Komodin Şifonyer

4867 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Komodin Şifonyer

 içinde yer alan komodin ve şifonyerler, dağınıklığı önlemek için kullanılan zaruri eşyalardandır. Tek ve iki çekmeceden oluşan komodinler, gece elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları muhafaza etmek için ideal bir kullanım sunarken, çok çekmeceli şifonyerler ise geniş hacimli çekmeceleri ile kıyafetleri yerleştirmek için tasarlanmıştır. İşlevsel kullanımı ile birlikte yatak odası dekorasyonunu tamamlayan parçalardan olan komodin ve şifonyer çeşitleri, yüzlerce farklı model eşliğinde alıcıya sunulur.

Dekoratif ve Kullanışlı Komodin Modelleri

Yatak odasının olmazsa olmazı komodin modelleri, ayak dizaynından çekmece tasarımına kadar birçok şekilde değişir. Tek çekmeceli komodinler, uzun ahşap veya metal ayak tasarımı ve açık raf dizaynı ile hem modern bir görünüm sergiler hem de daha kolay bir kullanım sunar. Özellikle modern yatak odaları için elverişli bir kullanım sunan ürünler, değişen renkleri ve ahşap dokuları ile farklı mobilyalar ile birlikte değerlendirilerek şık dekorasyonlara ulaşılmasına yardımcı olur. İki çekmeceli komodinler arasında ise klasik yatak odalarına yakışacak modeller öne çıkar. Retro motifleri, kulpları ve ölçüleri ile beğenilen modeller, yatak odasına klasik bir hava katmak için idealdir.

Modern tasarımlı komodin çeşitleri, kapaklı ve çekmeceli ürünler olarak karşınıza çıkar. Tek kapaklı tasarıma sahip ürünler; kırmızı, siyah, gri gibi renk seçenekleri ile genç odaları için tercih edilirken, ceviz veya beyaz komodin modelleri ise her yaş kesiminden alıcının ilgisini çeker. Komodinler arasında minimalist anlayışta dizayna sahip olan ürünler de yer alır. Metal ayak tasarımı ve tek çekmeceli dizaynı ile rahat bir kullanım sunan modeller, ahşap tonları ve eskitme renkli dokuları ile fark yaratır.

Kullanışlı Şifonyer Modelleri

Yatak odalarında kıyafetleri muhafaza etmek için kullanılan şifonyer çeşitleri, klasik ve modern tasarımlar olarak alıcıya sunulur. Klasik şifonyerler içinde üç çekmeceli veya beş çekmeceli; değişen ölçülere sahip ürünler ve aynalı şifonyer modelleri bulunur. Parlak lake kaplamalı ürünler, beyaz veya ahşap renk seçenekleri ile sunulur. İdeal çekmece genişlikleri ile maksimum verim elde edebileceğiniz şifonyerler, tek başlarına oldukça kullanışlıdır. Yatak odalarının yanında çocuk odalarında ve genç odalarında da kullanıma uygun olan ürünlerin ebatları değişiklik gösterir. 445 x 736 x 935 mm (Derinlik x Genişlik x Yükseklik) ölçülerine sahip standart ürünlerin yanında daha küçük ebatlara sahip şifonyerleri de bulabilir; kullanacağınız alana uygun seçimler yapabilirsiniz.

Ayaklı ve Çok Renkli Şifonyerler

Şifonyer modelleri arasında modern tasarıma sahip ürünler ise çok renkli yapıları ve uzun ayak dizaynları ile öne çıkar. Uzun ve renkli ayak tasarımları ile özel bir seri içinde yer alan modeller, hem kullanışlı tasarımları ile beğenilir hem de evinize modern dokunuşlarda bulunur. Özellikle renkli ahşap ayakları ile uyumlu kulp ve çekmeceler sayesinde şık bir görünüm sergileyen modeller, standart bir şifonyerden uzun tasarımları ile dikkat çeker. Yalnızca yatak odalarına değil; çalışma odaları ve salonlara da uygun olan ürünler, çok amaçlı ve kullanışlı yapıya sahiptir.

Cazip Fırsatlar ile Komodin ve Şifonyer Fiyatları

Komodin ve şifonyer fiyatları, ürün modeli ile orantılıdır. Komodinler içinde sade bir tasarıma sahip tek çekmeceli modeller cazip fiyatlar ile alıcıya sunulur. Çok çekmeceli, raflı, kapaklı modern tasarıma sahip komodin fiyatları ise ürün markasına göre farklılıklar gösterir. Komodin modelleri arasında yer alan klasik tasarımlı ürünler, modele göre farklı bütçelere hitap eder. Ayaklı şifonyerlerde dört çekmeceli veya beş çekmeceli şifonyerler, daha üst bütçelere hitap ederken, üç çekmeceli ürünler ise daha ulaşılabilir fiyatlara Trendyol’da alıcıyla buluşur.