Oje

10458 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Klasik ve Sıra Dışı Oje Renkleriyle Stilini Yansıt

Tırnaklarınız da tıpkı cildiniz gibi ilgi ve bakım ister. Trendyol, zarif ve narin görünen ellerin ilk şartı olan tırnak bakımı konusunda pek çok ürüne sahiptir. Ellerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak çarpıcı renklerde ojeler, parlatıcılar ve tırnak bakım ürünleri ile çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken tırnaklarınıza da zarar vermezsiniz. Çünkü Trendyol'da göreceğiniz oje çeşitleri insan sağlığına zararlı olan toluene, DPT, camphor ve formaldehye resin maddelerini bulundurmaz. Böylece tırnak bakımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz.

Oje Çeşitleri

Trendyol oje çeşitleri özel formülleri sayesinde tırnaklarda kolay ve pürüzsüz bir uygulama sağlar. Seçebileceğiniz yüzlerce farklı renk ve ürün çeşidi mevcuttur.

Mat oje, kozmetik sektöründe son yıllarda moda olan "Matte" modası ile oldukça vazgeçilmez hale gelmiştir. Mat ojeler klasik ojeler gibi parlak bir bitişe sahip değildir. Kadifemsi, donuk ve ihtişamlı görünümü ile bakılması hoş bir görüntüye sahiptir. Mat ojenin avantajı, daha az parlaklığa sahip olması ve bu nedenle daha ciddi ve resmi durumlar için ideal olmasıdır. Mat oje normal ojelere göre daha kısa sürede kurur, dokusunu hemen kaybetmez ve böylece uzun süre güzel tırnaklara sahip olmanızı sağlar.

Sheer ojeler, basit ve doğal olan şeyleri tercih eden kadınlar için uygundur. French oje olarak da kullanılabilirler. Bu ojeler genellikle nude tonlarda veya pembe tonlarında gelir. Tırnaklarınıza doğal bir ışıltı ve doku katarlar. Kullanım kolaylığı ve basit ve şık görünümü ile çalışan veya okula giden kadınlar için oldukça uygundur.

İnci yani pearl ojeler, tırnaklarınıza yumuşak ve şık bir görünüm kazandırır. İnci parlaklığındaki tırnaklar, metalik ojeler kadar iddialı durmazlar. Düğün ve şık davetler için oldukça uygun ve klas bir parlaklık sağlarlar. Bu tırnak cilalarının uygulanması kolaydır ve tırnaklarınıza hafif bir ışıltı verir. Genellikle beyaz, pembe ve bej tonlarında bulunan inci ojeler tırnaklarınıza doğal bir görünüm verecektir. Bununla birlikte, kolay aşınma ve yıpranmaya karşı da oldukça dayanıklı olurlar.

Metalik oje adından da anlaşılacağı gibi, tırnaklara metal görüntüsü ve parlaklığı verir. Cesur ve parlak metalik oje renkleri partiler ve gece davetleri için oldukça popüler bir seçimdir. Bronz, bakır, altın, gümüş gibi metalik renkler arasından seçim yapma şansınız vardır. Etkilerinin daha iyi olması için genellikle siyah ojelerin üzerine uygulanırlar.

Simli ojeler, oje modelleri arasında yıllardır trend olmayı başaran ve oldukça sık tercih edilen bir oje çeşididir. Genelde şeffaf bazın içerisinde çeşitli boyutlarda plastik simlerin dağılımından oluşurlar. Mikro simlerden oluşan simli ojeler hologram veya holografik ojeler olarak piyasada görülür. Bu ojeler güneş ışığı altında gökkuşağının tüm renklerini yansıtan eğlenceli ojelerdir. Monokromatik ojeler de oldukça ufak boyutlu simlerden oluşan ve iki farklı metalik rengi içerisinde barındıran trend ojelerdendir.

Tüm bu çeşitlerin dışında, kum efektli, çatlayan, karanlıkta parlayan, ısı ile renk değiştiren ve jel ojeler de Trendyol üzerinden bulunabilir.

Tırnak Bakım Ürünleri

Kozmetik amaçlı ojelerin dışında tırnağınıza bakım yapan ve ojelerinizin üzerine uygulanabilen çeşitli ürünler de Trendyol'da mevcuttur.

Tırnak güçlendirici ojeler ile kırılgan ve zayıf tırnaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu ojeler sahip oldukları özel formülasyonu sayesinde tırnakları güçlendirir, kırılmalarını önler ve güçlü bir şekilde uzamalarını sağlar. Keratinli tırnak güçlendirici ojeler, zayıf ve kırılgan tırnakları içeriğindeki özel keratin ile besler. Böylece katman katman soyulan ve çatlayan tırnaklar tarihe karışır.

Acı solüsyonlu ojeler, tırnak yeme problemi yüzünden tırnaklarını uzatamayanlar için geliştirilmiştir. Özel formül, elinizi her ağzınıza götürdüğünüzde size acı tatta bir uyarı vererek tırnaklarınızı yemenizi önler.

Kozmetik amaçlı ojelerin üzerine uygulanabilen bir ürün de mat bitişli şeffaf ojelerdir. Bu ojeler, matlaştırıcı etkisi sayesinde tırnaklarda saten bir görüntü oluşturur. Böylece sahip olduğunuz bütün ojeleri kolaylıkla mat bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Kalsiyumlu tırnak bakım jelleri, kalsiyum eksikliği çeken tırnaklar için özel olarak geliştirilmiştir. Kalsiyum eksikliği çeken tırnaklarda çizgiler halinde beyazlıklar ve kırılganlık sorunu görülmektedir. Kalsiyumlu tırnak bakım jeli kullanarak bu sorunun önüne geçebilir ve sağlıklı görünen tırnaklara kavuşabilirsiniz. Sararma önleyici ojeler ise, çok oje sürmekten kaynaklanan tırnak sararması sorunu için özel olarak geliştirilmiştir. Bu şeffaf ojeler, tırnakların zamanla doğal rengine dönmesini sağlar.

Trendyol sahip olduğu pek çok oje kurutucu çeşidi ile ojelerinizi çok kısa sürede kurutmanıza olanak tanır. Tek kat uygulama ile ojeleriniz kısa sürede dokunulabilir hale gelir. Ayrıca manikürünüzün parlaklığı artar ve ojeleriniz de korunmuş olur.

Bunlar da İlginizi Çekebilir