Mobilya

96123 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Mobilya

İş, ofis, ev veya bahçe fark etmeksizin tüm yaşam alanlarında, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren birbirinden önemli mobilya markaları tarafından üretilen ürünleri, Trendyol butiklerinde sizler için bir arada sunuluyor. Her zevke ve tarza uygun mobilya takımları, yaşam alanlarınızı geliştiriyor ve daha fonksiyonel hale getiriyor. Size hayal ettiğiniz yaşam alanlarını oluşturmak için zevkli mobilya modelleri arasından ihtiyaç duyduğunuz mobilyaları, bütçenize en uygun mobilya fiyatları ile seçmek kalıyor. 

Konforlu Oturma Alanları, Tarzınızı En İyi Şekilde Evinize Yansıtıyor

Farklı dekorasyon anlayışına ve tarzına uyum sağlayan koltuk takımı modelleri, oturma alanlarını geliştirerek yaşanabilir kılıyor. Modern, klasik, retro ya da yenilikçi yaklaşımlar ile üretilen salon oturma odası mobilya ürünleri, kanepeler, yemek odası mobilya parçaları, berjer ve sehpalar oturma alanlarınızı istenilen havaya sokarak güzelleştiriyor.

Mobilya modelleri, estetik olarak kattığı değerlere ek olarak, kullanılan malzeme, kumaş dokusu ve materyal formlarındaki eşsiz uyum ve kusursuzluk ile rahat ve kullanışlı bir oturma alanı sunuyor. Dekoratif raflar, sehpalar ve kırlentler gibi farklı yardımcı dekorasyon ürünleri, yaşam alanlarınızı özelleştirmenizi ve bulunduğunuz alana değer katmanızı sağlıyor.

Kaliteli, Şık ve Konforlu Yatak Odası Mobilya Çeşitleri ile Rahatlığı Hissettiriyor

Fonksiyonel kullanıma sahip yatak odası mobilyaları, ihtiyacınız olan şıklığı ve kaliteyi yakalamanızı sağlıyor. Yatak, baza, baza başlığı, komodin ve dolap çeşitlerini inceleyerek istediğiniz tüm özellikleri elde edecek kombinasyonları oluşturabilir, eşsiz bir konsept oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kaliteli, konforlu ve zarif tasarıma sahip yatak odası takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Kolay temizlenebilen ahşap mobilyalar, ekstra depolama alanı olarak da kullanılan bazalar ve birçok çekmeceye sahip komodin ve şifonyerler kullanım kolaylığını artırarak ev düzeninize katkı sağlıyor.

İyi Bir Başlangıç için En Güzel Antre Hol Mobilya Çeşitleri

Rahat ve konforlu, şık ve zarif veya salaş; seçim sizin. Antre ve hol mobilyaları ile evinizin tarzını belirleyebilirsiniz. Alanın yapısına ve büyüklüğüne uygun olarak seçilen mobilya ve bu mobilyalar ile yapılan kombinasyonlar sayesinde düzenli, işlevsel ve kullanışlı bir alan oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun antre mobilyaları kullanarak, evin geri kalanı ile dekorasyon bütünlüğü sağlayabilir ve odalar arası geçişi kolaylaştırabilirsiniz.

Evin Lezzet Kaynağı Mutfakta Fonksiyonellik Çok Önemli

Yemek hazırlanan, depolanan ve yenilen yaşam alanı olan mutfaklardaki mobilya seçiminde kullanışlılık büyük bir öneme sahip görünüyor. Bu noktada alanın kısıtlı ya da geniş olmasından bağımsız olarak akıllıca seçilecek mutfak mobilya çeşitleri ile istediğiniz tüm özelliklere sahip, ferah ve iç açıcı bir mutfak elde edebilirsiniz. Mutfakta geçirilen zamanın verimli, sağlıklı ve mutlu edici olması için düzenli ve ihtiyaç duyulan malzemelerin kolaylıkla ulaşılabilecek yerlerde bulunması işe yarıyor. Mutfaklarda dolaplara ek olarak çekmeceler, depolama alanları, masa takımları ve diğer mutfak mobilyalarını ailenizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre seçebilir, keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Hobi ve Çalışma Alanları Mobilya Takımları Göz Dolduruyor

Şık görünümleri ve rahatlatıcı tasarımları ile bahçe mobilyaları, en güzel ve özel anlarınızda sizlere kaliteyi ve konforu sunuyor. Trendyol'da sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel anlarda sizi mutlu edecek ve istediğiniz konulara odaklanmanızı sağlayacak bahçe mobilyası çeşitlerini en iyi fiyatlar ile beğeninize sunuyor. Çalışırken ihtiyaç duyabileceğiniz sandalye, masa, koltuk, kitaplık ve yardımcı dekorasyon ürünleri gibi çalışma odası mobilyaları, kendinize ve işinize ayırdığınız zamanları verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.

Evdeki çalışma odasında ya da ofisinizde kullanılan ofis mobilyaları depolama ve düzenlemeyi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor ve size ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlıyor. Raf sistemleri, ergonomik koltuklar, toplantı masaları, çalışma masaları, kitaplıklar, kesonlar ve daha fazlası ofis dekorasyonunuzu tamamlıyor.