Minoris

59 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Minoris

Bebek Sağlığı İçin Minoris Ürünleri

Minoris Organik Kimya Ltd. Şti 2012 yılında kurularak, Ar-Ge faaliyetlerine başlamıştır. İmalatlarını Organik bebek deterjanları ve malzemeleri üretmeye devam ederek, sürdürmüştür. Ülkemizde ilk ve tek olan organik, antialerjik, ultimate konsantre içerikli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bebeklerin en kaliteli ürünler ile sağlıklarını destekleyici nitelikler sunar. Markanın üretmiş olduğu deterjan, kozmetik malzemeleri organik içeriklere sahip olan yapıdadır. Minoris baby ürünleri, anlaşmalı olan üniversite laboratuvarlarında ürün geliştirme ve sektörel bilgi, Pazar yönelimleri hakkında bilgi akışı sağlamaktadır. Organik yapının önemi; sağlıklı, organik, temiz, çevreye duyarlı olarak gelecek nesillerin daha sağlıklı olabilmesi adına yapılır. Marka içeriklerinde çamaşır deterjanı, çamaşır leke çıkarıcı, ıslak mendil, bebek sabunu, bebek şampuanı, elde yıkama deterjanı, çamaşır deterjanı gibi üretimler gerçekleştirmektedir. Minoris deterjan elde yıkama, çamaşır deterjanı olarak ikiye ayrılır ve çamaşır deterjanı olarak imal edilen ürünle; içeriğinde günlük hayatta tüketilen, zeytinyağı, karbonat, ayçiçek yağı, limon tozu gibi hazır gıdalar ile günlük hayatta kullanılan hammaddelerdir. Kokusu olmayan ürünler, doğal yumuşatıcılar sayesinde herhangi bir yumuşatıcı kullanmadan kıyafetlere ipeksi bir yapı özelliği verir. Aynı zamanda kapalı ortamlarda çamaşır kurutma işlemi yapılıyorsa, ortam kokularının ürünleri kullanmaya başlanılan günden itibaren yok olduğu görülür. Aynı zamanda leke çıkarıcı ve deterjan setleri ile birleştirilmiş seçenekler vardır. Organik olan ürünler arasında yer alan şampuanlar günlük bebek bakımında doğal olan ve sık kullanılan bakım malzemeleridir. Minoris bebek şampuanı saç için ve vücut için imal edilmiş olan ürünlerdir. Bebeklerin hassas cildini nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Organik aloe vera ile zenginleştirilerek geliştirilen formüllerdir. Kullanımı ise az bir miktar elinize dökerek, sulandırıp nazik bir şekilde masaj yaparak uygulanmalıdır ve daha sonra durulanmalıdır. Şampuanların saç ve vücut köpüğü şeklinde özellikleri de vardır. Organik hammaddelerden ve yeni doğanlar için geliştirilen formüllerdir. Bebekler, özel olarak üretilmiş ve geliştirilmiş olan köpük şampuanlar yeni doğan bebekler için kullanım kolaylığı sağlar. Ürünler göz yakmayan ve bebek cildine zararı olmayan malzemelerden imal edilmiştir.

Minoris Organik Bebek Ürünleri ile Sağlıklı Günler

Günlük hayatta yapılan bebek temizlikleri, organik ürünler ile yapılmalıdır. Çünkü sağlıklı ürünler, bebek gelişimi için büyük önem taşır ve ileride doğabilecek hastalıkların önünü keser. Günlük rutinlerde bebekler için kullanılan ürünlerin steril olması önemli bir konudur. Minoris biberon temizleyici kullanım olarak, emziklerin steril olmasına ve ağza gidebilecek mikropların önlenmesine yardımcı olur. Günlük hayatta güvenli bir şekilde kullanılabilir nitelikte olması, bebek sağlığına katkısını gözle görülür şekilde artırır. Ayçiçek, Hindistan cevizi, zeytinyağı, hazır gıdalarda kullanım sağlanan yenilebilir ve helal organik sertifikalı olan içerikler ile üretilmiştir. Ayrıca bakteri oluşumlarını engelleyici ve koruyucu etkisi vardır. Ürün kullanımlarında herhangi bir kalıntı olmadan rahatlıkla kullanımı sağlanır. Bebek malzemelerinin yanı sıra, kıyafet temizliği ve gıda eşyalarındaki temizleme yöntemleri organik olarak imal edilmiştir. Bu eşyalar, makineye atıldığında kullanılan deterjanlarında organik olması önemlidir. Minoris bulaşık makinesi deterjanı ana etken maddeleri olarak soda, silikatlar ve şeker tensidleri olarak imal edilmiştir. Ayrıca yemek kalıntılarını yerlerinden oynatarak, yağları çözer. Beyazlatıcı oksijen ile cam bardaklarda, fincanlarda çay ve kahve kalıntılarını yok eder. Saf bitkisel tensidler içeren ve petrokimyasal tensidler içermeyen deterjanlardır. Koruyucu, koku verici, renk verici durumları içermez ve vegan bir temizlik ürünüdür. Ayrıca %100 biyolojik olarak çözünme gösteren bir içeriği vardır. Bulaşık makinesi deterjanlarının yanı sıra yıkama tozu olarak da satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. Tamamen bitkisel bir üründür ve kirlilik derecesine göre etkisini gösterir. Minoris bulaşık deterjanı olarak üretilen, temizleyicilerin aynı zamanda petrokimyasal maddeler içermediği söylenebilir. Koruyucular, renk vericiler, hayvanlar üstünde test edilerek bulunmadığı onaylanmıştır. Bulaşık deterjanlarının yanı sıra çamaşır deterjanı olarak organik ve sağlıklı olan temizleyiciler bulunmaktadır. Minoris çamaşır deterjanı bebek tenine zararı olmayan ve rahatlıkla kullanılabilecek temizleyicilerdir. Kokusuz ve yumuşatıcı etkisi ile herhangi bir konsantre ürüne gerek duymadan tekli olarak kullanılabilir. İçindeki yumuşatıcılar ise doğal yollar ile elde edilmiş çeşitli bitki özlerinden oluşur. Hammaddeler, özenle seçildiği için sorunsuz bir kullanımın yolunu açacaktır ve bebeklerin tenlerine herhangi bir zararı olmayacaktır.

