Miorre Gecelik

101 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Miorre Gecelik

Miorre Gecelik ile Renkli Seçimler

İç giyim dünyasının bilinen isimlerinden olan Miorre gecelik modelleriyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Yaklaşık 20 yıldır üretim yapan marka, kaliteli kumaşları ve farklı tarzıyla rakiplerinden ayrılıyor. Cesur çizgisiyle dikkat çeken geceliklerinde de rahat olabileceğini kanıtlayan markanın birçok farklı kumaş seçeneği bulunuyor. Miorre penye gecelik rahat duruşunun yanı sıra danteller ve baskılarla renklendirilen modelleriyle de büyük ilgi görüyor. Penyenin rahat ve sıcak dokunuşunu, dekolteler ve dantellerle feminen bir görüntüyle yeniden yorumlayan firmanın spor çizgiye sahip Miorre siyah gecelik tasarımları şıklıklarıyla göz dolduruyor. Yatarken hem rahat hem de şık hissetmek isteyen kadınların tercihi olan Miorre gecelik modelleri, işlemeleri, baskıları ve dantelleri etkili şekilde kullanarak ürün yelpazesini olabildiğince geniş tutuyor. Miorre saten gecelik seçenekleri arasında parlak renkler ve güçlü dekoltelerin yanı sıra sade tasarımlar ve koyu tonlar da büyük ilgi görüyor. Satenin tende yarattığı yumuşak hissi kusursuz dikiş ve kesimleriyle ileri boyuta taşıyan firma kadınların iç dünyasını renklendiriyor. Bazı geceliklerini hem uyku kıyafeti hem de iç çamaşırı olarak tasarlayan firmanın ürünleri kalitesi ile gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabiliyor. Miorre fantezi gecelik modelleriyle ön plana çıkmakla beraber günlük kullanıma uygun tasarımlarıyla da adından söz ettiriyor. Özel dokumalar ve kumaş seçimleri ile kadınlara farklı bir uyku deneyimi sunan firmanın hemen hemen tüm geceliklerinde geniş bir renk seçeneği bulunuyor. Miorre kırmızı gecelik tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Bu parlak ve iddialı rengi zarif tasarımlarla beraber kullanan markanın özellikle saten ürünlerinde kırmızı seçeneği büyük ilgi görüyor. Hem asil hem de iddialı bir görünüm sağlamak için dekolteleri ve dantel kullanımı çeşitlendiren markanın gecelik koleksiyonunda daha önce denenmemiş tasarımlara sıklıkla yer veriliyor. Miorre Bihter gecelik olarak ünlenen önü düz kesimli, arkası derin sırt dekoltesi üzerine dantel işlemeleriyle donatılan model markanın farklı çalışmaları arasında bulunuyor. Hem zarif hem de iddialı olunabileceğini kanıtlayan bu tasarımın da içinde yer aldığı Miorre mor gecelik modelleri büyük ilgi görüyor. Siyah, mor, kırmızı, yeşil, pembe gibi birçok rengin yer aldığı gecelik koleksiyonu içinde siz de aradığınız ürünü bulacaksınız. Şimdi tüm bu çeşitli ve renkli gecelikler arasından siz de kendinize en uygun modeli seçebilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Miorre Gecelik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Üretime başladığı günden itibaren adından ve kalitesinden bahsettiren Miorre, kullanıcılarına her zaman ihtiyaç duyduklarından fazlasını sunuyor. Miorre gecelik takımı olarak da kullanılabilen iç çamaşırlarıyla konforu feminen ve şık görüntüyle birleştiren tasarımlarıyla büyük ilgi görüyor. Tercih ettiği kaliteli kumaşların cilt sağlığına zarar vermeyecek bileşenlerden oluşmasına özen gösteren firmanın ürünleri rahatlıklarıyla ön plana çıkıyor. Miorre şortlu gecelik modelleri hem rahat hareket etmek isteyen hem de uyku sırasında bile şıklığın tadını çıkarmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Satenin ve dantelin sıklıkla kullanıldığı bu tasarımlar derin dekolteleriyle göz dolduruyor. Her tarzdan ve zevkten kadına hitap eden koleksiyonunda birçok farklı gecelik modeline yer veren markanın tasarımlarında dantel ön plana çıkıyor. Miorre dantelli saten gecelik çeşitleri arasında hem uzun hem de kısa modeller yer alıyor. Marka danteli hem dekolteleri ortaya çıkarmak hem de daha asil bir duruş yakalamak için kullanırken özellikle kısa modellerde etek uçlarında uzun modellerde yırtmaçlarda yer verilen danteller göz dolduruyor. Miorre dantelli penye gecelik tasarımlarında da yine aynı şekilde etek ve sırt detayları ilgi çekiyor. Farklı renkleri bir arada kullanmayı seven markanın penye geceliklerinde renkli ve şık bir çizgi izleniyor. Marka gecelik koleksiyonunda farklı tasarımlara da yer vererek müşterilerine olabilecek en geniş seçim olanağını sunuyor. Miorre tulum gecelik modelleri arasında sade ve salaş kesimlere sahip ürünler olduğu gibi iddialı ve kışkırtıcı modeller de yer alıyor. Yine dantellerin sıklıkla kullanıldığı tulumlar genellikle mini olarak üretiliyor. Göğüs ve sırt dekoltesinin de kullanıldığı tulumlar iç çamaşırı olarak da kullanılabiliyor. Farklı tasarımları denemeyi seven markanın iddialı ürünleri arasında desenli ve renkli modelleri alışmadık şekillerde kullandığı tasarımlar da bulunuyor. Miorre gecelik jartiyer ve çoraplarla beraber kullanılabilecek alternatifleriyle büyük ilgi görüyor. Yatak odasında da şıklığı seven tüm kadınların dikkatini çeken markanın gecelikleri arasında leopar desenleri de yer alıyor. Miorre leopar gecelik seçenekleri arasında tulumlar, şortlu takımlar ve jartiyerli modeller de bulunuyor. Kadınların iç giyimde sıklıkla tercih ettiği leopar desenine sıklıkla yer veren firma penye ve saten kumaş seçenekleriyle farklı kullanıcılara hitap ediyor. Miorre mavi gecelik seçenekleri arasında farklı tonlara yer verirken leoparın mavi yorumu da en çok beğenilenler arasında bulunuyor. Kadın gecelik modelleri arasında klasikleşen yaklaşımları modern ve kendine has çizgisiyle yorumlayan markanın iddialı ürünleri arasında tamamen dantelden üretilen modeller büyük ilgi görüyor. Miorre kaplı tül gecelik kadınların göğüs kısımlarına destek vererek daha konforlu ve rahat bir kullanım sunuyor. Tamamen tül kaplı ürünler ise kışkırtıcı görünüşleriyle beğeniliyor.

