Ofis Masaları

598 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Ofis Masaları

Ofis dekorasyonuna, sadece ofisi ziyaret eden iş ortakları ve müşteriler üstünde olumlu bir izlenim bırakmak için değil çalışanların üretkenliklerini desteklemek amacıyla da dikkat etmek gerekiyor. Yeri geldiğinde misafirlerin ağırlandığı, çalışanların günün önemli bir bölümünü başında geçirdiği ofis masaları, seçimine özen gösterilmesi tavsiye edilen mobilyaların başında geliyor. Ürün çeşitliliğiyle öne çıkan Trendyol; kurumsal kimliğinize uygun, çalışanlarınızın hayatını kolaylaştıran detaylar barındıran, işlevsel olduğu kadar göze hitap etmeyi de başaran çok sayıda model arasından seçim yapmanıza olanak tanıyor.

ulaşabileceğiniz ofis masa ve takımları, çalışma alanlarını çok daha kullanışlı ve şık bir hale getiriyor. Verimliliği arttırırken ofisinizi düzenlemek ve çalışanların motivasyonlarını arttırmak için beğeni ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kurumsal Kimliğinizi Ön Plana Çıkaran Ofis Masaları

Farklı stillerde tasarlanan ofis çalışma masaları, kurumsal kimliğiniz ve ofis dekorasyonunuzla ölçüşen seçimler yapmanıza yardım ediyor. Geleneksel çalışma kültürüne sıkı sıkıya bağlı olması gereken ve güvenin ön planda olduğu iş kollarında hizmet veren kurumlar, doğal ahşap renklerinin kullanıldığı klasik büro masa modelleri arasından tercihte bulunabiliyor. Yenilikleri yakından takip etmeyi misyon edinmiş, yenilikçi fikirleriyle sektöründe öncü olan firmalar, modern çizgilere sahip modelleri değerlendirebiliyor. Yaratıcılığın ön planda olduğu, fikirlerin havada uçuştuğu ofisler için sofistike stile ait tasarımlar, yoğun dikkat gerektiren çalışma alanları için minimal detaylar barındıran modeller öne çıkıyor. 

Ofis Tasarımına Uygun Seçimler

Kullanılacak ofisin büyüklüğü, şekli ve ofisi kullanacak kişi sayısı gibi detaylar, seçilecek çalışma masası tasarımını direkt olarak etkiliyor. Alışılagelmiş şekilde klasik ofis çalışma masası çeşitleri olduğu gibi ofisi verimli kullanmanız için L formunda ya da ayrılıp birleştirilebilen modeller de bulunuyor. Ayak kısmında raflara yer verilen kompakt boyuttaki masalar, küçük ya da birden fazla kişinin ortak kullandığı ofisler için ideal bir seçim oluyor. Duvara monte edilen açılır kapanır özellikli ofis çalışma masası modelleri, dar alanları değerlendirebilmek için öne çıkan bir diğer seçim oluyor.

Klasik haline gelen doğal ahşap renkleri, son yılların vazgeçilmezi beyaz, ağırbaşlılığın sembolü siyah ve koyu kahverengi, yaratıcılığı vurgulayan turuncu, kırmızı ve morlar, ofis masa tasarımlarında kullanılan renkler arasında bulunuyor. Ofis dekorasyonunuzla uyumlu renkte seçim yapmanıza izin veren renk çeşitliliği, bırakmak istediğiniz izlenimi de güçlendiriyor. 

İhtiyaçlara Cevap Veren Ofis Çalışma Masaları

Ofis masası, masa dolabı, sehpa, kitaplık, keson ve benzer mobilyaları barındıran ofis masa takımı çeşitleri, dekorasyon ve düzenleme ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunuyor. Fatura ve düzenlenecek pek çok evrakın bulunduğu ofislerde çalışma masasının yanı sıra kitaplık, masa dolabı ve keson gibi çekmece ve rafların bolca kullanıldığı mobilyalara da ihtiyaç duyuluyor. Sıklıkla misafir ağırlanan ofislerde sehpa benzeri eşyaların da seçilmesi gerekebiliyor. Büro masa takımı çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz işlevselliğe kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Diğer taraftan ağırlıklı olarak bilgisayarın kullanıldığı, sınıflandırılması gereken dokümanların çok fazla olmadığı ofisler için birkaç raf ya da bölmeyle zenginleştirilen çalışma masası çeşitleri de bulunuyor.

Bütçeniz Doğrultusunda Ofis Masası Modelleri

Ofis masa fiyatları; kullanılan malzemeden tasarıma kadar farklı parametreler doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. İşçilik kalitesi ve sunduğu işlevselliğin yanı sıra yardımcı mobilyaları, fiyatını direkt olarak etkiliyor. Diğer yandan demonte formda satılan ürünler, nakliye ve kurulum gibi kalemlerden tasarruf edilmesine olanak sağladığı için çok daha uygun fiyata ofisinizi dekore etmenize izin veriyor. Ayrıca, demonte ofis çalışma masası takımları taşınma gibi durumlarda sökülüp tekrar kurulabildiği için büyük kolaylık sağlıyor.

Trendyol, son trendler doğrultusunda tasarlanan modeller de dahil olmak üzere onlarca farklı ofis çalışma masası tasarımını indirimli fiyatlarla satın alma fırsatı tanıyor. Farklı renk, ebat ve tasarım çeşitlerinin yer aldığı Trendyol, ihtiyaç ve beklentilerinize tam olarak cevap veriyor.