Küpe

50954 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Küpe

Küpeler; kadınların en sevdikleri takı çeşitlerinden biri olarak birçok markanın ürün gamında yer alıyorlar. Kadınların kulaklarını süsleyen küpe modelleri, materyal özelliklerine, renklerine ve boyutlarına göre çok fazla çeşide ayrılıyor. Küpeler mücevher ve bijuteri ürünleri olarak başlıca iki kategoride değerlendiriliyor. Materyallerine göre renkli taşlılar, pırlanta ve elmas taşlılar, altın küpeler, gümüş, inci ve çelik küpeler ve benzeri çeşitlere ayrılan küpeler; şekil ve boyut olarak da farklı tasarımlardan oluşuyor. Trendyol'da birçok mücevher ve bijuteri markasına ait çok sayıda küpe alternatifi tüketicilere sunuluyor.

Taşlı Küpeler Her Zaman Gözde

Mücevher üreticileri tarafından kullanıcılarla buluşturulan küpe modellerinin en önemli kategorisini oluşturan tektaş küpeler kadınların gönüllerinde büyük yer kaplıyor. Yuvarlak, oval, baget, prenses model tektaş küpeler özellikle evlilik, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih ediliyor. Pırlanta ve elmas küpe modellerinin tasarımları ise her geçen gün çeşitleniyor ve gelişiyor.

Yakut, safir, zümrüt küpeler başta olmak üzere renkli değerli ve yarı değerli taşlardan dizayn edilmiş küpeler çok uzun yıllardır kadınların beğendikleri modeller arasında yer alıyor. Yarı değerli, doğal taşlı küpeler özellikle mistik takılara meraklı tüketiciler tarafından en sevilen küpe çeşitleri arasında sayılıyor. Özellikle orta yaş ve üzerindeki kadınlar ve iş kadınları tarafından en beğenilen küpe çeşitleri arasında yer alan inci küpeler aynı zamanda hediye olarak da en çok satın alınan ürünler arasında bulunuyor. Trendyol'da birçok markaya ait taşlı küpe, gümüş ve altın küpe çeşitleri farklı model alternatifleriyle aynı çatı altında toplanıyor.

Halka Küpeler Daima Trend

Küpe çeşitleri arasında daima revaçta olan halka küpeler materyal özelliklerine göre altın, altın kaplama, gümüş, çelik ve benzeri gruplara ayrılıyorlar. Boyut olarak da çok farklı modelleri olan halka küpeler her yaş grubundan kadın ve erkek tarafından kullanılıyor. Küçük halka küpeler erkekler tarafından da sık kullanılan ürünler arasında önemli bir sırayı oluşturuyor. Küpelerin irili ufaklı boyutlarda top küpe, yıldız küpe, ay küpe, melek küpe gibi sembollerden, hayvan ve dini figürlerden üretilmiş olanları da son yılların en trend ürünlerinden. Gülaylar, Altınbaş, Lizay, Amulette, Pink Gold, Reis ve benzeri mücevher markaları çok başarılı küpe modellerini Trendyol aracılığıyla tüketicilere sunuyor.

Bijuteri Küpeler Çok Renkli

Çoğunluğu moda markalarının aksesuar ürünleri arasında yer alan küpe modelleri, mücevher kategorisine göre daha renkli ve iddialı ürünlerden oluşuyor. Kimi tüketiciler her ne olursa olsun altın ve pırlanta gibi maddi değeri yüksek ürünlerden vazgeçemezlerken, önemli sayıda tüketici kitlesi ise davetlerde de tasarım bijuteri ürünlerini tercih ediyor. Bijuteri küpe modellerinin uzun sallantılı olanları kullanıcıların tarzına büyük katkı sağlıyor. So Chic, Mavi, Yargıcı, Koton, Denizkabuğu, Coquet, Mango, İpekyol, Addax ve benzeri birçok bilinen markaya ait değişik tarz ve modelde küpe çeşidi Trendyol ürün yelpazesinde yer alıyor.

Çocuk küpe modellerinde ise en çok çiçek, kelebek, kiraz, hayvan figürleri gibi neşeli modeller tercih ediliyorlar. Erkekler ise küpe modellerinde küçük küpe, halka, küpe, top küpe, minik figür, nadiren de olsa siyah ve beyaz pırlanta gibi çeşitleri kullanıyor.

Küpe Fiyatları

Takı ve mücevher kategorisinde yer alan küpelerin fiyatları özelliklerine, şekillerine, boyutlarına, tasarımlarına ve daha birçok özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Trendyol küpe modellerinde de çeşitli indirim olanaklarıyla her bütçeye uygun ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Siz de hem kendiniz hem sevdikleriniz için küpe satın almayı düşünüyorsanız, Trendyol takı ve mücevher kategorisi üzerinden tüm ürünlerin detaylarını inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.