Momeasy

103 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Momeasy

Türkiye'de tasarlanan ve üretilen Momeasy müslin ürünleri, tüm dünyada anneler tarafından oldukça beğeniliyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle öne çıkan marka, %100 pamuklu ‌müslinden oluşan ürünleriyle öne çıkıyor. Bebeklerin hassas tenine uygun, konforlu ve şık ürünler içerisinde; ‌müslin örtüler, battaniyeler, kundaklar, bezler ve uyku tulumları bulunuyor. Bebeklerin her ortamda güvenli ve rahat olmasını ‌sağlayan ‌Momeasy ‌müslin ürünleri, dayanıklı yapılarıyla da uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor. ‌‌Müslin, dünyanın en eski dokuma kumaşları arasında yer alıyor. Geniş kullanım alanı ve sağlıklı dokusuyla anne ve bebeklerin favorisi olan ‌müslin ürünler, ‌‌Momeasy'nin tasarım ve kalite güvencesiyle tüketicilerle buluşuyor.

Momeasy Uyku Tulumu

‌Momeasy uyku tulumu, %100 pamuk ‌müslin kumaştan üretiliyor. Yelek şeklinde tasarlanan ürünlerle bebeğin her ortamda rahat etmesi sağlanıyor. Bebekler uyku sırasında sık sık üstlerini açabiliyor. ‌Momeasy uyku tulumu, vücudu rahatça sararak bebeğin uyurken üşümesine engel oluyor. Ayrılabilen ön ve arka parçalar, bebeklerin hareket özgürlüğü elde etmesini de sağlıyor. Annelerin kolaylıkla giydirebildiği bu işlevsel uyku tulumu her açıdan açılabilen çıt‌çıtlarıyla yürüme aşamasında olan bebeklerin bezlerinin kolayca değiştirilebilmesini sağlıyor. ‌Momeasy uyku tulumu şık tasarımıyla da öne çıkıyor. Üzerinde geometrik şekillerin, çizgisel figürlerin yer aldığı üçgen şekilli ve yıldızlı uyku tulumları, yazın bebeklerin ferahlamasını sağlıyor. ‌Müslin uyku tulumları yıkadıkça yumuşuyor, nefes alıyor ve hızlı kuruyor. ‌Momeasy uyku tulumu leke tutmaz kumaş özelliğiyle de beğeni topluyor.

Momeasy ‌Müslin Örtü

‌‌Momeasy'nin kullanım alanı oldukça geniş olan ürünlerinden birini de ‌müslin örtüler oluşturuyor. ‌Momeasy ‌müslin örtü; yumuşacık dokusu, leke tutmaz yapısı ve nefes alan pamuklu kumaşıyla öne çıkıyor. Yeni doğan bebeklerin kundaklanması amacıyla kullanılabilen ‌Momeasy kundak, bebeklerin konforla sarılıp sarmalanmalarını sağlıyor. ‌Müslin örtü, yeri geldiğinde ince bir battaniye olarak da kullanılabiliyor. ‌Momeasy battaniye ile yatağında, arabasında ya da misafirlikte aniden uykuya dalan bebeğin üşümesi önleniyor. ‌Momeasy ‌müslin battaniye olarak kullanıldığı gibi çarşaf ya da havlu şeklinde de kullanılabiliyor. Hızlıca kuruyan ve süper emici olan ‌müslin örtü ile denizden ya da havuzdan çıkan bebekler gönül rahatlığıyla kurulanabiliyor.

Momeasy ‌Müslin Bez

‌Momeasy ‌müslin bez, havlu ve battaniye olarak kullanıldığı gibi çarşaf şeklinde de tercih edilebiliyor. Özellikle yaz mevsiminde, sık terleyen bebeklerin olmazsa olmaz eşyalarından biri olan ‌müslin bez, teri emerek bebeğin hastalanma olasılığını minimize ediyor. Bu amaçla, arzu eden anneler ‌Momeasy ‌müslin örtüyü araba koltuğuna, arabaya, yatağa ya da mama sandalyesine bir çarşaf gibi sererek bebeğinin terlemesini önleyebiliyor. Çoklu kullanım alanıyla büyük beğeni toplayan ‌Momeasy örtü, emzirme örtüsü olarak da kullanılıyor. Halka açık alanlarda emzirmek durumunda kalan anneler, ‌‌Momeasy'nin keyifli desenlerle donatılmış ‌müslin bezlerini bir ‌seperatör gibi kullanabiliyor. ‌Müslin bezler, yazın güneşten, serin havalarda ise rüzgardan korunmak için de tercih ediliyor. Güneşte araba camına ya da bebek arabasına serilen ‌müslin örtü, güneşin doğrudan bebeğe gelmesini engelliyor. ‌Momeasy ‌müslin bez, bir rüzgarlık gibi de kullanılıyor ve bebeklerin serin havadan etkilenmesini önlüyor.

‌Momeasy ‌Müslin Örtü Fiyatları

‌Müslin bez ‌Momeasy ürünleri içerisindeki en işlevsel bebek eşyalarından birini oluşturuyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı tulumları, omuz örtüleri ve bezleriyle fark yaratan ‌‌Momeasy; annelerin hayatını kolaylaştırırken, bebeklerin de konforlu ve huzurlu olmasını sağlıyor. Nefes alan, leke tutmayan ve hızlıca kuruyan ‌Momeasy ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle sunuluyor. ‌Trendyol aracılığıyla sunulan ‌Momeasy ‌müslin ürünleri annelerin favorisi oluyor.

‌‌Trendyol, tasarımları ve işlevleriyle beğeni toplayan ‌Momeasy ürünlerini hesaplı fiyatlarla sunuyor.