Mango Bel Çantası

Mango Tasarımları ile Stilinizi Yansıtın

Mango bel çantası; kadın, erkek, çocuk, büyük beden, giyim, aksesuar ve diğer kategori üretimleri ile bilinen 1984 yılında Barcelona’da kurulan bir markadır. Marka konsept olarak kaliteli, özgün tasarımlar, tutarlı ve uyumlu bir imaj sunmaktadır. Modern, şehirli kişileri giydirmek ve günlük ihtiyaçlarına cevap vermek için kıyafetler ile uyumlu çanta modellerini tasarlamaktadır. Mango aksesuar üretimlerini geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ayrıca renk skalası çeşitlilik gösteren bir durumdur. Mango beyaz bel çantası işlevsel iç haznesi ile rahat bir kullanıma sahiptir. Sade ya da desenli seçenekleri ile kişisel tercihlere göre belirlenebilir. Stil sahibi kadınların tarzına yön verecek olan bel çantaları her kıyafete uyum sağlayacak Mango siyah bel çantası modelleri ile de tercih edilebilir. Deri, suni deri, suni yılan derisi, kemerli, astarlı, metalik, mıknatıslı, ön kapaklı kullanım şekillerine göre bel çantaları vardır. Siyahın farklı giyim tarzları ile rahatlıkla uyum sağlayabileceği söylenebilir. Ayrıca bele göre ayarlanabilen yapısı, zincir detaylı, artı bir askı seçeneği bulunan modellerin, işlevsel bir omuz çantası özelliği vardır. Yeni sezonda dikkat çeken ve sık tercih edilen renklerden biri de Mango bel çantası bordo ürünlerdir. Bordonun farklı tonları, sade, desenli, dokulu yapılardaki üretimleri ile kontrast bir görünümleri vardır. Bel çantaları omuz askılı ya da çapraz olarak takılabilir yapıdadır. Mango üretimli çantaların en önemli özellikleri arasında kullanışlı ve marjinal tasarımları vardır. Teknik kumaşlı bel çantası, çapraz zincirli, kemerli naylon bel çantası seçenekleri ile birçok çanta modeli kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Bel çantaları, kadın tarzını yansıtabildiği gibi erkekler içinde özel tasarımlı seçeneklere ayrılır. İç cep detayları, ayarlanabilir askılar, astarlı içyapı, fermuarla kapama desteği, kapak özellikleri çantaların çoğunda bulunan özelliklerdir. Ayrıca enerjisi, tarzı, ışığı ile heyecan veren çantalardır. Bu modeller, günün her saatine uyum sağlayan, stilleri ile fark yaratan kadınların favorileri seçimleri imal edilen parçalardır. Moda sahnesinin başrolü olarak değerlendirilen bel çantaları, çok kullanışlı ve oldukça alternatifli yapıda tasarlanmıştır. Mango, 90’lar tutkusunu canlandıran tasarımları ve özel olarak kullanım amaçlarına uyumlu yapısı ile dikkat çekmektedir. Boyut konusunda rahatlık sağlayan, konforlu olduğu da unutulmaması gereken durumlar arasındadır. Yine aynı şekil ve boyuttaki çantalar ile klasik ya da spor kombinler yapılabilir.

