Liquid Keratin

52 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

LİQUİD KERATİN

Saç bakım alanında uzman bir marka olan Liquid Keratin, saç bakımıyla ilgili problemlere çok çeşitli ürün yelpazesiyle çözümler getiriyor. Yıpranan saçların güçlendirilmesini, kuru tip saçların nemlendirilmesini, saçların dolgunlaşmasını ve çabuk uzamasını sağlayan formülleri barındıran Liquid Keratin ürünleri; sağlıklı saçlara kavuşmanıza olanak sağlıyor. Zararlı kimyasallardan arındırılmış %100 organik içerikler barındıran ürünleriyle cildinize karşı oldukça nazik bir bakım yapmanızı mümkün kılıyor. Antimikrobiyal testlerden başarıyla geçen, kendine ait patentli ürünleriyle Liquid Keratin; saç bakımı için oldukça özgün ve güvenilir bir marka olarak karşınıza çıkıyor. Düzenli kullanımda saçlar üzerinde gözle görünen bir iyileşme sağlayan ürünler tekli ve Liquid Keratin seti halinde kullanılabiliyor. Liquid Keratin kullananlar, markanın kaliteli ve etkili ürünlerini her yaştan kadın ve erkeğe tavsiye ediyor.

Keratin Saç Bakımıyla Tanışın

Keratin; insan vücudunda saç, deri ve tırnakta bulunuyor. Bulunduğu yapıya dayanıklılık ve güç veren keratin, kozmetik alanında çok farklı şekillerde kullanılıyor. İnsan dışında hayvanların da tüy, boynuz,tırnak gibi yapılarında bulunan keratin saç bakım ürünleri için kaynak oluşturuyor. Keratin saçın temel yapı taşı olduğundan Liquid Keratin ürünleri, saçta keratin miktarını artırmayı hedefliyor. Liquid Keratin uygulaması, kıl köklerince emilerek yeni üretilen saçınızın daha güçlü olmasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra saçı oluşturan hücrelerin dış katmanını kaplayarak saçın daha düzenli, parlak ve güçlü görünmesine yol açıyor. Başarılı markanın ürünleri saç dökülmesi, yıpranmış saçlar, ince telli saçlar gibi konularda başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Saça düzenli olarak keratin uygulandığı durumda, saçın kendini toparladığı ve güçlendiği gözleniyor. Pek çok kişi, Liquid Keratin saç bakım ürünleri ile hayal ettiği saçlara kavuşuyor. Liquid Keratin ürünlerinden maksimum sonuç almak için ihtiyacınız olan keratin bakım ürünlerinin tamamını aynı markadan almanız öneriliyor. Bu sayede markanın birbirine uyumlu olarak hazırlanan ürün içerikleri saçınızda doğru etkileşimlere girerek, üründen aldığınız verimi en üst seviyede tutuyor. Uzman markanın sık görülen problemlerle ilgili hazırladığı saç bakım setleri de işinizi kolaylaştırıyor. Siz de Liquid Keratin seti ile tüm saç sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Keratin Şampuanı ile Saçlarınızı Güçlendirin

