Lg Çamaşir Makinesi

LG Çamaşır Makinesi

Dünyanın önde gelen elektronik markalarından biri olan Güney Kore menşeli LG Electronics, çamaşır makineleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Yenilikçi teknolojileri ürünlerine yansıtmayı kendine ilke edinmiş bir marka olan LG Electronics, üst düzey performansa sahip ürünleri ile sektöre de yön veriyor. LG çamaşır makinesi modelleri, yıkama ve kurutma performansının yanı sıra, fonksiyonel özellikleriyle tüketicilerin hem hayatını kolaylaştırıyor hem de yaşam kalitelerini arttırmalarına yardımcı oluyor. LG çamaşır makinesi kurutmalı modelleri kullanıcılarına hem zamandan hem yerden tasarruf ettirirken, LG buharlı çamaşır makineleri konforlu yaşamın en önemli parçası haline gelmeyi başarıyor. LG yeni çamaşır makineleriyle kullanıcılarının hayatına yeni teknolojiler katarken, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen modeller geliştirmeyi de ihmal etmiyor. LG mini çamaşır makinesi modelleri de bu segmentteki ürünler arasında yer alıyor. LG'nin Twin Wash uyumlu mini çamaşır makineleri küçük miktardaki çamaşırlarınız için ideal kullanım olanağı sağlıyor. Özellikle bebek kıyafetleri gibi hassas yıkanması gereken çamaşırlar için ideal çözüm sunan LG Twin Wash uyumlu mini çamaşır makineleri, spor ya da iç giyim için de tercih edilebiliyor. Kapağı açıldığında dijital göstergeleri ve kullanım düğmeleri üst tarafta bulunan ürün, kullanıcının çamaşırları makineye yerleştirmesi esnasında yorulmasına da engel oluyor. 

LG Solo Çamaşır Makinesi Modelleri ve Özellikleri

9 kg çamaşır makinesi modellerinden en yüksek kapasiteli modele kadar tüm ürünlerinde en yeni teknolojileri kullanmayı ilke edinmiş bir marka olan LG, kendi markasına ait lisanslı teknolojileriyle de fark yaratıyor. Bu teknolojiler arasında ilk sıralarda yer alan TrueSteam teknolojisi tek başlık altında birden çok özelliği bir arada sunuyor. LG Solo çamaşır makinesi modelleri 6 Motion Drive, TrueSteam, Akıllı Teşhis olmak üzere öncü inovatif özellikleri ile hem enerjiden tasarruf ettiren bir kullanım sunuyor hem de şık tasarımlarını üstün teknolojilerle birlikte keşfetme olanağı yaşatıyor. LG markasının çamaşır makinelerinde yer alan enerji izleme özelliği, 17 kg’lık modelde LG’nin tescilli HomeChat teknolojisi sayesinde kullanıcıların çamaşır makinesine yazılı mesaj göndererek makineyi kontrol etmelerine ve makinelerini uzaktan çalıştırabilmelerine olanak tanıyor. Böylelikle siz evde yokken bile uzaktan komutunuzla çalışmaya başlayan çamaşır makineniz eve geldiğinizde çamaşırlarınızı hazır ediyor. Uzaktan farklı birçok kullanım programına izin veren sistem, program erteleme, geç başlatma, durdurma ve zamanlama gibi opsiyonlarıyla zengin bir kullanım imkânı yaşatıyor. Birçok uluslararası testlerden başarıyla geçerek buhar gücüyle alerjenleri yok ettiği tescillenen LG solo çamaşır makineleri, bu özelliği sayesinde hassas ev hanımlarının ilk sıralardaki tercihi oluyor. LG solo çamaşır makineleri, uzun yıllar boyunca dayanıklı kullanım olanağı tanıyan güçlü motoru ile kullanıcılarını ek masraflardan da kurtarıyor.

