Nevresim Takımı

20966 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Nevresim Takımı

Tarzları, renkli görünümleri ve duruşlarıyla yataklara serilen nevresim takımı modelleri bulunduğu odaların havasını değiştiriyor. Gösterişli ya da sade görünümleriyle her zevke uyan nevresim takımları yatak odası tekstil ürünleri arasında en çok aranılan kategoriler arasında yer alıyor. Çizgili, çiçekli, geometrik desenli ve daha pek çok stilde tasarlanan nevresim takımları; çarşafları, yorgan ve yastık kılıflarıyla birbirini tamamlıyor. Modern tarzları ile bulunduğu ortamları bambaşka görünüme kavuşturan nevresim takımı modelleri şıklığı ve desenleri ile göz kamaştırıyor. Sadece estetik görsellikleri ile değil sağlıklı kumaşları ve fonksiyonellikleriyle de beğeni kazanan nevresimler konforlu bir uyku ve dinlenme imkanı sağlıyor.

Evlere Zarafet Katan Nevresim Takımları

Evlerinin dekorasyonuna önem verenler için özenle tasarlanan zevkli detaylarla donatılmış nevresim takımı modelleri, kaliteli ve birinci sınıf ustalıkla üretilen kumaşlarıyla fark yaratıyor. Gören herkesi hayran bırakacak nevresim setleri yatak odalarını olduğundan daha şık hale getiriyor. Odalardaki perdeler, halılar ve diğer aksesuarlarla da uyumlu renk tonları ve desenleriyle bütünlük sağlayan bir ambiyans oluşturuyor. Herkesin kendine özgü stili seçmesine olanak verecek kadar geniş ürün çeşitliliğiyle kişiye özel alternatifler sunuluyor. Tarzını seçimleriyle yansıtmak ya da misafirlerini göz alıcı nevresimlerde ağırlamak isteyenler için yüzlerce nevresim takımı modeli arasından yapılan tercihlerle evler yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Geleneksel Görünüm ve Modernizmin Birleştiği Nevresim Stilleri

Yatak odalarını süsleyen nevresimler tek ya da çift kişilik yatak ölçülerine göre değişen boyutlarıyla volanlı veya standart yastıkları, çarşafı ve yorgan kılıfları ile birlikte satışa sunuluyor. Çift kişilik nevresim setlerinde yastık kılıfları genelde 50x70 cm, çarşaflar yaklaşık 240x260 cm ve nevresimleri de 200x220 cm ebatlarında oluyor. Daha çok çift kişilik yataklarda tercih edilen geleneksel görünüme sahip dantelli nevresim takımı modelleri; güpürlü görünümleri ve pamuklu kumaşlarıyla şık bir alternatif sunuyor. Kumaş cinsi açısından saten nevresim takımı tercih edenlere yönelik tasarlanan modellerde çift kişilik yastıklar 2’şer standart, 2’şer volanlı olmak üzere 4 adet olarak üretiliyor.

Gençler ve Bebeklere Özel Nevresim Tasarımları

Genç ve çocuk odalarındaki tek kişilik yataklarda daha dinamik ve sıra dışı stiller ön plana çıkıyor. Neşeli figürler ve karakterlerin bulunduğu tek kişilik nevresim takımlarında genellikle 1 adet yastık haricinde 180x240 cm boyutlarında çarşaf ve 160x220 cm ebatlarında nevresim yer alıyor. Bebekler için de minik yatak ölçülerine göre üretilen takımlar dokuma sıklığı kalitesi ve pamuklu içerikleriyle sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sağlıyor. Sevimli desenleri ve yumuşak renkleriyle bebeklerin kesintisiz uyuyabilecekleri yumuşak dokulu çarşaflar yaklaşık 120x190 cm, yastık kılıfları 30x45 cm ve nevresimleri de 100x150 cm ebatlara sahip bulunuyor.

Sağlıklı ve Konforlu Dinlenme Sağlayan Nevresim Kumaşları

Verimli bir dinlenme ve uyku düzeni sağlamak için en az rahat bir yatak kadar önemli faktörlerden biri de nevresim takımlarının sağlıklı, hava aldıran ve kaliteli kumaşlara sahip olması. Nevresim takımlarının sağlıklı, antibakteriyel ve nefes alabilir kumaştan üretilmesi son derece önem taşıyor. Yatakların yapısına uygun formlarda dizayn edilen nevresim takımı modelleri zengin çeşitliliğiyle evlere daha canlı bir görünüm katıyor. Tamamen pamuk ya da pamuk karışımı kumaşlar hava geçirgenliği sağlamasının yanı sıra hafif, yumuşak ve cildi tahriş etmeyen içerikleriyle konforlu bir uyku keyfi yaratıyor.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Nevresim Setleri

Çeşit çeşit renkler ve motiflerin yatak odalarının halıları, perdeleri ve aksesuarları ile bütünleştiği nevresimlerde doğaya yönelik çiçekler, yapraklar ve desenlerden, etnik tasarımlara kadar zengin stiller sunuluyor. Standart renkler haricinde pudra, cam göbeği, yavru ağzı, saks mavisi, haki, nil yeşili gibi çok farklı tonlar sergileniyor. Yastık kılıfı ve çarşaflarda farklı renk ve motiflerle yapılan kombinasyonlar da bulunuyor. Kolay ütülenebilir kumaşları yıkama sonrasında çekme ya da deformasyona uğramıyor. Nevresim takımı fiyatları, kumaş kalitesi, sette bulunan parça sayısına gibi etkenlere göre değişiklik gösteriyor.

Mistik renkleri, zarif motifleri ve kumaş kalitesiyle Trendyol yatak odası tekstili kategorisinde yer alan ürünleri detaylıca inceleyip sipariş vererek siz de yatak odalarınızı uygun fiyatlarda güzelleştirebilirsiniz.