Mango Bel Çantalarındaki İşlevsel Özelliklerden Yararlanın

Bel çanta kullanımlı olarak tasarlanan ürünler, farklı amaçlara göre imal edilmiştir. Spor yaparken, günlük kullanımlarda, uzun tatillerde çok sık tercih edilebilecek çantalardır. Spor yapılırken, kişiler yanında fazla eşya götürmez ve yük olmasından dolayı bel çantaları tercih edilir. Mango bel çantası siyah renkli olanlar her spor giyim ile rahatlıkla uyum sağlar. Özellikle açık havada spor yapacaklar için bu çantalardan yararlanmak büyük bir avantaj sağlar. Konforlu ve spora engel olmayacak çanta modellerinden gönül rahatlığı ile yararlanılabilir. Bilinçli kullanıcılar bel çantası seçerken, dış materyal yapılarını da sağlam yapıda tercih eder. Mango deri bel çantası modelleri sağlam yapıyı destekleyen en önemli parçalar arasındadır. Çıkarılabilir uzun zincir askıları, işlevsel kullanımları, iç cepleri, metalik kaplamalı aksesuarları ile giyim kuşamı tamamlayan aksesuarlardır. Ayrıca geniş model, dekoratif yırtık detay, ayarlanabilir askı, önü üçlü cep, astar özellikleri ile de deri bel çantaları bulabilmek mümkündür. Deri detayın yanı sıra poliüretan, astar, demir süs eşyası, polyester malzemelerde de üretimler sağlanmaktadır. Mango kemerli bel çantası bele göre ayarlanabilir yapısı ve kullanışlı özellikleri ile rahatsızlık vermeyen ürünlerdir. Kemer detayları, şık bir görünüm sunar ve hafif yapılara sahiptir. Bununla birlikte renk skalası da geniş bir çeşitliliğe ayrılır. Yani her kıyafet tarzına ve rengine uyumlu çanta modelini bulabilmek mümkündür. Mango kadın bel çantası modellerini turistik bir geziye çıkıldığında, spor yapıldığında, günlük kullanımlarda, eşya taşımak istenmediğinde rahatça kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Genellikle rahatlıktan hoşlanan kişilerin tercih edebileceği çantalar arasındadır. Çantaların dış materyal yapıları, Mango kadife bel çantası klasik bir görünüm yakalayabilmek için muhteşem aksesuarlardır. Kadifenin parlak yapısı ve diğer süsler ile uyum sağlaması çantalarda farklı bir hava yaratır. Ayrıca büyük çanta modeli tercih edenler için Mango fermuar detaylı büyük kemerli bel çantası siyah ve asker yeşili renkleri ile teknik kumaşlı dizayn edilen bir üründür. Geniş iç tasarımı ile birçok eşyayı içinde alan yapıları vardır. Çantada deri ve dokulu yapılardan hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmış Mango yılan derisi bel çantası suni yılan derisi, ayarlanabilir kemer yapısı, ön kapak kısmı, metalik mıknatıs düğme kapamalı olarak imal edilmiştir. Dış dokusu harika bir yapıya sahip olduğu için kıyafetler ile uyumlu bir görünüm verir.

Mango Bel Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mango çok bölmeli kemerli bel çantası tasarımlarını işlevsel özellikler ile sunmaktadır. Sokak sitiline yön veren, sporlaştırılabilen ve klasikleştirilebilir şekilde kullanılan yapılara sahiptir. Çok bölmeli, kullanışlı, alternatif özellikli aksesuarlar olarak değerlendirilebilir. Ayrıca Mango leopar bel çantası dokulu ve desenli modellerden hoşlananlar için karakteri ön plana çıkaran bir yapıya sahiptir. Bel çantalarının renk skalası oldukça geniştir ve tarza yön veren yapılara sahiptir. Mango kahverengi bel çantası çapraz zincirli kemerli yapısı ile hem omuzda kullanımı hem de belde kullanımı sağlanabilir. Böylece işlevsel bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir. Malzeme yapıları Mango hasır bel çantası materyalleri ile üretilen çantalar bulunmaktadır. Elbiseler, etekler, kot pantolonlar ile rahatlıkla uyum sağlayabilecek bel çantalarıdır. Erkek modasına yön veren Mango erkek bel çantası koyu lacivert ve açık mavi tonları ile tasarlanmıştır. Bu çantalar, belde ya da omuzdan geçirilerek çapraz bir şekilde kullanılabilir. Modeller arasında yer alan marjinal tasarımlardan biri olan Mango şeffaf bel çantası içine koyulan eşyaları gösteren ve böylece farklı bir görünüm yakalanacak ürünlerdir. Marka imzası taşıyan bel çantaları, kullanışlı iç hazneleri ile dikkat çekmektedir. Bel çantalarının açılır kapanır bölümleri farklı cins materyallerden yapılabilmektedir. Kapaklı çapraz kemerli bel çantası Mango modelinde mıknatıs detayı ile açılıp kapanır özelliğe sahiptir. Ayrıca fermuar özelliği ile açılıp kapanan bel çantası modelleri de vardır. Çanta üretimleri, Mango’nun geniş marka çizgisini ürünlerinde yansıttığı söylenebilir. Mango süet bel çantası dış malzemesinin şıklığı ve kaliteli yapıya sahip olması sağlam bir niteliği olduğu anlamına gelir. Süetin ile birlikte kullanılan aksesuarların çantaların görselliklerini etkilemektedir. Bel çantaları, kullanım açısından çok ergonomik ve rahat bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte markanın da rahatlığın ön plana çıkarılması için yaptığı çalışmalar vardır. Çok bölmeli kemerli bel çantası Mango farklı formdaki eşyaları içine alan aksesuarlardır. İç hazneleri geniştir ve ağırlık yapmayan bir teknik özellik ile üretilmişlerdir. Çantaların modelleri, özellikleri ürünlerdeki fiyat aralıklarını etkileyen en temel etkenler arasındadır. Fiyatsal anlamda değişkenlik gösteren bel çantaları herkese hitap eden değerlere sahiptir. Mango üretimli bel çantalarını Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.