Aynı Anda Farklı Çamaşırları Bir Arada Yıkayın

LG Twin Wash çamaşır makinesi modelleri, kullanıcıların kısa sürede etkili sonuçlar elde etmesine odaklı şekilde çalışıyor. Aynı anda iki farklı çamaşırı yıkayabilen Twin Wash çamaşır makinesi modelleri, 17 kg’a kadar yıkama kapasitesi sunabiliyor. Twin Wash teknolojisi sayesinde üçlü yüksek basınçlı püskürtücü başlıkları ile çamaşır yükü başına 30 dakika kadar tasarruf sağlayabiliyor. Önden yüklemeli üst bölümde her zamanki çamaşırlarınızı yıkarken, üstten yüklemeli alt bölümde acil yıkanması gereken ya da hassas uygulama gerektiren çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.Twin Wash mini özelliğini kullanarak bebek çamaşırlarınızı hassas işlemden geçirerek daha özenli temizleyebilirsiniz. Çamaşırlarınızı alt bölüme yerleştirirken daha az yorulur böylece kalan işlerinize daha fazla enerji ayırabilirsiniz ya da kalan zamanınızı kendinize vakit ayırmak için kullanabilirsiniz. Ergonomik doldurma şekli sayesinde beğeni toplayan Twin Wash yükleme özelliği aynı anda iki farklı çamaşır yıkama performansı ile size ekstra alan ve zaman sunmuş oluyor.

Unutulan Çamaşırlarınız Dışarıda Kalmasın

Twin Wash çamaşır makinesi modelleri, TwinLoad özelliği sayesinde unutulan çamaşırlar için önden yüklemeli ekstra özellik sunuyor. Bu özellik unutulan çamaşırları yıkama programını başlattıktan sonra bile çamaşır makinesine eklemeye izin veriyor. Add Item adı verilen Parça Ekle seçeneği ile dışarıda kalan çamaşırları sonradan makineye eklemeye izin veren özellik 3 saniye gibi kısa bir sürede aktif hale geldiğinden çamaşır makinesinin kapağının açılması için uzun süre beklemeye gerek kalmıyor. Yıkama sırasında unutulan çamaşırları yalnızca Pause düğmesine basarak makineye eklemeye izin veren sistem en kısa programdan en uzun programa kadar farklı tüm yıkama programlarında kullanılabiliyor. LG Twin Wash fiyat seçenekleri, yıkama ve kurutma kapasitesine bağlı olarak çamaşır makinesi fiyatlarında değişkenliğe neden olabiliyor. Ancak genel anlamda kullanıcıların erişebileceği fiyat aralığında bulunan LG Twin Wash özellikleri sayesinde kullanıcıların en fazla tercih ettiği çamaşır makineleri arasında yer almayı başarıyor.

Hem Yerden Hem Zamandan Tasarruf Edin

Yıkama ve kurutma işlemlerini arka arkaya sürdüren LG kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ise size hem zamandan hem de yerden tasarruf etme imkanı tanıyor. Tüm işlemleri aynı anda tek makinede yapmanın konforunu yaşamak isteyen kullanıcıların tercihi olan LG kurutmalı çamaşır makineleri üst seviye özelliklerine ek olarak en fazla yıkama kapasitesi çeşitliliği sunan çamaşır makinesi modelleri arasında yer almayı başarıyor. LG’nin yıkama ve kurutma kapasitesi farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen modelleri arasında; 10,5 kg yıkama 7 kg kurutma, 9 kg yıkama 6 kg kurutma, 10,5 kg yıkama 7 kg kurutma, 14 kg yıkama 8 kg kurutma, 12 kg yıkama 8 kg kurutma, 20,5 kg yıkama 10 kg kurutma kapasitesi olan çamaşır makinesi modelleri yer alıyor. Yıkama kapasitesi yüksek olan modeller arasında bulunan LG 17 kg çamaşır makinesi modelleri ile LG 12 kg çamaşır makinesi modelleri kullanıcılara kablosuz internet aracılığıyla uzaktan erişim imkânı sunarak, en yeni teknolojilerden biri olan Internet of Things konforunu yaşatıyor. Akıllı teknolojiler arasında yer alan Internet of Things yani Nesnelerin İnterneti, akıllı cihazların mobil uygulamalar üzerinden kontrol edilebilmesine ya da birbirleriyle etkileşime geçmelerine izin veriyor.

6 Farklı Döndürme Hareketi ile Üstün Temizlik

LG 9 kilogram çamaşır makinesi arayışında olan kullanıcılarına sunduğu geniş opsiyonlarla farklılıkları arttırıyor. Ancak ister LG 9 kg çamaşır makinesi modellerini, isterseniz de 12 kg çamaşır makinesi modellerini tercih edin, çamaşırları yıpratmadan temizlik uygulayan LG'nin çamaşır makinesi modelleri, giysiler için ultra temizlik sağlarken, kumaşların daha uzun ömürlü kalmalarını sağlıyor. LG çamaşır makineleri arasında bulunan TrueSteam teknolojisine sahip modeller, 6 farklı döndürme hareketi ile çamaşırlara gereken özeni gösteriyor. 6 Motion DD adı verilen LG teknolojisi sayesinde en ideal yıkama işlemi gerçekleşmiş oluyor. Bu 6 hareket arasında dövme, filtreleme, çalkalama, döndürme, hassas çevirme ve çitileme gibi aşamalar bulunuyor. Her bir harekette çamaşırın ömrünü uzatmaya odaklı hareket eden ve otomatik yeniden başlatma, elle program seçimi, otomatik program seçimi, alerjenlere özel yıkama programlarıyla öne çıkan LG 10 kg çamaşır makinesi modelleri ve LG 8 kg çamaşır makinesi modelleri, ortalama bir ailenin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaya yetiyor. LG çamaşır makinelerinin genel anlamda tüm modellerinin sahip olduğu yıkama programları genel olarak; Genel - Pamuklu, Genel - Karışık, Genel - Nevresim, Genel - Pamuklu, Genel - Hassas Bakım, Hassas - Allergy Care, Hassas - Nazik Bakım, Hassas – Steam Refresh, Özel – Spor Giysiler, Özel – Hassas, Özel – Yıkama + Kurutma, Özel – Hızlı 30, Özel – Program İndir gibi opsiyonlar sunuyor. Ön yıkama her çamaşır makinesinde standart olduğu gibi LG çamaşır makinesi modellerinde de yer alıyor. Bitişi erteleme programları, sadece sıkma, normal yıkama seçeneği, durulama seçeneği, çocuk kilidi, sesli uyarı, ekonomik yıkama ve kurutma seçeneği de cihazların fonksiyonel özellikleri arasında yer alıyor.

Uzaktan Çözüm Üretme Teknolojisi ile Servis Çağırmaya Son

LG, Smart Diagnosis sistemi ise sizi teknisyen arama zahmetinden kurtarıyor. Bunun için tek yapmanız gereken, LG destek birimini arayıp akıllı telefonunuzu çamaşır makinenizin yanına götürmek oluyor. LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattı aracılığıyla makinenizdeki sorun kısa süre içerisinde tespit edilerek çözüm üretiliyor. Böylelikle, siz teknik servis arama zahmetinden kurtulurken sorunlarınız da uzak bağlantı özelliği sayesinde çözüme kavuşmuş oluyor. Ayrıca LG marka çamaşır makinesi modellerinden bazıları, internet aracılığıyla istenilen başka yıkama ve kurutma programlarını makinenize indirmenize izin veriyor. Bebek giysileri için özel yıkama programı, okul üniformaları için özel yıkama programları, yağmur mevsimi, jeans’ler için özel programlar, spor giysileri, yüzme giysileri, çocuk giysileri, deodorant lekesi, sessiz yıkama, 30 dakikada kurutma, gömlek kurutma, 60 dakikada kurutma, Turbo kurutma gibi özellikler ekstra olarak internetten indirilebiliyor. Eğer LG çamaşır makineniz SmartThinQ teknolojisine sahip bir model ise uzaktan çamaşır yıkamanın konforuna ulaşabilir, internetten yeni programlar indirerek bu dünyanın ayrıcalıklarına siz de ulaşabilirsiniz.

Alerjen Maddeleri Ortadan Kaldıran Temizlik Anlayışı

LG çamaşır makinesi, TrueSteam teknolojisi Allergy Care, Steam Refresh ve Steam Softener özelliği ile hassas yıkanması gereken çamaşırlarınızı alerjenlerden uzaklaştırıyor. British Allergy Foundation tarafından onaylı TrueSteam özelliği alerjenleri % 99,9 oranında azaltmayı başarıyor. Gözle görülmeyen alerjen maddeleri özellikle hassas yıkanması gereken çamaşırlarınızdan uzaklaştırmayı başaran LG çamaşır makineleri, SteamRefresh özelliği ile 20 dakika içerisinde kırışıklıkları ve kokuyu azaltırken, SteamSoftener özelliği ile kıyafetlerinizi daha fazla yumuşatmayı başarıyor. Öte yandan LG’nin üstün teknolojili çamaşır makinesi modelleri, diğer modellere göre daha az titreşim uygulayarak daha az gürültüye neden oluyor. LG’nin Inverter DD teknolojisi daha az hareketli parça barındırdığından titreşim oranı azalıyor ve böylelikle daha fazla dayanıklılık sunuyor. Kazan içi aydınlatma sistemi ile eski alışkanlıklarınızı geride bırakmanızı sağlayan modeller, çamaşırlarınızı makinenizden çıkarırken bile konforu yaşamanızı sağlıyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen makine kazanı, ikili su püskürtme sistemi sayesinde hem daha iyi durulama hem de hızlı yıkama seçeneklerini bir araya getirmeyi başarıyor. Kendi kazan temizliğini kendisi yapan modeller, geliştirilmiş kazan yapısı sayesinde çamaşırlarınızı en ideal şekilde yıkamanın yolu oluyor.

Tek Seferde Devasa Çamaşır Yıkama Kapasitesi

Kendi sınıfının en yüksek yıkama kapasitesine sahip 17 kg’lık hacmi ile tek seferde büyük boy çamaşırlarınızı yıkayabilen LG 17 kg çamaşır makinesi modelleri, nevresim takımlarından kilimlere, yorgandan battaniyelere kadar farklı kategorideki çamaşırlarınızı optimum şekilde yıkayabiliyor. LG Turbowash çamaşır makinesi, sahip olduğu TurboWash teknolojisi sayesinde 1 saatten daha kısa sürede tamamlanan daha iyi yıkama performansı için Jet Sprey özelliğini kullanıyor. İnverter Pompalı 3D Multi püskürtme özelliğine sahip çamaşır makinesi modelleri, pompanın devir hızının değiştirilmesini mümkün kılıyor. Yavaş sıkma özelliği sayesinde düşük açılı yumuşak püskürtme yapan ve deterjanlı suyun çamaşırlara ulaşma süresini arttıran özellik, derinlemesine temizlik işlemini gerçekleştiriyor. LG çamaşır makinelerii üstün yıkama performansının yanı sıra şık görünümleri ve estetik hatlarıyla banyonuza en fazla yakışan modeller arasında yer almayı başarıyor. Metalik yüzeye sahip siyah modeller ve parmak izi bırakmayan yüzeye sahip modellerin yanı sıra tamamen dijital ön panele sahip modeller, sizi teknolojinin fırsatlarından faydalanmaya davet ediyor.

Giysilerinize Daha Fazla Özen Gösteren LG Çamaşır Makineleri

LG çamaşır makine fiyatları her modelin sunduğu fonksiyon ve kapasite özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Kullanıcıların performans/fiyat odaklı arayışlarına tam anlamıyla yanıt verebilen LG modelleri, erişilebilir fiyat aralığında bulunuyor. %18 daha fazla kumaş koruması yapan, giysilerinize gereken özeni gösteren bir yıkama anlayışıyla hareket eden LG, çamaşır makinesine yerleştirilen çamaşırların ağırlıklarını algılayan modellerine ek olarak, çamaşırların sertlik ve yumuşaklık derecesini algılayarak kumaş için en uygun yıkama programını kendisi seçen modelleriyle de kullanıcılarının takdirini kazanıyor. Hem yıkama hem kurutma yapabilen çamaşır makinesi modelleri, kendinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için özel olarak tasarlanıyor. Önceki modellere oranla daha kısa sürede yıkama ve kurutma yapabilen çamaşır makineleri kıyafetlerinize gereken özeni göstererek daha uzun süre ilk günkü gibi kullanılmalarını sağlıyor.

% 99 Oranında Antibakteriyel Temizlik

TurboWash 360 derece özelliği sayesinde 39 dakika içerisinde çamaşırlarınızı eskiye oranla daha fazla koruyarak temizlemeyi başaran LG çamaşır makineleri, 4 yönlü 3D başlıklar ile çamaşırlarınızın her noktasına ulaşmayı başarıyor. Diğer çamaşır makinesi modelleri arasında aynı makine boyutlarına sahip olmasına karşın daha büyük tambur özelliğine sahip olarak üretilen LG çamaşır makineleri, banyonuzda hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesine yer ayırmanıza ihtiyaç bırakmıyor. LG markasının dayanıklı tüketim malları arasında ilk sıralarda yer alan çamaşır makineleri, uzun yıllar kullanılabilirken, hijyene önem veren kullanıcılarının da gözdesi olmaya devam ediyor. LG çamaş��r makineleri, önceki modellere göre güçlendirilmiş dayanıklı ve estetik temperli dış cam kapılarına ek olarak geliştirilmiş hijyenik ve dayanıklı paslanmaz kaldırıcı özelliğiyle % 99 oranında anti bakteriyel özelliğe sahip olarak kullanıcılara sunuluyor.

Kısa Sürede En Verimli Sonuçlar İçin LG Çamaşır Makinelerini Seçin

LG’nin ön panelinde dijital göstergeleri bulunan çamaşır makineleri, kullanıcılarını konforlu bir deneyime hazırlarken, dijital ve dokunmatik kısa yollarıyla çamaşır yıkama alışkanlıklarını daha eğlenceli hale getiriyor. Tek tuşla aynı anda birçok program özelliğini aktive etme ya da durulama seçeneğini kullanma gibi özelliklerin yanı sıra yalnızca sıkma işlemi yapma gibi özel fonksiyonlar için bu dijital gösterge ve kontrol paneli kullanılabiliyor. Kısa sürede verimli sonuçlar elde etmeye odaklı LG markasına ait çamaşır makinesi modelleri, hem gelişmiş teknolojileri hem de tasarım özellikleri bakımından fark yaratmaya devam ediyor. Farklı kapasitelerdeki çamaşır makinesi modellerinin yanı sıra, yaşamı kolaylaştıran yıkama programları, temizlik anlayışına yeni bir boyut kazandıran üstün temizleme gücü ile kullanıcıların yanı sıra bu alandaki uzmanlardan da tam puan almayı başarıyor. LG, bu özelliklerle yeni teknolojilerin öncülerinden biri olmaya devam ediyor. LG çamaşır makinesi yorum sayfaları kullanıcıların memnuniyet belirten ifadeleri ile markanın ürünlerine olan beğenisini kanıtlarken, uluslararası testlerden başarıyla geçen çamaşır makinesi modelleri, yeni teknolojileriyle kendi segmentindeki muadillerine de ilham olmayı sürdürüyor. Öte yandan LG çamaşır makineleri A+++ enerji sınıfında olan modeller dâhil olmak üzere %40’a kadar enerji tasarrufu yapan modelleri ile kullanıcılarının bütçelerine katkıda bulunmayı başarıyor.