Mum Kokular

10688 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Mum & Kokular

Mum, çok eski zamanlardan bu yana insanlar için ışık kaynağı olarak görev yapıyor. Ancak günümüzde mumların görevi bundan biraz daha fazlasına tekabül ediyor. Artık mumlar, dekoratif eşyalar olarak bulundukları ortamı süslüyor. Bu sayede kullanıcıların karşısına oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile dekoratif mum çeşitleri çıkıyor. Mum çeşitleri arasında binlerce farklı modele ayrılan tasarımlar geniş yer tutuyor. Desen, renk, tasarım ve koku gibi faktörler bu sınıflandırmanın temelini oluşturuyor.

Ahşabın Otantik Havası Mum ile Buluşuyor

Dekoratif mumların çok çeşitli olması tüketicilere de değişik alternatifler sunulmasının önünü açıyor. Bazı mum çeşitlerinin popüler olması bu noktada kullanıcıların işini kolaylaştırabiliyor. Bu popüler mum çeşitlerinden biri de kütük mum oluyor. Ahşap malzeme pek çok üründe kullanılıyor ve geniş kitleler tarafından seviliyor. Doğal yapısına ek olarak ortama otantik bir hava katıyor. Kütük mumlar bir ağaç parçası ile tealight mumun birleşmesi sonucu elde ediliyor. Kütük şeklindeki ağaç parçasının orta kısmında silindir şeklinde bir gedik açılıyor. Bu gediğe de tealight mum yerleştiriliyor. Kütüğün büyüklüğüne ve yapısına göre 1 ya da 3 adet gibi değişik sayılarda mum gediği açılabiliyor. Tealight mumlar ise son zamanlarda popülaritesi artan mum çeşidi olarak dikkat çekiyor. Bu mumlar oldukça ince bir metal ya da plastik kap içerisinde yer alıyor. Bu plastik kap silindir şeklinde oluyor. Kabın içerisine alınan mum yanarken sıvılaştırılabiliyor. Az derecede ışık verdikleri için çoğu zaman birkaç adet tealigt mum aynı anda yakılıyor. Her ne kadar az ışık verseler de kullanım alanları oldukça geniş yer kaplıyor. Romantik bir akşam yemeğinde masayı süsleyebildikleri gibi, çeşitli aparatlar sayesinde durgun suyun üzerinde de yüzebiliyor. Ayrıca tealight mumlar, çeşitli mumlukların içerisine yerleştirilerek bulundukları ortama dekoratif olarak katkıda bulunabiliyor. pek çok mum çeşidi rahatlıkla satın alınabiliyor.

Güzel Bir Koku için Kokulu Mum

Bir mekanın kokusu o mekanda bulunan kişileri direkt olarak etkiliyor. Bu sebeple ortamın güzel kokması daha iyi bir atmosfer oluşmasının önünü açıyor. Mekana hoş koku vermek için tütsü ya da oda parfümleri kullanılsa da mumlar da bu görev için hazır bekliyor. Kokulu mum çeşitleri, hem odanın atmosferini değiştirmek hem de odaya görsel anlamda olumlu katkı yapmak için devreye giriyor. Üstelik genel olarak mum fiyatları düşük seviyelerde seyrediyor. Kokulu mumlar da bu duruma paralellik gösteriyor. Böylece hem kokulu mumlar hem de diğer pek çok mum ürünü, farklı bütçelere hitap edebilen seçenekler olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor. Öte yandan, kokulu mum farklı şekillerde satılıyor. Tealight mum olarak piyasada boy gösterdiği gibi, başlı başına dekoratif bir ürün olarak da bulunabiliyor. Ayrıca koku bakımından oldukça ilgi çekici olan mumlar, daha otantik bir oda kokusu için gerekli ambiyansa sahip olarak tasarlanıyor.

Dumansız Mum Görüntüsü için LED Mum

Mumlar yumuşak ürünler olduğu için onlara kolayca şekil verilebiliyor. Dolayısıyla kaktüs veya çiçek formunda ya da herhangi başka bir materyalin şekline bürünmüş mumlar kullanıcıların karşısına çıkıyor. Somut tasarımlar dışında çeşitli soyut tasarımlar da bulunabiliyor. Ayrıca mumlar farklı renklerde üretilebildiği gibi, tek bir ürün içerisinde farklı renkler de kullanılabiliyor. Tam da bu noktada silindir mum çeşitleri öne çıkıyor. Rengarenk silindir mum ürünleri, mekanların ilgi çeken parçaları haline gelebiliyor. Bir diğer ilgi çeken mum çeşidi ise jel mum oluyor. Jel mumlar şeffaf bir görünüm sergiliyor ve farklı renklerle odayı süsleyebiliyor. Mumlar yakılarak kullanıldıkları için özellikle söndürüldükleri zaman duman çıkarıyor. Dumandan rahatsız olan ama mum kullanmayı sevenler içinse LED mum ürünleri devreye giriyor. LED mumlar gerçek mumlara benziyor ve elektrik enerjisi ile ışık yayabiliyor. Trendyol aracılığı ile evinizi birbirinden güzel mumlarla süsleyebilirsiniz.