Lc Waikiki Trençkot

1 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

LC Waikiki Trençkot

LC Waikiki, giyim sektörüne 1988 yılında Fransa'da girer. 1997 yılından itibaren ise yoluna Türk markası olarak devam eder. Yine aynı yıl 21 mağazayla Türkiye’de hizmet verir. İlk yıllarda çok fazla sayıda şubesi olmamasına rağmen 2000 yılından sonra kendi zincirini bir çok yerde  açar ve tasarladığı koleksiyonları kullanıcılara sunmak için her geçen gün gelişir, dünya açılır. Öncelerde tek bir kesime hitap eden marka, farklı kullanıcı portföyü oluşturmayı amaçlar, 2000 yılında modayla iç içe olan 15 yaş ve üzeri genç kitleye XSIDE markasını sunar. Bu girişimle yeni adımlar atmaya devam eden marka 2009 yılında Avrupa’ya açtıktan sonra birçok ülkeye çok sayıda şubeyle yayılır. Gelecek yıllar için hedefini sürdürmeye devam eder. Türkiye'de 2013 yılında hazır giyim sektöründe en beğenilen şirketlerden biri olarak seçilir. “İyi giyinmek herkesin hakkı”  düşüncesiyle her kesime hitap edebilecek uygun fiyatlı ve kalitede üstün kalite mantığını benimseyerek geliştirdiği ürünlerle kullanıcıya modayı yaşatır. Marka hazır giyim sektöründe dış giyim ürünlerine de oldukça fazla yer verir. Bu dış giyim ürünleri içinde her mevsim ve her koşulda rahatlıkla kullanabileceğiniz trençkot modelleri yer alır. LCW trençkot ürünleri her yaştan ve her kesimden kullanıcıya hitap edecek şekilde üretilir. Trendyol, LC Waikiki siyah trençkot gibi renk renk ve birçok kalite, fiyat, model alternatiflerini kullanıcılara sunar. 

LC Waikiki Trençkot Modelleri

Markanın kullanıcı kitlesindeki değişiklik ürünlerin de farklı tarzlarda üretilmesine sebep olur. Beden ölçülerinden kullanılan kumaşa, görsellikten kaliteye marka içinde barındırdığı tüm LCW trençkot modelleri belli başlı özelliklere sahiptir. Marka içeriğinde yer alan trençkot kategorisi çok çeşitli ürünlere yer verir. Özellikle bahar aylarında en çok tercih edilen dış giyim ürünü olan trençkotlar çok kullanışlı olduğundan ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde çeşitlenir. Kullanılan kumaşlar yönünden birçok model mevcuttur. Bunlardan en dikkat çekici modellerden biri olan LC Waikiki süet trençkot, sonbahar mevsiminde tercih edilebilecek  tarz ürünler arasındadır. Bu trençkotlar hem şık duruşuyla hem de farklı hava koşullarına uygun oluşuyla her kesim insana hitap eden ürünlerdir. Kadın kullanıcının yanı sıra erkekler içinde trençkot kullanımı oldukça yaygındır. Klasik renkleri erkek modasında geliştirmeyi başaran marka, bu ürün bazında kullanıcıya her mevsim hitap eder. Bir başka çeşitlilik boy ölçülerinin kendi aralarında oluşturduğu bir ürün  kriteridir. Uzun, ara boy ve kısa farklı trençkot modelleri koleksiyonlarda yer alır. Özellikle uzun boylu insanların daha fazla tercih ettiği ama aynı zamanda her kitleye hitap eden LCW uzun trençkot modelleri oldukça şık duruşuyla ilgi çeker. Elbise ve etek gibi kıyafet kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olur. LCW aynı zamanda bebek ve genç kesime de hizmet veren bir marka olduğundan modeller bu kullanıcılar için de farklılaştırılır. LCW trençkot genç koleksiyonlarında özellikle renklerde olan çeşitlilikle genç kesimin ilgi odağı olmayı başarır. Her dönem moda içindeki yerini koruyan LC Waikiki asker yeşili trençkot birçok kullanıcının talep ettiği tarz modeller arasında yer alır. Hem kullanışlı hem de daha spor ama tarz gösteren modeller her zaman ilgi çeker. LCW markası ürettiği kaliteli ürünlerle bebek kullanıcılara da hitap eder. Bebekler için yapılmış LC Waikiki bebek trençkot modelleri arasında yetişkin kullanıcılar için tasarlanmış olanların küçük boyutlarını görebilirsiniz. Önden düğmeli, kemer bağlamalı, kapüşonlu ve kapüşonsuz renk renk ilgi çekici birçok modele ulaşabilirsiniz. Hem kendinizi hem de bebeğinizi tarz sahibi yapabilir, bir örnek yapılmış modelleri de tercih edebilirsiniz. LC Waikiki kadın trençkot modelleri arasında akla gelen bir tarz vardır. Çok klasik gibi görünse de her mevsim ve her dönem tercih edilen LCW siyah trençkot ününü korur. Onu LCW lacivert trençkot ürünü takip eder. Kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