Saç yapınızı etkileyen pek çok farklı faktör var. Saçınızın şekli, kalın ya da ince telli olması gibi pek çok faktör ihtiyaç duyduğunuz keratin bakımına ve uyguladığınız bakımın sonucuna etki ediyor. Tüm bunlara rağmen Liquid Keratin şampuan kullanmak, her türlü saç tipi uygun, üstelik saçları daha yumuşak ve dayanıklı hale getiriyor. Bir yandan gün boyu saçınızda biriken yağ, kir ve tozu temizlerken bir yandan da saçlarınızı sağlıklı bir yapıya kavuşturuyor. Sentetik zararlı kimyasalları içermeyen şampuan, köpük yapıcı kanserojen maddeleri de bünyesinde barındırmıyor. Tamamen organik bitki özleriyle oluşturulmuş içeriği sayesinde güvenli ve temiz içerikli bir şampuan olarak öne çıkıyor. Lipozom teknolojisi ile üretildiğinden diğer keratinli şampuanlara göre daha etkili bir perfomans ortaya koyuyor. Lipozom teknolojisi sayesinde saç diplerinin derin kısımlarına nüfuz etme şansı elde ediyor. Saç diplerinin derinlere ulaşan formülüyle saçlarını nazikçe temizlerken aynı zamanda güçlendiriyor. İnce telli saçları güçlendirip kalınlaştırırken saç diplerini besleyerek saç dökülmesini önlüyor. Keratin dışında içerdiği bitki özlü yağlar sayesinde saçın beslenmesine ve nemini geri kazanmasına da yardımcı oluyor. Saçta uzun süre kalıcı olan hoş bir koku bırakıyor. Her duşta iki kez kullanılması tavsiye ediliyor. Liquid Keratin erkek ve kadın saçlarının ikisine de uygun içeriklerde şampuanlar üretiyor. Saçların, maruz kaldığı kimyasal ve ısıl işlemler sonucu yıpranan kısımlarının toparlanmasını ve güçlenmesini sağlayan Liquid Keratin kullanımı rahat şık şişelerde kullanıcılara sunuluyor.

Saçlarınız Keratin Yağı ile Beslensin

Liquid Keratin yağı, saç gelişimi için gerekli yağlar ile keratinin birleşiminden oluşuyor. Yağlar ile birleşerek sıvı forma geçen keratin yağı, saçın tamamına uygulanabilecek bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Liquid Keratin yağı, saçın nemini geri kazanmasına ve saça zararlı olabilecek dış etkenlere karşı savaşmasına yardımcı oluyor. Keratin yağı ile yapılan saç bakımı; yıpranmış, kurumuş, mat saçların sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor. Yağın saç diplerine nüfuz etmesi sonucu saç kökleri besleniyor. Keratinle beslenen saç kökleri daha güçlü ve kalın saç tellerinin oluşmasını sağlıyor. Zarar görmüş, yıpranmış saçları onarıyor. Keratin yağı aynı zamanda saçları; üzerindeki ölü dokudan arındırıyor, yumuşak ve ipeksi görünüme kavuşturuyor. Keratin yağı ile saçlar daha kolay şekil alıyor. Saçların elektriklenmesini ve kabarmasını önlerken şekillendirmeyi ve şeklin uzun süre korunmasına yardım ediyor. Liquid Keratin Saç yağını, saçlarınıza yapılacak kimyasal ya da ısıl bir işlem öncesinde kullanmak saç dayanıklılığınızı artırıyor. Aşırı sıcak ve soğukta nemini kaybedip kuruyan saçlarda, saçın yeniden nemlenmesini sağlamak için Liquid Keratin yağı kullanılıyor. Uzman markanın geliştirdiği özel formüle sahip yağ, saçlarınız için isteyebileceğiniz korumayı ve güçlendirmeyi sağlıyor. Liquid Keratin yağı temiz ve kuru saçlara uygulanıyor. Yağ az miktarda avuç içine damlatılıp tüm saça yediriliyor. Uzman kozmetik markası tarafından farklı saç tipleri için farklı yağ uygulama teknikleri öneriliyor. İnce telli saçlar için saç uçlarına yağ uygulaması önerilirken kalın telli saçlar için saç diplerinden başlayarak uçlara gidecek şekilde bir kullanım tavsiye ediliyor. Liquid Keratin yağlı saçlar için uygulanacak yağ miktarının azaltılması ve yağın sadece saç uçlarına sürülmesi önerisinde bulunuyor. Yağ uygulandıktan sonra, yağın emilmesi yaklaşık 15 dakika alıyor. Bu süre içerisinde saç yağlı görünse bile 15 dakikanın sonunda saç normal görünümüne geri dönüyor. Yağ kullanımı için belirli bir kısıtlama yok, ihtiyaç duyulan her anda keratin yağı kullanılabiliyor.

