Led Işık

48915 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

LED Işık

LED ışıklar, ev ve iş yeri dekorasyonlarında en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Şık ve çarpıcı tasarımlarıyla son derece etkileyici görüntüler oluşturmanıza yardımcı olan modeller; özel gün süslemelerinizde, mağaza vitrinlerinizde, iş yeri aydınlatmalarınızda başvurabileceğiniz en etkileyici seçenekler arasında bulunuyor. Pek çok marka tarafından özenle üretilen modeller, zengin çeşit yelpazesi sayesinde hayalinizdeki süslemeyi ve dekorasyonu kolayca gerçeğe dönüştürmenize de olanak tanıyor.

LED Işık Modelleriyle Tanışın

LED ışık modelleri; renklerine, türlerine ve enerji kaynaklarına göre farklı kategorilere ayrılıyor. Sarmal ürünler, hareketli bir aydınlatma sağlamaları sayesinde yaşam alanınızda çarpıcı bir görünüm oluştururken dekoratif seçenekleri ise sabit ancak göz alıcı bir ışıklandırma gerçekleştirmenizi sağlıyor. 3 boyutlu ürünler, birbirinden zarif görünümleriyle dekorasyonunuza çeşitli figürler katmanıza olanak tanırken saçak LED ışık modelleri ise sallantılı görünümleriyle yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi kutlamalarınızı ve müşterilerinize duyurmak istediğiniz özel promosyonları renklendiriyor. Dileyen kullanıcılar için farklı renklerde tasarlanan modeller, isteyenler için gün ışığı tonunda da üretilebiliyor. Gün ışığı LED seçenekleri, yaşam alanlarınızı aydınlatmanıza yardımcı olurken sarı LED ışık, mavi LED ışık ve beyaz LED ışık gibi modeller de kapalı mekan aydınlatmasında kullanılabiliyor.

Ürünler; pille, doğrudan elektrik kaynağına bağlanarak ya da USB seçeneğiyle çalışabiliyor. Pilli LED ışık modelleri, pratik ve ergonomik tasarımları sayesinde kolayca kullanılabilirken güvenliğinizi de emniyet altına alıyor. Elektrikli modeller, prizli ve kablolu yapıları sayesinde dilediğiniz süre boyunca kesintisiz bir performans gösterirken canlı ve parlak görünümleriyle dekorasyonunuzu daha da dikkat çekici bir hale getiriyor. Kablolu LED ışık seçenekleri ayrıca dilediğiniz zaman enerji tasarrufu gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor. USB desteğiyle çalışan modeller ise gücünü bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan alabilmesi sayesinde size seçenek zenginliği ve hareket özgürlüğü sağlıyor. USB LED ışık seçenekleri, şarj edilebilme fonksiyonlarıyla rahatça kullanılabiliyor.

Sarmal Işıltılar Oluşturun 

Işık zincirleri, dilediğiniz tüm renklerde üretilebilmeleri sayesinde, istediğiniz görüntüyü zengin bir renk skalasıyla kolayca gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. İsteyen kullanıcılar için sabit olarak üretilen zincir ışıklar, dileyen kullanıcılar için ise hareketli ışık seçeneğiyle tasarlanıyor. Bu sayede ritmik olarak yanıp sönen ya da belirli bir sıralama içinde ilerleyip gerileyebilen aydınlatmalar, kablolarla hazırladığınız ışık tasarımını dikkat çekici bir hale getiriyor. Uzun kablo şeklinde üretilen ışık zincirleri; 3 metre, 4 metre, 5 metre gibi farklı seçeneklerde tasarlanıyor. Bu sayede en geniş alanlarınızı bile rahatça süsleyebilen sarmal ışık zincirleri, unutulmaz dekorasyonlarınızın baş rolü olarak öne çıkıyor.

