Nutriway Nutrıway Daily B Plus Cplus Nutrıway™ 3 Lü Set

Tahmini Teslimat:13 - 19 Nisan

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

NUTRIWAY 3 LÜ SET İLE SAĞLIĞINIZI DESTEKLEYİN

 DAILY 30 Tablet

Kendinize iyi baktığınıza emin olmanızı sağlayan temel düzeyde vitamin ve mineraller sunar.

Günde sadece bir defa alınan bu ürün geniş bir takviye edici gıda seçeneği ile temel vitamin ve mineraller ve değerli bitkisel besleyiciler sağlar.

Daily bir insanın düzenli beslenme sırasında eksik kalması olası günlük besin ögesi ihtiyacının karşılanmasına yardım eden vitamin ve mineral kaynağı desteği sağlamak üzere formüle edilmiştir. Bu ürün bitkilerden sağlanan NUTRIWAY konsantreleri de içerir.

B PLUS 60 Tablet

 ÇİFT EYLEMLİ TEKNOLOJİ uygulayan NUTRIWAY™ Vitamin B Plus normal enerji verme metabolizmasını desteklemek üzere her B vitamininden optimum besin elemanı sunan takviye edici bir gıda ürünüdür.*

 

Sizin İçin Ne Yapar

ÇİFT EYLEMLİ TEKNOLOJİ bir çift katmanlı tablette anında ve uzatılmış salım teknolojilerini birleştirir.

  • Anında salım bol B12 ve B2 Vitamini temin eder
  • Uzatılmış salım tam sekiz saat boyunca altı B vitamini daha sağlar.

CPLUS 60 Tablet

   Etkili bir C vitamini takviye edici gıda ürünüdür.

C Vitamini dengeli bir beslenmenin bir parçası olarak her gün takviye edilmesi gereken temel bir besin ögesidir. ve açerola kirazları, kuşüzümü ile bir çok narenciye meyvesinde bulunur.

NUTRIWAY Vitamin C Plus iki C vitamini kaynağından oluşur: kendi sertifikalı organik çiftliklerimizde yetiştirilen doğal açerola kirazları ve askorbik asit. Açerola kirazlarını doğanın en konsantre doğal C vitamini kaynağı olduğu için kullanıyoruz.

Her tablette bulunan 240 mg C vitamin lifli bileşenlerle karıştırılarak C vitamininin vücutta yavaş yavaş çözünmesini sağlar. Ve mideye karşı naziktir.

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

DERMOAKTİF

9.6

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı