Oduncu Gömleği

21138 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Oduncu Gömleği

Oduncu Gömlek Modelleriyle Tarzınızı Oluşturun

Oduncu gömleği modelleri, oldukça uzun zamandır modada yerini koruyan ve her yıl farklı kombin seçenekleri ile sizlere sunulan gömlek modelleridir. Oduncu gömlek modelleri, tasarımı açısından yer etmiş ve oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Spor tarza uyum sağladığı gibi aynı zamanda klasik olan giyim kombinlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oduncu gömlek modelleri, tasarım açısından belli bir standart üzerinden hazırlanmış olsa da, farklılıklar katılarak, tasarımı hep güncellenmiştir. Bu nedenle de, uzun yıllar boyunca oduncu gömlek modelleri, modada hâkim olan yerini korumayı başarmıştır. Oduncu gömlek modelleri, hem kadın için hem de erkek için farklı tasarımlar ve bedenler sunmaktadır. Aynı zamanda unisex olan modelleri ile de sevdiklerinizle bir takım oluşturabileceğiniz modelleri de sizlere sunulmaktadır. Giyim kombinleri arasında uzun yıllardır yerini koruyan Oduncu gömleği kombinleri oldukça şık ve sade bir giyim tarzı için oldukça tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Genellikle tercih edilen seçenekler arasında spor giyim tarzı olsa da, son yıllarda eklenen yenilikler ile oduncu gömlekleri ile klasik bir kombin de yapabilirsiniz. Oduncu gömlek modelleri, farklı renk seçeneklerinden oluşmaktadır. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan renk seçeneği ile oldukça kolay bir şekilde istediğiniz tarzda olan oduncu gömlek modelini bulabilirsiniz. Kırmızı oduncu gömleği modelleri, en sık tercih edilen renk modelleri arasında yer almaktadır. Kırmızı oduncu gömlek modelleri, oldukça yaygın olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kırmızı modellerin yanı sıra farklı renk modelleri de sık tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Oduncu gömlek modelleri genellikle kırmızı olarak tercih edilse de, son yıllarda bu algı yıkılmış ve farklı renk seçenekleri de kullanılmaya başlanmıştır. Mavi oduncu gömleği modelleri de, bu renk modelleri arasında yer alan ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan modellerdir. Mavi rengin ağırlıkta olmuş olduğu bu modeller, oduncu gömlek modeli tasarımı üzerinden hazırlanmış olup, oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra, aynı zamanda farklı detaylar ile de zenginleştirilmiş olan oduncu gömlek modelleri oldukça ilgi görmektedir. Bu modeller arasında yer alan Kapüşonlu oduncu gömleği modelleri, oldukça farklı ve ilgi çekici bir modeli sizlere sunmaktadır. Kapüşon özelliğinin gömlek ile birleştirilmesi ile oldukça şık olan bir model ortaya çıkartılmış ve sizlere sunulmuştur. Spor bir giyim için oldukça uygun olan kapüşonlu oduncu gömlek modelleri, en çok beğenilen modeller arasında yer almaktadır.

