Mikrofon

757 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Mikrofon

Sosyal medyada yayın yapmak, görüntülü ya da sesli görüşmeler gerçekleştirmek için gerekli olan ses sistemleri için en önemli unsur mikrofondur. Sesli iletişimleriniz, yayınlarınız ya da video kayıtlarınızda işi şansa bırakmak istemiyorsanız Trendyol’da yer alan mikrofonları, TV, görüntü ve ses sistemleri kategorisinden incelemeniz gerekir. Mikrofon çeşitleri, kullanım amacı ve bağlantı şekillerine göre değişir. Mikrofon fiyatları ve modelleri arasında karar vermeden önce, mikrofonu ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz önemlidir.

Karaoke Mikrofonla Eğlenceli Partiler

Sevdiğiniz şarkıyı mikrofon ile söyleyebilir, eğlenceli partilerin vazgeçilmezi karaoke için özel olarak tasarlanmış bir mikrofonla partinin yıldızı olabilirsiniz. Dahili lityum bataryası, micro USB şarj bağlantı noktası ile enerjiniz bitmezken, sesinize eko katarak derinleştirebilirsiniz. Karaoke mikrofon, özellikle çocukların doğum günü partilerinin gözde oyuncaklarından birisidir. Bu nedenle, bir karaoke mikrofon alarak çocuğunuza muhteşem bir hediye vermiş olursunuz. Kablosuz mikrofon çeşitleri ile akıllı TV bağlantısı da sağlayabileceğiniz karaoke mikrofonlar, hem sizlerin hem de çocuklarınızın en büyük eğlencesi olacaktır.

Sınırsız Hareket, Pürüzsüz Ses İçin Yaka Mikrofonu

Kamera ya da telefonlar için üretilen yaka mikrofonlarının güçlü ses iletme özelliği ile hareketli zamanlarınızda bile pürüzsüz ses iletişimi sağlayabilirsiniz. Özellikle hareketli videolarda kameraya bağlanan yaka mikrofonları, sesin uzaklaşma ve bozulma ihtimalini ortadan kaldırır. Rode mikrofon ürünleri arasında da yer alan kablolu yaka mikrofonu, kablosuz ses iletim cihazlarında görülen cızırtı, gürültü gibi ihtimalleri ortadan kaldırdığı için profesyoneller tarafından tercih edilir. Sokak çekimlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz yaka mikrofonu aynı zamanda dahili plastik kasası ile çeşitli dış etkenlere dayanıklıdır. Ses iletimini sağlarken ellerini de kullanması gereken kişilerin tercih ettiği yaka mikrofonları ile cep telefonunuza pürüzsüz sesli videolar kaydedebilirsiniz. Özellikle, yaptığınız işi anlattığınız eğitici videolarda yaka mikrofonu ile kaliteli videolar elde edersiniz. Ses iletimini gerçekleştirdiğiniz videoda çok hareketli olmanız da gerekiyorsa, Bluetooth mikrofon tercih edebilirsiniz. Bluetooth bağlantılı yaka mikrofonlar, güçlü şarj ömürleri, uzun mesafede bağlantı kurma kapasiteleri ile sınırsız hareket özgürlüğü sağlarken ses iletimini pürüzsüz gerçekleştirmenize imkan verir.

Sihirli Mikrofon İle Stres Atın

Sihirli mikrofon çocukların severek oynadıkları bir mikrofon türüdür. Çocukların doğum günlerinde karaoke sistemi kurmak yerine hoparlör mikrofon satın alarak daha pratik bir çözüm bulmak mümkündür. Bu nedenle hoparlörlü mikrofonlara sihirli mikrofon da denir. Mikrofonun kendi üzerindeki hoparlörlerinden sesinizi duyurabilirsiniz. Hoparlör mikrofonlar, herhangi bir dış sisteme gerek duymadan sesi iletme imkanı sağlar. Karaoke yaparken sese eko eklenebilir. Mikrofon, SD kart ile söylediğiniz şarkıları kaydedebilir. Stres atmanın en iyi yöntemlerinden birisi olarak yorumlanan hoparlör mikrofon ile 7’den 70’e bütün aile bir araya gelmenin ve keyifli vakit geçirmenin tadına varır. Hoparlörlü mikrofon ve Bluetooth mikrofon ile dilediğiniz bir cihaza bağlanarak karaoke yapmanız ya da şarkıyı mikrofonun hoparlörlerinden dinlemeniz mümkündür.

Profesyonel Ses Kayıtlarının Vazgeçilmezi Masaüstü Mikrofon

Mikrofon çeşitleri arasında en eski tasarıma sahip masaüstü mikrofonlar, özellikle profesyonel alanlarda sıkça kullanılan mikrofonlardır. Sunum, görüntü seslendirmesi, gösteri ya da Youtube videoları kaydedilirken kullanılan mikrofon çeşitlerine göz atabilir, kullanım amacınıza göre satın alabilirsiniz. Trust mikrofon modelleri arasında da bulunan masaüstü mikrofonlar arasında vintage modeller göze çarpar. Bu modeller, nostaljik görünümünün yanı sıra yüksek teknolojili ses kalitesi vadeder. Bilgisayar mikrofonu olarak da kullanılan masaüstü mikrofonlarda var olan tripod özelliği ile oluşabilecek titreşimler minimize edilir. Dar ya da geniş mesafeli yayın yapan kişilerin tercih ettiği masaüstü mikrofon modelleri filtreli tasarımları ile dış cızırtıları da yok eder. USB mikrofon çeşitleri bilgisayar ya da tabletlerle kolaylıkla bağlantı sağlar. Pürüzsüz yayın için ideal olarak yorumlanan masaüstü mikrofon modelleri ile sesinizi kolaylıkla duyurabilirsiniz.