Logitech G213

2 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Logitech G213

 Logitech G213 Özellikleri

Doğru klavye kullanımı ile genel bilgisayar ve oyun deneyimini üst seviyelere çıkarmak mümkündür. Özellikle kullanıcının yüksek performans beklediği durumlara uygun olacak şekilde hazırlanan Logitech G213 klavye ile başta oyun deneyimi olmak üzere harika avantajlar elde edebilirsiniz. Yüksek tepki hızı ve RGB aydınlatma seçenekleri ile kullanım konforunu ve deneyimini üst seviyeye çıkaran Logitech G213, farklı kullanıcı gruplarına hitap eder. Bu noktada günlük aktivitelerin daha konforlu ve pratik şekilde halledilmesini sağlayan kısa tepki süresi, tuşların diğer klavyelere kıyasla 4 kat daha hızlı tepki vermesini sağlar. Bu durum oyun sırasında hızlı refleksler sergilemek için kullanıldığı gibi, günlük bilgisayar üzerinden yapılan yazı işlerinde de pratiklik getirir. Özellikle Logitech G213 Prodigy Kablolu Gaming Klavye olarak bilinen modelin kablo ile bilgisayara bağlanması, yüksek aktarım hızlarına ulaşılmasında önemlidir. RG aydınlatma teknolojisinin de getirdiği avantajlar sayesinde gece saatlerinde ve karanlık ortamlarda bile gün içinde olduğu gibi verimli kullanım imkanı sağlar. Bu sayede gece geç saatlere kadar kimseyi rahatsız etmeden ve ekstra ışık kullanımı yapmadan çalışmalarınıza devam etmeniz mümkün hale gelir. Üstelik ürün avantajları bunlarla da sınırlı değil. Dış etkilere karşı maksimum koruma seviyesine sahip Logitech G213 Gaming Keyboard, su dökülmelerine karşı son derece dayanıklıdır. Bu sayede görünmez kazaların sebep olabileceği hasarları minimum seviyeye indirmek de mümkün. Özellikle masaüstü kullanıma yönelik olarak üretilen ürün, uzun kablosu sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Kablonun uzunluğu farklı masa boyutlarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar kasası ile masa yüzeyinin uzak olduğu noktalarda bile uzun kablo avantajı sayesinde klavyeyi istediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz. Farklı işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan klavye, kurulum gerektirmeden bilgisayara bağlandığı gibi çalışır. USB 2.0 ve üzeri bir giriş ile kolayca bağlanır ve hemen kullanılır. Buna ek olarak farklı kullanıcılara uyum sağlaması için yükseklik ayarı da yapılabilir. Bu sayede özellikle uzun süreler boyunca yazı yazan ya da oyun oynayan kullanıcılar diğer klavyelerde görülen bilek ağrısı probleminden rahatlıkla kurtulabilir.

Logitech G213 model klavye, beklentilerin çok üzerinde bir performans ile kullanıcılarını büyüler. Özellikle en yüksek performans değerlerinin hedeflendiği oyuncu sınıfı ekipmanlardan biri olan klavye, akıcı ve kaliteli bir oyun deneyimi elde etmek için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri sağlar. Bu özelliklerin başında gelen yüksek tepkime hızı, oyunlarda bir şampiyon gibi hareket etmenizi sağlar. Bunun dışında elbette bir klavyede olması gereken en önemli detaylardan biri olan konfor, G213 için üst seviyede tutulur. Özellikle gün içinde klavye kullanımı büyük önem arz eden kullanıcılar için, avuç içi destekli ve bilek konforunu arttıran tasarım bulunur. Bu durum uzun çalışma ya da oyun saatlerinden sonra oluşan ağrıların engellenmesini sağlar. Bu sayede bilgisayar başında keyifle geçirilen saatler artarken sonrasında yaşanan ağrılar tamamen unutulur. Oyuncu klavyesi için bir diğer önemli parametre olan tasarım, G213 için RGB aydınlatma teknolojisiyle başlar. Özellikel sınıfında pek çok üründe bulunmayan bu üst düzey teknoloji, alışılmışın dışında olacak şekilde 16 milyondan fazla renk üreterek görenleri büyülemek için kullanılır. Özellikle oyun ve oyuncu ruhunu yansıtacak şekilde asi bir tasarım isteyenlere yönelik olarak bu klavye ışıkları kullanılsa da daha sade bir tasarım isteyenler de G213 klavyeyi kullanabilirler. Siyah kasa tasarımı başta olmak üzere farklı tasarım ve renkler ile daha ciddi ve kullanışlı tasarımlar Trendyol üzerinden bulunabilir. Tüm bunlara ek olarak çalışma sırasında yaşanabilecek kazaları önlemek amacıyla klavyeyi dayanıklı yapacak detaylar da G213 için önemli noktaları oluşturur. Başta su olmak üzere sıvı dökülmesinden etkilenmeyecek şekilde tasarlanan klavye tüm kullanıcı gruplarına hitap edecek şekilde geniş bir kitleyi kapsar.

