Lenovo Tablet

39 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Lenovo Tablet

Lenovo Tablet

Uzak Doğu merkezli teknoloji markalarının geliştirdikleri bilgisayar ve akıllı cihazlar, dünya çapında büyük beğeni topluyor ve milyonlarca teknoloji meraklısı tarafından kullanılıyor. Uzak Doğu’nun Çin özelinde en iyi temsilcilerinden biri de Lenovo olarak değerlendiriliyor. 1 Kasım 1984 yılında, Liu Chuanzhi tarafından Pekin’de kurulan marka; akıllı aygıtlar, masaüstü bilgisayarlar, sunucular, taşınabilir bilgisayarlar, süper bilgisayarlar, belge baskı ve tarama cihazları, televizyonlar ve depolama birimleri ile öne çıkıyor. 2005 yılında, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birinin kişisel bilgisayar departmanını satın alan ve kendine has teknolojilerle birbirinden başarılı modellere hayat veren Lenovo, 2010’lu yıllara adını, dünya çapında en çok bilgisayar satışı gerçekleştiren marka olarak yazdırıyor. Akıllı cihaz cephesinde de kendi çözümlerini tasarlayan, geliştiren ve pazarlayan marka, 2010’lu yılların ortasında Çin’in en büyük akıllı telefon satıcısı olmayı başarıyor. Çinli üreticinin gerek bilgisayar gerekse akıllı aygıt tarafındaki başarısının arkasında, yenilikçi fikirler üretebilen mühendisleri kadar sunduğu cihazları, oldukça iyi yazılımlarla desteklemesi yatıyor.

AR-GE faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdüren ve hem bilgisayar departmanında edindiği deneyimi hem de akıllı cep telefonu tarafında yaptığı yeniliklerle kazandığı tecrübeyi geliştirdiği tabletlere yansıtan Lenovo tablet tarafında da etkileyici modellere imza atıyor. Ortaya koyduğu ürünleri; Android işletim sistemli tabletler, Windows işletim sistemli tabletler ve dönüşebilir formda olmak üzere üç ayrı kategoride toplayan marka, her gereksinim ve beklentiye yanıt veren çözümlerle kullanıcıları memnun ediyor. Lenovo tablet fiyatları ise modelin teknik özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ayrıca modellerin SIM kartlı olup olmaması da fiyatları etkileyebiliyor. Birçok Lenovo tablet SIM kartlı olurken Lenovo hatlı, çift hatlı tablet kullananlar sahip oldukları ürünlerle mobil internet bağlantısından yararlanabiliyor. Özellikle sık sık seyahate çıkan ve iş akışını, edindiği tablet aracılığıyla takip etmek isteyen profesyoneller ve dilediği her yerde, internetin sunduğu imkânlardan faydalanmak isteyenler, böylesi modelleri tercih ediyor. Bu parametreler haricinde işletim sistemi ve donanım gücü gibi noktalar da fiyatların değişiklik göstermesine neden olabiliyor.

Alıştığınız Android Deneyimini Lenovo Tablet Modelleri ile Sürdürün

Akıllı cep telefonlarıyla hayatınıza girmeye başlayan Android işletim sisteminin farklı versiyonlarını kullanan Lenovo tablet bilgisayar çeşitleri, geniş ve dokunmatik ekranları üzerinden dilediğiniz işlemleri yapabilmenize imkân tanıyor. Multimedya içerik tüketimine uygun şekilde hazırlanan ve 7’den 70’e herkesin kolayca kullanabileceği kullanıcı arayüzleriyle donatılan “Tab” serisi modeller, tercih edilen çözüme bağlı olarak birçok donanımsal ve yazılımsal özellikle geliyor. Yeni nesil tablet tasarım trendlerinden ilham alan ve ince çerçeveli yapıları sayesinde geniş ekranlarına karşın taşınabilirlik noktasında başarılı iş çıkaran ürünler, ekranlarının yüksek çözünürlüklü olmasıyla size bambaşka bir multimedya ve oyun tecrübesi yaşatıyor. Dolby Atmos gibi yeni nesil özelliklerle donatılan modeller, dâhili hoparlörleri, kulaklık bağlantı noktaları ve kablosuz bağlantı teknolojileri ile günceli yakalamakla kalmıyor, geleneksel tablet anlayışının ötesinde imkânlar sağlıyor. Dayanıklılık konusunda da sınıfı rahatlıkla geçebilen ürünler, metal kasalarıyla Premium ürün hissini verirken yerleşik donanım bileşenlerinin daha serin çalışmasına da ortam hazırlıyor. Dünyanın önde gelen yarıiletken üreticileriyle iş birliği yapan Lenovo, ilgili modellerde, yüksek performanslı donanımlara yer veriyor.

