Gelbura

Gelbura

9.2
En çok satanlar
En yeniler
En çok beğenilenler
Daha fazla ürün
Gelbura
Gelbura

Gelbura mağazası altında bilgisayar ve bilgisayara ait ürünler, elektronik aletler, ev ve yaşam için gerekli ihtiyaçlar, kırtasiye ürünleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, anne bebek için gerekli ihtiyaçlar ve daha birçok ürün bulunur. Gelbura kurucu ekibi 2005 yılından bu yana birçok ekipte çalışır. Birçok ürünü portföyü içinde barındıran Gelbura 2015 yılında Türkiye’de kurulur. Bünyesinde 100.00’den fazla ürün ile hizmet veren Gelbura mağazası, birçok markanın yetkili satıcısıdır. Hem yurtdışı hem yurtiçi birçok markanın ürününe ulaşma imkânı tanıyan Gelbura’nın ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Gelbura aksesuar ile müzik aletlerine, konsollara; bilgisayar ve tabletler için de gerekli yan yardımcılara ulaşabilirsiniz. Müzik aletleri aksesuarlarında keman için gerekli keman tellerine ulaşabilir, bilgisayar aksesuarlarında ısınan kasalar için çözüm olan soğutucu fanları bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar ile günlük hayatınızın ve hobilerinizin kalitesinin düşmesine izin vermeyebilirsiniz. Konsollar için aksesuarlar kategorisinden ulaşılabilecek olan Gelbura direksiyon seti oyun keyfini daha gerçekçi ve keyifli kılar. Direksiyon ile birlikte pedalın olduğu paketlerden yararlanabilirsiniz ya da direksiyon ve pedalı ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında her bütçeye uygun model bulabilirsiniz. Çeşitlerden yararlanmak için Trendyol’u takip ederek indirim günlerini kaçırmayabilirsiniz. Böylece farklı Gelbura aksesuarlarına, uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını okuyarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Birçok ürün çeşidini ve markayı tek bir bünyede inceleme şansı tanıyan Gelbura’ya Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Müzik aletlerinin birçoğunu görüntüleyebilirsiniz. Mağaza bünyesinde keman, gitar, yan flüt, pikolo, piyano, org, davul, ukulele, mızıka, kalimba gibi tüm müzik aletlerine yer verir. Gelbura gitar modelleri arasında akustik, klasik, elektro gitar çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Gitara yeni başlamak ve öğrenmek isteyenler için de ukulele modelleri mevcuttur. Elektro gitar modellerinde farklı renk seçenekleri bulunur. Aynı zamanda set halinde satılan paketlerin içinde hightone 10 watt amfi, gitarın kılıfı, 3 metre uzunluğunda bir kablo, gitar için pena, gitar askısı, talta bulunur. Tek gitar alındığı durumlarda ihtiyaç duyulan ayrı aksesuarlar da ayrı ayrı alınabilir. Çok eski bir müzik aleti olan kalimbayı şimdilerde anneler bebeklerini uyutmak için kullanır. Son dönemlerde yarattığı sakin tınlar ile her eve girmeye başlayan Gelbura kalimba modellerine de Trendyol’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dinlerken ruhu sakinleştiren ve insanı dinginleştiren bir başka müzik aleti ise kemandır. Çalındığında pürüzsüz ses çıkarması için kemanın akort bulguları kolay çevrilmelidir ve yayın ağırlığı kontrol edilebilir bir düzeyde olmalıdır. Gelbura keman çeşitleri hem set halinde hem de tekli halde satışa sunulur. Bu çeşitler arasında set halinde satılan modellerin içinde kemanın kutusu, yayı, reçinesi ve yastığı bulunur. Kemanların köprüsünün yayı ve eğimi çalmak için ideal bir boydadır. Piyano kullanmayı seven ve kullanmak isteyen birçok kişinin tercihi daha uygun fiyatlı olan orgdur. Ergonomik yapısıyla rahatça taşınır ve kurulabilir. Taşınabilir olması nedeniyle evde yeterli alan olmadığında kolayca kaldırılabilir. 61 tuşlu Gelbura org çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Solo bir müzik aleti olan mızıkaya da Gelbura’dan ulaşabilirsiniz. Çok eski bir çalgı olan mızıka genellikle sokak sanatçıları tarafından çalınan bir alettir. Bu üflemeli çalgı, kulaklarda hoş bir ahenk bırakır. Gelbura mızıka çeşitleri arasından uygun bir model seçerek bu müzik aletini siz de öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bütün müzik aletlerinin farklı fiyatlarda seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz müzik aletini Trendyol’da filtreledikten sonra uygun fiyat aralığıyla satın alabilirsiniz. 