  • Yüksek konfor sağlayan ergonomik tasarım
  • Yumuşak, sessiz ve kaliteli tuş hissiyatı
  • İddialı detayları ve RGB aydınlatma ile göz alıcı tasarım
  • Oyuncu sınıfı performans ile üst seviye kullanım deneyimi
  • Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı tasarım
  • Pratik kısayol ve medya tuş seçenekleri

Klavye Tercihinde Konforlu Seçenek

Klavye Tercihinde Konforlu Seçenek

Klavye kullanımında en önemli parametrelerin başında konfor gelir. Özellikle uzun süreli bilgisayar kullanan kişiler için klavye konforu bilek ve eklem ağrıları yaşamamak açısından önemlidir. Bu noktada klavyenin masa ile yaptığı açı önem arz ederken aynı zamanda yine klavye ile bilek açısı da kişiye göre değişebilir. Bu her kullanıcı için özel olan durum için en doğru seçenek, kişiye göre özelleştirilebilir yükseklik ayarıdır. Logitech G213 model klavye ile son derece konforlu bir kullanım mümkün. Özellikle yükseklik ayarı sayesinde masa ile yaptığı kişinin tercihine göre ayarlanabilir. Bu yüksekliği iyi bir şekilde kontrol etmek için bilek hizasından başlayan ve düzgün olarak artan eğim, bilek ve kolun tam olarak oturmasını sağlar. Bu sayede masa ile klavye arasındaki yükseklik farkı en iyi şekilde kontrol edilir ve bu durumun konforsuzluk yaratması engellenir. Üstelik bilek ile temas eden klavyenin uzun ekseni boyunca uzanan bölümde de bilek destekleyici aksam bulunur. Bu sayede her iki elin bileğini de bu aparat üzerine koyarak klavyeyi kullanmak mümkün hale gelir. Bu durum uzun saatler boyunca bilgisayar başında çalışan ya da oyun oynayan kişiler için önemlidir. Özellikle profesyonel oyuncular her günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiği için, bu kullanıcıların uzun süreli kullanımlarına cevap verecek bir tasarım sunulur. Klavyede konforu sağlamak için tek önemli parametre klavye açısı değildir. Özellikle tuşların kullanışlı olması da gerekir. G213 klavye tuşları sayesinde de konfor sağlar. Birbiri ile harika mesafeyle konumlandırılmış tuşlar, alıştığını oyun ve yazım deneyimine hitap eder. Özellikle farklı tuş mesafeleri ile standartların dışına çıkmayan klavye, ilk günden itibaren kullanıcıların kolay alışmasını sağlar. Logitech G213 Türkçe q düzeni sayesinde ekstra pratiklik sağlar. Özellikle yeni bir klavye kullanırken yaşanan alışma sürecinin çok hızlı bir şekilde atlatılmasına imkan tanır. Bu sayede henüz ilk günlerde bile alıştığınız hızda yazı yazabilir ya da yüksek refleks ile oyunlara dahil olabilirsiniz. Üstelik bu konfor, Logitech G213 tepkime süresi ile birleşince ortaya kullanımı son derece zevkli bir klavye çıkar. Alıştığınız klavye düzeni, sıradışı tepkime hızı sayesinde oyunlarda büyük avantaj sağlar. Özellikle diğer klavyelerden 4 kat hızlı tepkiler sağlayarak oyunlardaki rakiplerinize üstünlük kurmanız için imkan tanır. Bu durum çok oyunculu oyunlarda etkisini gösterir. Buna ek olarak sadece oyunlarda değil, yüksek hızda yazı yazarak çalışmanız gereken işlerde de hızınıza ayak uyduramayan klavyenizin yerini Logitech G213 model klavye ile doldurabilirsiniz. Bu sayede işe ayırdığınız zamandan tasarruf ederek çalışma konforunuzu arttırırken çalışma sürenizi de azaltabilirsiniz.

Logitech G213 Prodigy RGB Mekanik Mi?

 Logitech G213 Prodigy RGB Mekanik Mi?