Saç Serumu ile Sağlıklı Saçlara Kavuşun

Liquid Keratin serum seçenekleriyle de saça ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Başarılı markanın saç serumları saf keratinden oluşuyor. Saf keratin, uzman kişilerce biyoteknolojik yöntemler yardımıyla keratin proteinin hiçbir ek madde içermeden saf olarak üretilmesiyle ortaya çıkıyor. Yüksek teknoloji ürünü olan saf keratin, saç bakımında uzman Liquid Keratin tarafından serum şeklinde kullanıma sunuluyor. Saf keratin serumları; kimyasal açma, ısıyla şekil verme gibi saçı yıpratan olaylar sonucu sağlığını yitirmiş saçları iyileştiriyor. Serumların saça uygulanmasıyla yoğun keratin içeriği emiliyor. Saf keratin; saçın doğal yapısında bulunan ve saça şekil verip, güçlendirmeden sorumlu sülfür köprülerini yeniden yapılandırıyor. Saçın yeniden doğal sağlığına kavuşmasına yardımcı saf keratin saç serumu, tem tekli hem de set halinde kullanıcı tercihine sunuluyor.

Saç Maskesiyle Saçınızı Dış Etkilerden Koruyun

Saçlarınız için pek çok çeşitte ürünleri kullanıma sunan marka, saç maskesi alanında da oldukça etkili bir ürünü karşınıza çıkarıyor. Liquid Keratin saç maskesi, az bir miktar kullanımda bile saçınızı ince bir tabakayla örterek dış etkilerden korunmasını sağlıyor. Saç maskesini, saça yapılacak herhangi bir işlemden önce uygulamak saçınızın direncini artırıyor. Uygulanan işlemler sonucu hasar görmüş, kuru, mat saçlara uygulanan Liquid Keratin maske saçların sağlığına kavuşmasına olanak tanıyor. Yıpranmış, sönük saçların parlak ve yumuşak görünmesine yardımcı oluyor. Tüm bu faydalarının yanı sıra içerdiği organik esanslar sayesinde saçınızda hoş bir koku bırakıyor. Saç maskesi, saça yapılacak keratin yüklemesi sonrasında kullanıldığında etkisi daha da artabiliyor. Haftada 1-2 kez kuru saça uygulanan saç maskesi, saçla ilgili pek çok sorun için çözüm getiriyor. Saç onarımı ve korunmasında oldukça etkili bir ürün olan saç maskesi sayesinde saçlar çok çabuk bir şekilde toparlanıyor. Alanının önde gelen firmalarından olan markanın ürettiği maske, kullanıcıları memnun eden pek çok özelliği içinde barındırıyor.

Saç Diplerinizi Dip Bakım Yağı ile Onarın

Saç dipleri; saçın üretildiği diğer bir ifadeyle uzadığı yerdir ve Liquid Keratin dip bakım yağı saç diplerine etki ediyor. Yıpranmış ve kuru görünen saçların ipeksi bir görünüme kavuşması için tercih edilebilecek bu ürün, doğrudan saç diplerine giderek kıl köklerinin beslenmesini sağlıyor. Saçların daha güçlü, sık ve sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Dip bakım yağı kullanmaya başlamadan önce saçlarınıza Liquid Keratin saç maskesi uygulamak, saçın nem ve protein dengesinin koruyor. Protein ve nem dengesi sağlanan saç, daha hızlı ve sağlıklı uzuyor. Saç bakımında öncü olan markanın saç dipleri için geliştirdiği bu özel yağ saç bakımını farklı bir boyuta taşıyor. Liquid Keratin bakım yaparak saça yenilenmiş ve onarılmış bir görünüm katıyor.

