Oksizinc

4 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Vücudunuz İçin En İyisi Oksizinc Ürünleri Trendyol'da!

Oksizinc markası, vücudun ihtiyaç duyacağı koruyuculuğu sağlayan kremler üretir. Kadın, erkek ve çocuk müşteriler için üretilen vücut, yüz, bebek kremi çeşitleri yüksek koruma sağlar. Ürünlerin pişik önleyici etkisi bebeklerin gün boyu, uyku sırasında rahat hissetmesini sağlar. Bebekler için üretilen pişik pomadlarının içerisinde %40 çinko bulunur. Bebeğin cildinin ihtiyaç duyduğu nemi veren ürünler, yıpranmaya karşı direnç sağlar. Ürünlerde lanolin ve vazelin bulunduğundan cilde yumuşaklık, onarım ve nem kazandırır. Hem günlük kullanıma hem de bakıma sahip olan Oksizinc pişik kremi müşterilerin beğenisini kazanır. Ürünler gün içerisinde 2 veya 3 kez kullanıma uygundur. Tahriş olan bölgenin iyileşmesi için yeterli miktarda kremi kullanabilirsiniz. Terleme ve sürtünme durumlarında meydana gelen pişikler, bebeklerin rahatsız hissetmesine sebep olur. Bebeklerin ve çocukların konforu, huzurlu hissetmesi için ürünleri kullanabilirsiniz. Koltuk altı, bacaklar ve diğer temas eden bölgelerde cilt problemlerini ortadan kaldırmak için pomatların kullanımı önerilir. Oksizinc 100 gr fiyatları ürünlerin miktarına göre değişiklik gösterir. Farklı miktarlarda olan marka ürünlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz miktarda bir seçim yapabilirsiniz. Oksizinc yorum ve fiyat değerlendirmeleri, müşterilerin aklına takılan sorulara yanıt bulmasını sağlar. Farklı amaçlarla kullanılan marka ürünleri, Trendyol üzerinde müşterilere sunulur. Cilt problemlerine karşı önerilen marka ürünlerini, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Kremlerin SPF değerlerini dikkate alarak, ihtiyacınıza uygun formda bir ürünü Trendyol’dan edinebilirsiniz.

Yumuşatıcı Etkiye Sahip Oksizinc Modelleri

Yumuşatıcı Etkiye Sahip Oksizinc Modelleri

Oksizinc kremleri içerisinde paraben yer almadığından cilt sağlığını korur. Yıpranmış bölgelerde yumuşatıcı etki sağlayan vücut kremleri, yaraların iyileşme sürecini hızlandırır. Saç, tırnak, cilt sağlığını korumak amacıyla içeriğinde çinko kullanılır. Paraben içermeyen cilt kremleri, bebeklerin cildinin koruyuculuğunu artırır. Losyon, krem ve yağ formlarında üretilen Oksizinc balık yağlı kremler ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir. Onarım sağlayan marka kremleri, lanolin ve vazelin içerdiğinden cildin yumuşak kalmasını sağlar. Nemli ve yumuşak bir cilt bakımı için pomat kremlerini tercih edebilirsiniz. Çay ağacı, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Markaya ait antiviral özelliğe sahip çay ağacı kremleri ile cildinizde sivilce oluşumunu önleyebilirsiniz. Akneye karşı koruma sağlayan Oksizinc çay ağacı, sağlıklı ve temiz bir cilt görünümü elde etmeyi sağlar. Oksizinc çay ağacı kullananların ürünler hakkında görüşlerini inceleyebilir, kullanım detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Oksizinc krem özellikleri her üründe değişiklik gösterir. Ürünler farklı bileşenlerden oluştuğundan müşterilere farklı faydalar sağlar. İltihap, pişik ve yaraların iyileşmesi amacıyla onarım sağlayan tedavi edici kremler tercih edilir. İçerisinde yer alan çinko ile cilt bakımını destekleyebilirsiniz. Cilt yüzeyinde oluşan kızarıklık gibi problemleri ortadan kaldıran losyon, krem formlarındaki ürünler tercih edilir. Pişik problemlerine karşı kurutma sağlayan pomatlar, bölge üzerinde kısa sürede iyileşme sağlar. Sorunlu bölge üzerinde kısa sürede etkiye sebep olan Oksizinc faydalarını ve ürün kullanımlarını inceleyebilirsiniz. Çocuk, bebek ve yetişkin müşterilere hitap eden cilt bakım ürünleri içerisinden ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bebek bezlerinden kaynaklı bacaklarda sürtünmeye bağlı oluşan pişiklere karşı Oksizinc ürünlerinin kullanımı önerilir. Deri ve saç bakımında kullanılan losyonlar, yenileme ve onarım sağlar. Hoş kokulara sahip marka losyonlarını inceleyerek vücudunuzun nemli kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Nem düzeyini dengeleyerek pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Ciltte kurumaya karşı koruma sağlayan, ciltteki nemi artıran losyon ve krem çeşitleri her bölgeye uygulanabilir. Antialerjik özelliklere sahip marka kremleri, günlük koruma sağlar. Ciltte bakteri ve virüs oluşumunu en aza indirmeye yardımcı olur. Oksizinc fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun bir ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Her Cilde Uygun Oksizinc Ürünleri

