Nestle

1163 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Nestle

Nestle

Dünyanın en ünlü çikolata markaları arasında yer alan Nestle, köklü tarihi ve üstün ürün kalitesi ile göz dolduruyor. Lezzet ve kalitesini her dönem koruyan Nestle ürünleri arasında çikolatanın yanı sıra kakao, kahvaltılık gevrek, mama gibi seçenekler de bulunuyor. Nestle Türkiye içme suyu kategorisinde de yaygın ağı ve sağlıklı suları ile büyük beğeni topluyor. Bebek mamalarından hazır kahveye, kahve kremasından kahvaltılık gevreklere pek çok ürünü Türk tüketicisi ile buluşturan marka, güvenilir ismiyle bebek maması ve gıda takviyelerinde de oldukça iddialı ürünler sunuyor.

Nestle marka ürün çeşitleri Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde yerini alıyor ve oldukça avantajlı ödeme koşulları ile satın alınabiliyor. Trendyol’un özel kampanyaları ve indirim fırsatları ile makul fiyat seçenekleri bulunabilirken, toplum alımlarda kaçırılmayacak fiyat fırsatları oluşabiliyor. Trendyol, farklı kategorilerdeki Nestle çeşitlerinin online olarak herkes için erişilebilir olmasını kolaylaştırıyor.

Nestle’nin Kısa Tarihçesi

Tarihi 1866 yılına uzanan markanın temelleri İsviçre’de açılan bir süt fabrikası ile atılıyor. Süt ürünleri ve mama ile ürün yelpazesini geliştiren Nestle, bugün 500’e yakın modern üretim tesisi ile gıda sektöründe dünyanın en büyük şirketleri arasında bulunuyor. Eczacı ve şekerlemeci olan kurucusu Henri Nestle, ilk dönemde özellikle bebek maması üretimi ile adını duyuruyor. Kısa süre sonra çikolata işine giren, geliştirdiği yeni ürün ve lezzetlerle kısa sürede büyük ün kazanan Nestle, sözcük kökeni olarak “küçük kuş yuvası” anlamına geliyor. Markanın yavrularını besleyen kuş logosu da kaynağını bu anlamdan alıyor. 20. yüzyılın hemen başında başta ABD, İngiltere ve Almanya olmak üzere pek çok ülkede fabrikalar açan ve dünyanın en büyük çikolata üreticisi haline gelen marka, 1930 yılında ise hazır kahve markası Nescafe’yi oluşturuyor. Bugün dünyanın en yaygın çözünür kahvesi olan Nescafe’yi 1940'lı yılların başında Nestea çay takip ediyor.

Avrupa ve Kuzey Amerika’nın dışında dünyanın dört bir yanında fabrikalar açan Nestle Türkiye pazarında da bilinen en eski markalar arasında yer alıyor. 1875 yılında mama ile Türk pazarına giren Nestle, ilk ofisini ise 1909 yılında açıyor ve yıllar içinde Türkiye’de pek çok ilke imzasını atıyor. 1927’de İstanbul Feriköy’de çikolata fabrikası kuran markanın, Türkiye’ye özel çikolata markaları da bulunuyor. Sütlü çikolatayı ilk bulan marka olan Nestle’nin kurduğu bu çikolata fabrikası Türkiye’nin ilk çikolata fabrikası olma özelliğini taşıyor. Türk tüketicileri sürme çikolatadan hazır kahveye, ilk kahve kremasından üçü bir arada küçük kahve paketlerine pek çok yenilikle tanıştıran markanın 2001 yılından bu yana içme suyu sektöründe de önemli bir ağırlığı bulunuyor.