İhtiyaçlarınıza Uygun Gelbura Fiyatları

İhtiyaçlarınıza Uygun Gelbura Fiyatları

Banka işlemleri, alışveriş, aile ve arkadaşlarla iletişim kurma gibi birçok şey teknoloji aracılığı ile çözüme ulaşır. Her geçen gün teknoloji, hayatın daha da merkezine oturmaya devam eder. Bu durumda teknolojiye ulaşmayı sağlayan teknolojik aletler oldukça önemlidir. Yüksek meblağlar verilerek alınan ürünlerin uzun süre kullanılması planlanır. Bundan dolayı bilgisayar, telefon, tablet gibi elektronik aletlerin yanında yardımcı ekipmanlar kullanılır. Gelbura mouse ise bilgisayar kullanımındaki en büyük yardımcılardan biridir. İster dizüstü olarak isterseniz de masaüstü işlemleri hızlı halletmek için kullanabilirsiniz. Temelde görüntüyü alıp ekrana yansıtan bir işlevi olan ekran kartı, yüksek kaliteli olduğunda bilgisayarın görüntü kalitesini etkiler. Bu durum oyun oynarken ve film izlerken yüksek çözünürlüklü ve daha yüksek performanslı görüntü elde edilmesini sağlar. Gelbura ekran kartı modellerini Trendyol’dan satın alarak oyun oynamayı daha da keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kaliteli bir oyun oynamak ya da film izlemek için bilgisayardaki önemli diğer bir etken de işlemcidir. Bir bilgisayarın işlemcisi ne kadar güçlü olur ise bilgisayar kullanırken verim de o kadar yüksek olur. Videolar sırasında donma gibi bir durumla karşılaşmanızın önüne geçer. Bilgisayarın birimlerinin daha iyi çalışması için Gelbura işlemci çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Birçok cihazla birlikte çalışabilecek bir tasarım mevcuttur.  Ürün tasarımında çevre dostu materyaller tercih edilerek çevreye verilen zararın minimuma indirilmesi hedeflenir. İşlemcinin çalıştırdığı programlar ise bilgisayarın ram içinde saklanır. Ram kartı, bilgilerin geçici olarak depolandığı bir yerdir. Yüksek güçlü bir bellek, işlemcinin kalitesini düşürmez. Bundan dolayı bellek oldukça önemlidir. 4, 8, 16 GB gibi farklı seçenekleri olan Gelbura’da bulunan RAM cihazlarını Trendyol’dan inceleyerek sizin için en ideal olanı seçebilirsiniz.

Gelbura Ürünleri Çeşitli Fırsatlar ile Trendyol’da

Gelbura Ürünleri Çeşitli Fırsatlar ile Trendyol’da

Günlük yaşamın gittikçe yoğunlaştığı bu dönemlerde her şeye vakit ayırmak oldukça zor bir hal alır. Günlük yaşamın büyük bir kısmında ayrılan zaman ise ihtiyaçları gidermek içindir. İhtiyaçlar ya da keyif almak için yapılan alışverişler insanı daha çok yormaya başlar. Zamanın getirilerinden biri olan online alışveriş ise bu durum için harika bir çözümdür. Online alışverişte en iyilerden biri olan Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlara ulaşmayı sağlar. Gelbura koleksiyon ürünleri de Trendyol’da bulunur. Gelbura mağazası farklı markaların farklı modellerini ürün yelpazesinde bulundurur. Kırtasiye, hobi, ev ve yaşam, bilgisayar gibi ürünler mevcuttur. Uzun süreli bilgisayar kullanımında bilgisayarın bataryası ısınmaya başlar. Bilgisayarın çok sık ısınması ve bu şekilde kullanılması bilgisayara zarar ver. Bu durumda bilgisayarın, laptop soğutucu ya da kasa soğutucu ile kullanılması gerekir. Gelbura‌ ‌laptop‌ ‌soğutucu‌ ile kullanılan bilgisayarın ömrü daha uzun olur. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz Gelbura mağazasına ait bütün ürünlerin altındaki bilgiler ile daha çok ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Gelbura yorum kısmı ile daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Beğenilen seçenekler favorilere eklenerek daha kolay bir alışveriş yapılmasını sağlar ya da ürün favorilerde bekletilerek indirime girdiği dönemde satın alınabilir. Teknolojik aletlerin ve müzik aletlerinin çok fazla seçeneği olan mağazadan alışveriş yaparken akıldaki şüpheyi gidermek için mağaza puanını inceleyebilirsiniz. Gelbura nasıl bir mağaza sorusunun cevabını almak için Trendyol’dan yapılan alışverişlerde puan, yorum, bilgi kısımları ile içinizi rahatlatabilirsiniz. Filtreleme özelliği ile ürünün fiyatını, rengini filtreleyebilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Gelbura’nın tüm çeşitlerini Trendyol’dan satın alarak sahip olabilirsiniz. Siz de Trendyol’da mağazanın farklı ürünleri arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.