Mutfak Tekstili

56656 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Mutfak Tekstili

Evlerin en çok ve kolay kirlenen yerleri olan mutfaklarda tezgahla birlikte en çok kirlenen diğer bir yer de mutfak masası ve örtüsüdür. Amerikan servisi sayesinde bu kirliliği azaltmak kolay bir çözümdür. Amerikan servis modelleri üzerinde farklı desenlerle veya kare, dikdörtgen, yuvarlak biçimleriyle mutfak masanıza yeni ve şık bir görünüş kazandırmakla kalmaz küçük bir dokunuşun mutfağınızda neleri değiştirdiğini kanıtlayacak niteliktedir. Ev tekstilinin en kolay temizlenebilir parçası olan Amerikan servis takımları her türlü çeşitliliğiyle beğeninize sunulur. Size düşen sadece mutfağınıza ve zevkinize uygun Amerikan servisini seçip yemek takımlarınızı zarif ve muhteşem bir görüntüye kavuşturmak. Mutfağınızın vazgeçilmezi olacak olan Amerikan servislerin en güzel örnekleri ve en çok çeşitliliği ile Trendyol’da satışa sunulur.

Masa Örtüsü

En şık yemek masalarınızın, en özel yemek davetlerinizin tamamlayıcısı olan mutfak tekstilinin en önemli ve temel parçası masa örtüleri ile sunumlarınızı en şık şekilde tamamlar, sofralarınıza renk verirsiniz. Kullanışlı, kolay ütülenir ve leke tutmaz tasarımları ile keyifle kullanabileceğiniz masa örtüsü modelleri mutfağınızda günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için birebir. Seçeceğiniz masa örtüleri ile sofranızda şıklık ve zarafet yaratmak artık çok daha kolay. Çeşitli ebat ve şekillerdeki masalarınız için tercih edebileceğiniz masa örtüleriniz artık sadece tamamlayıcı parçalar değiller. Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkadığınız masa örtülerinizi çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Masalarınızın vazgeçilmezi masa örtüleri çeşitli marka ve modellerle, değişik renk ve desenlerde, farklı kumaş seçenekleri ve tarzlarıyla Trendyol’da.

Runner Masa Örtüsü

Runner masa örtüsü üstüne konan, dar ve uzun ek masa örtüsüdür. Runner masa örtüleri ile tanışalı çok uzun yıllar olmasa da masalarımıza kattığı şıklık sayesinde kısa zamanda davet sofralarımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı başardı. Oldukça klasik bir masayı davet masasına küçücük bir hamlede dönüştürebileceğiniz gibi; değişik desen, renk, model ve kumaş çeşitleriyle yemek takımlarınızın tamamlayıcı parçası olarak da düşünülebilirler. Sadelikten vazgeçemeyenlere düz renklerde, keten kumaşlarda daha sade seçenekler ile ulaşırken, tercihi şık ve gösterişten yana olanlar dantelli, desenli veya simli runner masa örtülerinden vazgeçemezler. Runner masa örtüleri normal masa örtülerinden daha uzun ancak daha dardır. Runner masa örtüsü çeşitlerinin uçları genellikle zarf veya kare şeklindedir. Runner masa örtüleriyle ufak bir dokunuşun sofranızda neleri değiştirebileceğini görebilirsiniz. Farklı marka, renk, desen ve şekil seçenekleriyle Trendyol’da size en uygun olan runner masa örtünüzü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mutfak Önlüğü

Mutfakta yemek yaparken ya da barbekünün başında iken kısacası yemek pişirirken kıyafetleriniz kirlenmesin diye giydiğiniz önlükler artık çok daha şık ve eğlenceli hale geldiler. Farklı marka, renk, desen, kumaş ve şekil seçenekleriyle Trendyol’da size en uygun mutfak önlüğünü bulabilir şıklığınızdan ödün vermeden mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.

Mutfak Havlusu ve Kuruluma Bezleri

Şıklıktan vazgeçemeyenler için farklı tasarım, desen ve renk seçenekleriyle Trendyol’da size uygun mutfak havlusu veya kurulama bezlerini bulabilir, mutfak dekorasyonunuzda şıklıktan ödün vermeden pratik çözümler sağlayabilirsiniz. Kuruluma bezlerinizin pamuklu kumaşı sayesinde bulaşık makinelerinizin bıraktığı su izlerinden kurtulabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkadığınız mutfak havlularınızı ve kurulama bezlerinizi çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Fırın Eldiveni

Mutfağınızda harikalar yaratırken kullanabileceğiniz fırın ve mutfak eldiveni modellerine farklı marka, renk ve desen seçenekleriyle Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir, mutfak dekorasyonunuzu en şık biçimde tamamlayabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan fırın eldivenleri kullanmadığınız zaman kolayca asabileceğiniz özelliktedir ve mutfağınızda yer kaplamaz. Kolayca temizleyebileceğiniz fırın ve mutfak eldivenleri hem sağ hem sol el için uygun kullanım sağlar.

Amerikan servislerinden fırın eldivenlerine, mutfak önlüklerinden kuruluma bezlerine ve daha birçok mutfak tekstili ürününe Trendyol'da üzerinden ulaşabilirsiniz.