Nakkısh

48 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Nakkısh Ev Tekstil Ürünleri ile Zevkli Ev Tasarımları

Nakkısh, ev tekstili ve banyo kullanımları için çeşitli ürünler sunar. Ürünlerini son kalite materyallerden oluşturan marka, birçok renk seçeneği bulundurur. Marka, ev tekstilinde gerekli olan ürünleri sergileyerek, kullanıcılara sunar. Ev tekstili kategorisinde nevresim takımı, pike takımı, çarşaf takımı, yorgan, yatak örtüsü ve yastık çeşitleri gibi ürünler bulunur. Ürünlerin içerisinde yer alan materyal grupları, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde oluşur. Marka bünyesinde rahat bir şekilde uyumaya imkân tanıyan nevresim takımı modelleri bulunur. Kullanıcıların gereksinimlerini esas alarak nevresim takımları oluşur. Söz konusu nevresim takımları, çarşaf, yastık, yorgan veya pike örtüsüne sahiptir. Kullanıcı gereksinimi sonucu, nevresim takımlarına battaniye eklemesi yapılabilir. Aynı zamanda marka, sezonluk kullanımlara göre ürünlerini oluşturur. Yaz ve ilkbahar mevsimi; kış ve sonbahar mevsimi için farklı gruplarda ürün çeşidi bulunur. Yaz mevsimi için terletme yapmayan ve nefes alabilen ince kumaşlı ürünler yer alır. Kış mevsimi için kalın kumaş materyaline sahip, üşütmeyen nevresim takımları bulunur. Bu ürünleri, sezon kullanım kriterleri doğrultusunda tercih edebilirsiniz.Marka, ev tekstilinin yanı sıra banyo kategorisi için de tekstil ve havlu grubu oluşturur. Farklı materyallerden oluşan havlu setleri, boy kriterleri doğrultusunda şekillenir. Marka bünyesinde yer alan ev tekstili ve havlu setleri, belli başlı kullanımlara tabi tutulur. Her bir ürün grubunun, farklı amaçlara hizmet eden görevleri bulunur. Özellikleri belirtilen ürünler, ev ortamında kullanılabileceği gibi ortak kullanım hizmeti sağlayan otel işletmelerinde de tercih edilebilir. Günlük hayatta ihtiyaç duyulan ev tekstil grubu, kullanıcıların amaçları doğrultusunda çeşitlenir. Temizleme ve bireysel faaliyetlerin giderilmesi için özellikleri belirtilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Banyo ve ev tekstilinde yer alan ürünler, pratik kullanım sağlaması yönünden dikkat çeker. Herkese hitap eden, evinizin tasarımına ve mobilyalarınızın renk uyumuna göre oluşturulan Nakkısh ev tekstil ürünleri bulunur. Kullanım pratikliği sağlayarak günlük hayatı kolaylaştıran ürünler, sizlerin beğenisine sunulur.

Nakkısh Bornoz Setleri

Nakkısh Bornoz Setleri

Duş sonrası tercih edebileceğiniz Nakkısh bornoz setleri mevcuttur. Kurulanmak için kullanılan bornozlar, kuşak detayına sahiptir. Hırka şeklinde giyilebildiği için kullanım sırasında üzerinizden düşmez. Kuşak yardımı ile bağlanan bornozlar, kişinin vücut ölçüsüne göre ayarlanabilir özelliktedir. Bornoz kullanımlarını, boy uzunluğunuza göre temin edebilirsiniz. Bazı bornoz çeşitleri diz hizasında oluşabildiği gibi ayak bileğinde biten bornoz modelleri de bulunur. Bilek hizasında biten bornozlar, kış sezonlarında; diz hizasında biten bornozlar ise yaz mevsimlerinde giyilebilir. Bornozu set olarak veya tekli olarak kullanabilirsiniz. Set halinde bulunan Nakkısh bornoz seti, içerisinde bir adet bornoz, bir adet saç kurulama havlusu, bir adet ayak havlusu ve bir adet yumuşak havlu terlik bulundurur. Bornoz setlerinin içeriğini tercihiniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz. Nakkısh bornozların bazıları kapüşon detayı bulundurur. Bornoz kapüşonu saçın nemini alır ve kullanıcıyı duştan sonra sıcak tutan özelliktedir. Bu sayede saçı kurulamak için ekstra kurulama havlusuna gerek kalmaz. Duş sonrası giyilen bornoz, herhangi bir kuruluma faaliyeti gerektirmeden vücut üzerindeki ıslaklığı alır. Markanın sunmuş olduğu bornozlar, içeriğinde yer alan kumaş türleri sayesinde suyu hızlı bir şekilde emer. Bornoz setlerindeki terlikler, havlu kumaşından üretildiği için ayakta oluşan ıslaklığı giderir. Bu terlikler, tabanında yer alan su geçirmez kumaş sayesinde, kayma durumlarını engeller. Duş sonrası kullanılan ayak havlusu ise banyonun zemininin ıslanmasını önleyerek temiz bir görünüm sağlar. Özellikleri belirtilen bornoz setlerini, farklı renk kombinasyonları ile tamamlayabilirsiniz. Bu doğrultuda kullanıcılara ve banyo konseptlerine göre farklı havlu tasarımları yer alır. Nakkısh bornoz yorum ve önerileri kullanıcılar tarafından yapılır. Kullanıcıların Nakkısh ev tekstili için farklı kategorilerde önerileri ve gereksinimleri bulunabilir. Bornoz modelleri, geniş beden aralığına sahiptir. Dolayısıyla kendi beden ölçünüzdeki bornoz tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bornozlar, genel kıyafetlere göre bol kesimli ürünlerdir. Bu doğrultuda standart beden kalıpları tercih edilir. Aynı zamanda kalın iplik dokuması ile oluşan bornozlar, tüylenme oluşturmaz. Su emici özelliği bulunması dolayısıyla farklı materyal çeşitlerine sahiptir. Bornozda yer alan silikon materyali, ürünün yumuşak olmasını sağlar. Vücuda temas eden geniş kalıplı bornozlar, rahat bir şekilde kullanabilmesi için silikon materyalini bulundurur.

Birçok Renk Seçeneği ile Nakkısh Takımları

Birçok Renk Seçeneği ile Nakkısh Takımları

Ev tekstilinde yer alan Nakkısh nevresim takımı, farklı materyal çeşitlerinden oluşabilir. Ürünün içerisinde yer alan dokuma iplikleri, ürünün ana malzemesini meydana getirir. Nevresim takımlarının içerisindeki hammadde, dokuma sıklığı ve boya çeşidi ürünün kalitesini oluşturur. Saten, creton, ranforce, ve percale kategorisinde nevresim setleri bulunur. Parlak ve sık dokuma sonucu oluşan saten nevresim takımları, pamuk ve polyester materyalinden oluşur. Kayganlık hissi oluşturan saten nevresim takımları, tek ve çift kişilik versiyonları ile yer alır. Nakkısh tek kişilik nevresim takımı, çocuk ve misafir odalarında tercih edilebilir. Konsept figürlere yer veren çocuk nevresim takımları bulunur. Bu kategorideki ürünler, bir adet yastık, bir adet çarşaf ve bir adet tek kişilik yorgan kılıfına sahiptir. Kız ve erkek çocukları için çeşitli modellerde nevresim setleri bulunur. Söz konusu takımların kumaş türü, raforce materyalinden üretilir. Ranforce kumaş türü, 52 ile 62 tel arası dokuma sıklığına sahiptir. Standart nevresim takımı kumaşına sahip olan ranforce kumaşı, polyester ve pamuk materyalinden oluşur. Sık dokunan nevresim takımları, percale ve saten kumaş çeşidini bulundurur. Bu kriterler doğrultusunda nevresim takımını tercih edebilirsiniz. Nakkısh yatak örtüsü, nevresim takımının üzerine serilir. Farklı kalınlıkta yer alan örtüler, püskül detayı bulundurabilir. Aynı şekilde yatak örtüsü olarak battaniye veya pike kullanabilirsiniz. Kış ve sonbahar sezonunda battaniye; yaz ve ilkbahar sezonunda pike tercih edilebilir. Pikeler, set olarak veya tekli olarak kullanıcılara sunulur. Pike setlerinin içerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve pike örtüsü bulunur. Pikelerde bulunan ranforce kumaş türü sayesinde üzerine ekstra yatak örtüsü serilmesi gerekmez.

Trendyol’da Nakkısh Ürünleri

Trendyol’da Nakkısh Ürünleri

Günlük hayatta sık ihtiyaç duyulan havlular, banyo ve mutfakta kullanılır. Nakkısh havlu modelleri, set olarak veya tekli olarak kullanıcılara sunulur. Havluların kullanım alanlarına göre farklı boyutları bulunur. Havlular; el kurulama, yüz kurulama, saç kurulama, ayak kurulama ve vücut kurulama kategorisinde çeşitlere ayrılır. En küçük boyuta sahip olan ürün, el havlusudur. En büyük havlu çeşidi ise battal boy olan vücut havlusudur. Mutfak kategorisinde yer alan havlular için küçük ebatlı el kurulama havluları bulunur. Havlu kullanımı doğrultusunda dikkat edilmesi gereken bazı kriterler söz konusudur. Ürünlerin kullanım ömrünü arttırmak için temizlik ve bakımının yapılması gerekir. Aynı zamanda havluların yıkandıktan sonra uzun süre ıslak kalmaması gerekir. Uzun süre ıslak kalan havlular, küf ve bakteri gibi çeşitli unsurları oluşturabilir. Bu doğrultuda havluların, belirtilen yıkama talimatlarına göre temizlenmesi tavsiye edilir. Havluların sahip olduğu yumuşak doku, çeşitli deterjan kullanımı sonucu hasara uğrayabilir. Bu durumların önüne geçmek için havlular, hafif içeriğe sahip deterjanlar ile yıkanmalıdır. Temizleme sırasında ise çamaşır makinesi tam doldurularak havluların yıkanması tavsiye edilir. Bu sayede havlular üzerinde tüy dökme, ekstra tüylenme gibi çeşitli deformasyonlar oluşmaz. Uzun ömürlü havlu kullanımları için temizleme periyotlarının oluşturulması gerekir. Farklı renk ve model özelliğine sahip havlular, yıkama sırasında renk vermez. Nakkısh yorum ve önerileri doğrultusunda çeşitli yıkama kategorilerine dayanıklılık gösteren havlu türleri bulunur. Siz de Nakkısh’ın havlu setlerine, hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.