Yüksek kapasiteli bataryalarından güç alan pek çok Lenovo tablet yorumlar ve incelemeler yapan teknoloji editörlerinin takdirini kazanıyor. Özel şarj istasyonlarıyla kısa sürede tam doluluğa ulaşan ve saatler boyunca, kesintisiz bir Android deneyimi yaşamanız için donanım bileşenleri, çalışma hızlarını dinamik olarak değiştiren tabletler, yolculuklarınızın daha keyifli geçmesine yardım ediyor. Üzerinde bulunan ön ve arka kameralarla hem görüntülü görüşmeler hem de fotoğraf ve video çekimleri yapabilmenize olanak tanıyan ürünler, ön kameralarını aynı zamanda birer güvenlik mekanizması şeklinde de değerlendirebiliyor. Kızılötesi algılayıcılarla donatılan kameralar, işletim sisteminin de desteklediği yüz tanıma sistemini devreye alarak tabletin kilidini yüzünüzle açmanızı, uygulama içi satın alım işlemlerini, yine aynı teknikle tamamlamanızı sağlıyor. SIM kart desteğine sahip birçok Lenovo tablet telefon gibi çalıştırılabiliyor, SIM kart tanımlamasıyla çalışan iletişim araçları, tabletlerle etkinleştirilip kullanılabiliyor. Donanım bileşenleri ile kullanıcıları memnun modeller, depolama alanlarıyla da yeterlilik gösteriyor. İhtiyaç duyduğunuz uygulama, araç ve ilginizi çeken oyunları yükleyebileceğiniz tabletler, fotoğraf ve video çekimleriniz için de yeterli alan sunuyor.

Android Platformunda Dijital İçerik Üretim Ortağınız: Lenovo Tablet Yoga

Android işletim sistemini yalnızca dijital içerik tüketimi için değil de görsel, işitsel ve metin tabanlı içerikler üretmek amacıyla da kullanmayı hedefliyorsanız, Lenovo Yoga serisi içerisinde yer alan tabletler size hitap ediyor. İşletim sistemini daha efektif kullanabilmenize ortam hazırlayan fiziksel klavye bölümü ile sizleri karşılayan Lenovo tablet klavyeli olmasına karşın aynı zamanda dokunmatik ekranıyla da kontrol edilebiliyor. Gündelik yaşantınızda değerlendirebileceğiniz gibi iş hayatınızda da yer verebileceğiniz modeller, işletim sisteminin izin verdiği ölçüde çoklu uygulama kullanımına imkân tanıyor. Taşınabilir bilgisayarınızı yanınıza almak istemediğinizde ve geleneksel laptop modellerinin boyutları ya da ağırlıklarından şikâyet ediyorsanız, Yoga serisi ürünler beklentilerinize yanıt veriyor. İçerdiği güçlü donanımlara rağmen gerek ölçüleri gerekse ağırlığıyla taşınabilirlik sınırlarının altında kalan ve gün boyunca yanınızda taşırken varlığını unutacağınız ürünler, Lenovo’ya özgü yazılım çözümleriyle değer kazanıyor. Modellerin fiyatları ise teknik yeterlilikleri doğrultusunda değişiyor. Lenovo tablet beyaz, dokunmatik, kırılmaz cam, özellikleri, fiyat noktasında etkili olsa da modellerin hemen hepsi, erişilebilir fiyat aralıklarında seyrediyor.

