Nivea

3368 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım

Deterjan Temizlik

Deterjan Temizlik

Anne Bebek

Anne Bebek

Sonraki sayfa

Nivea

Bundan 100 yıl önce geliştirdiği modern cilt bakım kremi ile döneme yepyeni bir soluk getiren Nivea, bugün tüm dünyada milyonlarca kişinin severek tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Bir klasik haline gelen “Nivea Creme” ile başlayan bu serüven cilt bakımından deodorantlara, güneş ürünlerinden saç şekillendiricilere uzanan geniş bir ürün gamıyla yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Nivea Türkiye kozmetik sektöründe en çok bilinen ve cilt bakımına önem veren herkesin ilgi odağına girmeyi başaran bir marka olarak öne çıkıyor.

Sağlıklı ve Işıl Işıl Bir Cildin Sırrı

Sağlıkla parlayan bir cilt için cilt tipinize göre ürün belirlemenizin yanında yaşınıza ve cildinizin gerçekten ihtiyaç duyduğu içeriklere de özen göstermeniz gerekiyor. Nivea ürünleri çeşitli yaş gruplarına, cilt tiplerine hatta farklı iklim koşullarına özel olarak geliştirilen zengin içerikleri sayesinde sağlıklı, dış etkenlere ve yaşlanma belirtilerine karşı dayanıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Nivea cilt bakım ürünleri cildinizin temizleme, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı bakımında ihtiyacınız olan etkili bakımı sunuyor.

Cilt bakım ürünlerinden etkin bir performans almak için ürünleri temizlenmiş bir cilt yüzeyine uygulamanız önem taşıyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere cildi kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmak, tonikleyerek cildi nemlendirme aşamasına hazırlamak canlı, renk tonu eşitlenmiş ve sağlıklı bir cilt dokusu elde etmenize yardımcı oluyor. Nivea temizleme ürünleri köpük, krem, jel ya da misel su gibi seçenekleriyle cildinizin ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz alternatifler barındırıyor. Yüz temizleme jeli çeşitleri hassas, yağlı, karma ya da kuru ciltler için olan seçenekleriyle temizleme sırasında cildi kurutmadan etkin bir temizlik sağlıyor.

Nemlendirici krem çeşitleri temizleme sonrası cilt bariyerini güçlendirerek cildinizi dış etkenlere, güneşin zararlı ışınlarına ve yaşlanmaya karşı korumanıza yardımcı oluyor. Gündüz ve gece bakımının yanı sıra anti-aging serisiyle de öne çıkan bakım kremleri sayesinde cildiniz esneklik kazanıyor.

Korunma ve Bakım Bir Arada

Güneşin faydaları kadar artık kaçınılmaz olan zararları da göz önünde bulundurulması gereken konular arasında yer alıyor. Güneşlenmek ve bronzlaşmak kulağa oldukça hoş gelse de sağlığınız için cildinizi korumanız uzmanlar tarafından artık bir zorunluluk olarak kabul ediliyor. Güneş ürünleri cildinizi güneşin istenmeyen etkilerine karşı korurken cildinize bakım da yapıyor. Nivea SUN serisindeki güneş koruyucular suya karşı dayanıklılık gösteriyor, aynı zamanda hem kendiniz hem de çocuklarınız için kullanabileceğiniz ürün seçenekleri ile sunuluyor.

Güneş koruması sonrasında cildin bakımını devam ettirmek, hassaslaşan ve kuruyan cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı oluyor. Güneşlenmenin yanında havuz ve tuzlu su da cildin kurumasına neden olabiliyor. Markanın güneş sonrası bakım ürünleri yanma hissini azaltıp, cildi yatıştırıyor. Cildin yenilenmesine ve kendini onarmasına yardımcı olan içerikleri sayesinde cildiniz ferahlıyor ve tekrar sağlığına kavuşuyor.

Sağlıklı bir şekilde bronzlaştıktan sonra bronz görünüm doğru ürünler ile uzun süre boyunca korunabiliyor. Güneş sonrası uygulayacağınız losyonlar ve bakım kremleri kuruyan cildin nem kazanmasını sağlayarak dökülmelerin önüne geçiyor. Böylelikle cildinizin bronz kalma süresi uzuyor. Tüm bu bakım süreçleri maliyetli gibi görünse de özellikle Nivea indirim avantajlarıyla sağlıklı bronzluğu uygun ürünlerle devam ettirmek mümkün oluyor.

Nivea Ürünleri Trendyol’da

Temel cilt bakımından güneş korumasına, erkek bakımından vücut bakımına uzanan ürünleriyle Nivea online alışveriş seçeneğiyle sizlerle buluşuyor. Trendyol’da ihtiyacınız olan ürün gruplarına kolayca ulaşabilir, Nivea kampanya dönemlerinde dilediğiniz bakım malzemelerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.