Mayokini

654 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Mayokini

Mayokini Modelleri

Kadınların yüzme sırasında ya da güneşlenirken yüzyıllardır kullandıkları mayo ve türevleri her ilerleyen zamanda daha fazla hayatımıza adapte olmaya başlamıştır. Antik Yunan’dan bu yana var olan bu giyim çeşidi 19.yüzyılın sonlarına doğru günümüzdeki anlamından çok daha farklı bir konumdaydı. İki parçalı olan bu deniz kıyafeti anlayışı kadınların her yerini örtmesine engel olamıyordu, dalgalar sebebiyle yüzme esnasında vücutları açılabiliyordu. Bu probleme yüzme makineleri ismini verdikleri tahta kabinler çözüm oluyordu. Yüzme makineleri sayesinde istenmeyen bir durum oluştuğunda kadınlar üzerlerini toparlama imkanını bulabiliyordu. 1920’li yıllardan sonra iki parçalı mayo günümüzdeki görünümüne kavuşabilecekti. 2. Dünya Savaşı’nın yol açtığı kıtlık sebebiyle kumaş kullanımından kısılmak zorunda kalındı. Kadınların deniz kıyafetleri anca bu sayede evirilebildi. Özellikle 20. ve 21. yüzyılın plaj giyiminde bir ikon olarak oluşan bikinin bir türevi olan mayokini günümüzde sıklıkla kadınların tercih ettiği bir stile dönüşmeye başlamıştır. 2000’li yılların başından bugüne dek mayokinilere karşı büyük bir ilgi oluşmaya başlamıştır. Mayokini modelleri her geçen gün kadınların talepleri doğrultusunda artmaya başlamıştır. Moda haftalarını izleyip, moda dergilerini sıklıkla okuyorsanız ünlü markaların her yaz kreasyonunda farklı bir mayokini tasarımını tanıttıklarına şahit olmuşsunuzdur. Günden güne model skalasını genişletmeye başlayan mayokini, yaz gününde size şıklık garantisi vermektedir. Standart mayokini modellerini sıralamakla bitirmek mümkün değildir. Etekli mayokini modelleri ya da şortlu mayokini modelleri. Dantel ayrıntılara sahip modeller ya da sırt dekolteli mayokini modelleriyle görünümünüze tarz katabilirsiniz. Ya da yüksek bel mayokini modelleri ile retro bir havaya bürünebilirsiniz. Aksesuarlı göğüs dekolteli modeller ile çağdaş bir şıklık elde edebilirsiniz. Herkesin bir tercihi vardır elbette ki. Kendi beden ölçülerinize uygun onlarca farklı mayokini modelini Trendyol üzerinden rahatlıkla inceleyebilir, en beğendiklerinizi anında sipariş edebilirsiniz.

Etekli Mayokini Modelleri

Günümüzde önemli bir deniz kıyafeti haline gelen mayokiniler, yaz kreasyonlarını kendi başlarına göğüslemekteler desek haksız sayılmayız. Yaz koleksiyonlarının baş tacı olan bu şık kıyafetler her yaz revize olmaktadır. O yılın en trend rengi ve deseninin mayokinilere doğal bir şekilde yansıdığını rahatça görebiliriz. Bu sene kuşkusuz olarak mayokini etekli modelleri göze çarpan modellerden biri oldu. Renk olarak ise beyaz mayokini modelleri her kadının aklını başından aldı. Kategorize etmek gerekirse 6 adet kadın vücudu tipinden bahsetmek mümkündür; düz vücut tipi yani dikdörtgen, armut vücut tipi, üçgen vücut tipi yani üçgen, oval vücut tipi, külah vücut tipi ve kum saati vücut tipi. Etekli mayokini modelleri dikdörtgen vücutlu zayıf kadınlara oldukça şık görünüm kazandırır. Yalnızca dikdörtgen değil, külah vücut tipine sahip kadınlara da büyük hareket kazandırır. Külah vücut tipine sahip kadınların omuz bölgeleri kalça bölgelerine göre daha geniş olduğu için alt kısmı hareketlendirecek parçalara ihtiyaçları vardır. Bunun için etekli mayokini modelleri eşsizdir. Fırfırlı eteklerle kumsal boyunca yürürken tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Renk seçimleri konusunda da ten renginizi baz alarak kendinize en uygun mayokini modelini seçebilirsiniz. Kumralsanız rengarenk pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse lila ve turkuaz renkli geometrik şekillerin olduğu desene sahip çağdaş yansıması olan etekli bir mayokini size uygun olacaktır. Elmas bir vücuda sahip aynı zamanda sarışın bir kadınsanız sizin için en uygun mayokini modeli kuşkusuz straples modellerdir. Turuncu, yeşil gibi renklerin harmanlandığı çiçek desenli straples modelleri tercih edebilirsiniz. Bu renkler saç renginizi açığa çıkaracak aynı zamanda aşırı beyaz bir tene sahipseniz teninizin solukluğunu örtbas edecektir. Esmerseniz siyah gibi renklerden özellikle kaçınmalısınız. Açık renkli desenlere ve geçişlere sahip koyu renkleri tercih etmenizde bir sakınca yoktur ama siyah renkli mayokiniler sizin bir seçenek olmamalıdır.