LC Waikiki Trençkot Alırken Dikkat Edilecekler

Kendiniz için ürün bakarken tercih konusunda hassas olmak oldukça önemlidir. Aldığınız üründen en yüksek oranda memnun kalmak ve uzun süreler rahatlıkla kullanabilmek isteyenlerin tercih aşamasında dikkat etmesi gereken birçok unsur vardır. LC Waikiki trençkot hemen hemen her mevsim birçok hava koşullarında sürekli olarak kullanılabilecek ürünlerdir. Bu sebeple de mantıklı alışveriş yapmak önem kazanır. Hazır giyim ürünleri alırken bedenden, malzemeye birçok detaya dikkat edilmelidir. Doğru alışveriş yapabilmek için bedeninizi iyi tanımanızda, ihtiyaçlarınızı belirlemenizde ve standart ürünlerin özelliklerini bilmenizde fayda vardır. Bu şekilde hem kendiniz için doğru ürünü tercih etmiş olursunuz hem de uzun süreler memnuniyetiniz devam eder. Markanın trençkot modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka unsur ise ürünlerin kullanım amacıdır. Koşulların iyi değerlendirilmesi gerekir. Her trençkot kullanıldığı kumaş sebebiyle belli başlı koşullara hitap eder. Yağmurlu havalarda aynı zamanda yağmurluk görevi görecek trençkotlar ile bahar aylarında ince bir dış giyim ihtiyacını karşılayan trençkotlar birbirinden ayrılabilir. LC Waikiki uzun trençkot oldukça şık ve feminen bir hava katarken tercih etmeden önce kendinize en yakışacak boy ölçüsünü belirlemek de önemli bir husus olur. Sıradan renklerden uzaklaşmak isteyenler LCW haki trençkot modellerine göz atabilir. Haki renk gitgide daha fazla ilgi odağı olur. Marka içinde aynı zamanda büyük beden koleksiyonlarına da yer verir. Beden ölçülerine göre kullanıcılar LC Waikiki büyük beden trençkot modelleri arasından kendi bedenleri için en uygun olanı seçebilirler. Her ne kadar ürün tercih ederken kullanılan malzeme, kullanılacak koşullar gibi hususlara dikkat edilse de aynı zamanda görsellik ve duruş da oldukça önemlidir. Artık koleksiyonlarda her zaman yer alan önden düğmeli kemerli klasik model trençkotların yanında düğmesiz önü açık ve kuşaklı olanlar  da yer alır. Önemli olan kendinize yakışanı bulmaktır. 

LC Waikiki Trençkot Fiyatları

Sürekli değişen yenilenen modeller, kullanıcının istek ve beklentileri ön görüldüğünde, kullanılan malzemelerin de çeşitlenmesi ve artış göstermesi kaçınılmaz olur. Her kesime, her zevke ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmekte olan ürünlerde bu etkiler görülür. Kullanıcıların uzun süre rahatlıkla kullanabilmeleri ve aynı zamanda görselliğinde önemli olması, modanın yenilenen hızına uyum sağlamak önem kazanır. Farklı kumaşlardan üretilen ve koşullara hitap eden ürünlerde, fiyat aralıklarının değişmesi kaçınılmazdır. 

Markanın trençkot fiyatları, bu kriterlere göre belirlenir. Üst kalite ürünlerin fiyatlarının da o derece daha yüksek olması doğal bir sonuçtur. Farklı modeller, büyük beden tasarlanan ürünler, gençler ve bebekler için yapılan çeşitlendirmeler gibi birçok faktör fiyatlarda farklılığa yol açar. LCW bebek trençkot modelleri de kendi aralarında fiyatlandırılır. Kullanılan malzemenin kalitesi, tasarımına bağlı olarak fiyat aralığı da çeşitlenir. Trençkot modelleri arasında da bütçeyi zorlamayacak uygun fiyatlı ürünler bulmak mümkündür. Trendyol üzerinden markanın tüm trençkot ürünleri arasında karşılaştırma yapabilir, fiyat kıyasında bulunabilirsiniz. Bu sonuçlarla ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun olan ürünlerden rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Ödeme konusunda da kolaylık sağlayan Trendyol sayesinde ürünlerinize, sunulan ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun yöntemi tercih ederek rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.