Minoris Doğal Bebek Ürünlerindeki Kaliteli İçerikler

Bebek bakımı, özenli ve sağlıklı yollar seçilerek yapılması gereken önemli bir konudur. Bebek sağlığı için bu duruma önem verilmeli ve izlenecek yolların tehdit içermemesi gerekir. Örnek verilecek olursa; günlük bebek temizliğinde kullanılan temizleyiciler kimyasal olmaması gerekir. Minoris el sabunu ürünü %100 doğal ve organik bir üründür. Köpük sıvı sabun olarak satışa sunulur ve özel olarak geliştirilen Minoris köpük sabun, yumuşatıcı etkiye sahiptir. Böylece kremsi yapısı ile ellerde temizliğin, arındırıcılığın ve nemlendirme etkisinin göründüğü bir üründür. Bütün ailelerin kullanacağı şekilde formüle edilmiştir. Ayrıca üstün temizleme performansına sahiptir ve kullanımı, elleri ıslatarak köpük sabunu ele alınıp köpürtüldükten sonra yıkanarak yapılır. Ürün içerikleri, organik olduğu gibi kaliteli özler ile üretilmiştir. Örnek verilecek olursa, işlevsel bir bakım ürünü olan, Minoris baby saç ve vücut şampuanı hem saç için hem de vücuda uygun olarak kullanılan bir üründür. Tamamen doğal yollar kullanılarak üretilen ve sertifikalandırılmış hammaddeler ile içerik kazanmıştır. Bebek cildinin hassaslığına uygun ve nazikçe temizleme etkisine sahiptir. Böylelikle tahriş, kaşındırma, alerji gibi etkilere yol açmaz. Özel formüllerinin içinde herhangi bir katkı maddesi bulunmaz ve organik aloe vera ile zenginleştirildiği için cilde de yararı vardır. Saç ve vücut için rahatlıkla kullanılarak, herhangi bir ikinci ürüne ihtiyaç duyulmaz. Bebek bakımında vücut sağlığının yanı sıra bebeklerin, farklı alanlarda gezinmesi ve sürünmesinden dolayı ev temizliğinin de önemi büyüktür. Bunun için evin her yeri organik maddeler ile dezenfekte edilmelidir. Minoris yüzey temizleyici olarak sunulan mendiller, tek tek paketlenmiş ve 20 adet temizlik losyonu ile emilim sağlanmış temizleyicilerdir. Bu ürün, bebeklerin yediği noktaların temizlenmesinde ve dokunduğu alanlarında steril bir hale gelmesi için muhteşem içeriğe sahiptir. İmal edilen Minoris yüzey temizleme mendili içerik olarak organik olan ve derinlemesine temizlik olanağı sunan bir üründür. İçindeki bor mineraller sayesinde yüzeydeki kalıntıları bırakmadan hassas bir şekilde temizler. Ayrıca sert mineraller bulunmadığı için yüzeyleri çizmeyen bir yapısı vardır. Parfüm içermez ve böylece bebeklerin bulunduğu ortamlarda güvenli bir şeklide kullanılabilir. Bebekli aileler için özellikle üretilmiş ve AR-GE çalışmalarında başarılı sonuçlar almıştır.