Leopar Mayokini

Leopar desen denilince kadın erkek herkesin en azından bir yorumu vardır. Onlarca yıllık bir tarihe dayanan leopar deseni 90’larda kullanımı üst seviyeye gelmiş olmasına rağmen yükselişini 21. yüzyılda yaşamıştır. Günümüzde neredeyse tüm modacıların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her koleksiyondan leopar desenine mutlaka rastlayacağınız parçalar bulunmaktadır. Kimi zaman ayakkabı kimi zamanda çantada. Tarzı ve vahşiliği sembolize eden bu desen iç çamaşırlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hatta yaz kreasyonlarındaki bikini ve mayokinilerde bile rastlayabilirsiniz. Leopar desenli birçok mayokini modeli kadınların duruşuna güç ve hava katmayı başarmıştır. İp askılı, omuzdan askılı ya da straplez modelleri vücut tipinize göre seçebilirsiniz. Tamamı ya da bir parçası leopar desenden oluşan eşsiz tasarımlar ilginizi çekecektir. İster esmer isterse de sarışın olun. İstisnasız tüm kadınlara yakışan leopar desenli ve destekli mayokini modelleri feminen bir iz bırakmaktadır. Dekolte kısmına eklenmiş aksesuarlar ve parçalarla bezenmiş mayokiniler Afrika’dan sıcak bir dalga etkisi yaratır. Armut vücut tipine sahip kadınların vücut karakteristiği külah vücut tipine sahip kadınların aksine kalça kısmı geniş omuz kısmı dardır. Bu sebeple bu vücut tipine sahip kadınların omuzlarını hareketlendirmeleri gerekmektedir. Omuzdan bele kadar bol kesimli mayokinileri tercih edebilirler. Oldukça radikal ve çağdaş görünümlü olan bu modeller size ayrıcalık katacak. Bu eşsiz tasarımları sade aksesuarla destekleyip kombinleyebilirsiniz. Şık bir kovboy şapkası, kahverengi kemik çerçeveli bir güneş gözlüğü ve hasır plaj çantası eşliğinde kombininiz tamamlayabilirsiniz. Modayı yakından takip eden kadınlar leopar desenli mayokinileri en iyi şekilde nasıl kombinleyeceklerini iyi bilirler. Hangi bedende ve vücut tipinde olursanız olun asla leopar desenin şıklığından vazgeçmeyin. Güneş ışınlarıyla sahilde en çok parıldayan siz olun. Eşsiz yaz indirimleri ile Trendyol’da her markanın leopar desenli mayokini modellerine rastlayabilme imkanınız var. Mayokini fiyatları ve modelleri için Trendyol’un filtreleme yöntemi ile kendinize en uygun mayokiniyi seçebilirsiniz.

