LilaKutu

LilaKutu

9.3
Lilakutu
Lilakutu

Kozmetik alanında faaliyet gösteren LilaKutu 2011 yılında kurulmuştur. Güvenilir markaların saç bakım ürünlerinden güneş koruyucularına, nemlendiricilerinden parfüm ve deodorant çeşitlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazanın Trendyol sayfasında cilt bakımı, şampuan ve saç kremi, vücut peeling ve nemlendirici çeşitleri, ayak ve dudak bakım ürünleri, parfüm ve deodorant gibi kişisel bakımları bulabilirsiniz. Doğadaki şifa deposu bitkilerden elde edilen özleri kullanılarak üretilen bu kremleri günlük bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Kadın ve erkek kullanıcılara özel olarak üretilen LilaKutu parfüm çeşitleri dikkat çekici kokularıyla beğeni kazanır. Ortanca, menekşe, gül ve gelincik gibi çiçeklerin akılda kalan esanslarını bu parfümlerde bulabilirsiniz. Ebegümeci özlü parfümlerin yardımıyla yakınlarınızı kokunuza hayran bırakabilirsiniz. Mersin ağacının odunsuluğuna sahip erkek parfümlerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Lavantanın teskin edici etkisini taşıyan erkek parfümleriyle ferahlayabilirsiniz. Trendyol’daki LilaKutu mağazasında zevkinize uygun her türlü parfümü kolaylıkla bulabilirsiniz. Parfümlerle yakın koku etkilerine sahip LilaKutu deodorant çeşitlerini de makyaj masanızdan ya da çantanızdan eksik etmek istemeyebilirsiniz. Ebegümeci özlerinden elde edilen roll-on deodorant kullanarak terlemeye ve ter kokusuna engel olabilir, gün boyu taze bir hisse kavuşabilirsiniz. Ylang ylang, kişniş, limon ve ebegümeci bitkisinin yapraklarından elde edilen jel kıvamındaki deodorantları bileklerinizde ve kulak arkalarında da kullanabilirsiniz. Teninize uyum sağlayacak birbirinden hoş kokulu parfüm ve deodorant çeşitlerini mağazanın Trendyol sayfasından satın alabilirsiniz.

Şampuan ve diğer saç bakım ürünlerinde de doğadan ilham alan LilaKutu, saçınız için gerekli olan tüm bakımı almanıza yardımcı olur. Kuru ve yıpranmış saçlara özel şampuan ve saç kremleri için mağazanın Trendyol sayfasını inceleyebilirsiniz. LilaKutu şampuan çeşitleri GDO içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen vegan ürünlerdir. Kuru ve yıpranmış saçlar için mağazada yer alan ve popüler markalar tarafından formüle edilen ısırgan özlü şampuanları deneyebilirsiniz. Boyalı, işlem görmüş ve hava kirliliğinden etkilenmiş saçları bu şampuanlarla daha sağlıklı ve parlak bir hale dönüştürebilirsiniz. Ürünlerin içeriğinde kimyasal maddeler yerine hindistan cevizinden elde edilen köpürtücüler kullanılır. Saçınız ve saç deriniz nazikçe temizlenir. Trendyol’da saç tipinize uygun diğer bakım ürünlerini de bulabilirsiniz. LilaKutu saç kremi ile şampuan işleminden sonra saçın nem kazanmasını ve kolay taranmasını sağlayabilirsiniz. Şampuanla birlikte saç kremi de kullanmanız tavsiye edilir. Mağazada yer alan şampuanları inceleyerek saçınıza ve şampuanınıza uygun saç kremini belirleyebilirsiniz. LilaKutu mağazasında yer alan şampuan markalarını kendi saç kremi ürünleriyle birlikte kullanarak daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. İnce telli zayıflamış saçlarınıza bakım yapabilmek için LilaKutu saç serumu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Saç serumuyla saç uçlarındaki kırıklardan kurtulabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzar. Saçlarınız kolayca taranır ve taramaya bağlı kopmaları en aza indirebilirsiniz. Saçlarınız parlak ve güçlü bir görünüme kavuşur. Duş keyfinizi farklı markaların LilaKutu duş jeli çeşitleriyle sürdürebilirsiniz. Vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş doğal içerikli duş jelleriyle cildinizi ölü deri ve kirlerden nazikçe arındırabilirsiniz. Nemlendirici etkisi sayesinde duştan sonra yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. Mağazanın parfüm çeşitleriyle uyumlu kokulara sahip duş jellerini alarak kalıcı bir koku elde edebilirsiniz. Mağazanın Trendyol sayfası üzerinden alacağınız saç bakım ürünleri ve duş jelleriyle banyo keyfi yapabilirsiniz. Duştan sonra dudaklarınıza da bakım yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için LilaKutu dudak bakımı ürünlerini tercih edebilirsiniz. GDO, toksik madde, gluten ya da soya içermeyen dudak kremleriyle kurumuş ve çatlamış dudaklarınıza nem kazandırabilirsiniz. Çantanızda ya da cebinizde kolayca taşımanız mümkündür. Cildinize değer veren bakım ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz. 