Saç Kremi ile Saçınıza Yumuşaklık Kazandırın

Kendine özgü patentli ürünleriyle saç bakımında yeniliklerin öncüsü marka, Liquid Keratin saç kremi ile saçınızın kolayca açılmasını sağlıyor. Yoğun nemlendirici ve besleyici özellikleri bulunan saç kremi, saçı yumuşatarak kolay taranmasını sağlıyor. Dış etkenlere, saça uygulanan işlemlere karşı saçı koruyor. Losyonumsu yapısı sayesinde saça çok kolay uygulanıyor, saçın her bölgesine rahatça dağılıyor. Saçta etkisini bir sonraki yıkamaya kadar koruyor ve yağlanma yapmıyor. Tüm bu özelliklerinin yanında hangi miktarda kullanılırsa kullanılsın saçta ağırlaşma yapmıyor. Liquid keratin krem içerdiği yüksek keratin oranı ile saçın içine işleyerek saçın uzun süre nemlenmesine, güçlenmesine yardımcı oluyor. Her duştan sonra ıslak saça uygulanabileceği gibi isteğe bağlı olarak kuru saça da uygulanabiliyor. Saç kreminin, saç uçlarından başlanıp saç boyunca masaj yapılarak saça yedirilmesi öneriliyor.

Saç Botoksu ile Sağlıklı Saçlara Sahip Olun

Saç bakımında çığır açan Liquid Keratin saç botoksu, saçlarınızın sağlığına kavuşmasını sağlıyor. Saç botoksu sayesinde saçlar daha sağlıklı, güçlü, sık ve parlak bir görünüme kavuşuyor. Boya, açma, yüksek ısıyla saç şekillendirme gibi işlemler sonnucunda saçta meydana gelen hasarı onarmada çok etkili bir yöntem olarak karşınıza çıkıyor. Saç botoks seti içeriğinin %100 doğal olması ve başarılı markaın patentli ürünü olmasıyla, saç bakımında güvenilir bir yöntem olarak görülüyor. Alkol, formaledehit, silikon, sülfat, paraben ve tuz içermiyor. Bu özelliklerinden dolayı cilde zarar vermiyor, yan etki yapmıyor. Saç botoksu uygulama esnasında maske ve eldiven kullanmayı gerektirmiyor. Yıpranmış, yanmış, kırık,mat ve kuru saçlarda kalıcı ve köklü bir onarım yapıyor. Liquid Keratin saç botoks seti uygulanmadan önce saça kalıcı saç düzleştirme ve saç yağı gibi işlemler yapılması önerilmiyor. Saç boyası botoks öncesi yapılabilmekle beraber boyanın botoks işlemi sonrası yapılması tavsiye ediliyor.

Saç botoks seti; arındırıcı keratin şampuan, keratin serum, keratin maskesi ve keratin kremi olarak bir grup; keratin dip bakım yağı ve gözenek açıcı keratin iksir olarak iki kısımdan oluşuyor. Her bir grubun saça farklı günlerde uygulanması gerekiyor. Saç botoksu seti kullanılırken hazırlık aşamasında öncelikle Liquid Keratin arındırıcı şampuan ile saç iki kez yıkanıyor ve daha sonra düz bir şekilde kurutuluyor. Daha sonra Liquid Keratin saf serumu saçın dipleri hariç her bölgesine uygulanıyor ve saç toplanmadan yaklaşık 6 saat kurumaya bırakılıyor. Kuruyan saç ılık suyla durulanıyor ve dipler hariç yüne tüm saça Liquid Keratin saç maskesi yapılıyor. 15 dakika beklendikten sonra saça Liquid Keratin saç kremi uygulanıyor ve durulamaya gerek kalmadan saçın ilk botoks aşaması bitiyor. İkinci aşamada ise saç yine şampuan ile yıkanarak işleme hazır hale getiriliyor. Liquid Keratin gözenek açıcı iksir saç diplerine, Liquid Keratin dip bakım yağı da saçın dökülen bölgelerine sürülüyor. Saç sarılarak 5-10 saat bu şekilde bekletildikten sonra yine keratin şampuan ile yıkanıyor. Saç botoksu işlemi bittikten sonra saçta; gözle görülebilir bir canlılık, parlaklık ve ipeksi görünüm meydana geliyor. Yıpranmış, dökülen saçlarınızı Liquid Keratin saç botoksu setiyle eski sağlığına kavuşuyor. Ayrıca bu set, saça güç kazandırarak sonraki işlemlerde meydana gelen yıpranmanın azaltılmasına da yardımcı oluyor.