Farklı Renkler ile Farklı Tarzlar Oluşturun

Oduncu gömlek modelleri sizlere farklı tasarımlar ve renkler ile oldukça geniş seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan Yeşil oduncu gömleği oldukça şık ve spor bir görünüme sahiptir. Doğru bir şekilde kombin yaptığınız sürece oldukça şık bir tarz oluşturabilirsiniz. Kumaş yapısı olarak genellikle pamuksu olan kumaş yapıları kullanılmaktadır. Bu durumla da, gömlek modellerinin kalitesi artmakta ve konfor açısından daha rahatlık sağlamaktadır. Kumaş yapıları oldukça sağlam ve kaliteli olduğu için uzun zaman kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, oduncu gömlek modellerinin renklerinde herhangi bir solma ya da bozulma durumu yaşanmaz. Bu durum için dikkat etmeniz gereken tek nokta gömlek modellerinin kumaş yapısına göre değişen yıkama talimatlarına dikkat etmek ve bu doğrultuda temizlenmelerini sağlamaktır. Oduncu gömlek modelleri, her mevsim kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip kumaş modelleri ile üretilmektedir. Bu noktada, kış aylarında özellikle oldukça sizlere fayda sağlayacak olan Kalın oduncu gömleği modelleri, hem çok rahat hem de sizleri üşümekten koruyacak bir yapıya sahiptir. Kalın olan kumaş yapısı, vücudunuzu soğuktan korur ve aynı zamanda pamuksu yapısı sayesinde de, terlemenize engel olur. Bu sayede, oldukça rahat ve konforlu bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Kış ayları için sizlere sunulan kalın oduncu gömlek modelleri, farklı renkler ve tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Uzun kol ve pamuksu kumaş yapısı sayesinde, tam olarak kış aylarında rahatlıkla giyip, kombin yapabileceğiniz bir seçenek olarak sizlere sunulmaktadır. Oduncu gömlek modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan ve oldukça beğenilen Ekoseli oduncu gömleği modelleri, oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Ekoseli özelliği ile hazırlanmış olan tasarımları ile oduncu gömlek modelleri daha ilgi çekici ve daha şık bir hale getirilmiştir. Ekoseli tasarımlara sahip olan oduncu gömlek modellerinde, farklı renk uyumları yakalanmış ve kullanılmıştır. Harika renk uyumları ile kombin seçenekleriniz daha da artacaktır. Oduncu gömlek modelleri, sadece bir gömlek modeli olmanın yanı sıra farklı giysi modelleri olarak da sizlere sunulmaktadır. Oduncu gömleği ceket modelleri de, bu modeller arasında yer almaktadır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan ceket modelleri, son zamanların en moda kombin seçeneklerini de sizlere sunmaktadır.

Mevsimine Uygun Oduncu Gömleği Modelini Seç

Oduncu gömlek modellerini her mevsim uygun kumaş yapıları ile giyebilmeniz için sizlere pek çok farklı model sunulmaktadır. Bunlar arasında yer alan Kışlık oduncu gömleği modelleri, kış aylarında rahatlıkla kullanım sağlayabilmeniz için özel kumaş yapıları ile sizlere hazırlanıp, sunulmaktadır. Kalın kumaş yapısı, sizleri soğuk havadan korur. Kışlık oduncu gömlek modelleri arasında hemen hemen her seçenek sizlere sunulmaktadır. Gömlek modeli olarak bulabileceğiniz seçenekler arasında, aynı zamanda kapüşonlu modeller, ceketli modeller ve tunik tarzı gömlekler gibi pek çok farklı seçenekleri de bulabilirsiniz. Kışlık modellerin yanı sıra aynı zamanda, farklı mevsimler için farklı seçenekler de sizlere sunulmaktadır. Yaz ayları için uygun kumaş yapıları ile sizlere yazlık oduncu gömlek modelleri de sunulmaktadır. Oduncu gömlek modelleri arasında, farklı renk seçenekleri bulunur ve bunlar arasında yer alan Siyah oduncu gömleği modelleri, kolay kombin sağlaması ve oldukça şık durması nedeniyle sık tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Siyah oduncu gömlek modelleri, siyah renk ağırlıkta bulunmaktadır ve farklı olan renk kombinleri ile de tasarım oldukça zengin bir hale getirilmiştir. Siyah renkli oduncu gömlek modellerinde, isterseniz zemin rengi siyah renk kullanılmış olan tasarımları, isterseniz de farklı renkler üzerine siyah detayların yer aldığı tasarımları tercih edebilirsiniz. Siyah renk, hemen hemen her renk ile oldukça uyumlu olduğu için farklı renk kombinlerine sahip olan pek çok farklı seçenek sizlere sunulmaktadır. Oduncu gömlek modelleri arasında yer alan ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan Fermuarlı oduncu gömleği modelleri, oldukça beğenilen modeller arasındadır. Fermuar detayın yer almış olduğu modeller, kalın kumaş ile kullanıldığında aynı zamanda bir ceket olarak da kullanılmaktadır. Fermuar detayın oldukça uyum sağlamış olduğu oduncu gömlek modelleri, kombin açısından da oldukça ilgi çekici ve zengin bir görünüm sunmaktadır. Farklı tasarımlar arasında yer alan bir diğer model ise Vintage oduncu gömleği modelleridir. Oldukça şık ve hoş bir tarza sahip olan modellerde kullanılan kumaş yapıları, oldukça kalitelidir. Kumaş yapıları oldukça kaliteli olduğu için uzun zaman kullanım sağlayabilirsiniz. Diğer tarzlarda olduğu gibi bu modellerde de, farklı renk tasarımları ön plana çıkmaktadır.