Masaüstü bilgisayarınızda alıştığınız çalışma düzenini, Android işletim sisteminde sürdürebilmenize olanak veren Google Productivity Suite uygulaması yüklü şekilde gelen tabletleri, Bluetooth destekli fareler kullanarak âdeta bir dizüstü bilgisayar şeklinde yönetmeniz mümkün oluyor. Yüksek çözünürlüklü ve renk doğruluğuyla sizleri memnun edecek Lenovo tablet ekran ise hem çalışmalarınızda hem de eğlenceye ayırdığınız zamanda etkileyici bir Android tecrübesi yaşamanıza hizmet ediyor. Klavyenin katlanabilir olması, cihazları, yolculuklarda yalnızca ekranla kullanabilmenize imkân veriyor. “Halo” adı verilen özelleştirilmiş klavyenin kendine özgü teknik yeterlilikleri ise böylesi ürünlere yatırım yapmanız için tek başına bile yeterli gerekçe olabiliyor. Zira Lenovo’nun geliştirdiği Yoga tabletlerdeki klavyeler, fiziksel olarak dokunsal geri bildirim verebiliyor, dokunmalarınıza titreşerek geri bildirim sunabiliyor, gün içerisindeki yazım stilinizi zamanla öğrenerek size akıllı kelime ve cümle tahminleri sağlıyor. Bunların toplamı ise size, zamandan tasarruf ve çalışma sürecinizdeki ekstra verimlilik olarak geri dönüyor. Tam boy klavye deneyimi sunan “Halo” klavyeler, bu serinin, alametifarikası hâline geliyor.

Lenovo Tablet Kalemli Çözümleriyle de Hayranlık Uyandırıyor

Çalışmalarınızdaki verimliliğinizi daha yukarılara taşımayı arzu ediyorsanız, kalem desteğiyle öne çıkan ve hem çizim yapabilmenize hem de el yazınızla notlar alabilmenize olanak veren Yoga Book modelleri size sesleniyor. Tab ve Yoga serisindeki gibi Android işletim sistemiyle gelen ve ilgili işletim sisteminin özelleştirilmiş, farklı uygulamalarla zenginleştirilmiş sürümünü taşıyan modeller, bir dizüstü bilgisayardan ve tabletten beklediğiniz tüm özellikleri karşılıyor. Lenovo’nun kendine özgü tasarım anlayışını yansıttığı ve profesyonellerden aldığı geri bildirimlerle zenginleştirdiği çözümler, ikisi bir arada konseptinin en iyi temsilcileri arasına giriyor. İsteğinizle görünür hâle gelen “Halo” klavye bölümünü aynı zamanda çizim bölümü olarak kullanabileceğiniz tabletlerde, profesyonel çizimleriniz, gerçek zamanlı olarak ekrana yansıyor. Yüksek hassasiyetli yüzey, mürekkepli kalemlerle Note Saver kâğıtlara yazdığınız yazıları da eş zamanlı olarak tablete aktarıyor. Özellikle iş yerinizde katıldığınız toplantılarda hızlıca not almak ve aldığınız notların kalıcı olmasını hedefliyorsanız, böylesi çözümler sizleri bekliyor. Lenovo IdeaPad fiyat aralıklarıyla kıyaslandığında standart özelliklere sahip laptop modelleriyle benzer aralıklarda yer alan Yoga Book’lar, bu yönüyle de profesyonelleri cezbediyor.

Çizim ve not alma sürecinde profesyonel iş hayatınızdaki en iyi yardımcılarınızdan birine dönüşecek olan Yoga Book çeşitleri, donanım özellikleriyle de günceli yakalıyor. On saatin üzerinde kullanım süresi vadeden geniş kapasiteli bataryaları, güçlü donanımları, yüksek kapasiteli depolama alanları ve genişleme seçenekleri, ürünleri cazibeli kılıyor. İşten artakalan zamanınızı multimedya içerikleri ve oyunlarla geçirmeyi istiyorsanız, Yoga Book modelleri bu aşamada da size yardım ediyor. Fiziksel görüntü çıkışı verebilmesi sayesinde monitör, projeksiyon cihazı ve televizyonunuza bağlayabileceğiniz tabletlerle, dijital akış servislerindeki videoları izlemeniz, cihaza aktardığınız görüntü ve ses dosyalarınızı oynatmanız ve modellerdeki kameralarla kaydettiğiniz içerikleri, geniş ekranda tecrübe etmenize olanak tanınıyor. Ayrıca dilerseniz, Yoga serisinin, teknoloji tutkunları tarafında ün kazanmasını sağlayan 360º menteşe özelliğinden yararlanarak ekranı ve klavye alanını dikey pozisyonda konumlandırarak doğrudan doğruya tabletin kendi ekranı üzerinden de seyir keyfinizi sürdürmenize imkân tanınıyor. Hayallerinizi ve yaratıcı fikirlerinizi anında gerçeğe dönüştürmeniz noktasında size destek olan tabletler, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz boyut ve ağırlıklarda üretiliyor.