Miorre Gecelik Çeşitleri ile Şıklığın Rahatlığı

Kullanıcıları tarafından özellikle rahatlığı ve uygun fiyatlı ürünleri sebebiyle sıklıkla tercih edilen Miorre, gecelik koleksiyonunda da rahatlık iddiasını devam ettiriyor. Miorre püsküllü gecelik modeli gibi farklı ve kışkırtıcı ürünlerinde bile kullandığı kaliteli dokumalar ile her zaman rahatlık ve konforu ön planda tutuyor. Yatak odasında şık olmanın yanı sıra rahatlığın tadını çıkarmayı da bekleyen kadınların beğenisi toplayan markanın renk skalası da beğenildiği noktalar arasında yer alıyor. Miorre saks mavi gecelik gibi ara tonları kullanmaktan çekinmezken birkaç farklı rengi bir arada kullandığı modelleri de büyük ilgi görüyor. Dantellerinde, askılarında ve geceliğin gövdesinde farklı tonları kullanarak kendine has tasarımlar yaratan markanın klasikleşmiş ürünlerini genellikle tek renk olarak üretiyor. Miorre tül gecelik seçenekleri arasında beyaz, siyah ve kırmızı renkleri büyük ilgi görürken pembe ve pudra tonları da kadınların yeni gözde renk seçimleri arasında yer alıyor. Miorre kırmızı tül gecelik seçenekleri arasında farklı renk tonları ve modelleri yer alırken özellikle detaylarında siyah ve benzer tonlarının kullanıldığı modeller öne çıkıyor. Farklı tonları detaylarda kullanmayı seven markanın öne çıkan renkleri arasında bordo da bulunuyor. Miorre bordo gecelik modelleri hem saten hem de penye kumaş seçenekleriyle dikkat çekerken tülün kullanıldığı geceliklerde de bordo sıklıkla tercih ediliyor. Sadece tülden ya da dantelden oluşan tasarımların yanı sıra özellikle hem kısa hem de uzun olarak üretilen saten modeller büyük ilgi görüyor. Miorre uzun gecelik seçenekleri içinde öne çıkan saten kullanımı diğer tasarımlarda da kendine yer buluyor. Daha rahat bir kullanım sunan tulum modeller özellikle satenin yumuşak hissi ve iddialı görünümüyle farklı bir çizgiye ulaşıyor. Miorre saten tulum gecelik seçenekleri geniş renk seçenekleriyle de ilgi çekiyor. Parlak ve neşeli görünümü feminen bir çizgiyle yorumlayan bu iddialı tulumlar mor, pembe, yeşil, siyah, bordo ya da sarı gibi farklı renklerde üretiliyor. Miorre beyaz saten gecelik modelleri ise klasiklerden vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. Dantel ve tül detaylarla hareketlendirilen saten gecelikler beyazın duru ve saf duruşuyla beraber oldukça trend ve çekici bir görünüm sunuyor. Miorre siyah saten gecelik de yine klasikten vazgeçemeyen kadınların tercihlerinde kendine yer buluyor. İç giyimde farklı bir yeri olan siyahı koleksiyonunda sıklıkla kullanan markanın bazı tasarımlarında alternatif renkler kullanılsa bile dantel ve tül detaylarda siyah detaylar dikkat çekiyor. Şimdi siz de Trendyol üzerinden Miorre gecelik fiyatları ve modellerini inceleyerek sizi ve iç dünyanızı yansıtacak tasarımı seçebilir ve siparişinizi kolayca tamamlayarak konforlu bir geceliğin sahibi olabilirsiniz.