Linex

116 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Linex Kapı ve Pencere Fitil Bandı Modelleri Sizlerle

Linex markası farklı kategorilerde ürün seçeneklerini sizlere sunar. Markanın ürün seçenekleri arasında çalışma masası, kitaplık, temizlik bezi, mutfak rafı, hırdavat eşyaları, bant, temizlik bezi, cetvel, tebeşir, harf şablonlu cetvel, bel destek yastığı, izolasyon bandı ve hava nemlendirici gibi çeşitler yer alır. Evinizin dekorasyonu, temizliği ve yalıtımı için ihtiyaç duyduğunuz birçok seçeneği markanın ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Kitaplık ve raf çeşitleri ile yaşadığınız alanı daha da güzelleştirebilirsiniz. Eğer home office şeklinde çalışıyorsanız çalışma masası ve kitaplık gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı temizlik bezleri ile evinizin zeminini etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. İzolasyon bantları ise tüm kapalı alanlarda kullanılabilecek bir üründür. Kapı ve pencere kenarlarına yapıştırılan izolasyon bantları dışarıdaki soğuğun içeriye girmesini önler ve içerideki ısıyı korur. Bel destek yastığı ise dik duruş pozisyonuna alışmanıza ve sırt ağrılarından kurtulmanıza yardımcı olur. Araba koltuğu, sandalye, kanepe gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. Sadece sırt bölgesine değil, boyun, omuz ve bacaklarınıza da destek sağlayabilirsiniz. Özellikle masa başı çalışan kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün olabilir. Mimari cetvel ve harf şablonu ile birbirinden çeşitli şekilleri kolaylıkla çizebilirsiniz. Hava nemlendirici cihaz ile çeşitli yüzeyleri zahmetsiz bir şekilde dezenfekte edebilirsiniz. Mini buhar makinesi modelini de cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Markanın sunduğu çeşitler arasında birçok ihtiyaç ve isteğinize karşılık veren ürünü bulabilirsiniz.

Linex Kapı ve Pencere İzolasyon Bandı Çeşitleri

Linex Kapı ve Pencere İzolasyon Bandı Çeşitleri

Linex kauçuk kapı ve pencere izolasyon bandı çeşitleri, ısıyı muhafaza etmek istediğiniz tüm mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir mekanda var olan ısıyı korumak o ortamın daha sıcak olmasını sağlar. Ancak kapı ve pencere kenarlarından geçen soğuk hava, küçük veya büyük tüm mekanlarda ısının yalıtımını zorlaştırır. Özellikle kış mevsiminde önem kazanan ısı yalıtımı faturalarınızı da etkileyebilir. Linex kapı pencere bandı rulo çeşitleri ile yaşadığınız mekanda etkili bir yalıtım sağlarken faturalarınıza da bu durumu olumlu bir şekilde yansıtabilirsiniz. Öncelikle alacağınız modeli seçmeden, yalıtımı gerçekleşecek alanların genel olarak ölçü hesabını yapmanız faydalı olabilir. Bu sayede tam olarak ihtiyaç duyduğunuz miktarda ürün satın alabilirsiniz. Uygulama yapmadan önce alanı kir, toz ve nemden arındırmanız gerekir. Bandı ikiye böldükten sonra arka kısımda bulunan koruyucu katmanı çıkarabilirsiniz. Uygulamayı yaptıktan sonra orta dereceli bir kuvvet ile bastırabilirsiniz. Bu sayede ürün zemine daha iyi bir şekilde tutunabilir. Son olarak pencere veya kapıyı kapatıp deneme yapabilirsiniz. Eğer kapı veya pencere normal bir şekilde açılıp kapanıyorsa uygulamayı doğru yaptığınızı anlayabilirsiniz. İzolasyon bandında beyaz ve kahverengi renk seçenekleri mevcuttur. Ürün bombeli bir yapıda olduğu için tüm boşlukları etkili bir şekilde kapatır. Pencere ve kapı kenarlarında soğuk geçiren bir yer olmasa bile ısı bandı kullanabilirsiniz. Mevcut ısıyı daha da yükseltmek ve izolasyon oranını arttırmak için marka ürünlerini kullanmak etkili olabilir. Yaşadığınız alandaki mevcut ısı korunduğu için sıcaklık da genel olarak yeterli düzeyde olur. Dolayısıyla kombi derecesini yükseltmeniz veya daha çok kombi çalıştırmanız gerekmez. Bu da ısınma için harcadığınız miktarın büyük bir oranda düşmesini sağlar. Trendyol’a özel Linex kapı fitili fiyatları ile oldukça cüzi bir harcama yaparak evinizde etkili bir yalıtım gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı uzunlukta izolasyon bandı bulabilirsiniz. Uygulama yapılacak alanın temiz ve kuru olması, ürünün sağlam bir şekilde yapışması için önemlidir. Ürün açıklaması kısmından uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Avantajlı fiyat seçenekleri ve pratik alışveriş özelliklerinden faydalanarak marka ürünlerini satın alabilirsiniz.