5 metre LED ışık zincirleri, küçük duvarlarınızı boydan boya süslemenize yardımcı olurken daha geniş alanlar için ise 10 metre LED ışık seçenekleri tasarlanıyor. Işık zincirleri, fotoğraf asmak için de kullanılabiliyor. En özel fotoğraflarınızı mandalla sabitleyebileceğiniz ürünler, unutulmaz günlerinizin hatıralarını daha da renkli ve canlı bir hale getiriyor. Fotoğraflarınıza farklı renklerde aydınlatma sağlayan ve dilerseniz istediğiniz oranda renk de değiştirebilen mandallı LED ışık seçenekleri, fotoğraf çerçevelerinin sabit görünümleri yerine daha enerjik ve yenilikçi bir sunum tarzını benimseyenler için özel olarak üretiliyor. Şerit LED ışık seçenekleri ise renk ve ton geçişleri sağlamanıza olanak tanıyarak kendi ışık gösterilerinizi düzenleyebilmenizi mümkün hale getiriyor.

Dekoratif LED Işık ile Hayatınızı Canlandırın 

Dekoratif konseptli ürünler, hayatınızı renklendirmenin en seçkin ve en eğlenceli yollarını sunuyor. Farklı şekil ve tasarımlarıyla dikkat çeken dekoratif modeller, ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm figür ve desenleri karşılayabiliyor. Yaprak şeklindeki modeller, doğa ve mevsim temalı dekorasyonlarınızı zenginleştirirken kuş tüyü şeklindeki seçenekler ise konfor ve estetik temalı tasarımlarınıza çarpıcı bir katkı sağlıyor. Yatak odalarınızda, salonlarınızda, çalışma odalarınızda ve çeşitli iş yerlerinde tercih edebileceğiniz farklı şekillerdeki dekoratif seçenekler, konuklarınız ve müşterileriniz üzerinde büyük bir etki yaratmanıza olanak tanırken farklı tasarımlar dahilinde bir arada kullanılarak adeta bir tabloyu andıran zengin kompozisyonlar oluşturmanıza da imkan veriyor.

Dekorasyon amaçlı tasarlanan modeller, sebze ve meyve görünümünü andıracak şekillerde de üretilebiliyor. Ananaslı LED ışık, elmalı, muz, domates, patlıcanlı gibi farklı modeller; mutfaklarda, yemek salonlarında, restoran ve kafelerde sıklıkla tercih edilirken etkileyici görünümleriyle beğeni kazanıyor. Yanıp sönen özellikli sebze ve meyve şekilli lambalar, mutfağına ya da işletmesine dikkat çekmek isteyenlerin öncelikli tercihi olurken farklı renk seçenekleri de yiyecek konulu tasarımlarınızda dilediğiniz etkiyi yaratmanızı kolaylaştırıyor.

3 Boyutlu Modellerle Sınırları Aşın

Üç boyut teknolojisinden faydalanan ürün seçenekleri, tasarım ve dekorasyonlarınıza sıra dışı bir çizgi kazandırmanıza yardımcı oluyor. Etkileyici görünümleriyle size son derece şık bir dekorasyon yapma imkanı tanıyan 3 boyutlu modeller, nereden bakılırsa bakılsın figürlerini ve desenlerini korumayı başarıyor. Bu sayede kullanım kolaylığı ve kullanım alanı zenginliği de sunan 3 boyutlu seçenekler, zengin desen ve renk yelpazesiyle hem evlerde hem iş yerlerinde hem de açık alanda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Birbirinden çarpıcı 3 boyutlu model desenleri arasında yılbaşı ağaçları, oyuncak bebek ve sevimli hayvan figürleri yer alıyor. Yılbaşı LED ışık seçenekleri, LED şerit ve yıldızlı LED ışık modelleriyle birlikte yeni yılda ve özel günlerde en çok kullanılan seçenekler olarak dikkat çekerken bu ürünlerin keyifli 3 boyutlu görüntüleri sayesinde yaşam alanlarınızı zenginleştirmeniz de mümkün hale geliyor.

Kaktüs ve ağaç şeklindeki 3 boyutlu modeller, doğa temalı dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz en çarpıcı ürünler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Yeşil başta olmak üzere çok sayıda renk seçeneğiyle üretilen doğa temalı 3 boyutlu seçenekler, doğal ürünler satan mağazalarda ve restoranlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Elma, portakal, çilek, kivi gibi meyvelerin görünümünde tasarlanan 3 boyutlu seçenekler ise mutfaklarınızda ve vitrinlerinizde göz alıcı bir görünüm sergilerken kırmızı, pembe, turuncu, mavi, yeşil gibi renk alternatifleri sayesinde her türlü dekorasyon ve eşyayla da kusursuz bir uyum sergileyebiliyor. Birbirinden zarif ve çarpıcı üç boyutlu modeller arasında unicorn LED ışık ve top LED ışık gibi göz alıcı seçenekler de dikkat çekiyor.

Aksesuar Görünümlü Seçenekleri Keşfedin

Gelişen aydınlatma teknolojileri, birbirinden zarif aksesuar görünümleri oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Mutfak dekorasyonu için faydalanabileceğiniz aksesuar görünümlü modeller arasında flamingo ve perde LED ışık gibi seçenekler bulunuyor. Mutfak LED ışık seçenekleri, aksesuar görünümleriyle yemek sunumlarınıza ışıl ışıl bir zarafet kazandırırken birbirinden şık tasarımlara sahip olan kablolu LED ışık seçenekleri ise yaşam alanlarınızın diğer bölümlerini de yüksek bir kaliteyle dekore edebilmenize yardımcı oluyor. Aksesuar görünümlü modellerle birlikte kullanabileceğiniz ip LED ışık seçenekleri, dekorasyonlarınızda farklı renk şeritleri oluşturmanıza imkan tanırken ışık tasarımınızı detaylandırmanız için ise daha küçük boyutlu seçenekler üretiliyor. Dilerseniz LED ışık seti olarak da satın alabileceğiniz modeller, zengin alternatif yelpazesi sayesinde hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak kadar çeşitli ışıklandırmalar gerçekleştirmenize ve yaşamınıza renk katmanıza yardımcı oluyor.

İlgi Çekici Parlak Renklerden Faydalanın

Farklı bir dekorasyon anlayışını benimseyen kullanıcılar için tasarlanan neon LED ışık modelleri, fosforlu renk seçenekleriyle sıra dışı bir görünüm oluşturmanıza imkan tanıyor. Salon ve çocuk odası dekorasyonunda kullanılan neon modeller; saçaklı, şeritli, üç boyutlu gibi farklı alternatiflerle birlikte de değerlendirilebiliyor. Duvar yazısı yazmak için de tercih edebileceğiniz neon ışık seçenekleri; evlilik yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, terfilerde hazırlayacağınız kutlama etkinliklerinde duvarlara günün anlam ve önemini çarpıcı bir şekilde yazabilmenize ve bu sayede davetinizin daha renkli ve ilgi uyandırıcı geçmesine de yardımcı oluyor.

Son dönemin en moda ışık seçenekleri arasında yer alan neonlar, fotoğraf çekimlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında yüksek etkileşim almanıza yardımcı olan neon ışıklar, sanatsal tasarım gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların da tüm ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor. Çeşitli ışık oyunları gerçekleştirerek konuklarınızı ve takipçilerinizi büyülemenize yardımcı olan neon modelleri, tasarruflu yapılarıyla kalıcı ve gündelik olarak faydalanabileceğiniz ev dekorasyonlarında da kullanılabiliyor. Fotoğraflarınızı vurgularken, kitaplıklarınızı süslerken ya da aynalarınızın sınırlarına kişisel renklerinizden oluşan süslemeler yaparken faydalanabileceğiniz neon modeller, her tarza hitap eden renk ve tasarım seçenekleriyle göz dolduruyor.

Yılbaşı Ağaçlarınızla Yeni Yılı Taçlandırın

Yılbaşı konseptinin en önemli süsleme araçlarından olan modeller; yılbaşı ağaçları, kutlama mekanı ve temaya uygun bir şekilde hazırlanarak yeni yıl kutlamalarını keyifli bir hale getiriyor. Kırmızı, yeşil, beyaz, sarı gibi yeni yıl konseptine uygun renklerle dizayn edilen LED’ler, sarkıt LED ışık şeklinde tasarlanıyor. Yılbaşı ağacı LED ışık çeşitleri, ağaçlara sarılarak kullanılabilen çok metreli ve fonksiyonel tasarımlardan meydana geliyor. 3, 5, 7 metre gibi farklı seçenekleri bulunan sarmal ürünler, hem ağaç üzerinde hem de kutlama mekanının herhangi bir bölümünde kullanılabiliyor.

