Metus Krom Nikelaj Bant Yapışkanlı Araç Çıta Direk Kaplama Folyosu 5 cm 5 Metre

3.7
10Değerlendirme
173
Tahmini Teslimat:1 - 6 Nisan

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Krom nikelaj bant yapışkanlı araç çıta direk kaplama folyosu 5 cm -5 metre için satıcı açıklaması (#572738001)

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Renk Gümüş

Ürünümüz krom görünümlü yapışkanlı nikelaj folyodur.Kendiliğinden yapışkanlıdır.Arka taşıyıcı kağıdından kaldırıp yapışkanlı yüzeyi zemine uygulayabilirsiniz.

Uygulanan yüzeyin temiz ve kuru olmasına lütfen dikkat ediniz.

Kullanım alanları : Araçlarda panjur,kapı direkleri - Çıtaları , iç ve dış aksamda ihityaç duyulan yerlere uygulanabilir, araç jant kenarları ve ayrıca farklı metal veya plastik ürünlerin kaplamasında kullanılabilir.

Ürünümüz 130 mikrondur.Esneme mukavemeti  Çok azdır.Ürünü sıcak hava tabancası ile esnetemezsiniz. Yapışkanının uzun süre güçlü şekilde kalmasını istiyorsanız uygulama sonrası sıcak hava tabancası veya saç kurutma makinesi ile üzerinden geçip zemine iyi tutunmasını sağlayabilirsiniz. Üründen 2 adet almanız halinde tek parça olarak gönderilir. Örn: 3cmx5mt 2 adet aldınız , 3cmx10mt olarak gönderilir.


-50%
60,00 TL
29,90 TL

Satıcı Hakkında

Temiz Pazar

9.5

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Krom Nikelaj Bant Yapışkanlı Araç Çıta Direk Kaplama Folyosu 5 cm 5 Metre
Metus
Krom Nikelaj Bant Yapışkanlı Araç Çıta Direk Kaplama Folyosu 5 cm 5 Metre
3.7
10Değerlendirme
5Yorum
Ürünü satın aldı
Ürün 5 metre. Güzel kargo paketli fakat görseldeki gibi kartın ruloda gelmedi. Ürünün kullanım esnasında yıptiramnamsı için lütfen karton ruloya sarınız. Tavsi...
Ürünü satın aldı
ürünün yapışkanlık bakımkndan yeterince kuvvetli değil tutunacak zemin temiz kuru ve pürüzsüz olması lazım silikon üzerine tutmuyor
Ürünü satın aldı
Başarılı gayet
Bunlar da İlginizi Çekebilir