L'oreal Professionnel Gri ve Beyaz Saçlar için Parlaklık Veren Şampuan 500 ml - Silver Gloss Protect System 3474636502868

Tahmini Teslimat:2 - 8 Nisan
Kalan Süre:
23 saat 58:38

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Loreal Silver Şampuan Beyaz Saçlara Parlaklık Veren 500 mlSaç rengini Üst düzeyde korur.

Işığa karşı doğal bir koruyucudur.

Oksitlenme sürecini yavaşlatır ve serbest radikallerin oluşumunu engeller.

Saçların mortesi ışınlardan yapısal zarar görmesini engeller.

Aloe Vera görünümlü nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir.

Saçları kırılmaya ve kurumaya karşı korur.

Tatlı badem yağı saçları derinlemesine besler ve yumuşaklık katar.

Pürüzsüz bir görünüm sağlar

Protein kayıplarını geri kazandırır.Beyazdan sarıya varan renk tonlarında, saçlar için kusursuz ışık yansımaları oluşturan ve diğer adıyla mor şampuan olarak da bilinen Loreal Serie Expert Silver şampuan, beyaz, gri ve boyalı saçlara parlaklık sağlıyor. Üstün renk koruma özelliği ile açılma işlemi görmüş saçların kuruma ve yıpranma gibi olumsuz etkilerini de ortadan kaldırıyor.

Loreal Seri Expert Silver Şampuan ile Kusursuz Görünen Saçlar

Önceleri yalnızca profesyonel kullanıma uygun olarak, kuaför salonları kanalıyla satışa sunulan Loreal Serie Expert Silver şampuan 500ml, zaman içerisinde birçok satış kanalı yardımıyla kolayca ulaşabileceğiniz bir şampuan olma özelliği taşıyor. Profesyonel teknik özellikleri neticesinde, saçınızın yoğun açma ve boyama işlemleri sonucunda uğradığı yıpranma ve kuruma gibi hasarların önüne geçiyor.

  • Loreal Silver şampuan, saçınızın rengini üst düzeyde koruyor,
  • Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı, saçlarınızı maksimum seviyede koruma altına alıyor,
  • Saçlardaki istenmeyen turunculaşma ve bakır tonlarına dönen renk kaymalarını düzeltiyor, 
  • İçeriğinde bulunan Aloe Vera özü ile hem nemlendirme hem de besleyici özellik taşıyor, 
  • Saçlarınızdaki elektriklenme ve kırıkları gidererek pürüzsüz bir görünüm kazanmasına katkı sağlıyor. 

Güçlü Saçlar, Mükemmel Renkler

Günlük kullanıma uygun olan Loreal Silver şampuan, saçlarınıza dipten uca bakım sağlarken aynı zamanda da saçınızın rengini kusursuz bir biçimde pigmentlere hapsederek uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

  • Beyaz saçlara parlaklık veren yapısı sayesinde, boya işlemi uygulanmamış ve doğal yolla beyazlamış saçların da gümüş ışıltılarını belirginleştirerek, kusursuz bir görünüm kazanmanıza katkı sağlıyor.
  • Loreal Silver Şampuan ile doğal ve mükemmel bir görünüme kavuşmanın yanı sıra ayrıca evinizin konforlu ortamında kuaför salonundan çıkmışcasına kusursuz görünüm elde etmek de artık gerçek oluyor. 
  • Sarı, gri ya da beyaz gibi yoğun işleme ihtiyaç duyan saç renkleri, uygulama sonrasında zaman zaman beklediğiniz sonucu vermeyebiliyor. Turuncu ya da bakıra çalan saç renkleri, arzu ettiğiniz gümüş ışıltılar ve grilerden çok uzak bir renk tonu ile karşınıza çıkabiliyor. İstenilen asıl sonuca ulaşmak için yeniden saçınızın boyanması, tekrarlanan kimyasal işlem sonucunda saçınızın iki kat daha fazla yıpranması anlamına geliyor. Bu gibi durumlarda, saçınızın daha fazla zarar görmeden istenilen saç rengine kavuşturulması için, Loreal Serie Expert Silver şampuan etkili bir çözüm sunuyor.
  • Saçlardaki istenmeyen kızıl renk yansımalarını, birkaç kullanım sonrasında gri ve platin renk çizgisine getiriyor. Böylelikle daha az işlemle istediğiniz saç rengine kavuşmanız ve elde ettiğiniz rengin kalıcılığını Loreal Silver şampuan ile korumanız kolayca mümkün oluyor. 

Zenginleştirilmiş Ürün İçeriği

Loreal şampuan, ayrıca saçlarınızın sağlıklı ve hızlı bir biçimde uzamasına katkı sağlayan protein ve mineralleri de içeren, zengin ürün içeriği ile dikkat çekiyor. Ayrıca ürünün içeriğindeki tatlı badem yağı ile saçlarınızı temizlerken nemlenmesini de sağlayarak kırılmalara karşı saçınızı maksimum seviyede güçlendiriyor. Saçlarınıza tek işlemde hem bakım hem temizlik işlemi sağlayan üstün içerik özelliği ve elegan kokusu ile saçlarınızda vazgeçilmez bir yıkama deneyimi yaşatıyor. 

Efsanevi Loreal Tecrübesi

Yüz yıldan fazla süredir, profesyonel içerikli kozmetik ürünleri tasarlayan Loreal, 1980'lerden bu yana Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Hem profesyonel kullanıcılar hem de kişisel bakım için ürünler tasarlayan marka, güzellik ile ilgili olan ihtiyaçların sonsuzluğuna inanarak çıktığı yolda, her geçen gün ürün gamına, yenilikçi ve bilimsel olarak yararları kanıtlanmış ürünleri ekliyor. 

Dilediğiniz Zaman Loreal Elinizin Altında

Saçlardaki renk pigmentleri, boya ve kimyasal maddelerle açılma işleminden sonra, doğal süreçte deformasyona uğruyor. Ancak mikroskopla yakından bakıldığında görülebilecek hasarlar, yüzeysel olarak kuruma, soluk renkler ve kırılmış saçlar olarak gözlemleniyor. Boya ve röflenin yaratmış olduğu bu olumsuz etkilere karşı saçınızı korumak ve güçlendirmek için, Loreal Serie Expert Silver şampuanın zengin içeriğinden dilediğiniz sıklıkta yararlanabilirsiniz. 

Loreal şampuan, pompalı ve gri renkli ergonomik ambalaj tasarımıyla, pratik ve işlevsel bir kullanım imkanı sunuyor. Ürünü tek elle kolayca avucunuza almanızı sağlayan pompalı şişe, 500 ml olan ideal gramajı ile de uzun süre kullanıma uygun, keyifli bir şampuan deneyimi sunuyor. Loreal Silver şampuan; diğer adıyla mor şampuan, üstün Loreal teknolojisi ile üretilmiş profesyonel özellikli bir ürün olmasına rağmen, oldukça hesaplı fiyatları ile göz dolduruyor. 


-42%
185,00 TL
108 TL

Satıcı Hakkında

LOREAL PROFESSIONNEL & MATRIX

8.8
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (30)
V.K.Shop
9.5
Tahmini Teslimat: 2 - 7 Nisan
155,00 TL
108,20 TL
UNİCO COSMETİC
9.7
Tahmini Teslimat: 2 - 7 Nisan
115 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder