazları, ‌Oleomac ürünleri için güvenilir bir güç çözümü sunar. Basit kullanımı ve son derece sessiz çalışma performansı ile gürültü ve çevresel emisyonları en aza indirmeye yardımcı olur. ‌Oleomac akü ürünleri ile desteklenen aletler, günün herhangi bir saatinde şehirde veya evlerin yakınında çalışmak için ideal ürünlerdir. Modern ‌Oleomac motorları güçlü 2,5 ve 5,0 Ah akülerle birleştiğinde üst düzey performansı kategorinin en üstünde sessizlik seviyesi ile birleştirir. Tüm ‌Oleomac akü modellerinin kullanımı kolaydır. Akü şarjını, akünün üzerindeki basit ve sezgisel akü kontrolü ile kontrol edebilir ve maksimum hareket özgürlüğü ile bağımsız olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Belirli ‌Oleomac ürünlerini akü ve şarj cihazı ile satın alabilir, tüm akü modelleri ile uyumlu şarj çözümleri bulabilirsiniz. Böylece, en katı çevresel düzenlemelere bile uygun olarak yüksek verimlilik seviyeleri sağlayabilirsiniz. Bahçenizde ya da her türlü yeşil alanda ‌egzoz ya da gürültü sorunu olmadan keyifle çalışabilirsiniz.

‌Oleomac Çit Biçme Makinesi

Çok yönlü kullanım ve verimlilik garantisi sağlayacak şekilde tasarlanan ‌Oleomac çit biçme makineleri, erişiminin zor olduğu alanlar ve bahçe için idealdir. Elektrikli çit biçme makineleri pratik ve yönetilebilir araçlar olarak küçük gövdeleri ile çit bakımı ve kesimi için idealdir. 600 ila 700 ‌Watt güç modellerinde satışa sunulan elektrikli modeller sessiz ve hafif olması sayesinde, evlerin çevresinde, sınırlı veya erişilmesi zor alanlarda çalışmak için uygundur. Benzin çit biçme makineleri ise büyük çitlerle çalışan bahçe profesyonelleri ya da hobi bahçıvanları için idealdir. Yoğun ve sürekli kullanım için tasarlanan benzinli modeller, güç ve hassasiyeti bir arada sunar. ‌Oleomac profesyonel çit biçme makinesi modelleri, en yoğun ve tutarlı kesme ve şekillendirme işleri için uygundur. Profesyonel biçme makineleri minimum çaba ile maksimum üretkenlik sunmak için genellikle 600 ‌‌Watt'tan daha büyük bir güce sahiptir. ‌Oleomac ürünlerinde konfor önemli bir tasarım ayrıntısıdır. Bu nedenle çit biçme makineleri rahatça çalışmanıza izin vermek ve en zor noktalara ulaşmanızı sağlamak için 180° dönebilen bir sap tasarımına sahiptir. Düzensiz ve eğimli arazi, yüksek ve yoğun bitki örtüsü, ‌Oleomac çit kesme makineleri için bir engel değildir. Kesme ve bakım işlerinin üstesinden profesyonelce gelmek üzere tasarlanan bu modeller, sağlam ve güvenli kavrama ve rahat bir pozisyon sunan ayarlanabilir çift bıçak ile donatılmıştır. Çift emniyet şalteri ve darbeye dayanıklı malzemeler hem sizi hem de makinenizi korur.

‌Oleomac Ot Biçme Makinası ve Tırpanlar

Kesme, temizleme ve son işlem işlemleri güç, dayanıklılık ve hassasiyet gerektirir. Konut bahçelerinden tarlalar gibi zorlu zeminlere kadar herhangi bir çalışma ortamında doğru ‌Oleomac tırpan modelini seçmek, tüm bitki bakım aktivitelerini gerçekleştirmenize ve en iyi sonucu elde etmenizi sağlar. 600 ‌1000W arasında değişen güç seçeneğine sahip ‌Oleomac motorlu tırpan modelleri, küçük ve düz arazilerde için ideal performansa sahiptir. Daha engebeli ‌arazinler için benzinli tırpan modelleri daha iyi bir seçimdir. Çim kesimi için hafif veya orta güçte tasarlanan ‌Oleomac ot motoru performansına güvenebilirsiniz. En zorlu arazilerde çalışmak için profesyonel tırpanları tercih edebilirsiniz. Temizlemeyi planladığınız alanlarda önemli ölçüde yükseklik farkı varsa, en iyi sonuçlar için ‌Oleomac tırpan başlığı ve omuz tipi tırpan modellerini inceleyebilirsiniz. Ergonomik sırt çantası sayesinde tırpanları kullanırken maksimum hareket özgürlüğü elde edebilirsiniz.