Siyah Mayokini Modelleri

Siyah, asil bir renk olup her türlü kıyafet kombininde yer alan joker bir seçenektir. Hemen hemen herkese yakışan bu renk, modanın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Mayokini siyah renkli olanları da çokça tercih edilenler arasındadır. Hem düz olanları hem de siyah dantelli mayokiniler bolca kullanılmaktadır. Trendyol’da birçok markanın siyah mayokini modeli mevcuttur. Vücut tipinize en uygun mayokiniyi mutlaka bulacaksınız. Her fiyat aralığına mayokini bulabilme imkanınız vardır. Mayokini için ayırdığınız bütçeyi belirlediyseniz filtreleme yöntemiyle istediğinize uygun ürünler arasından alternatiflerini görebilirsiniz. Eğer vücut tipiniz kum saati şeklindeyse yandan bantlı mayokinileri tercih edebilirsiniz. Siyah beyaz şeritli olan zarafet timsali olan nostaljik mayokinilerle harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Güzel büyük bir şapka ya da bandana ile saçınızı toplayabilirsiniz. Siyah şık bir güneş gözlüğü ile yaza hazırsınız. 36, 38, 40, 42 beden mayokiniler bulabilirsiniz. Siyah mayokinilerde dikkat etmeniz gereken bir konu vardır. Siyah renk vazgeçilmez olduğu kadar zordur da. Her kullanımdan sonra ılık su ile sabun eşliğinde temizlemelisiniz. Ağartıcı ya da deterjan kullanmayınız. Bunları kullanmanız halinde mayokininizin rengi solacaktır. Deforme olma durumu da söz konusudur. Bunlara mahal vermemek için mayokininizin temizliğini dikkatlice yapmanız önem arz eder. Gelelim dikdörtgen vücut tipine sahip kadınların giymesi gereken siyah mayokini modeline. Dikdörtgen vücut tipine sahip kadınların en çok şikayet ettikleri konu şüphesiz ki vücutlarında kıvrım olmamasıdır. Bu sebeple dikdörtgen vücutlu kadınların kıvrımları ortaya mayokinileri tercih etmeleri gerekir. Yanlardan oval şekilde biçimlendirilmiş açıklık bulunan, göğüs dekoltesinde transparan kumaş bulunan sade şık bir tasarım işinizi fazlasıyla görecektir. Ya da hem alt bölgeden hem de üst bölgeden fırfırlı kumaşlara sahip tüllü bir tasarım da size çok yakışabilir. İstediğiniz ideal görünümü elde edebilirsiniz. Armut vücut tipine sahip, esmer ve ortalama kiloya sahipseniz sizin için harika bir modelimiz. Öncelikle armut vücut tipine sahipseniz hareketlendirmeniz gereken bölgeniz kesinlikle göğüs bölgenizdir. Etek kısmı altta olmayan göğüs bölgesinde olan fırfırlı bir üst bu hareketlendirmeyi sağlayacaktır. Altı siyah üst bölgesi cıvıl cıvıl renklere sahip olan bu mayokini size çok yakışacaktır. Göğüs bölgesi küçük olan kadınlar için en ideal mayokini modeli şüphesiz ki üst bölgesi püsküllü ya da fırfıra sahip kumaş uzantıları olan mayokinilerdir. Destekli ya da destekli mayokinileri tercih etmek tamamen size kalmış.

Mayokini Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Son 20 yıldır moda olan püsküllü mayokini modelleri her kadının kalbini fethediyor muhtemelen. Sofistike duruşuyla hem zarafet hem de hareket katmayı sağlayan bu modelle yerinizde duramayacaksınız. Size Latin ezgileri eşliğinde dans ettirecek bir atmosfer sağlar. Bu eşsiz modellerle siz de fark yaratabilirsiniz. Oldukça talep gören bu modeller her yaştan kadının ilgisini çekmektedir. Püsküllü straplez mayokini ya da ip askılı olanlarını tercih edebilirsiniz. Kumsallar sizin için podyum olacak. Size büyük oranda hareket katacak bu modeller podyumda bir star ışığınızın belirmesini sağlayacak. Püsküllü modellerin toparlayıcı mayokinileri büyük göğüslerinden şikayetçi olan kadınların imdadına koşuyor. Denizde rahatça yüzeyebilir, plajda voleybol oynayabilir ya da sabah yoganızı yapabilirsiniz. Toparlayıcı mayokini sayesinde hareket kısıdınızın olması söz konusu bile değildir. Sporcular için eşsiz olan bu modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Her vücut tipine uygun şık ve rahat mayokini modelleri sitemizde mevcuttur. Filtreleme yöntemi ile istediğiniz renk, marka, model gibi seçeneklere çeşitli kısıtlar koyarak aklınızdakine en yakın mayokiniyi seçebilirsiniz. Ardından beden tablosunda kendinize en uygun bedeni seçip aynı zamanda ürün bilgilerini dikkatlice okuyunuz. Bu bilgiler oldukça önemlidir. Kullanıcılarımızın mağduriyet yaşamaması en hassas olduğumuz konulardan birisidir. Mayokiniler genellikle %80 polyamid %20 likradan üretilirler. Bunun gibi bazı modellerin yıkama talimatlarına daha özen gösterilmelidir. Özellikle mayokiniyi kaç derecede kaç dakikada yıkamanız gerektiği ile ilgili kısımlara dikkat ediniz. Aldığınızın ürünü daha uzun vadede kullanmanız açısından 30 derecelik suda elle yıkamalısınız. Gölgede kurumaya bırakınız. Çamaşır makinesi ya da kurutucular ürünün yıpranıp, deforme olmasına sebep olabilirler. Tek parça olan mayokiniler genelde destekli ya da desteksiz şekilde üretilirler. Kullanıcıların tercihine göre alım durumu şekillenir. Daha dolgun bir görünüm için destekli mayokinileri tercih eden kadınların sayısı azımsanmayacak seviyededir. Göğüs bölgesinde kap olan ürünlerin astarları kaliteli olup iç göstermez. Bu durumda açık renkli mayokinileri seçmekten çekinmeyin. Beden konusunda doğru tercihleri yaptığınıza emin olun. S dediğimiz Small 36 beden, M dediğimiz Medium 38, L dediğimiz Large 40 ve XL dediğimiz Extra Large ise 42 bedene tekabül eder. Kendi bedeninizden büyük ya da küçük bir bedeni almanız size kullanım rahatlığı sağlamayacaktır. Likralı kumaşların özelliği esnek olmasıdır. Mayokinin üretildiği kumaşlar vücudunuzu saracak şekilde konumlandırılmıştır. Bu sebeple mayokini kumaşı hareket kolaylığı açısından üzerinize yapışmalı aynı zamanda sizi kasmamalıdır. İnternet ortamından alışveriş yapmanın en büyük riski kuşkusuz yanlış bedeni almak olacaktır. Ama bu konuda hiç endişe etmenize gerek yok Trendyol ürün değişimi konusunda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Şortlu Mayokini Modelleri

Yazın gelmesiyle mayokini sezonu kapılarını ardına kadar siz alımlı kadınlara açtı. Plaj içerisindeki şıklığınızı plaj çantasıyla sağlayacağınız uyum ile de taçlandırmak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken doğru modelleri Trendyol ile seçerek kısa süre içerisinde tercihte bulunarak siparişte bulunmak. Böylece yaza siz de hazır bir şekilde girebilecek ve arzuladığınız görünüme ulaşabileceksiniz. Birçok mayokini modelinden şortlu olanları da oldukça şıktır. Bazı markaların bu sene müşterlerin beğenisine sunduğu tek omuz mayokini modelleri oldukça rağbet görmektedir. İhtişamına ihtişam katmak isteyen kadınların en tercihi olan bu zarafet unsuru modellerde her renk her desende ürün bulmak mümkündür. Sizi asil gösterecek siyah bir mayokini ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Ya da siyah ile beyazın buluşmasıyla ortaya çıkan enfes yüksek bel mayokiniler ile eskiye dönüş yaparak 80’ler tadında bir yaz geçirebilirsiniz. Siyah beyazdan uzaklaşıp güneş ışınlarını üzerinize çekebileceğiniz tondaki pastel renklerle de göz kamaştırabilirsiniz. Vazgeçilmeyen çiçek desenlerinden yine vazgeçmeyip sarı, turuncu ve morun ahengine de kendinizi kaptırabilirsiniz. Gezginci ruhunuzu açığa çıkaracak spesifik bir model ya da kadınlığınızı vurgulamak istediğiniz derin dekolteli seksi bir model tercih edebilirsiniz. Her kadına her bedene uygun farklı modelleri bir arada bulabileceğiniz Trendyol’da artık siz de yaza hazırsınız. Kendi kişiliğinizi rahatça yansıtabileceğiniz yüzlerce model için Trendyol’a uğrayın. Pişman olmayacaksınız. Mayokini modelleri ve fiyatları için filtreleme yöntemini tercih edin seçenek skalanızı daraltın bu şekilde daha hızlı karar verebilirsiniz.