Ampul şeklinde tasarlanan ve metrelik olarak satılan seçenekler ise beyaz, sarı, kırmızı, yeşil gibi renklerde hazırlanıyor. Yıldız, kar tanesi, çam ağacı gibi farklı formlarda tasarlanan ışıklar, çok sayıda ampulden oluşuyor. 30, 60, 90 ampullü gibi seçenekleri bulunan sarmal ampul ışıklar, aynı kablo üzerine dizilerek sıralı bir şekilde yanabiliyor. Ampullü ürünler; kafe, restoran, otel gibi alanlarda mekan süslemesinde ve açık havada kullanmak için de uygun bir yapı sergiliyor. Çam ağacı süslemek için tercih edilen sarmal modeller, pilli bir şekilde çalışabildiği gibi, fişli bir yapıda üretilerek prize takıldığında da kullanılabiliyor. Farklı renklerde yanıp sönebilen ışıklar, yılbaşı dekorunda büyük bir etki yaratıyor. Özellikle yılbaşı konseptine çok uyan kar tanesi LED ışık, yeni yıl süslemelerinde en çok tercih edilen ışıklandırma çeşitleri arasına giriyor.

Renkli Tasarımlarla Mekan Dizaynını Güçlendirin

Doğum günü, yeni yıl kutlaması, yıl dönümü, Sevgililer günü, parti gibi etkinliklerin her birinde kullanılan ve bulundukları ortama canlı ve dinamik bir hava kazandıran renkli LED ışık çeşitleri, dekoratif ya da fonksiyonel olmak üzere iki ayrı tipte hazırlanıyor. Çeşitli renklerin karışımından elde edilen renkli ışıklar; ortamda doğal izlenim yaratan yeşil LED ışık, sıcaklık kazandıran kırmızı LED ışık ve zenginlik yaratan mor LED ışık türlerinden oluşuyor. Bu ışık renklerinin yanı sıra; sarı, mavi, turuncu, pembe gibi renk seçeneklerinde hazırlanan ışık alternatifleri de bulunuyor. Hem tasarruf konusunda fark yaratan hem de göz alıcı parlaklığıyla mekan algısının güçlenmesini sağlayan LED ışıklar, renkli yapılarıyla tüm organizasyonlarda ve ev tipi kullanımlarda tercih ediliyor. Akvaryum LED ışık modelleri ise akvaryumunuzun akşam saatlerinde daha etkileyici bir görüntü sunmasını sağlayabiliyor.

TV arkası LED ışık şeklinde de kullanılabilen renkli ışıklar, bahçe süslemeleri için de sıklıkla tercih ediliyor. Aydınlatma fonksiyonunun yanı sıra farklı biçimleriyle mekan dekorasyonunu etkileyen zengin görünümlü modeller, kablolu ya da kablosuz her iki kullanım türünde de işlevsel bir yapı sunuyor. Ortamda sıcaklık yaratan renkli ışıklar, fotoğraf ve videolarda renkli ve canlı görüntüler oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Görme açılarını önemli ölçüde iyileştiren ve mekanlara derinlik kazandıran renkli ışıklar, rutin düzende dekor unsuru olarak da kullanılıyor. Yatak odası, salon ya da çocuk odalarında renkli bir ambiyans yaratan ışıklar, çocuklar için eğlenceli bir oyun ortamı yaratabiliyor. Renkli ışıklar arasında gökkuşağı renklerinde, karışık biçimde hazırlanan aydınlatma ve süsleme seçeneklerine de yer veriliyor.