Windows Ekosisteminden Kopamıyorsanız Lenovo’nun Tabletleri Size Göre

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızda uzun yıllardır Windows işletim sistemi kullanıyor, uygulamalarınızı ilgili işletim sisteminin kendi mağazası üzerinden satın alıyor, kullanım alışkanlıklarınızı tabletinizde de sürdürmeyi amaçlıyorsanız, Yoga Book serisinin Windows sürümleri sizlere hitap ediyor. İkisi bir arada tablet konseptinin sürdürürken o an ihtiyacınız olan uygulama ve araçları zaman kaybetmeden çalıştırabilmenize imkân veren donanım bileşenleriyle taçlandırılan modeller, ihtiyacınıza göre açıp kapayabileceğiniz tablet bölmesi ve kalem detayıyla öne çıkıyor. Android serisindeki çizim ve not alabilme özelliklerini aynen koruyan ve bu işlemleri, Windows platformunda gerçekleştirebilmenize zemin hazırlayan ürünler, ilgili işletim sisteminin profesyonel sürümünü beraberinde getirebiliyor. Bu sayede tabletinizi iş yerinizde kullanırken şirketinizin IT sorumlusundan destek alarak tableti, şirket içi domain’e dâhil edebilmenizin önü açılıyor. Böylece Yoga tabletinizi dilediğiniz zaman bir taşınabilir bilgisayar olarak, gereksinim duyduğunuz zamansa çizim ve not alma işlemlerinizde kullanmanız olanaklı kılınıyor.

AnyPen teknolojisiyle desteklenen yüksek çözünürlüklü IPS ekranlarıyla harikulade görseller sunarken çizimlerinizi gerçekleştirebilmeniz kolaylaştırılırken kapasitif yapıdaki dokunmatik yüzey, EMR Pen teknolojisi sayesinde daha kapsamlı ve ayrıntılı çizimler yapabilmenize yardım ediyor. Güçlü donanımı ve yüksek kapasiteli bataryalarıyla gelişmiş uygulamalarla çalışırken sizi yarı yolda bırakmayan tabletler, sundukları gelişmiş teknik yeterliliklere karşın son derece kompakt boyutlarda üretiliyor. Metal kasalara sahip olan çözümlerin ağırlıkları, bir kilogramın altında kalıyor ve bu durum, edindiğiniz tableti, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman kullanabilmenize zemin hazırlıyor. SIM kart yuvasıyla desteklenebilen ürünler, yüksek hızda mobil internetten yararlanabilmenizi ve seyahatlerinizde dahi internete bağlı kalabilmenizi sağlıyor. Bunların yanında, yazılımsal açıdan da sizleri mutlu edecek ofis araçları ve çizim uygulamalarıyla donatılan modeller, iş yaşantınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz teknolojik asistanınız hâline geliyor.

Çift Ekrana Sahip Tabletlerle Verimli Bir Çalışma Sürecine Hazır Olun

Grafikerlerin ve profesyonel olarak çizimle uğraşanların ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün gamını zenginleştiren Lenovo, teknoloji alanındaki gücünü de kullanarak dünyada ilklere imza atıyor. Yoga Book serisinin Windows işletim sistemi bulunduran özel bazı serilerinde farklı fonksiyonlara sahip iki ayrı ekran bulunuyor. E Ink formundaki ikinci ekran, kara kalem ya da taslak çizimlerini, tableti üzerinden yapmayı arzu eden kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verirken ilgili alan, gerek duyulduğu takdirde tek tıklama ile klavyeye dönüştürülebiliyor. İki ayrı ekranın avantajlarından faydalanmak, E Ink özellikli Yoga Book modelleriyle daha da kolaylaşıyor. Video takibi esnasında takip edilen içeriğe dair notlar almak, iki ayrı uygulamayı eş zamanlı olarak çalıştırmak, orijinal görsele bakarak ilgili görselin kara kalem versiyonunu hazırlamak bu tabletlerle gündelik kullanım senaryolarının bir parçası hâline geliyor. Ekran genişliğiyle doğru orantılı şekilde tasarlanan “E Ink Klavye” gerçek tuşlu klavyeleri taklit ederek hem görsel hem de fiziksel geri bildirimler sağlıyor. Ayrıca yazılımsal yönden de desteklenen klavye, yapılan araştırmalara ve testlere göre yazım verimliliğini oldukça artırıyor.