Klavye hakkında önemli detaylardan biri de basma hissiyatıdır. Peki, “Logitech G213 mekanik mi?” Günümüzde pek çok klavye modelinde aranan özelliklerden biri olan yumuşak basma hissiyatı ve sessiz tuşlar, Logitech G213 ile mümkün. Özellikle Logitech G213 Prodigy özellikleri arasında en iddialı noktalardan olan tuş tepkileri, pek çok kullanıcının klavye tuşlarının mekanik olup olmadığını sorgulamasına neden olur. Mekanik tuşlara sahip olan bu klavye, rakibi olan ürünlere kıyasla yok denecek kadar az klavye sesi çıkarır. Özellikle oyuncu klavyesi ya da gaming klavye olarak kullanıcılara sunulan klavyelerin standart ürünlere kıyasla çok daha yüksek ses çıkardığı düşünülürse, G213 model klavye için en büyük avantaj bu noktada ortaya çıkar. Oyuncu klavyesi olarak yüksek performans, kaliteli ve şık tasarım detaylarının buluştuğu ürün, sıradan klavyelerden bile daha az ses ile çalışır. Bu durum özellikle geç saatlere kadar oyun oynayan ya da çalışan kullanıcıların çevresini rahatsız etmemesi için önemlidir. Üstelik gün içinde saatler boyunca klavye kullanan oyuncular ve çalışanlar için de bu klavye sesinin yüksek olması istenen bir durum değildir. Logitech G213 ile sağlanan avantajlardan bir diğer olan yumuşak tuş tepkileri, harika bir kullanım hissiyatı oluşturur. İster oyun oynayın, ister yazı yazın; yumuşak tepkiler sayesinde önceden harcadığınız eforun çok daha az bir kısmını harcarsınız. Özellikle gün içinde uzun süreler boyunca klavye kullanan kullanıcıların daha hızlı ve pratik şekilde kullanımına imkan tanır. Bu sayede tuşlar arasında parmaklarınızı gezdirirken kaliteli ve kullanışlı klavye kullanımını hissedebilirsiniz. Üstelik tuşları hepsi milyonlarca basmaya dayanabilecek şekilde gerekli testlerden geçirilerek üretilir. Bu sayede uzun yıllar boyunca, oyun sınıfı performans alırken iş sınıfı konfor ile çalışmaya devam edebilirsiniz.

Logitech G213 Klavye Fiyat

 Logitech G213 Klavye Fiyat

Klavye ürünlerinin fiyatları değerlendirilirken, ürünün sergilediği performans göz önüne alınarak yorumlanır. Bu noktada Logitech G213 fiyat seçenekleri olarak kullanıcılara en avantajlı etiketleri sunan Trendyol, fiyat/performans ürünlerinden biri olan G213 klavyeyi kullanıcılar ile buluşturur. Sınıfında bulunan, benzer şekilde yüksek performans gösteren klavyeler ile kıyaslandığında G213 avantajlı fiyat etiketi ile dikkat çeker. Bu durum ürünün etkili fiyat/performans oranı ile öne çıkmasını sağlar. Özellikle geniş kullanıcı kitlesine hitap eden bu ürün, tek bir klavye ile birden fazla ihtiyacın giderilmesini sağlar. Bu sayede sadece G213 klavye kullanarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İsteğinize göre gün içinde çalışmalarınıza ayak uydururken akşam saatlerinde ve hafta sonlarında en iyi oyun partneriniz olabilir. Logitech G213 ile sağlanan sıradışı özellikler, klavyenin oldukça avantajlı bir ürün olmasını sağlar. Özellikle sınıfında bulunan diğer ürünler tarafından sağlanmayan su geçirmez gövde özelliği, klavyenin diğer modeller arasında en çok öne çıkan özelliğidir. Bu durum uzun kullanım ömrü sayesinde klavyeyi daha avantajlı bir ürün haline getirir. Üstelik bu özellik sıradan klavyelerin hemen hiçbirinde bulunmadığı için G213 tarafından sağlanan özgün özelliklerden biri olarak değerlendirilebilir. Bunun dışında G213 klavyenin diğer oyuncu sınıfı klavyeler arasında öne çıkmasını sağlayan en önemli özelliklerinden biri yüksek tepkime özelliğidir. Sınıfında bulunan diğer oyuncu klavyeleri ile kıyaslandığında 4 kat daha hızlı tepkimeye sahip olan klavye, fiyatını karşılayacak özellikleri ile diğer klavyelerin sunamadığı özellikleri sunma konusunda oldukça başarılı. Diğer klavye modellerinde bulunmayan üstün özellikleri tek bir klavye ile elde etmek için Logitech G213 satın almak için birbirinden avantajlı seçenekler Trendyol’da. Yüksek ürün çeşitliliği ile oyunlarda ve günlük çalışmalarda en iyi partnerlerinizi hemen bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden Logitech G213 klavyenizi edinerek, oyunlardaki yerinizi en önden alabilir, iddialı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Su Geçirmeyen Dayanıklı Tasarım Ürünü Logitech G213 Trendyol’da

