Konsol Vitrin Dresuar

3422 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Konsol&Vitrin&Dresuar

Salon ve antre mobilyalarından olan konsol, vitrin ve dresuarlar, dekorasyonu tamamlayan işlevsel parçalar arasında yer alır. Salonda ve yemek odasında kullanılan konsol ve vitrinler, hem dekoratif görünümü hem de işlevselliği ile öne çıkarken hol için tasarlanan dresuar, antre dekorasyonunda vazgeçilmez mobilyalardan olur. Farklı modeller eşliğinde satılan vitrin, konsol ve dresuar modellerini içinden inceleyebilirsiniz.

Modern ve Şık Konsol Modelleri

Modern yemek odalarının en temel mobilyası olan konsollar, dolap tipi tasarımlara sahiptir. Kısa ve geniş biçimi ile çeşitli eşyaları muhafaza etmeyi mümkün kılan konsollar; raflı, kapaklı, çekmeceli ve sürgülü bölmeleri ile değişir. Çift kapaklı veya tek kapaklı modeller, birden fazla çekmece ile desteklenerek işlevsel bir kullanım sunar. Özellikle açık raf dizaynına sahip ürünler, dekoratif bir görünüm sergilediği için tercih edilir. Tamamen çekmeceden oluşan konsol modelleri ise klasik bir dolap biçimine sahipken ayak tasarımı ile modern evlere uyum sağlar. Konsollar arasında en popüler ürünlerden biri çok bölmeli sürgülü ürünler olur. Sürgülü kapak dizaynı ile şık bir tasarıma sahip olan ürünler, ebatları ve bölmeleri ile birçok farklı model eşliğinde tercih edilebilir. Kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaca göre seçilmesi gereken konsollar, ahşap yerden yüksek ayakları ile de dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Özellikle renkli ayakları ve renkli kulp detayları ile şık bir görünüm sergileyen ürünler arasında yemek odası takımınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Antre Dekorunun Vazgeçilmezi Dresuarlar

En temel antre mobilyaları arasında yer alan dresuar, dekoratif ve kullanışlı mobilyalardandır. Üzerine genellikle ayna asılarak çeşitli dekoratif aksesuarlar ile tamamlanan dresuar, evden çıkarken üzerine anahtarlık, çanta gibi eşyaları koymak için tasarlanır. Hem kullanışlı tasarımı hem de dekoratif yapısı ile tercih edilen konsol dresuar, farklı modellere sahiptir. Uzun ayaklı tasarımı ile raf ve çekmece detayları olan ürünler, ahşap dresuar ve mermer dresuar şeklinde alıcıya sunulur. Ahşap dresuar modelleri, modern antreler oluşturmak için idealdir. Saksılar, renkli dekoratif objeler veya ev dekoruna uygun herhangi bir parça ile kolayca tamamlanan ahşap dresuar modelleri, renk açısından farklılık gösterir. Klasik ceviz rengi ahşap dresuar modelleri, işlemeli ayakları ile zarif bir antre dekoru oluşturmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Mermer dresuar çeşitleri ise daha minimal bir görünüm sergiler. Estetik ayak tasarımları ve doğal mermer üst tablası ile klasik dekorların kilit parçası olur. Özellikle altın sarısı geometrik ayakları ile tek başına dikkatleri çeken ürünler, dikdörtgen şekilleri ile dar alanlar için de oldukça elverişli bir kullanım sunar.

Klasik Salonlar için Şık Vitrinler

Salonların olmazsa olmazı vitrinler, şık tasarımları ile gümüşleri sergilemek için tasarlanan mobilyalardır. Modern ve klasik ürünler olarak değişen vitrinler, cam kapakları ve konsola nazaran daha uzun tasarımı ile farklılık gösterir. Modern vitrinler, beyaz veya ahşap rengi ile şık bir duruşa sahipken cam bölümü dışında çift kapaklı tasarımı ile daha kullanışlı bulunur. Klasik vitrin çeşitleri, eskitme ahşap görünümü ile tarz sahibi salonlara hitap eder. Dar ve uzun tasarımı ile tek kapaklı ürünler, dekoratif eşyaları sergilemek için idealdir. Özellikle dar alanlar için tercih edilmesi tavsiye edilen tek kapaklı vitrinler, salonunuzda şık bir köşe oluşturmak için yeterlidir. Çift cam kapaklı vitrinler ise daha geniş hacim ve şık kapak tasarımları ile gösterişli modeller olur. Alana göre ebatları değişen vitrinler; krem, koyu kahverengi veya ceviz gibi renk seçenekleri ile Trendyol’un vitrin kategorisinde bulunabilir.