Kendinizi İfade Etmenin Yolu: Harfli LED Işık

Harfli modeller, özel günlerinizde sevdiklerinize özel kelimeler yazarak kendinizi ifade etme fırsatı sunuyor. ‘’Happy Birthday’’, ‘’ Mutlu Yıllar’’, "Seni Seviyorum" ve "İyi ki Doğdun" gibi kelime gruplarını da kullanabileceğiniz harfli ışıklar, birbirinden bağımsız olarak değerlendirilebiliyor ve isim yazma avantajı da sağlayarak sevdiklerinize özel hazırlıklar yapabilmenizi kolaylaştırıyor. A’dan Z’ye tüm harflerle kelimeler oluşturabileceğiniz harfli ışık çeşitleri, bağımsız şekilde satıldığı gibi, hazır kelime gruplarıyla da satışa sunulabiliyor. Yeni yıl partilerinde, doğum günlerinde ya da diğer tüm özel günlerde severek kullanabileceğiniz ışıklar, dekor unsuru olarak da tercih edilebiliyor. Işık zinciri şeklinde tasarlanan dizili harflerden meydana gelen harfli ışıklar, isteğe göre tasarlanabiliyor.

20 ayrı ışıklı kutu içeriğinden oluşan modellerin üzerine isteğe bağlı olarak harf de yapıştırılabiliyor. Bu sayede kelime grupları kolaylıkla hazırlanabiliyor. Özellikle sevdiklerinize sürpriz partiler hazırlamak için tercih edeceğiniz harfli ışıkları, evinizde ya da hazırlık yapacağınız her türlü iç ve dış mekanda tercih edebilirsiniz. Fişli LED ışık şeklinde tasarlanan yazılı LED ışık çeşitleri, dekor oluştururken seçtiğiniz herhangi bir kelimeyi oluşturmanıza da izin veriyor. Aynı şekilde harfli ışıklarla sevdiklerinizin ismini de yazabilir, yapışkanlı küçük LED ışık harfleriyle evinizde farklı bir stil oluşturabilirsiniz. Kablosuz renkli LED ışık versiyonları da bulunan harfli modelleri, dilerseniz pil yardımıyla kullanabilir ya da isterseniz kablolu olarak da satın alabilirsiniz.

Kumandalı LED Işık: Konfor ve Kolaylık

Kumandalı seçenekler, kullanımı çok pratik olan ve yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan konfor sunan ışık seçenekleri sunuyor. Aydınlatma amacının yanı sıra dekoratif ve süsleme amacıyla da kullanılan kumandalı ürünler, mutfak dolabı LED ışık ya da banyo dolabı süslemesi olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda iç mekanlarda ek aydınlatma görevi sağlayan kumandalı ışıklar, kumanda yardımıyla kolaylıkla kapanıp açılabiliyor. Pilli, taşınabilir ya da kablolu olarak dizayn edilen elektrikli LED ışık, kumanda üzerindeki bir tuş yardımıyla açma ve kapanma fonksiyonu sunuyor. Bazı kumandalı modellerde ışık parlaklığının istenilen seviyelere göre artırılması ya da azalması sağlanabiliyor. Yapılan özel seviye ayarı sayesinde mekana loş bir hava da kazandırılabiliyor.

Trendyol’da onlarca versiyonu bulunan modeller, ince LED ışık ya da uzun LED ışık formatında da tasarlanabiliyor. Dekorunuza ve ihtiyacınıza en uygun ışık seçeneklerine ulaşarak evinizde bambaşka bir ambiyans yaratabilir, kendinizi loş ve renkli ışıkların ahenkli görüntüsüne bırakabilirsiniz. Araba ya da kalpli LED ışık gibi figüratif modelleri değerlendirerek evinizde ışıklı obje görüntüleri yaratabilirsiniz. Sarkıt ışıklarla birlikte kullanabileceğiniz pilli peri LED ışık seçeneklerini değerlendirebilir, ringli LED ışık çeşitleriyle harika fotoğraflara imza atabilirsiniz. Trendyol ayrıcalıklarından faydalanarak seçiminizi kolayca yapabilir, harika tasarımlarla evinizi renklendirebilirsiniz. En sevdiğiniz seçeneği hemen şimdi satın alın, indirimli ve kampanyalı fiyat seçeneklerinden yararlanma fırsatını yakalayın!