Minoris ile Gelen Bebek Sağlığı

Bebek sağlığı tek bir yön ile değerlendirilemeyecek kadar hassaslığı olan bir konudur. Bebek cilt bakımından, bebek eşyalarının kullanımına ve seçilmesine kadar tüm ürünler zararı olmayan maddeler içererek belirlenmelidir. Günlük bakımlarda kullanılan Minoris şampuan göz yakmayan etkisi ile formüle sahiptir. Benzin, alkol, dehidrasetikasit, sorbik asit, sitrik asit, paraben, sülfat, parfüm içermediği için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca kullanımı da bir hayli kolaydır ve organik olduğu için az köpürmesi yanıltıcı olmamalıdır. Maksimum köpük performansı için banyo liflerinden yardım alınabilir. Günlük olarak kullanılabilecek şampuanlar, temizleyici olmasının yanı sıra sorunsuz bir kullanımı da beraberinde getirir. Şampuanların sıvı olanlarının yanı sıra köpük formlu olanları da bulunmaktadır. Minoris köpük şampuan ürünü yeni doğanlar için çok uygun olarak; saçta ve vücutta aynı anda kullanılabilir bir yapıdadır. Bebeklerin hassas cildine uyumlu olarak imal edilmiştir. Organik içeriği ve köpük formu ile harika bir etki yaratır. Kullanımı ise köpüğün ıslak vücut ya da saça sürülerek yapılabilir. Göz yakmayan yapısı olduğu için güvenli bir kullanımı vardır. Bebek bakımı, cilt için olabileceği gibi bebeklerin kıyafetlerinde de aynı özenle yapılmalıdır. Çünkü bebek cildi tahriş olmaya ve alerjiye müsait olan hassaslıktadır. Bebeklerin, giysilerindeki bakımı sağlayabilmek için Minoris baby organik bebek çamaşır deterjanı ürünlerinden yararlanılabilir. Ülkemizde ilk ve tek olan bor içerikli organik deterjandır. Ayrıca anti alerjik yapıda olan çamaşır temizleme sıvısı şeklinde imal edilmiştir. Temizleme sıvısı ürün içeriğinde %77.95 oranında uluslararası anlamda onay almıştır. Kalan %22.05’lik oran ile bor mineral, karbonat, limon tuzu, hazır gıda gibi maddelerden elde edilmiştir. Deterjanların doğa dostu olduğu ve %100 dönüştürülebilen karton ambalajlar ile satışa sunulduğu söylenebilir. Mikroplardan arındırılmış özel tasarım torbalarda onaylı olarak satışa sunulur. Minoris deterjanının temizleme gücü bir hayli fazladır ve zor, inatçı, kurumuş lekeleri yüksek etkinlik ile çözer. Lekelerin bazıları, pekmez, vişne suyu, kakao, meyveli dondurma, çamur, bebek maması, süt kalıntıları, nar suyu gibi zor lekelerden oluştuğu halde başarılı bir şekilde lekelerin çıkarıldığı gözlemlenmiştir. Ayrıca 1 litre ürün ile yaklaşık olarak 50 yıkama yapılabilir. İleri teknoloji ile üretilen ve aile bütçesine özenli bir değer yapısı vardır.

Bebek Bakımı Minoris Organik Ürünleri ile Mümkün

Bebek bakımı kapsamlı bir şekilde yapılması gereken ve detaylandırılabilen bir konudur. Bebek vücut sağlığı için A’dan Z’ye her ürünün steril olması gerekmektedir. Bebek giysilerindeki temizliğin sağlanabileceği deterjanlar olabileceği gibi leke çıkarıcılar da vardır. Minoris baby leke çıkarıcı sprey formda satışa sunulan ve minareler, organik bileşenler ile yeni nesil ileri teknolojili üretimlerdir. Ülkemizde ise ilk ve tek leke bebek tenine uyumlu leke çıkarıcılardır. Bebek kıyafetlerinde oluşan ya da oluşabilecek lekeler üstünde hassas bir etki sunar. Parfüm içermeyen ve sayesinde temizlik işlerinin kolayca sağlanabileceği ürünlerdir. Temizlik esnasında bebeklerin yapısına zarar vermeyecek ve organik materyaller sayesinde harika bir etkiye sahiptir. Leke çıkarıcıların sağladığı etki yüksek ve organik etkili olduğu için vazgeçilemeyen bir kullanım alanı vardır. Minoris kullananlar tarafından leke çıkarıcıların etkileri belirtilmiştir; saklama koşullarına uyulduğunda hassas ve yüzey çizmeyen bir yapısı olduğu ifade ediliyor. Ayrıca Bio parçalanabilir hammaddeler kullanılarak üretildiği için uygun fiyatlı olmasından memnun kalınmıştır. Bebek giysilerinde kullanılan deterjanların etkilerinin yüksek olduğundan da bahsedilmiştir: Minoris bebek deterjanı çamaşırlar üzerinde kalıntı bırakmayan ve bakteriyolojik yaşamı destekleyen bir yapıda üretilmiştir. Doğa dostu olan ve içeriğinde günlük hayatta tüketilen hammaddeler ile üretilmiştir. Doğal yollar ile üretilen Minoris organik bebek deterjanı kokusuz ve koku partikülleri bulundurmayan, doğal yumuşatıcı etkileri ile bebek giysilerini yumuşatır. İçeriğindeki bor leke üzerinde etkili bir şekilde rol oynar. Çamaşır dokusuna zarar vermez ve direkt lekeler üstünde çalışılarak temizlik yapar. Deterjanların anti alerjik ve hassas ciltler için ideal yapıda olduğu söylenebilir. Bebek giysisi temizliğinin yanı sıra el ve ayak temizliği de çok önemli bir durumdur. Minoris köpük el sabunu günlük temizlikler için ideal olarak üretilmiş bir temizleyicidir. Kremsi köpüğü ile ellerde ve ayaklarda arındırıcı bir etki yaratır. Ürünlerin kullanım kolaylığı yüksek ve steril bir şekilde koruma düzeyi yüksektir. Ayrıca Minoris yorum yapan kişilerinde belirttiği durumlar arasında harika bir nem kaynağı olduğundan söz edilmiştir. Bu nedenle memnuniyet yüzdesi yüksek olan günlük temizleme ürünüdür. Bebek cilt yapısını destekler ve koruyarak, oluşabilecek mikropların önlenmesine yardımcı olur.