 Su Geçirmeyen Dayanıklı Tasarım Ürünü Logitech G213 Trendyol’da

Klavye kullanımında en büyük korkulardan biri olan sıvı dökülmesi durumu hemen her kullanıcı için sorun oluşturur. Özellikle sıradan klavyelerin su ile teması durumunda klavye büyük arızalar çıkarır. Tuşların yapışması, temassızlık durumunun oluşması ya da tamamen kullanılamaz hale gelmesi sık görülür. Özellikle çalışma sırasında su, çay ve kahve tüketimi çok sık olduğu için bu tip kazaların yaşanması yüksek ihtimaldir. Peki “Logitech G213 su geçirir mi?” Kaza durumunda klavyenin etkilenmemesi için geliştirilen tasarım sayesinde G213 klavye su geçirmez. Üstelik sadece su değil, 60 ml hacme kadar hiçbir sıvıyı geçirmez. Sık karşılaşılan sıvı dökülmesi durumunda klavye ile temas eden sıvı miktarına göre belirlenen bu standart üretim sonrasında test edilir ve tüm ürünlerin bu şekilde dayanıklı olması sağlanır. Sıvı geçirmeyi engelleyen üstün tasarım sayesinde görünmez kazalardan sonra klavye kolayca temizlenir ve ardından tekrar kullanıma hazır hale gelir. Logitech G213 klavyenin dayanıklı olmasını sağlayan tek tasarım detayı su geçirmez olması değildir. Özellikle düşme, çarpma gibi durumlar sebebiyle klavyelerde büyük sorunlar yaşandığı bilinmektedir. Bu gibi sert etkilerin klavye üzerinde hasar bırakmaması için G213 klavye son derece dayanıklı olacak şekilde üretilir. Tuşların sert basma, hızlı yazma ya da düşme gibi durumlardan etkilenmemesi önemlidir. Bu nedenle tuşlar binlerce basım hareketine dayanabilecek şekilde üretilir. Üstelik çarpma ve düşme durumlarında da tuşların yerinden çıkmaması ya da kırılmaması için kompakt tasarım sağlanır. Yine gövdenin kırılmaması için farklı malzemeler kullanılır. Özellikle sert plastiklerin yer aldığı ürünler kolay kırıldığı için, daha yumuşak ve esnek plastikler tercih edilir. Bu durum hem düşme hem de hata ile yaşanan çarpma durumlarında gövdenin daha esnek olmasını sağlayarak kırılmaları engeller.

Gaming Serisi ile G213

Gaming Serisi ile G213

Gaming serisi ya da diğer adıyla oyuncu sınıfı olarak geçen üst seviye sınıfta değerlendirilen G213 klavye, bu sınıfa yakışır tasarım detaylarına sahip. RGB aydınlatma seçeneğine sahip klavye, 16 milyondan fazla renk ile aydınlatılabilir. Bu durum özellikle klavyenin istenen farklı bölümlerini farklı şekilde aydınlatma imkanı sunar. Lightsync teknolojisi sayesinde renklerin dengesi ve düzenlenmesi rahatlıkla yapılabilir. Klavye yüzeyini beş farklı alana bölen aydınlatma sistemi, tüm bu alanlar için farklı aydınlatma seçeneklerine imkan tanır. Özellikle kullanıcının zevklerine göre bu beş farklı alan tamamen özgün renklere sahip olacak şekilde ayarlanarak kullanılabilir. Logitech G213 renk ayarları klavye arayüzünden kolaylıkla yapılabilir. İsteğe bağlı olarak renkli ışıklandırmalar aktif olmayacak şekilde de kullanılabilir. Tabi ki klavyenin sunduğu tasarım detayları bunlarla sınırlı değil. Son derece şık bir dış tasarım detaylarına sahip olan klavye, tüm kullanıcılara hitap ediyor. Genç oyuncular için renklendirilebilir tuş takımları ve gövde tasarımı bulunurken daha klasik bir görünüm isteyenler için de siyah gövde seçeneği tercih edilebilir. Üstelik Logitech G213 Carbon gibi özgün ve yaratıcı gövde tasarımlarına sahip modeller de tercih edilebilir. Oyuncu sınıfı olarak üretilen klavye, tüm kullanıcıların zevklerine uygun geniş ürün yelpazesi ile Trendyol’da bulunabilir. Ayrıca Klavyenin beklentilerinizi ne oranda karşılayacağına karar vermek için Trendyol üzerinden ürünü satın almış kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımı, pratik ve avantajlı kullanım detayları ile Logitech G213 Prodigy yorum seçenekleri ile gerçek kullanıcı detaylarına da ulaşabilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumları sayesinde “Logitech G213 alınır mı?” sorusunun cevabını kendi kriterlerinize ve beklentilerinize göre cevaplayabilirsiniz. Ayrıca klavyenizin tasarım detayları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmış Logitech G213 kulaklık seçeneklerini de Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu sayede ekipmanlarınızı avantajlı fiyat seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz.