Kraft

696 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Kraft

Çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştıran Kraft ürünleri dayanıklı kullanım özellikleri ve akıllı tasarımları ile verimlilik yaratır. Seyahatlerinizde hem sizin hem de bebeğiniz için konfor yaratacak olan Kraft bebek arabası modelleri ayarlanabilir oturma ünitelerine sahiptir. Bu sayede bebeğiniz uyurken ya da uyanıkken farklı koltuk açıları oluşturabilirsiniz. Arabaların alt kısmındaki alana hem çantalarınızı hem de gerekli eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kraft Travel sistem bebek arabası modellerinden birini tercih ederek güvenli lastik kilitleme sisteminden yararlanabilirsiniz. Eğimli yollarda arabayı sabitleyebilmeniz sayesinde konforlu bir kullanım elde edersiniz. İkiz bebekler için de uygun modeller geliştiren Kraft ile bebeğinizi rahatça gezdirebilirsiniz. Bebek arabası Kraft modelleri akıllı tente sistemi aracılığıyla verimli bir kullanım oluşturur. Çocuğunuzun güneşten etkilenmemesinin yanı sıra rüzgâr ve soğuktan korunması için de açılıp kapanabilen tenteyi kullanabilirsiniz. Kraft baston bebek arabası çeşitleri dayanıklı tekerleri ile çim ve toprak zeminlere kolayca tutunur.

Ergonomik Desteğe Sahip Bebek Arabaları

Baş destek minderi bulunan Kraft puset çeşitleri hem bebek arabalarında hem de tek başlarına kullanılabilir olmalarıyla avantajlı bir kullanım sağlar. Çıkarılabilir ön bar aracılığıyla çocuğunuza arabada yemek yedirip ardından ön barı kaldırabilirsiniz. Kraft bebek arabası fiyatları kullanışlı ve estetik modellere uygun koşullarla ulaşabilmenizi sağlar. Trendyol'daki kampanya ve indirimler ihtiyaçlarınıza daha ekonomik koşullarla çözüm üretebilmenize olanak tanır. Kraft markası arabanızla yolculuk ederken de yararlanabileceğiniz modeller üretir. Kraft araba koltuğu çeşitleri otomobilinize uyum sağlayan tasarımları ile bebeğinize güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatır. Bebeğinizin uyuyabilmesi için de uygun olan bu koltukları aracınıza sabitleyip tehlikelere karşı son derece korunaklı bir çözüm üretirsiniz. Kraft oto koltuğu ile de arabanızda değerlendirebileceğiniz bir yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Yataklarla Deliksiz Uyku

Kraft park yatak ürünleri bebek odasına yerleştirebileceğiniz uygun boyutları ile çocuğunuz için konforlu bir uyku alanı oluşturur. Hem geniş hem de korunaklı bir yapıya sahip olan park yataklar bebeğinizin düşmesini önler. Üst kısmına monte edebileceğiniz eğlenceli oyuncaklar bebeğinizin yatakta vakit geçirebilmesine olanak tanır. Sallanabilme özelliğine sahip olarak tasarlandıkları için park yataklar aracılığıyla çocuğunuzu kısa sürede uyutabilirsiniz. Kraft bisiklet çeşitleri ile çocuğunuz uygun bir yaş aralığına geldiğinde bisiklet kullanmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Denge kurma yetisine olan katkısının yanı sıra enerji atma ve spor yapma gibi ihtiyaçları da yerine getiren bisikletler çocuk anatomisine uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kraft itmeli bisiklet modelleri çocuklar için ebeveyn kontrolünde sürüş yapabilme imkânı sunar. Kraft akülü araba ürünleri de çocuğunuz için keyifli bir kullanım oluşturur. Kraft mama sandalyesi ürünleri ile bebeğinize düzenli bir şekilde ve kısa sürede yemek yedirebilirsiniz. Kullanışlı tasarım yardımıyla biberon, tabak gibi materyalleri ürün barına yerleştirebilirsiniz.

Oyun Parkları İle Artan Eğlence

Fermuarlı pencerelere sahip Kraft oyun parkı ürünleri çocuğunuza özel bir oyun alanı yaratmanızı sağlar. Bebeğinizin odasında Kraft bebek bakım çantası bulundurarak çocuğunuzun temizlik ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Kraft bebek çantası taşınabilir ve geniş alanlı yapısıyla temizlik ve bakım gereçlerine toplu olarak yer verebilmenizi sağlar. Bebeğinizle beraber dışarı çıkmak istediğinizde Kraft kanguru ürünleri aracılığıyla çocuğunuzu gövdenize sararak güvenli bir şekilde taşıyabilme olanağı elde edersiniz. Uyku saatlerinde çocuğunuzu kısa sürede uyutabilmek için Kraft ana kucağı ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Daha geniş alanlarda ve çocuk odasında Kraft beşik çeşitlerini kullanıp bebeğinizi sallayabilirsiniz. Kraft bebek telsizi aracılığıyla kendi yatağınızda uyurken bebeğinizin ağlama sesini rahatlıkla duyabilirsiniz. İlk adımlarını atmayı öğrenmesi için bebeğinize Kraft yürüteç ürünleriyle pratik yapabilme şansı tanıyabilirsiniz.

Bebek güvenliğini ve konforunu ön plana çıkaran bir üretici olan Kraft'ın ürünlerine Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir