Levis

2160 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Levi's

Levi's, özellikle gençlerin ve genç hissedenlerin çok severek kullandıkları, modaya yön veren en köklü moda markalarından biri olarak anılıyor. Levi's, 1853 yılında San Francisco'da kurularak o günden bugüne varlığını artan bir ivmeyle devam ettiriyor. Modaya uygun, kullanışlı, rahat ve kaliteli ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesini modaseverlere sunan Levi's, dünyanın en büyük moda üreticilerinden biri olarak her daim dikkatleri üzerine çekiyor. Levi's; üretimlerinde sürdürülebilirlik, sorumlu üretim ve tasarım, geri dönüşüm gibi yöntemleri kullanıyor, başarısını dünyaya fayda sağlayarak taçlandırıyor. 

Levi's Kot Pantolonda Öncü

Levi's pantolon modellerinde daima ikon modeller üreterek özellikle gençler arasında akım yaratıyor. Özellikle Levi's jeans kategorisinde yer alan Levi's 501 kadın kot pantolon modelleri, kadınlar ve genç kızların beğenisini topluyor. Levi's erkek kot modellerinde ise özellikle Levi's 511, her yaş grubundan erkek tüketicinin vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor. Trendyol'da Levi's kot pantolon modellerine ait her beden ve renkte kadın ve erkek pantolon ile kot pantolon modeli tüketicilere aynı çatı altında sunuluyor.

Montlarda Levi's Farkı Cezbediyor

Levi's, ürün yelpazesini tüm spor kategorilerini kapsayacak şekilde genişletiyor. Böylece hem tüketicilerin daha başarılı kombinler yapmalarına olanak tanıyor hem de onları farklı mağazalardan alışveriş yapma zahmetinden kurtarıyor. Levi's mont modellerinde kış için tasarlanmış pofuduk montlar da, mevsimlik düşünülmüş ince montlar da ürün gamında yer alıyor. Levi's kot ceket modellerinde ise alternatifler çoğalıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan Levi's kot ceketler arasında içi yünlü modeller, uzun ceketler, kısa ceketler ve benzeri birçok çeşitten oluşan modeller oldukça rağbet görüyor. Özellikle gençlerin çok tercih ettiği Levi's kot ceket ve montlar Trendyol'da bulunuyor.

Logolu Levi's Tişörtler 

Levi's t-shirt modelleri, özellikle "Levi's" logolu olanlar son dönemlerin en trend tişört modelleri arasında sayılıyor. Değişik renk ve tasarımları bulunan Levi's tişörtler, eşofmanlarla ve kot pantolonlarla spor kıyafet olarak kombinlenebildiği gibi, arzu edilirse kalem ve uzun eteklerle, şık pantolonlarla da kullanılabiliyor. Levi's logolu tişört modellerini son yıllarda gece davetlerinde bile görmek mümkün oluyor. Levi's t-shirt'lerin grafik desenli kahraman figürlerinin yer aldığı modelleri de özellikle gençler arasında rağbet görüyor. Son yıllarda sokak modasına damga vuran Levi's sweatshirt modelleri de aynı tişörtlerde olduğu gibi birçok farklı tasarımlarıyla ürün portföyünde yer alıyor. Sweatshirt'lerin düz renk, desenli, logolu, kapüşonlu, uzun, kısa olmak üzere birçok alternatifi bulunuyor. Sweatshirt'ler özellikle ara mevsimlerde adeta hayat kurtarıcı oluyor.

Levi's Her Kategoride Önde

Levi's gömlek kategorisinde de hem kadın hem erkek tüketiciler için çok sayıda ürün bulunuyor. Ekoseli, düz renk, denim ve benzeri her zevke hitap eden ürün çeşitliliği tüketicilere sağlanıyor. İç ve dış giyim konusunda iddialı olan markada bot modelleri de hayli ilgi çekiyor. Levi's güvenilirliği ile üretilen her parça, tüketiciler tarafından hem dayanıklılığı hem de modaya uygunluğu sayesinde tercih ediliyor. Levi's bot modellerinde de en güncel ve rahat ürünleri tasarlıyor.

Levi's Fiyatları

Levi's bünyesinde fiyat skalası; ürünün cinsine, materyaline ve tasarımına göre değişiyor. Levi's ürünlerde sıklıkla çeşitli kategorilerde, hatta bazen tüm ürünlerde pek çok indirim fırsatı yer alıyor. Levi's bünyesinde her bütçeye uygun en güzel seçenekler tüketicilere sunuluyor.

Sizin de beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan Levi's ürününe Trendyol aracılığıyla sahip olmanız mümkün. İstediğiniz ürün ya da ürünleri uygun fiyatlarla, dilerseniz taksit seçenekleriyle Trendyol aracılığıyla satın alabilir, farklı tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.