Ofis Mobilyaları

4231 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları gerek çalışanların motivasyonları gerek iş yerinin yapısı ve dışardan görünümü açısından önemli mobilya kategorilerinden biri. Ofis mobilyaları iş yerinin faaliyet alanı, çalışan sayısı ve ofis alanının mimari yapısına uygun olarak seçiliyor. Büyük iş yerlerindeki bütün odalar aynı model mobilyalardan oluşabildiği gibi, hiyerarşik ya da yapısal olarak odalar arası farklı mobilya tercihleri de yapılabiliyor. Trendyol'da büyük, küçük; tek odalı tek bir ofisten; birçok çalışanı bulunan iş merkezlerine kadar her türlü yer ve iş alanına uygun mobilya ürünleri farklı tarz, model ve renklerle tüketicilere sunuluyor.

Ofis Mobilyası Ürünleri

Ofis mobilyaları ofislerin alan büyüklüklerine göre çok çeşitli ürün sınıflarını kapsıyor. Sadece bir ofis masası, çalışma koltuğu ve dolabın yer aldığı ofisler olabildiği gibi kitaplıklar, toplantı masaları, çekmeceli dolaplar, sandalyeler, puflar, mutfak masaları ve sandalyeleri, televizyon üniteleri, yan sehpalar, orta sehpalar gibi çok detaylı ürünler de ofislerde yer alabiliyor. Ofis mobilyası kullanımları sadece iş yerleriyle sınırlı olmayıp evlerde genç veya çalışma odalarında da çeşitli modellerde ürünlere ihtiyaç duyulabiliyor.

Ofis mobilyalarının önemli ürün kategorilerinden birini ofis masaları ve ofis koltukları oluşturuyor. Çalışma koltuklarının ergonomik tasarımı ve koltuğun materyali kişinin sağlıklı çalışmasını desteklemesi açısından büyük önem arz ediyor. Ofislerde yer alan ofis dolapları, kitaplıklar ve keson modelleri de alanın dağınık görünümde olmaması, aranılan dosya, evrak ve benzeri gerekli tüm malzemelerin bulunması açısından önem taşıyor.

Ofis Mobilyası Çeşitleri

Ünlü markaların ofis mobilya takımları, oldukça efektik, dayanıklı ve klas görünümlü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bazı ofis mobilya takımları masa, sehpa, kitaplık ve kapaklı dolaptan oluşuyor. Farklı renk seçenekleri sunan modeller ürün kaliteleri ile de kullanıcıları mutlu ediyor. Ofisinizde takım olarak mobilya ihtiyacı hissetmiyor ancak bazı eksiklikler fark ediyorsanız çalışma alanınızın eksik parçalarını tamamlamak suretiyle kendinize yeni bir alan yaratmanız mümkün oluyor. Tercihinize göre Adore, Tepe Mobilya ve Yurudesign gibi birçok markanın sade tasarımlı ya da ahşap malzemeden üretilmiş klasik tarzdaki kesonları ihtiyacınızı karşılamak için sizi bekliyor. Farklı tasarımlarsa sunulan ofis kitaplığı modelleri de hem iş yerinizde hem de evdeki çalışma alanınızda size büyük kolaylık sağlıyor. Ofis sehpası olarak kullanılan ürünler de özellikle ofisinizi iş ya da özel amaçlı ziyarete gelen misafirler açısından önemli bir işleve sahip. Minimal ya da kendine has çizgilere sahip tasarımlar ile de çalışma alanlarına detay katarak kullanıcıları memnun ediyor.

Ofis Koltuğu Modelleri

Ofis koltukları da ofis masaları gibi çalışma alanının iç mimari tarzına, iş yerinin faaliyet alanına ve alanı kullanacak kişilerin ihtiyaç ve zevlerine göre çok çeşitlilik arz ediyor. Ofis koltukları çalışma ve misafir koltukları olarak başlıca iki kategoriye ayrılıyor. Çalışma koltukları; oyuncu koltukları, müdür koltukları ve benzeri isimlerle tarzlarına göre ayrışıyor. Oyuncu koltukları genel olarak sıra dışı çizgilere, renklere ve boyutlara sahip özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Bazı yönetici ve oyuncu koltukları birçok renk çeşidiyle iddialı tasarımları sevenlerin tercih ettikleri modeller arasında yer alıyorlar. 360 derece dönebilen koltuklar çalışmak için vücut yapısına uygunluklaryla da fark yaratıyorlar.

Ofis Mobilyası Fiyatları

Ofis mobilyaları geniş bir fiyat yelpazesi ile sunuluyor ve tüketiciler kendileri için en uygun ürünleri seçebiliyor. Tüketicilere yönelik indirim kampanyaları da çalışma hayatına yeni atılacak ya da ofisine yenileyeceklere büyük fayda sağlıyor.

Siz de en farklı ve kaliteli mobilya kategorisi ürünlerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, beğendiğiniz ürün veya ürünleri hemen satın alabilirsiniz.