Çikolatada Klasik Nestle Lezzetleri

Klasikleşmiş lezzetiyle dünya genelinde aranan bir tat olan Nestle çikolata ürünleri, farklı seçenekleriyle büyük ilgi görüyor. Efsane çikolata çeşitlerinin yanı sıra Türkiye’ye özel ürünler da geliştiren marka, Antep fıstıklı özel çikolata çeşitleri ile de büyük beğeni topluyor. Yoğun kıvamlı bu çikolatanın yanı sıra markanın klasik lezzetleri de enfes tatlarıyla ilgi görüyor. Nestle beyaz çikolata daha hafif tatlar arayanları tercihi olurken, fındıklı, bademli ve fıstıklı seçenekleriyle her damak tadına hitap etmeyi başarıyor. Nestle beyaz çikolata farklı gramaj ve biçimlerdeki versiyonları ile pek çok ürün seçeneği sağlıyor. Sütlü ve bitter çeşitlerinin yanında farklı meyve ve kuru yemişler içeren ürünleri de bulunan Nestle sıcak çikolata kategorisinde de eşsiz lezzetler sunuyor. Sıcak su ya da sıcak süt ile karıştırılarak kolayca hazırlanabilen bir içecek olan Nestle sıcak çikolata, hem çocuklar, hem yetişkinler tarafından büyük bir beğeniyle tüketiliyor.

Nestle gofret ya da sürülebilir çikolata gibi ürün seçenekleri de markanın klasik lezzetleri arasında yerini alıyor. Sütlü ya da bitter çikolata kullanılarak üretilen Nestle gofret, yoğun çikolata aroması ile çıtır çıtır gofret tadını başarıyla bir araya getiriyor. Her yaştan insanın büyük bir keyifle tükettiği gofret seçenekleri yanında farklı atıştırmalık ürünleri de bulunuyor. Markanın çikolata çeşitleri arasında profesyonel kullanıma uygun kakao ve kuvertür ürünleri de bulunuyor. Nestle kakao ise toz halindeki yapısıyla hem evlerde, hem işletmelerde kusursuz bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Küçük gramajlı ürünlerle ev mutfaklarında yerini alan Nestle kakao, yüksek gramajlı paket seçenekleriyle ev dışı kullanım ve profesyonel işletmeler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Yüksek kaliteli çekirdeklerden üretilen, kusursuz aroması ve lezzetiyle özellikle tatlı ve pasta sektöründe yaygın olarak kullanılan kakao tozu seçenekleri arasında alkalize işlem görmüş, yağı azaltılmış ürünler de bulunuyor.

Nestle Çözünür Kahve ve Krema Seçenekleri

Nescafe markası ile dünya çapında bir efsane yaratan marka, buluşları ve kalitesiyle 1930 yılından bu yana kahve sektöründe adından söz ettiriyor. Brezilya hükümetinin isteğiyle kahve sektöründe adım atan marka, doğal kahve lezzetinin çözünür hale gelmesini sağlayarak bir ilki gerçekleştiriyor. Oldukça pratik biçimde kahve lezzetine ulaşma imkânı veren çözünür kahveye Nestlé ile Café sözcükleri birleştirilerek Nescafe adı veriliyor. 1938 yılında keşfedilen ve özellikle 2. Dünya Savaşı döneminde büyük bir hızla yayılan bu ürün, halen dünyanın her yerinde en sevilen kahve lezzetleri arasında yer alıyor.

Nestle kahve üretiminde yüksek kaliteli çekirdekleri ve yenilikçi teknolojileri bir araya getirerek, kullanıcı tercihlerine uygun farklı seçenekler sağlıyor. Nestle kahve, şeker ve süt içerip içermemelerine göre 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada gibi versiyonlar sunuyor, farklı türleriyle değişik damak tatlarına hitap ediyor.