‌Oleomac Çim Biçme Makinesi

Küçük alanlardan büyük parklara kadar, düzgün ve sağlıklı çimler bakımlı bir bahçenin en önemli göstergesidir. ‌‌Oleomac, her zaman mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlamak için tasarladığı ve çim bakım işlerinizi kolaylaştıran araçları ile hayalini kurduğunuz bahçeyi yaratmanızı sağlar. Biçilecek alanın büyüklüğüne göre farklı kapasitelerde satışa sunulan ‌Oleomac çim biçme makinesi çeşitleri verimli çözümler sunar. Elektrikli, benzinli ve akülü motor seçenekleri tüm alanlarda esnek çalışma olanağı yaratır. 800 m²'den daha küçük bahçeler için çevik, ‌kompakt ve kullanımı kolay elektrikli çim biçme makinelerini tercih edebilirsiniz. Daha güçlü bir motora ve kablosuz çalışmaya ihtiyacınız varsa farklı özelliklere sahip ve farklı ihtiyaçlara cevap veren benzinli çim biçme makinelerini inceleyebilirsiniz. Yüksek performansı, verimlilik ve dayanıklıkla birleştiren bu modelleri avantajlı ‌Oleomac fiyat listesi ile satın alabilirsiniz. Çim alanı orta genişlikte ve 1400 m²'den daha küçükse fonksiyonel bir tasarıma sahip ergonomik bir makine daha iyi bir seçim olabilir. Bazı modellerde bulunan malçlama sistemi ile kesilen çim parçacıkları zemine doğal gübre olarak yeniden dağıtabilirsiniz. 2000 ve 2600 m² arasındaki geniş alanların bakımıyla uğraşan profesyoneller için ideal araçlar darbelere ve korozyona karşı dayanıklı, profesyonel çim biçme makineleridir.

‌Oleomac Çim Traktörleri

‌Oleo-Mac çim traktörleri, engebeli arazi ve yoğun bitki örtüsü korkusu olmadan bahçelerden parklara kadar hızlı çalışma için en etkili çözümü sunar. Küçük ve orta büyüklükteki yüzeyler için ‌kompakt tasarıma sahip olan modeller, zengin bitki örtüsüne veya engellere sahip alanlarda bile kolayca hareket edebilecek şekilde tasarlanır. Yandan boşaltma opsiyonuna sahip traktörler daha dar alanlarda ve orta ölçekli araziler üzerinde serbestçe hareket etmek için mükemmeldir. Hem benzinli hem akülü çim traktörleri üstün kesme performansı ve tam bir konfor sunar. Aynı zamanda en zorlu profesyonellerinin taleplerine cevap verir. Sağlam, güvenilir ve yüksek kesme ve yükleme kapasitesi ile çim toplamanın gerekli olduğu geniş bahçelerin, parkların ve yeşil alanların bakımı için uygundur. Çok amaçlı profesyonel bahçe traktörleri 10.000 m²'ye kadar, çim toplanmasının gerekli olmadığı yoğun bitki örtüsüne ve pürüzlü ve eğimli zemine sahip ekilmemiş alanları temizlemek için idealdir. Bazı modeller, montajı basit bir set sayesinde malçlama yapacak şekilde dönüştürülebilir. Malçlama, kesilmiş çimin doğranması ve daha sonra çimlerin beslenmesi için gübre benzeri değerli bir besin kaynağı olarak yeniden toprağa dağıtan bir sistemdir.

‌Oleomac Su Motorları

‌Oleomac kendinden emişli su motoru ve pompaları, su yüzeyinde çalışan makinelerden oluşur. Doğru modeli seçmek için amaçlanan kullanıma uygun motorların ana özelliklerini bilmek önemlidir. Kendinden emişli motorlu pompa basit bir sistemle sıkça sulamaya ihtiyaç duyulan, bitkiler, üzüm bağları ve sebze bahçeleri için en iyi seçimdir. Kendinden emişli ‌Oleomac su motoru otomatik başlangıç aşamasında hava emen hidrolik santrifüjlü bir pompa türüdür. Motor pompalarını sınıflandıran ana parametreler, borunun toplam uzunluğu ve bağlantıların çapı, su akış hızı ve kafa tasarımıdır. Mesafe ve pompa tasarımı, pompanın belirli bir metreküp suyu belirli seviyeye kaldırma yeteneğini belirler.

‌Oleomac Çapa Makineleri

Motorlu çapa makineleri, küçük ve büyük arazilerdeki toprağı yeniden canlandırma yumuşatmak, ekim ve yetiştirme için arazi hazırlamayı sağlar. ‌Oleomac eksiksiz bir motorlu çapa yelpazesine sahiptir. Küçük bahçelerde bakım faaliyetlerini yürüten hobi kullanıcılarından, orta ölçekli arazilerde çalışan profesyonellere kadar her ihtiyaca hitap eden ürünler sunar. Küçük ve kullanışlı modeller çim ekim ya da dikim işleri çiçekler, küçük bitkiler ve sebzeler için toprak hazırlanması gibi periyodik etkinlikleri için uygundur. Ortalama güç seviyesine sahip modeller ise modele bağlı olarak farklı özelliklere sahiptir. Bazı modellerde hafiflik ve kullanım kolaylığı öne çıkarken, sebze bahçelerinde yoğun kullanıma yönelik olarak tasarlanan modellerde, manevra kabiliyeti, direnç ve yüksek performans öne çıkar.