Her Cilde Uygun Oksizinc Ürünleri

Farklı cilt tiplerine uygun, SPF koruması sağlayan krem formunda ürünler müşterilere sunulur. Bebeklerde pişik önleyici etkiye sahip olan çinko asit ve doğal balık yağlı pomatlar kullanılır. İçeriğinde %40 oranında çinko bulunan merhemler, kurutucu özelliğe sahiptir. Bu sayede yara ve pişiklerin üzerinde bir tabaka oluşturur. Koruyucu tabakaya sahip olan pomatları kullanarak pişik oluşumunu engelleyebilirsiniz. Doğa balık yağı içeren Oksizinc kremleri, onarım ve yumuşama sağlar. Oksizinc içeriklerinde yer alan SPF koruması cildini güneş ışınlarından korur. Güneşe karşı koruma sağlayan ürünler dört mevsim kullanıma uygundur. Oksizinc kullananlar ürünlerin içeriğinde yer alan doğal balık yapı ve çinkonun iyileşmeyi desteklediğini dile getirir. Oksizinc sivilce tedavisinde de kullanılan, kızarıklık ve tahrişleri en aza indiren kremler üretir. Kızarıklık formlarına karşı pomatları kullanarak yara oluşumunu önleyebilirsiniz. Açık yaralarda kurutma sağlayan ve ciltte onarıma sebep olan Oksizinc kremleri, her yaştan müşteriye uygundur. Sivilce kaynaklı yüzde oluşan lekelenmeleri marka yüz maskeleriyle ortadan kaldırabilirsiniz. Kızarıklıkları ve şişlikleri azaltmaya yardımcı olan Oksizinc maske çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Dış etkenlere, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayan marka ürünleri kolay bir uygulamaya sahiptir. Doğru bir uygulama sonrasında cildinizin sağlıklı görünmesini sağlayabilir, huzursuzluk hissini en aza indirebilirsiniz. Oksizinc 100 gr, 40 gr gibi farklı miktarlarda satışa sunulur. Ürünleri çoklu olarak da uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Günde iki, üç kez Oksizinc kullanımı müşterilere önerilir. Eğer tahriş ve pişik oluşumu daha fazla ise miktarı artırabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen kremler, sağlıklı içerikleriyle cildi korur. Hem yetişkin hem de çocuklarda kullanıma uygun olan ürünleri tercih edebilir, kullanım detaylarını Trendyol’dan inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Oksizinc Ürünleri Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun Oksizinc Ürünleri Trendyol’da

Oksizinc merhemleri her cilt tipine uyum sağlayacak içeriklere sahiptir. Ürünler kuru, yağlı, normal ve hassas ciltlere bakım sağlar. Yaralanma durumlarında merhemleri kullanarak yaranın kısa sürede iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Merhemlerin içeriğinde paraben ve diğer kimyasal maddeler yer almadığından cilde zarar vermez. Ayrıca markaya ait yüz maskeleri de cilt bakımı yapan müşterilerin ilgi odağı olur. Oksizinc yüz maskesi gece yatmadan veya gün içerisinde kullanıma uygun olan, nemli ve temiz bir yüz bakımı sağlayan ürünlerdir. Yüz maskesini temiz bir cilde uygulamalı, kullanım sonrasında yüzünüzü durulamalısınız. Ürünler yüzde sivilcelenmeyi en aza indirerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildin porselen görünümüne sahip olması, sağlıklı görünmesi için leke giderici yüz maskelerini tercih edebilirsiniz. Kullanım talimatlarına dikkat ettiğiniz takdirde ürünlerden yüksek verim alabilirsiniz. Oksizinc krem fiyatları ürünlerin gramajına ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Oksizinc krem 100 gr ve 40 gram miktarındaki ürünler içerisinden bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz. Hassas ciltlerde bile etkili olan marka ürünleri kimyasal madde içermediğinden cilde zarar vermez. Çinko asitler, cilt sorunlarında iyileştirici etki gösterir. Güçlü içeriklere sahip olan, yara bölgelerinde yaranın iyileşmesini hızlandıran pomatlar her yaştan müşterinin tercihi olur. Sık sık pişik sorunu yaşayan, cilt problemleri olan kadın ve erkek müşteriler için losyon, krem formları tavsiye edilir. Oksizinc losyon kullananlar ürünlerin ilk uygulama sonrasında bile bölgede etkili olduğunu dile getirir. İyileşmenin tam olarak sağlanması için gün içerisinde 2-3 kez uygulamak gerekebilir. Bebeklerde yetişkinlere göre daha az miktarda uygulama yeterli olur. Uygun fiyat avantajlarına sahip pek çok Oksizinc ürününü Trendyol’dan inceleyebilir, müşteri değerlendirmelerinden yararlanarak seçiminizi yapabilirsiniz.