Saç Bakım Setleriyle İhtiyacınıza Uygun Ürün Alın

Liquid Keratin, saçınızla ilgili soruna yönelik hazırladığı özel setlerle ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek set içerisine yerleştiriyor. Pek çok farklı soruna çözüm olacak bu setlerle saçınıza en uygun seti seçebilirsiniz. Pek çok insanın sorunu olan saç dökülmesine karşı hazırlanan Liquid Keratin Dökülme Seti ile saç dökülmesi durdurulabiliyor. Mevsimsel değişikler, stres, demir eksikliği, hormon bozukluğu, yanmış ve yıpranmış saçlar, sık sık saç boyatma gibi durumlar sonucu saç dökülmesi ortaya çıkabiliyor. Bu sorunu düzeltmek için saçta bozulmuş olan keratin dengesinin yeniden sağlanması gerekiyor. Liquid Keratin saç dökülmesini önleyici ya da Liquid Keratin saç çıkaran setler sayesinde sorun çözülebiliyor. Setin içerisindeki ürünlerin yüksek keratin içeriği ve saç diplerini, kıl köklerini besleme özellikleri sayesinde saç dökülmesi engelleniyor.

Liquid Keratin yanan saç bakım seti ile de yıpranmış, yanmış saçlara karşı çözüm sağlanıyor. Yanan ve yıpranan saçlar bir süre sonra koparak dökülüyor. Bu set sayesinde yıpranmış saçlar keratinle desteklenerek güçleniyor ve saç tellerinin kopmasının, dökülmesinin önüne geçiliyor. Set i��erisindeki ürünler ile saçın nemlendirilmesi ve kullanım sonrası yapılacak işlemlere karşı saçın direncinin artırılması hedefleniyor. Keratin odaklı saç bakımının önde gelen firmalarından Liquid Keratin, saç uzatmayı kolaylaştırıcı setler de üretiyor. Liquid Keratin saç uzatma seti, birden fazla seçenek ile kullanıcıya sunuluyor. Saç uzatma setinde güçlendirici, dökülme önleyici gibi ek özellikler de bulunabiliyor.

Liquid Keratin yağlı saçlar için oluşturduğu yağlı saç bakım setiyle saç yağlanmasına çözüm getiriyor. Saçların sık sık yağlanması pek çok kişi için rahatsızlık verici bir durum olduğundan saç bakımını konusunda uzman marka, bu konuyla ilgili bir set de hazırlamış durumda. Yağlanan saçların çözümü olarak kullanılan çok sık saç yıkamak, saçın sebum salgısını artırarak yağlanmayı da hızlandırdığından sorunu çözemiyor. Yağlanma sorununu çözmek için keratin bakım ürünlerinin kullanılması saçın daha uzun süre yağlanmamasını sağlıyor. Liquid Keratin yağlanan saç bakım seti, yağlanma sorununun çözülmesinde oldukça etkili bir ürün olarak kullanıcıya sunuluyor.

Liquid Keratin Ürünleri Trendyol'da!

Keratin bazlı saç bakımı alanında lider markalardan olan Liquid Keratin markasının ürünleri Trendyol'da avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor! Ürünlere hem tekli hem de set halinde ulaşabileceğiniz Liquis Keratin Trendyol'da, kullanıcıların, Liquid Keratin yorumlar ve değerlendirme kısmında marka hakkındaki görüşlerine ulaşabilirsiniz. Saçınızla ilgili her probleme çözüm olacak bir ürünü bünyesinde bulunduran başarılı marka, geniş ürün yelpazesiyle Trendyol'daki yerini alıyor. Trendyol'a ait özel kampanyalar ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız hemen Trendyol'dan, Liquid Keratin satın alabilir, markanın ürünlerini uygun fiyatlara sepetinize ekleyebilirsiniz!