‌Oleomac İlaçlama Makineleri ve ‌Atomizerler

Omuz üstü kullanım için tasarlanan ‌Oleomac ilaçlama motoru çeşitleri, sıvı ilaçların püskürtülerek uygulanmasını sağlar. Bitkiler, üzüm bağları ve meyve bahçeleri için kullanışlı ve pratik bir ilaçlama çözümü arayanlar için doğru bir araçtır. ‌Oleomac ‌atomizer çeşitleri, hem küçük bahçelerde hem de büyük arazilerde çalışan tarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çözümlere sahiptir. Ergonomik sırt çantaları, çalışma sırasında makinenin ağırlığını ve salınımlarını en aza indirmenin yanı sıra operatöre iletilen titreşimleri en aza indirecek şekilde tasarlanır. Bu sayede ilaç takımı bir kez giyildiğinde maksimum operatör konforu sağlar ve hareketleri kolaylaştırır. Kol bölmesi üzerinde gruplanan kontrol araçları makinenin performansını birkaç basit hareketle yönetmenize ve bunları gerçekleştirilecek aktivite türüne uyarlamanıza izin verir. ‌Oleomac ilaç motoru çeşitlerinin 60 ve 80 ‌cc arasında değişen içten yanmalı motorları uzun süreli ve sürekli kullanım performansı için büyük bir filtre ile korunur. Bazı serilerdeki tüm modellerde, tüm çalışma koşullarında optimum performansı teşvik etmek için ‌kompansatörlü bir karbüratör bulunur. Avantajlı ‌Oleomac karbüratör fiyatları, yedek parça değişimini uygun maliyetli hale getirirken, makinenizi uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Ayarlanabilir pompa, yalnızca gerekli olan ilaç miktarının dağıtılmasına izin vererek gereksiz ilaç kullanımını azaltır. bazı modellerde müdahale edilecek bitki örtüsüne göre sıvının daha doğru bir şekilde dağıtılması ve tedavide homojenliğin sağlanması için 9 pozisyon ayarı bulunur.

‌Oleomac Basınçlı Yıkama Makineleri

‌Oleomac yüksek basınçlı yıkama makineleri hem soğuk hem de sıcak suda yüksek basınçlı temizlik olanağı sunar. Soğuk su yıkama makineleri, küçük açık alanların veya araçların yıkanması gibi daha kişisel uygulamalarda kullanım için uygundur. Sıcak su yıkama makineleri ise geniş yüzeylerde yüksek performans sunar ve endüstriyel sektörler gibi profesyonel alanlarda kullanılır. ‌Oleomac soğuk su ile temizleme yapan yüksek basınçlı makineler, ara sıra veya sık kullanım gibi kullanılma sıklığına bağlı olarak farklı modellerden oluşur. Bazı modeller, evin açık alanlarında, bahçede ve garajda kullanımda ya da araç yıkama gibi temizlik faaliyetlerinde kolaylık ve rahatlık sunar. Zengin ekipmanlarla zenginleştirilen yüksek basınçlı temizleyiciler, kullanıcılarına yüksek performans, çok yönlülük ve yüksek performans vadeder. Bazı modeller ise verimliliği pratiklikle birleştirir ve dış mekânlarda yoğun temizlik faaliyetleri için uygundur. Yüksek sıcaklıklarda basınçlı su ile çalışan modeller etkili ve üstün temizlik performansı sunar. Bu modeller, avlular gibi büyük yüzeylerdeki ve endüstriyel alanlardaki geniş zeminlerde çalışmak için idealdir. Sıcak su basınçlı yıkama sistemleri paslanmaz çelik ve pirinç gibi malzemelerden üretilmiş sağlam piston yapısına sahip pompa içi bileşenlerini kullanır.

Olemac’da yeşil alanların bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları bulabilirsiniz. Kesme, budama, temizleme, çim biçme, bakım, sulama ve toprak hazırlığı gibi uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Oleomac elektrikli tırpan ve üfleme makinesi gibi en popüler makineleri inceleyebilirsiniz. Donanımların yanı sıra Oleomac kesim motoru, zeytin silkme makinası yedek parça gibi ek donanımların yanı sıra Oleomac çapa aparatı ve ateşleme bobini aksesuarlarını avantajlı Trendyol Fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.