Hazır kahve seçenekleri ev ve ofislerde sıcak su kullanılarak kolayca hazırlanabildiği gibi, özel makinelerde de oldukça lezzetli biçimde yapılabiliyor. Markanın profesyonel kullanım için de sıklıkla tercih edilen hazır kahveleri, farklı sertlik dereceleri ve aromaları ile her beğeniye hitap eden seçenekler sunuyor. Krema, süt tozu gibi ürünlerle daha değişik ve yumuşak lezzetler hazırlamak da mümkün olabiliyor. Markanın hazır kahveleri ile birlikte Nestle süt tozu ürünleri de dünya genelinde büyük bir popülerliğe sahip bulunuyor. Nestle süt tozu ya da kahve kreması seçenekleri yumuşak bir içimi tercih edenlerin başvurduğu ürünler arasında başı çekiyor. Kahve kreması sayesinde özel kahveler hazırlamak, istenen kıvamı tutturmak mümkün oluyor. Markanın süt kremaları, salep ve cappuccino gibi içecekleri oldukça pratik hale getirerek, alışılan lezzetlere kolayca erişmeyi mümkün kılıyor.

Nestle Filtre Kahve, İçecekler ve Dondurmalar

Hazır kahve konusundaki tecrübesi yanında filtre kahveler konusunda da oldukça iddialı olan marka, tadını Brezilya’nın enfes çekirdeklerinden alan eşsiz lezzetler sunuyor. 1930’lı yıllardan itibaren Brezilya’da faaliyet gösteren marka, yüksek kaliteli çekirdekler ve üstün kavurma teknolojisi ile enfes tatlar elde ediyor. Özel kavrulmuş Nestle filtre kahve ürünleri, yoğun aromaları ve kokularıyla büyük beğeni topluyor. Farklı gramajlardaki filtre kahveler, hem ev kullanımı için, hem de profesyonel kullanım için pek çok alternatif sunuyor. Başta restoranlar, kafeler, okullar olmak üzere profesyonel işletmelere özel ürünler sunan Nestle, farklı kahve çeşitleri ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Filtre kahve tutkunları için ürettiği özel lezzetler, başta profesyonel kullanım olmak üzere her türlü ihtiyaç için pratik ve ekonomik çözümler oluşturuyor.

Çocuklara yönelik içecekleri de bulunan markanın süt ve kakaonun eşsiz birleşiminden oluşan özel ürünleri büyük ilgi görüyor. Nesquik, toz ya da süt seçenekleri ile çocukların sevdiği besleyici içecekler arasında yerini alıyor. Nestle salep ve cappuccino gibi içecekler de markanın içecek kategorisinde iddialı olduğu ürünler arasında bulunuyor. Markanın eşsiz kakao lezzetler ile sütün doğallığını buluşturan içecekler büyük ilgi görürken, Nestle salep yoğun kıvamı ve eşsiz aromasıyla geleneksel lezzetlere yeni bir yorum getiriyor.

Markanın dondurma çeşitleri, geleneksel çikolata kalitesiyle dondurma lezzetini buluşturuyor. Yoğun kıvamlı ve yüksek aromalı dondurmalar arasında çikolatanın dışında pek çok seçenek de bulunuyor. Nestle dondurma çeşitleri, markanın süt konusundaki uzmanlığı sayesinde doğal ve sağlıklı ürünler ortaya koyarken, her beğeniye hitap eden seçenekleriyle göz dolduruyor. Nestle dondurma küçük paketlerin yanı sıra yüksek gramajlı ürünleriyle de aile boyu alternatifler sağlıyor.

Nestle Kahvaltılık Gevrekler

Kahvaltılık gevrek denilince ilk akla gelen markalardan olan Nestle, yılların deneyimiyle sağlıklı ve besleyici ürünler hazırlıyor. Nestle’nin bilinen kalitesi ve lezzetli ürünleri bu kategoride de kendini gösteriyor. Çoğunlukla süt ya da yoğurt ile birlikte tüketilen bu ürünlerin çoğu sade olarak ya da farklı yiyeceklerle birlikte de alınabiliyor. Küçük paketlerdeki özel barlar tatlı ihtiyacını sağlıklı biçimde karşılamayı kolaylaştırıyor. Nestle gevrek ürünleri içerdiği mısır ve farklı tahılların yanı sıra özel besleyici lifler ve vitaminlerle de destekleniyor. Kusursuz bir beslenme alternatifi oluşturan Nestle gevrek çeşitleri, her yaş grubunun keyifle tüketebileceği seçenekler sunuyor. Nestle kahvaltılık gevrekler, içeriklerinde yer alan tahıl ve ekstra besinlere göre farklı isimler altında satışa sunuluyor. Yoğun lif kaynağı sunan Nesfit ürünleri, günün her öğününde tüketilebilen besinlerden oluşuyor.

Çocuklara yönelik olarak da sevilen gevrek seçenekleri bulunuyor. Bu gevrek çeşitleri çocukların sütü sevmesini kolaylaştırıyor, ihtiyaç duydukları besinlere daha kolay ulaşmalarını sağlıyor. Sahip olduğu çikolata tadı büyük ilgi gören bu ürünlerin yanı sıra bol kalsiyum ve vitamin içeren Nestle yulaf ürünleri de bulunuyor. Sağladığı enerji yanında formu korumaya yardımcı olan Nestle yulaf, süt ve yoğurt ile kolaylıkla tüketilebiliyor. Nestle müsli içerdiği meyve parçacıkları ile sağlıklı ve dengeli bir beslenmeye katkı sağlıyor. Nestle granola içeren kahvaltılık gevrek seçenekleriyle daha özel bir lezzet arayanların tercihi oluyor. Tropikal meyveli Nestle müsli seçeneklerinden ballı tahıllara, tatlı barlardan mısır gevreklerine pek çok seçenek sunan kahvaltılık gevrek çeşitleri, sağlıklı beslenmeyi her yaş grubu için daha pratik hale getiriyor. Nestle granola gibi pek çok fitness ürünü de sağlıklı yoldan kilo vermek isteyenlerin yardımına koşuyor.

Sağlıklı Gıdalar ve Bebek Mamaları

Nestle vitamin, tahıl, zayıflama ürünleri, gıda takviyesi seçenekleri, dünyaca ünlü markanın güvencesi ile doğal ve sağlıklı beslenme imkânı sağlıyor. Markanın gıda ürünleri de hem profesyonel, hem ev tipi kullanımda sayısız ürün seçeneği sağlıyor. Yemeklerin yanı sıra tatlı ve pastalar için de profesyonel malzeme çözümleri olan marka, Nestle çatısı altında çok özel gıda ürünleri geliştiriyor. Toz çorbalardan pudinglere ve toz milkshake seçeneklerine geniş bir ürün gamı bulunan marka, beslenme konusunda sorunlar yaşayanlara yönelik özel gıdalar hazırlıyor. Özel ihtiyaçlar için farklı diyet programlarına uygun gıda ürünleri bulunan marka, ekonomik, güvenli ve yüksek kaliteli seçenekler sunuyor.

Nestle vitamin, tahıl, zayıflama ürünleri, gıda takviyesi ürünleri yanında bebeklere özel mama seçenekleri de sunuyor. Altıncı aydan itibaren verilebilecek tamamlayıcı besinler, bebeklerin gelişim ihtiyaçları gözetilerek hazırlanıyor. Nestle mama konusundaki 150 yıllık deneyimini yenilikçi teknolojiler ile buluşturuyor ve bebeklerin gereksinim duyduğu besinleri içeren ürünler geliştiriyor. Marka, 1867 yılında yeterli anne sütü bulamayan bebekler için ilk mamayı üreten Henri Nestle’den bu yana yüksek kaliteli bebek mamaları ile biliniyor. Anne sütüne yakın ve bebeğin ihtiyaçlarına uygun Nestle mama seçenekleri, farklı bebeklik dönemleri için özel ürünler sunuyor. İlk altı ay için ihtiyaç duyan bebeklere uygun ürünleri de bulunan markanın, altıncı aydan sonrası için ise devam sütü seçeneği bulunuyor. Marka, bebeklerin ve çocukların gelişimine yardımcı olmak üzere 1-3 yaş arası için özel tasarlanan büyüme sütü de sunuyor. Bu yaş grubundaki çocukların gelişim ihtiyaçları hesaplanarak üretilen ürünler, daha sağlıklı bir gelişime yardımcı oluyor.

Nestle Kedi ve Köpek Mamaları

Nestle yetişkinler ve bebekler için geliştirdiği mamaların yanı sıra evcil hayvanlar içinde sağlıklı mamalar hazırlıyor. 80 yıldan fazladır evcil hayvan mamaları üreten marka, hayvanların yaşına ve ihtiyacına uygun diyetler hazırlıyor. AR-GE faaliyetleri ile kedi ve köpek beslenmesinde yenilikçi yaklaşımlar geliştiren marka, evcil hayvanların hastalıklarından kaynaklı diyetlerine uygun ürün seçenekleri de sağlıyor. Yüksek protein, düşük karbonhidrat içerikli diyet ürünleri ile bir ilki gerçekleştiren Nestle, evcil hayvanlardaki obezite sorununa karşı da farklı çözümler geliştiriyor. Özel beslenme diyetleri ile evcil hayvanların ömürleri ciddi oranda uzayabiliyor. Yavru, yetişkin ve ileri yaş hayvanlara uygun farklı mamalar besleyici ve sağlıklı seçenekler oluşturuyor.

Kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendiren, koruyucu sistemlerinin daha etkili biçimde çalışmasına yardımcı olan mamalar, hastalıkların oluşmadan önüne geçilebilmesine katkı sağlıyor. İçerikleri büyük bir titizle belirlenen ve sağlıklı ürünler kullanılarak üretilen kedi ve köpek mamaları özel vitamin, mineral ve besin destekleri ile daha etkili hale geliyor.

Son yıllarda içme suyu sektöründe adından daha fazla söz ettiren marka, 1992 yılından bu yana dünyanın önemli ambalajlı içme suyu markaları arasında bulunuyor. 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Nestle su, 2001 yılından bu yana da Türkiye’de evlerin ve ofislerin su ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. 2 farklı dolum tesisi bulunan ve sağlıklı içme suları ile büyük ilgi gören marka, çevreye duyarlı üretim anlayışı ile taktir topluyor.

Farklı Nestle Ürünleri ve Fiyatları

Değişik çikolata çeşitlerinden her türlü kahvaltılık gevrek ürününe, bebek mamalarından hazır ve filtre kahve seçeneklerine oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Nestle fiyatları ile kullanıcı dostu bir düzeyde bulunuyor. Yüksek kaliteli ve sağlıklı besinleri herkes için erişilebilir hale getiren marka, sunduğu özel lezzetlerle her zaman alışveriş listelerinde ilk sıralarda yerini alıyor. Markanın hem ev kullanımı, hem de profesyonel kullanım için geliştirdiği ürünler, içeriğine ve büyüklüğüne göre değişen fiyatlar sunabiliyor. Filtre kahve, hazır kahve, kakao tozu, krema tozu gibi profesyoneller tarafından sürekli tüketilen ürünlerde daha yüksek gramajlı ürün seçenekleri de bulunuyor. Aynı biçimde sürekli tüketilen dayanıklı ürünleri topluca satın alarak da uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri elde edilebiliyor.

Bebek mamaları ve sağlık nedenleriyle kullanılan özel diyet besinlerinde sürdürülebilir olmayı kolaylaştıran marka, sağlıklı ve kaliteli besinleri herkesin erişebileceği fiyat düzeyleriyle satışa sunuyor. Çoklu ve toplu alımlarda daha makul fiyat seçenekleri sağlanırken, Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde bulunan Nestle çeşitlerini avantajlı satın alma koşulları ile ulaşmak mümkün oluyor. Trendyol, ayrıca dönemsel indirimler ve özel kampanyalarla kaçırılmayacak fiyat fırsatları sunuyor.