Linex Mutfak Banyo Dolap Modelleri

Linex Mutfak Banyo Dolap Modelleri

Markanın izolasyon bandı dışında da oldukça geniş ürün seçenekleri vardır. Linex mutfak banyo raf çeşitleri bu mekanlarda size fazladan depolama alanı sağlar. Tamamen açık raf sistemine sahip modeller ortamın daha ferah görünmesine de katkıda bulunur. Eğer mutfak için raf modeli alıyorsanız çeşitli bakliyat, baharatlık ve sık kullandığınız eşyalar için alan oluşturabilirsiniz. Eğer banyo için raf modeli satın almak istiyorsanız tuvalet kağıdı, havlu, kozmetik bakım eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Ürün modelinin yan kısımları kapalı olduğu için dilediğiniz eşyayı koyabilirsiniz. Raf modelleri ideal boyutları nedeniyle yatak odanız için de tercih edebileceğiniz bir üründür. Dekoratif raf olarak kullanabilir veya mini bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz. Eğer daha büyük kitaplık modelleri arıyorsanız markanın bu alanda size sunduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Eğer mutfak veya banyoda daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız raf çeşitlerinden birden fazla satın alabilirsiniz. Yeterince boş alanınız varsa iki veya üç raf modelini yan yana koyup kullanabilirsiniz. Kullandığınız eşyaları sınıflandırarak kendinize has bir düzen oluşturabilirsiniz. Her modelde toplamda 3 adet raf bulunur. Her bir rafı farklı kategorilerde olan eşyalara ayırabilirsiniz. Bu sayede hem aradığınız ürünleri daha kolay bulabilir hem de düzenli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Rafın en üst kısmına dilerseniz yine kullanacağınız eşyaları koyabilir, dilerseniz çiçek benzeri dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Beyaz ve ahşap renk seçeneklerinden kullandığınız alanın dekorasyonuna uygun olan tonu seçebilirsiniz. Temizlik ürünlerinde de çeşitli alternatifler mevcuttur. Temizlik bezlerini cebinize dost fiyatlarla alabilirsiniz. Sürekli kullanılan ürünler olduğu için fazla miktarda satın alarak daha sonraki kullanımlar için saklayabilirsiniz. Linex kaplama, temizlik eşyası ve kullanışlı raf modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Trendyol’da Linex Ürün Modelleri ve Fiyatları

Trendyol’da Linex Ürün Modelleri ve Fiyatları

Markanın oldukça farklı ve geniş bir ürün çeşitliliği vardır. Hem kişisel hem de mekansal ihtiyaçlarınıza karşılık veren birçok seçenek bulmak mümkündür. Linex mutfak ve banyo raf modelleri dışında temizlik malzemelerini de inceleyebilirsiniz. Her evde kullanılan temizlik bezi gibi temel malzemelere cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Çok makul bir fiyata evinizin veya ofisinizin yalıtım oranını arttırabilirsiniz. Kapı ve pencere kenarlarına yapıştıracağınız bu bantlar ile soğuk havayı dışarıda tutarken ısının da dışarı çıkmasını önleyebilirsiniz. Bu uygulama ile ısınma için daha az enerjiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sayede faturalarınızda da olumlu değişiklikler olduğunu görebilirsiniz. Çalışma masası ve kütüphane modelleri her kullanıcının ilgisini çekebilecek ürünlerdir. Çalışma masalarında oldukça sade ve kullanışlı bir tasarım ön plana çıkar. Masanın yan kısmında kitap ve defterlerinizi koyabileceğiniz mini bir kütüphane bulunur. Eğer okuma kitaplarınız sayı olarak fazla ise kitaplık modellerine göz atabilirsiniz. Çalışma alanınız, kendi odanız veya salona kitaplığınızı konumlandırabilirsiniz. Daha küçük boyutta kitaplık seçenekleri de mevcuttur. Kişisel bakım yapabileceğiniz buhar makinesi oldukça pratik bir cihazdır. İçerisine belli bir miktar su koyduğunuzda çalışan bu cihaz, buhar gücü ile cildin tazelenmesini ve nemlenmesini destekler. Küçük boyutu nedeniyle çantanızda bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Mini dezenfektan makinesi ile dokunduğunuz her yeri mikroplardan arındırabilirsiniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz boyutta bir ürün olduğu için birçok insanın dokunduğu kapı kolu gibi alanlarda kullanarak kendinizi mikroplardan koruyabilirsiniz. Birçok farklı kategoride ürün seçeneği olduğu için sabit bir fiyat aralığı bulunmaz. Ancak Trendyol’un sunduğu avantajlı Linex fiyat seçenekleri ile oldukça hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Markanın zaten uygun fiyatlı olan ürünleri bu kampanyalar ile daha indirimli bir şekilde alınabilir. Trendyol’da Linex markasının tüm ürünlerine cazip fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.