Yenilenen Tasarımları ile Oduncu Gömlek Modelleri

Oduncu gömlek modelleri, tasarım açısından farklı tarzları size sunuyor. Bunlar arasında yer alan modellerden biri olan Uzun oduncu gömleği modelleri, oldukça beğenilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Uzun bir boya sahip olan bu modeller, kadın ve erkek için modeller sunmaktadır. Tunik modeller de denilebilen uzun oduncu gömlek modelleri, kolay kullanım ve rahatlık sağlar. Pantolon ya da tayt giysileri ile kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sayede, kombin seçenekleri arasında sizlere oldukça fazla tarz sunulmaktadır. Bu durum sayesinde de, oldukça kolay bir şekilde tarz oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Modeller, farklı renkler ve tarzlardan oluşmakta ve bu sayede istediğiniz tarzı kolaylıkla bulabilirsiniz. Gömlek modelleri arasında oldukça fazla yere sahip olan oduncu gömlek modelleri, sadece gömlek olarak değil oldukça geniş seçenekler ile sizlere farklı kategori giysi ürünleri sunmaktadır. Bunlardan biri olan Oversize oduncu gömleği modelleri, son yılların en tarz modelleri arasında yer almaktadır. Spor giyim alanında, oldukça önemli bir yere sahip olan modeller, tarz olarak oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Tarzınıza uygun olarak, spor alanında farklı kombinler yapabilirsiniz. Oduncu gömlek modelleri arasında en sık tercih edilen renk modelleri arasında yer alan kırmızı, siyah ve mavi modellerinin yanı sıra haki renkte oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Dana canlı renklerin kullanımı, yaz aylarında tercih edilse de, kışlık modeller arasında da oldukça canlı renk modelleri bulunmaktadır. Kış ayları için özellikle oldukça ideal olan modeller arasında yer alan İçi polarlı oduncu gömleği modelleri, içinin polarlı olması sayesinde, sizleri oldukça sıcak tutacaktır. Polarlı yapısı içerisinde, kesinlikle pamuksu yapı kullanılmıştır. Bu durum sayesinde de, herhangi bir terleme ya da rahatsız edici bir durum yaşamazsınız, oldukça konforlu bir kullanım sağlarsınız. Polarlı yapısı, sizi oldukça sıcak tutarak, kış ayları için ideal kıyafet olarak sunulmaktadır. Oduncu gömlek modellerinde kullanılan renk tasarımlarından bir diğeri de, Sarı oduncu gömleği modellidir. Sarı rengin ağırlıkta olduğu sarı renk oduncu gömlek modelleri, özellikle yaz ayları için oldukça kullanışlıdır. Kış aylarında kullanım sağlamak isteyen kişiler için aynı zamanda, kalın kumaş yapısı ile de hazırlanmış olan sarı oduncu gömlek modelleri, hemen hemen her renge kolay uyun sağladığı için kolay kombin imkânı da sunmaktadır.

Şık ve Etkileyici Tasarımlar İçin Harika Modeller

Oduncu gömlek modelleri oldukça sık tercih edilen seçenekler arasında yer aldığı için modeller hakkında fiyatları araştırılmaktadır. Oduncu gömleği fiyatları konusunda, net bir fiyat bilgisi vermek oldukça zordur. Çünkü ürünler, kumaş yapılarına, detay tasarımlarına ve modellerine göre oldukça farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu farklı seçeneklerin oluşması nedeniyle de, ürünler için belirlenmiş olan fiyat aralıkları da değişmektedir. Bu nedenle de, belli bir fiyat aralığı vermek oldukça zor bir hal almaktadır. Fakat oduncu gömlek modellerinin fiyatları oldukça geniş seçenekler size sunmaktadır. En ucuz olan modellerden, en pahalı olan modellere kadar oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Bu sayede de, bütçenize göre kolay bir alışveriş yapabilirsiniz. Her fiyat aralığında yer alan bütün modeller, oldukça kaliteli ve sağlam modellerden oluşmaktadır. Oduncu gömleği kumaşı oldukça konforlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Özellikle pamuksu yapıya sahip olduğu için kullanım sırasında, içerisinde oldukça rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda, kullanım sırasında sıcak havalarda dahi terlemenize neden olmaz. Bu açıdan oldukça konforlu ve kullanışlı bir yapı sunar. Oduncu gömlek modelleri, sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu nedenle de, hemen hemen her yıl içerisinde, sizlere güncellenmiş en tarz modeller sunulur. Kumaş yapısında bulunan kalite ve yenilenen tasarımları ile oduncu gömlek modelleri, diğer spor tarz gömlek modellerine kıyasla hep ön plana çıkmaktadır. Kolay bir şekilde kombin yapmanıza da olanak tanımış olması nedeni ile de oldukça sık tercih edilir. Kış aylarında kullanılan oduncu gömlek modelleri için bazı durumlarda kalın modeller kullanmak yetersiz gelebilir. Bu noktada, tam kış ayları için oldukça kullanışlı olan ve sizleri oldukça sıcak tutacak olan yün oduncu gömleği size sunulmaktadır. Yün kumaş özelliği sayesinde, vücudunuzda yer alan ısısının muhafaza edilmesini sağlar ve aynı zamanda vücudunuzu ısıtır. Bu özelliği sayesinde, yün oduncu gömlek modelleri kış için oldukça ideal hale gelmektedir. Kış ayları için size sunulan pek çok farklı oduncu gömleği modelleri bulunmaktadır. Sizler bu modeller arasında bir seçim yaparak, tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kış aylarında ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklere sahip pek çok oduncu gömlek modelleri bulunmakta ve farklı kumaş yapılarıyla sizlere seçenekler sunulmaktadır.

Oduncu Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oduncu gömleği modelleri arasında yer alan Gri oduncu gömleği modelleri, tasarım ve desen çalışmaları olarak sizlere farklı seçenekler sunuyor. Gri rengin ağırlıkta olduğu modeller, hem kadın hem de erkek için oldukça uygun modelleri bir araya getirerek sizlere sunmaktadır. Gri oduncu gömlek modelleri, desen olarak kareli klasik oduncu gömleği modelleri olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda, dilerseniz, dikey çizgilere ya da yatay çizgilere sahip olan desen modelleri de bulunmaktadır. Gri modeller arasında, eğer sade ve şık bir tasarıma sahip olan oduncu gömleği modeli isterseniz, bu tarz modeller de bulunmaktadır. Gri oduncu gömleği modellerinde kullanılan farklı renk kombinleri bulunsa da, en sık kullanılan renk kombini ise siyah renk ile yapılmaktadır. Bu renk uyumu aynı zamanda, en çok beğenilen tasarım modelleridir. Unisex oduncu gömleği modelleri de, sizlere sunulmaktadır. Hem kadın hem de erkek için aynı tasarımları sunmakta ve bu sayede, takım oluşturabilirsiniz. Sevgilinize alabileceğiniz oldukça hoş bir hediye olarak da kullanabilir ve sevgiliniz ile takım yapabilirsiniz. Unisex modeller, sadece sevgili için değil aynı zamanda yakın arkadaş ya da kardeşler arasında da en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Unisex modeller içerisinde de, hemen hemen her model yer almaktadır. Bu sayede, beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz modelleri bu kategori içerisinde oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Oduncu gömlek modelleri arasında yer alan Bordo oduncu gömleği modelleri, oldukça şık ve havalı bir görünüm sunmaktadır. Oldukça canlı bir bordo renk kullanımı ile oluşturulmuş olan modeller, oduncu gömlek modelleri arasında en çok sevilen renk tasarımından oluşmaktadır. Bordo renk oduncu gömlek modellerine eşlik eden renk uyumları ise genellikle siyah ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Bordo rengin yanı sıra aynı zamanda, oldukça şık olan bir diğer tasarım ise Mor oduncu gömleği modelleridir. Mor rengin ağırlıkta olduğu modeller, mor rengin farklı tonları ile hazırlanıp, sizlere sunulmaktadır. Açık mor renkleri genellikle lacivert renk ile uyum yakalarken, genel olarak uyum sağlayan renk ise siyah rengidir. Size sunulan pek çok farklı oduncu gömleği modellerini Trendyol sayfasında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.