Doğal İçerikli LilaKutu Bakım Ürünü Çeşitleri

Doğal İçerikli LilaKutu Bakım Ürünü Çeşitleri

LilaKutu mağazasında yer alan ürünlere evinizin konforundan ayrılmadan Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Mağazanın doğal içerikli bakım ürünlerini inceleyebilir, dilediğinizi favorileriniz arasında saklayabilirsiniz. Trendyolun mağaza takip özelliğini kullanarak LilaKutu mağazasına istediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Vegan özellikli LilaKutu cilt bakım ürünlerini satın alarak hem kendinize hem de doğaya hak ettiği değeri verebilirsiniz. Doğal özlerden elde edilen vücut peelingleri ile cildinizi ölü derilerden arındırabilirsiniz. Bitkilerin yenileyici özelliklerine sahip vücut kremleriyle cildinizi nemlendirebilir, zamanın yıpratıcı etkilerini en aza indirebilirsiniz. Günlük cilt temizliğinin ve haftada bir kez uygulayacağınız yüz peelinginin ardından LilaKutu tonik çeşitleriyle gözeneklerinizi kir ve yağdan arındırabilirsiniz. Tonikler, damıtma yoluyla bitkilerin doğal öz sularından elde edilir. Eser miktarda esansiyel yağlar içermesi mümkündür. El yapımı toniğin yatıştırıcı, yenileyici ve arındırıcı etkisini hissedebilirsiniz. Siyah nokta oluşumunu da engeller. Makyaj öncesinde sabitleyici olarak ve sonrasında temizleyici olarak kullanılabilir. Doğrudan cilde sıkılabileceği gibi bir pamuk ya da makyaj pedi yardımıyla da sürülebilir. Cildinize gün içinde kaybettiği nemi geri verecek tonik çeşitlerini Trendyol’daki LilaKutu mağazasında bulabilirsiniz. Tonik, krem ya da diğer bakım ürünlerini yüzünüze LilaKutu masaj aleti ile kolayca uygulayabilirsiniz. Yeşim taşından üretilen bu masaj aletleri kremlerden elde edeceğiniz faydayı artırıcı özellik gösterir. Kan dolaşımını artırır. Bu sayede ciltte sarkma ve kırışıklık oluşumunu yavaşlatır. Gözenekleri sıkılaştırır, ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Göz altı torbalarını yok etmede oldukça etkilidir. Detoks etkisi yaratır ve şişliklerin inmesini sağlar. Stres kaynaklı baş ağrılarından kurtulmak için bu aletlerle şakak bölgesine masaj yapabilirsiniz. Nemlendirici ürünlerin cildinize daha kolay etki etmesine yardımcı olur. Mağazanın doğa dostu cilt bakım ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Trendyol’da Bütçenize Dost LilaKutu Nemlendirici Fiyatları

Trendyol’da Bütçenize Dost LilaKutu Nemlendirici Fiyatları

Saç ve cilt bakımı konusunda uygun fiyatlı pek çok ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz. LilaKutu nemlendirici kremler etki alanlarına göre farklı fiyat özelliklerine sahiptir. Mağazanın gündüz bakım kremi çeşitleri cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi gün boyunca kazanmasına yardımcı olur. Sabah uyandıktan sonra nazikçe temizlediğiniz cildinize bir miktar kremi parmak uçlarınızla küçük dairesel hareketler yaparak ya da masaj aleti kullanarak yedirebilirsiniz. Yağlılık hissi bırakmaz. Daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak için mağazada yer alan gece kremlerini de kullanmanız tavsiye edilir. Gece yatağa girmeden bir saat önce bu ürünleri T bölgesinden başlayarak cildinize uygulayabilirsiniz. Bu sayede dış etkenler nedeniyle oluşan nem kaybının önüne geçebilirsiniz. Cilt kendini geceleri daha kolay yeniler. Gece kremi sayesinde kırışıklık oluşumunu oldukça düşük seviyede tutmayı başarabilirsiniz. Kremleri ya da makyaj ürünlerini daha homojen bir biçimde cildinize yedirebilmek için LilaKutu konjac sünger kullanabilirsiniz. Hücre yenilenmesine katkı sağlayan organik süngerleri kullanabileceğiniz gibi temizleme sırasında kil içerikli olanları da tercih edebilirsiniz. Yumuşak yapıya sahiptir ve cildinizi tahriş etmez. Her cilt tipine uygun konjac süngerleri ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. LilaKutu’nun indirim fırsatlarını takip edebilir, mağazanın beğeniyle kullandığınız ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Cildinizi korumanın en önemli yollarından biri de güneşin zararlı etkilerine karşı alacağınız önlemlerdir. LilaKutu güneş ürünleri ile günlük cilt bakım rutininizi destekleyebilirsiniz. Bitki özlerinden elde edilen güneş yağlarıyla soyulmadan bronz bir ten rengine kavuşabilirsiniz. Solaryuma girmeden ya da güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize uygulamanız yeterli olur. Mağazanın güneş ürünlerine özel kampanyalı fiyat avantajlarını takip edebilirsiniz. Cildinize değer veren doğa dostu bakım ürünlerini uygun fiyatlarla kendiniz ya da arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Mağazada bulunan çeşitli markaların cilt bakım ürünlerinin ayrıntılarına ve fiyat avantajlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.