Çizim esnasında kâğıt israfı yapmak istemeyen ancak bir kâğıt ve kalemle yaptığı çizimlerin sunduğu tecrübeyi aynen yaşamayı hedefleyen grafikerlerin yönelebilecekleri modeller, beraberinde getirdikleri kalemlerin yüksek hassasiyetli uçları ve ekranların sunduğu tepkisellik sayesinde beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Windows 10 platformunda çalıştırılabilecek çizim uygulamaları ve not alma araçlarını tamamen destekleyen ürünler, profesyonellerin, zihinlerinde fikirleri zaman kaybetmeden dijital mecralara aktarabilmelerine imkân veriyor. Dijital içerik üretimi kadar tüketimi noktasında da fark yaratan tabletler, E Ink ekranlarını bir e-Kitap okuyucu gibi kullandırabiliyor. Farklı elektronik kitap formatlarını destekleyen ve kullanıcıların göz yorgunluğu hissetmeden diledikleri süreler boyunca dijital kitap okumalarına yardım eden modellerin ekranları, Corning Gorilla Glass ile çizilmeye karşı dayanıklılık gösteriyor. Ancak yaşanabilecek aksaklıklarda zarar gören ekranlar, yetkili servisler tarafından değiştirilebiliyor. Lenovo tablet iç ekran fiyatları ise modelin ekranının yapısına bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Çok Yönlü Kullanıma Uygun İnovatif Çözümler

Lenovo’ya inovasyon alanında ödüller kazandıran ve markanın, alanında ne denli yenilikçi ve başarılı bir şirket olduğunu ispat eden Windows işletim sistemli çözümler, profesyoneller kadar işlevsel ve yüksek performanslı birer tablet almak isteyen kullanıcıları da cezbediyor. Yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde taşınabilir multimedya merkezine dönüştürülebilen ürünler, çalışma süreçleri haricinde kalan zamanların video takip edilerek ya da oyun oynanarak geçirilebilmesine hizmet ediyor. Ekranların dokunmatik desteği sunması, yeni nesil uygulama ve oyunların, keyifle tecrübe edilebilmesini mümkün kılıyor. Gerek görüldüğü takdirde cihazlardaki USB portları aracılığıyla standart bilgisayar çevre birimleri de ürünlere bağlanabiliyor. Ayrıca kablolu ve kablosuz oyun kontrolcüler de tabletlerle eşleştirilerek oyun süreçleri daha eğlenceli kılınabiliyor.

Dâhili ses sistemleri ve Dolby Atmos gibi gelişmiş ses destekleriyle işitsel zenginliğe sahip dijital içerikleri en iyi şekilde duyabilmenizi sağlayan Lenovo imzalı tabletler, kablosuz bağlanabilirlik yetenekleriyle yeni nesil gereksinimlerinize karşılık veriyor. İnternete ve mobil ağlara kolayca bağlayabileceğiniz ürünleri dilediğiniz takdirde, dönüştürücüler aracılığıyla kablolu olarak da internete ve yerel ağlara bağlamanıza imkân tanınıyor. Güçlü donanım bileşenleri, yüksek performanslı işlemciler, geniş kapasiteli bellekler ve on saate yakın süreyle kesintisiz kullanım vadeden bataryalarla desteklenen çözümler, SSD formundaki yüksek hızlı depolama alanlarıyla beğeni topluyor. Lenovo’nun performans ve işlevsellik bakımından eksiksiz hâle getirdiği tabletler, zarif tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Kendi başlarına kullanılabilen ürünler, uygun kılıf ve taşıma çantalarıyla birlikte de değerlendirilebiliyor.

Gündelik yaşantınızda ve iş hayatınızda, gereksinimlerinize yanıt verecek tabletler kullanmayı hedefliyorsanız, Lenovo’nun geliştirdiği ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz modeli, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.