Minoris Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek bakımı için 4/4’lük bir şekilde üretim genişliği sunarak, sağladığı doğal içerikler ile annelerin ve bebeklerin hayatını kolaylaştıran üretimler sunan Minoris, doğa dostu bir markadır. Organik bebek şampuanları, biberon temizleyici, el sabunu, organik saç kremi, ebeveynler için organik deterjanlar, yüzey temizleyiciler gibi birçok ürün bulunmaktadır. Minoris sıvı deterjan ilk ve tek %100 yerli bor içerikli ürünlerdir. Antialerjik sıvı deterjan yapısıyla üretilen ve atık sulara zarar vermeyen maddeleri vardır. Nötr PH değeri yüksek olan ve hassas ciltlere için ideal bir şeklide kullanılan deterjanlardır. Çamaşırların temizliğini hassasça yaparak, kolay bir temizlik olanağı sunar. Bitki özleri ve aktif bileşenler ile üretimi sağlandığı gibi dermatolojik olarak da test edilen bir üründür. Minoris bebek çamaşır deterjanı yenilenebilir hammaddeler ile üretilen bir temizleyicidir. Ultimate konsantre ile aile bütçesini destekleyen fiyatlara sahiptir. Optik ağartıcı enzim ve fosfat gibi maddeler içermez. Böylece kıyafetlere tutunan ağır metallerin nötralize edilmesine ve uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Doğal olarak üretimi sağlanan deterjanlar, test aşamalarında hayvanlar üzerinde denenmeyen ürünlerdir. Bu nedenle Minoris baby çamaşır deterjanı doğaya zararı olmayan ve dost olan temizleyiciler arasındadır. Markanın ürettiği farklı alanlara dokunan ürünler, her zaman kaliteli bir şeklide sonuç almaya yardımcı içeriklere sahiptir. Özellikle gelen yorumlarda Minoris deterjan kullananlar bu durumu destekleyici biçimde yorumlar yapmaktadırlar. Geri dönüştürülebilir olması, bebek sağlığını tehdit etmemesi, parfümsüz ve kokusuz olması harika özellikler olarak değerlendirilmektedir. Genel anlamda tüm malzemelerin, ambalaj yapıları ekolojik bir yapıya sahiptir. Bebek, çocuk ve ebeveynler için üretilen bakım ürünleri, bebek bakımını kolaylaştıran özellikler ile meydana getirilmiştir. Her zaman doğal yolların seçilerek, bakım, organik ürünler, sağlık, doğum gibi alanları etkileyecek üretimler yapılmaktadır. Bu nedenle, en iyi deneyimi yaşatacak özellikte organik içerikli bakım ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ürünlerin, köpük, sıvı, toz formları kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek üretilmiştir. Fakat herhangi bir sağlık sorunu çıkarmayan ve ileride de oluşabilecek hastalıkların yok olmasına yardımcı olmaktadır. Minoris baby kullananlar tarafından yapılan yorumlarda da bebek sağlığını destekleyici formlardan memnun kalındığından bahsedilmiştir. Ayrıca ürünlerin fiyatsal değerleri de aile bütçesine uyumlu olarak değerlendirilmiştir. Minoris üretimli doğal bebek bakım ürünlerini Trendyol üzerinden güvenli alışveriş yöntemleri ile satın alabilirsiniz.