Mp Player Ses Kayıt Cihazı

873 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

MP Player & Ses Kayıt Cihazı

MP Player & Ses Kayıt Cihazı ile Profesyonel Çözümler

Ses kayıt cihazları hem amatör hem de profesyonel anlamda pek çok kişinin iş ve eğitim hayatında ihtiyaç duyduğu araç – gereçler arasında bulunurlar. Dijital anlamda yaşanan gelişmelerle donatılan ses kadı için cihaz modelleri profesyonel çözümler geliştirilerek kullanımınıza sunuluyorlar. Gazeteciler, ses uzmanları, müzisyenler veya diğer meslek gruplarındaki kişilerin ihtiyaç duyduğu ses kayıt aygıtları gündelik yaşantıda da ihtiyaç duyulan cihazlar arasında yer alıyorlar. Kullanım kolaylıkları ve yüksek dayanıklılıklarıyla öne çıkan aygıtlar ihtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak üretilmektedir. Akıllı aygıtlarla bağlantı kurabilen, yüksek dahili hafızalarıyla uzun saatler boyunca ses kayıtlarını depolayabilen ses kayıt cihazı fiyatları bakımından farklılık gösterirler. En asgari seviyede pil tüketimiyle yüksek performans ortaya koyan ses kayıt cihazları; düşme ve darbeler karşısında da son derece dayanıklı yapılarıyla tercih nedenleri içerisinde bulunuyorlar. Sevdiğiniz müzikleri büyük bir keyifle dinleyebileceğiniz mp4 player çeşitleri de kablolarla meydana gelebilecek problemlerin ortadan kalkıp bozulan kulaklık sorunlarının önüne geçmeyi sağlamıştır. Ses ve görüntü dosyalarını rahatlıkla yükleyebileceğiniz mp4 çalarlar kablosuz bluetooth modellerinden ses kaydedebilen çok sayıda modele kadar çok sayıda alternatif bulunduruyor. Boyutları her geçen gün küçülürken işlevleri artış gösteren mp4 ve mp5 çeşitlerinin önemli bir bölümünde radyo dinleme, ses kaydetme veya video izleme gibi çok sayıda fonksiyon bulunabiliyor.

MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile Sesleri Net Şekilde Kaydedin

Ses kayıt cihazları çeşitli meslek gruplarında farklı özellikleri nedeniyle tercih edilebiliyorlar. Hafifliği ve taşıma kolaylıkları gibi faktörlerle öne çıkan ses kayıt cihazlarıyla yüksek kalitelerde ses kaydı yapabilirsiniz. Gelişen teknolojilerle aygıtlar ortam seslerini birbirlerinden ayrıştırıp kaliteli kayıtlar yapabilmenize imkan tanıyor. Clear Voice özelliği bütün kayıt cihazlarında yer almamakla birlikte öne çıkan sesleri tanıyarak öncül hale getiriyor. Böylelikle gürültülü ortamlardaki konuşmaların dahi hışırtısız ve net bir şekilde kaydedebilmek mümkün hale gelebiliyor. Yapmış olduğunuz yüksek kalite ve netlikteki sesler otomatik tarih atılarak kaydediliyorlar. Yüksek dahili bellekleri sayesinde daha uzun süre kayıt yapabilmenizi sağlayan ses kayıt cihazları profesyonel çeşitler bulunuyor. Bellek kapasitesinin yeterli olmadığı hallerde artırılabilir bellek girişine sahip kayıt cihazlarıyla hafızanın yeterli olmadığı hallerde hafıza kartı kullanarak kayıt kapasitesini artırabilirsiniz. Eğer sık sık kayıt yapıyorsanız harici hafıza kartı desteği sahip modeller ideal bir tercih olabilir. Yeni nesil ses kayıt cihazı USB ile bilgisayar veya diğer akıllı aygıtlarla bağlantı kurulabilmesini sağlıyor. Televizyon veya bilgisayara bağlanarak öne çıkmayı başaran aygıtlar ile profesyonel düzeyde kayıtlar yapabilirsiniz. Bilgisayar ortamında dinlendiğinde de yüksek kaliteli olduğunu ortaya koyan cihazlar içerisinden bazı modeller yalnızca tek bir kalem pille 9 ila 10 saat arası ses kaydı yapabiliyor. Desteklenen uzantılara göre pcm, mp3 veya wma gibi formatlarda kayıtlar yapabilmenizi sağlayan aygıtların uzantıları da kayıt sürelerinde farklılıklara neden olabiliyor. Bu sebeple işiniz gereği ihtiyaç duyduğunuz formatla uyumlu modelleri tercih etmeniz gerekir. Harici veya ses kayıt cihazı mikrofonlu çeşitlerle kendi ses kayıtlarınızı net bir şekilde aygıt içerisine aktarabilirsiniz. Bilgisayarlar için geliştirilen modeller player ve codec yazılımlarının desteklemiş olduğu uzantılarda kayıt yapıyor olmasını dikkate almanız gerekir. Geliştirilen Auto Level özelliği sayesinde ortamdaki gereksiz sesleri yumuşatabilen modellerle çok daha net kayıtlar yapabilmeniz mümkün hale gelebilir. Kalabalık ve gürültülü ortamlarda dahi sesi net bir şekilde alabilmenizi sağlayıp dış sesleri en asgari seviyeye indiren aygıtlarla pürüzsüz sesler elde edebilirsiniz.

MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile Kulağınızın Duyduğu Bütün Sesler Kayıt Altında

Gündelik yaşantınız içerisinde kulaklarınızın duyup duyabildiği bütün sesleri kayıt altına alabilmenizi sağlayan ses kayıt cihazı mini formlarıyla yanınızda rahatlıkla bulundurabilmenizi sağlıyor. Not alma fırsatınızın bulunmadığı ve kalemle yazarak yetişemeyeceğiniz hallerde yardımınıza koşan aygıtlar sağladığı bu avantajla sizi dertten kurtarabiliyor. Farklı kullanım alanları bulunan bu cihazlarla derslerde not tutmak yerine ses kayıtları yaparak dilediğiniz zaman kayıtları dinleyip kendi notlarınızı çıkarabilirsiniz. Yalnızca ses kaydetme özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda kaydettiğiniz sesleri dilediğiniz zaman tekrar tekrar dinleyebilmenizi mümkün hale getiren cihazlarla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle de gazeteci ve yazarların yaptıkları röportajları ses kayıt cihazlarıyla kayıt altına alabilmesi sağlanmıştır. Hasta seansları, toplantı notları ve çok daha fazlasını hızlı ve kolay bir şekilde kayıt altına alıp pratik olarak gereksinimlerini giderebilmesini sağlayan kayıt cihazları; radyo, mp3 veya bluetooth gibi özelliklerle pratik çözümlere sahip olmanıza imkan tanıyabiliyorlar. Büyük kolaylıklar sağlayan özelliklerinin yanı sıra ses kayıt cihazı küçük yapılarıyla uzun saatler boyunca kayıtlar yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Portatif bir şekilde cebinize veya çantanıza koyarak ihtiyaç duyduğunuz her an çıkarıp kayıt yapmaya başlayabileceğiniz ses kayıt cihazları aklınızda tutamayacağınız kadar çok bilgiyi aygıt içerisinde saklayabilmenizi sağlıyor. Ses kaydedip kaydetmiş olduğunuz sesleri daha sonra dinleyebilme özelliğine sahip aygıtlar sahip oldukları özelliklere bağlı olarak çeşitli modellere ayrılıyorlar. Dijital ekranları, ses kaydetme özellikleri, boyutları ve ağırlıkları bakımından ihtiyaç ve beklentilerinize uygun özellikler taşıyan aygıtlar içerisinden mesleğiniz için en ideal tercihlerde bulunabilirsiniz. Üzerinde bulunan hoparlörü ile yapmış olduğunuz kayıtları kulaklık kullanmadan dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Bazı modellerde bulunan harici SD kart destekleriyle kayıt kapasitenizin yeterli olmadığı durumlarda kayıtlarınızı hafıza kartı üzerine yapmaya başlayabilirsiniz. Önemli görüşmeler, dersler veya toplantıları kaydetmeniz kişisel anlamda olduğu gibi mesleki öneme de sahiptir. Almış olduğunuz kayıtları profesyonel anlamda gelişme kaydedebilmek için kullanmanız, mesleğiniz gereğince sık görüşme yapıyorsanız bu konuşmaları kayıt altına almanız son derece önemli bir konudur. Ses kayıtlarını yapabilmenizi mümkün kılan ses kayıt cihazları sahip olduğu işlevsel özellikler sayesinde işlerinizi çok daha profesyonel bir şekilde yapabilmenize katkıda bulunuyor.

MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile Hayatınızda Yeni Değerler

Ses kayıt cihazlarında arayacağınız özellikler ihtiyaçlarınıza ve kullanacağınız noktalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Pek çok farklı özellikteki ses kayıt cihazlarına sahip olabilirsiniz. Bu noktada ses kayıt cihazı kasetli modeller geleneksel yapılarıyla öne çıkıyorlar. HQ kayıt kalitesiyle sesleri kaydedebilen kayıt aygırları genellikle düşük dahili hafızalarına sahiptirler. Koleksiyonluk ve aynı zamanda işlevsel bir parça olan kasetli aygıtlar nostaljik yapılarıyla günümüzde de tercih edilebiliyorlar. Kayıt aygıtlarında en çok aranan özellikler arasında uzun süreli kayıt kapasitesi oluyor. 240 saate kadar veya daha uzun sürelerde kayıt yapabilme özelliğine sahip aygıtların dahili hafızası da son derece önemlidir. Yapmış olduğunuz röportajlarda veya katıldığınız panellerde kaydın yarıda kesilmemesi için mutlaka hafızanın yeterli düzeyde olması gerekiyor. Hafif yapılarda olması sayesinde yanınızda dilediğiniz gibi taşıyabileceğiniz ve herhangi bir problem yaratmayacak çeşitler ideal bir seçim olabiliyor. Uzun pil ömürleri ve şarj edilebilen pilleriyle kayıt işleminiz tamamlandıktan kısa süre sonra pilinizi tam doluma ulaştırabilirsiniz. Yalnızca şarj aleti ile değil, USB portlarıyla da şarj edilebilen ses kayıt cihazı kalem çeşitleri de yoğun bir ilgiyle kullanılıyor. Ses kayıtlarını profesyonel düzeyde alabilmenizi sağlayacak en önemli faktörlerden birisi geniş bir çevre içerisinde seslere karşı yüksek duyarlılık özelliğine sahip olmasıdır. Kolay şarj edilebilen, uzun pil ömürlü, sesleri net bir şekilde algılayabilen modeller ile bulunduğunuz bütün noktalarda sorunsuz ve kaliteli bir şekilde kayıtlarınızı tamamlayabilirsiniz. 100m2’de dahi son derece net kayıtlar alabilmenizi sağlayan aygıtlar sinemada da kullanılabiliyorlar. Polislerin sorgu odasında veya gazetecilerin röportajlarda kullanmakta oldukları eski model cep telefonlarına benzer yapılardaki ses kayıt cihazları bulunmaktadır. Çalışan bireylerin toplantı sırasında notlarını eksiksiz bir şekilde alabilmesine yardımcı olan medya oynatıcılar, hızlı ve pratik bir biçimde not alma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Küçük boyutlarıyla dikkat çekmekte olan MP3 çalarlar ise ses sıkıştırılma teknolojileriyle ortaya çıkmaktadır. Bulundukları ortamlarda diskte fazla yer kaplamayacak kadar ufak dosyalarla çıktı almasına karşın yüksek kalitelerde sesler sunulabilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan ses dosyaları artık farklı uzantılara sahip oluyorlar. Kullandığınız programlara uygun uzantılarda çıktılarla sesleri kaydedebilen aygıtlar iş hayatınızda veya yapacağınız düzenlemelerde çok daha profesyonel çözümler vadederler. MP playerlar yalnızca mp3 uzantılı formatları değil; WAV veya MP4 formatlı dosyaları açabilir, FM radyo dinletme, ses kaydetme veya video izletme gibi özellikler taşıyabilirler. Bulunduğunuz bütün noktalarda dilediğiniz gibi şarkı ve FM radyo dinleyebilme özellikleri kullanıcılar içerisinde de büyük bir şekilde ilgi görüyor. Müzik dinlediğiniz sırada çalan şarkıların kliplerini izleyebilmek de kullanıcıların en fazla ilgisini çeken faktörler arasında bulunuyor.

MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile İşlevsel Sonuçlar Elde Edin

MP player çeşitleri görsel ve teknik zenginlikleri bakımından farklılıklar gösterebiliyorlar. En basit temel niteliklerin yanı sıra yüksek ses kalitesiyle profesyonel kayıtlar yapabilmenizi mümkün hale getiren çok sayıda farklı MP çalar modelleri bulunmaktadır. Bu süreçte ses kayıt cihazı inceleme çeşitlerinde ses dosyaları ile birlikte video oynatabilme potansiyeline sahip çeşitler de bulunuyor. Playerların önemli bir çoğunluğu ses kaydedicisi görevi de görebiliyorlar. Bu noktada yüksek dahili hafızaları ile içerisine şarkılar, videolar veya çeşitli medya içeriklerini yükleyebilmenizi mümkün hale getiren ses aygıtları içerisinde dahili hafızanız yetersiz olsa SD kartlarla hafızanızı destekleyebilirsiniz. Bu noktada ses kayıt cihazı flash bellek çeşitleri de sahip olduğu estetik tasarımlarının yanı sıra portatif yapılarıyla da öne çıkıyorlar. Micro SD kart desteklerine sahip USB bellek ses kayıt cihazları içerisinde 90 saate kadar sürelerde kesintisiz kayıt yapabilen çeşitler bulunuyor. Katılmış olduğunuz önemli toplantı veya panellerde kaleme aldığınız notların yetersiz olabileceğini düşünüyorsanız kararların tam olarak kaydedildiğinden emin olmanız gerekir. Bu noktada toplantıda vurgulanmış olan noktaların tamamını kaydedebilmek için yanınızda bulundurabileceğiniz ses kayıt aygıtları küçük yapılarıyla; müzik, konuşma, görüşme ve dersleri kaydetmenizi mümkün hale getiriyor. Yeni nesil ses kayıt aygıtlarıyla ortamda bulunan ses frekanslarının tamamını kaydedebilir ve böylelikle konuşma boyunca hiçbir önemli nokta kalmadığından emin olabilirsiniz. Küçük ve hafif yapılarda olması nedeniyle büyük bir ilgi görmekte olan kayıt aygıtları hem portatif hem de işlevsel çözümler sağlayabilecek potansiyelde tasarlanmıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte yepyeni özelliklere sahip olan MP3 player bluetooth çeşitleri sayesinde sahip olduğunuz akıllı aygıtlarla son derece pratik bir şekilde veri transferi yapabilirsiniz. Dinlemek istediğiniz müzikleri telefonlarınızdan veya tabletlerinizden MP3 çalarınıza aktarabilir veya aygıtınızdaki medya içeriklerini akıllı aygıtlarınızla paylaşabilirsiniz. Ürünlerin kullanıcılarına sağlayabildiği en önemli avantajlar içerisinde yalnızca ses kaydı yapabilmek değil, müzik ve radyo da dinlenebilmesi olmaktadır. Elektronik cihazlar içerisinden MP3 oynatıcıların da bulunduğu aygıtlar daha önce kaydettiğiniz ses dosyalarını yeniden dinleyebilmenizi mümkün hale getirir. Kişisel arşivinizi bulunduğunuz bütün noktalara taşıyabilmenize imkan tanıyan aygıtlarla gittiğiniz her yerde favori şarkılarınızı dinleyebilirsiniz. Sportif faaliyetlerinizde veya uzun yolculuklarda keyifli müzikler dinleyebileceğiniz ürün modelleri aklınıza gelecek bütün anlarda daima yanı başınızda bulunuyorlar. Küçük boyutları ve her geçen gün yükselen kapasiteleriyle birlikte üzerlerinde bulundurdukları çok sayıda ek özelliklerle müzik dinleme alışkanlığınızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Şarj edilebileceğiniz pilleriyle tekrar tekrar kullanabileceğiniz aygıtlar muhteşem kolaylık ve konfor kazanmanızı mümkün kılıyor. Pili verimli bir şekilde kullanarak uzun saatler boyunca aralıksız bir biçimde müzik dinleyebilmenize imkan tanıyan modeller aynı zamanda medya içeriklerini de gönül rahatlığıyla çalıştırabilmenize katkıda bulunuyor.

MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile Tek Seferde Aralıksız Kayıt

MP player çeşitleri gelişen teknolojiyle birlikte sahip olduğu işlevsel özelliklerin yanı sıra tasarım noktasında da zenginleştirilerek kullanımınıza sunulmaktadır. Şık bileklikler olarak da kullanabilmenizi sağlayan ses kayıt cihazı bileklik formlarıyla tasarlanabiliyorlar. Tek şarjla 20 saati aşkın aralıksız bir şekilde yüksek kalitede ses kayıtları yapabilmenizi sağlayan bileklikler; sporcu, izci, öğrenci veya herkes tarafından dikkatleri çekmeden kayıt yapabilmenizi sağlıyor. İstediğiniz zaman bilekliğinizin ortasında bulunan mini ses kayıt aygıtını çıkarıp kayıt yapmak istediğiniz ortama bırakabilirsiniz. Yalnızca tek bir düğmeyle çalıştırarak yüksek kalitede kayıt yapmaya başlayabilen aygıtlar sayesinde dilediğiniz bütün ortamlarda sorunsuz bir şekilde kayıt yapmanız mümkün hale gelebiliyor. Çıkarılabilen bantlarıyla pratik yapılarda olan aygıtlar aynı zamanda fark edilmezler. Şık görüntüleriyle birlikte kıyafetlerinizle muhteşem bir şekilde kombinleyebileceğiniz aygıtlar uzun kayıt süreleriyle şarj derdini de ortadan kaldırıyor. Gösterge ışıklarıyla kayda girdiğini belli eden çeşitlerde kaydınızı sona erdirebilmek için düğmeyi kapatmanız yeterli olacaktır. USB ara kabloları veya bluetooth ile yapmış olduğunuz kayıtları bilgisayarınıza aktararak dinlemeye başlayabilirsiniz. Ayarlanabilen mikrofonlarıyla yüksek kalitelerde kayıtlar yapabilmenizi sağlayan hassas ses kayıt cihazı çeşitleri kablosuz yapılarda ve kristal netliklerle dilediğiniz şarkıları kaydedebilmenizi sağlıyor. Kompakt ve hafif kaydedicileriyle bulunduğunuz noktaların tamamında yüksek kaliteli kayıtlar yapabilmenize yardımcı olan aygıtlar grup provası, canlı etkinlik veya heyecan veren anların tamamını kesintisiz bir biçimde yakalayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Uzaktan kumanda kontrolleri sayesinde akıllı telefonlarınızla kontrol edebileceğiniz kayıt aygıtlarıyla kaydı başlatıp durdurabilir, seviyeleri ayarlayabilir veya ayarlamalarınızı da değiştirebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte IOS ve Android işletim sistemine sahip aygıtlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen aygıtları Bluetooth teknolojileriyle kablosuz olarak özelleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz kayıtların tamamını yüksek kalite performansıyla yeniden yaşayabilmenizi sağlayabilen gelişmiş modeller akıllı cihazlarla yalnızca tek bir dokunuşla bağlantı kurabilme potansiyeline sahiplerdir. İş toplantılarınızda veya almış olduğunuz eğitimlerde daha az sayıda kişiler bulunuyorsa zum ayarlamalarınızı yaparak konuşmaların tamamını optimum düzeyde yakalayabilirsiniz. Konuşmaların tamamını sorunsuz bir şekilde dinleyebilmenizi sağlayan çeşitlerle konuşma esnasındaki bütün konuları kaçırmadan dinleyebilirsiniz. Müzik moduna alarak kullanıldığında solo performanslarda muhteşem konfigürasyonlar bulunduran modeller ile seslerin doğal derinliğinden yararlanabilirsiniz. Geliştirilmiş tasarımlarıyla kullanımınıza sunulmakta olan mp player çeşitleri ise yüksek gücüyle sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirebilmektedir. Yüksek çözünürlüklü ses kaliteleriyle bulunduğunuz bütün ortamlarda adeta stüdyo düzeyinde seslerin tadını çıkarabileceğiniz MP çalarlar ile dinlediğiniz müziklerde sanatçıyı adeta yakınlarınızda hissedebilirsiniz. Son derece geniş bir frekans aralığı içerisinde bozulmaları ve gürültüleri önleyerek dolgun bir sesle müzik dinlemenin tadını çıkarabileceğiniz MP çalarlar, yapılan orijinal kayıtların otantik yapılarını koruyabilmek üzere tasarlanmıştır. Sinyal iletimi kaybını önleyerek yüksek ses kalitesi sunan, zengin tasarım özellikleriyle muhteşem görüntülere sahip olan portatif yapılardaki çeşitli MP Player & Ses Kayıt Cihazları ile konfor hissiyatını bulunduğunuz bütün noktalara taşıyabilirsiniz.