Kolye

92337 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Kolye

Yüzyıllardır hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan, hatta bazı kültürlerin ayrılmaz parçası olan kolyeler, günümüzde son derece modern tasarımlar ile kadınların ve erkeklerin boyunlarını süslüyor. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı aksesuarları arasında yer alan kolyeler, seçtiğiniz tasarımlar aracılığı ile çoğu zaman iç dünyanızı da dışa yansıtıyor. Trendyol'un takı ve mücevher kategorisi, her zevke ve bütçeye uygun birbirinden şık seçenekler sunuyor. Son derece estetik çizgilerin hakim olduğu yüzlerce kolye çeşidi zarafeti ile göz kamaştırıyor. Kolyelerde kullanılan malzemeler, desenler, taş işçilikleri ve el işçilikleri hayranlık uyandırırken tasma kolye modellerinde ise her zevke uygun tasarımlar göze çarpıyor. Kadınların en değerli aksesuarlarından olan kolyeler erkekler için de stillerinin bir parçası olarak öne çıkıyor. Birbirinden tarz kadın kolye çeşitleri ve erkek kolyeler Trendyol'da sizleri bekliyor.  

Kolye Çeşitleri

Modası asla geçmeyen kolye çeşitleri arasında altın kolye ilk sıralarda yer alıyor. Altın üzerine taş işlemeli tasarımlar hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde yaygın olarak kullanılıyor. Modern çizgilere sahip gümüş kolye çeşitleri, kadınların ilgisini çektiği kadar erkekler tarafından tercih ediliyor. Gümüş kolye tasarımları arasında hem klasik hem de sıra dışı tasarımlar göze çarpıyor. Doğal taş meraklılarına hitap eden kehribar kolye çeşitleri şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Her kadının takı kutusunda bulunması gereken inci kolye çeşitliliği ile ilgi çekerken estetik çizgileri sayesinde kadınların zarafetini artırıyor. Tüm kadınların gözdesi pırlanta, kullanıldığı tüm aksesuarlara farklı bir değer katıyor. Pırlanta kolye çeşitleri işçilik açısından hayranlık uyandırırken en çok tercih edilen hediyeler arasında da ilk sıralarda yer alıyor. 

Kolye Modelleri 

Trendyol takı ve mücevher kategorisinde satışa sunulan kolye modelleri içinde her zevke hitap eden seçenekler yer alıyor. İsimli kolye modelleri arasında altın, gümüş ve deri tasarımlar öne çıkıyor. İsim kolye seçenekleri arasında kişiye özel hazırlanabilen alternatif modeller de bulunuyor. Nazar boncuğunu en zarif haliyle boyunlarla buluşturan nazar boncuklu kolye modelleri her yaş grubundan talep görüyor. Hem kadınların hem de erkeklerin yaygın olarak kullandığı kolye modelleri arasında ay yıldızlı ve tuğralı kolyeler yer alıyor. Ay yıldız kolye modelleri arasında hem modern hem de klasik tasarımlar göze çarpıyor. Tüm kıyafetlerle uyum sağlayan ay yıldız kolye, her bütçeye hitap eden fiyatlarla satışa sunuluyor. Tuğralı kolye modellerinde ise göz alıcı işçiliklere sahip tasarımlar büyük ilgi görüyor. Otantik havası ile fark yaratan kanaviçe kolye modelleri, canlı renkleri ve renklerin birbiriyle uyumu sayesinde tarzınıza bambaşka bir hava katıyor. Yıllarca sıkılmadan kullanabileceğiniz kolye modelleri arasında yer alan kar tanesi kolye, taşlı tasarımları ile adeta büyülüyor. Asi duruşu ile dikkat çeken tasma kolye modellerinde klasik ve modern tasarımlar yer alıyor. Rengarenk ve sıra dışı çizgilere sahip choker kolye modelleri arasında hem gündelik kıyafetlerle hem de özel günlerde kullanım için son derece şık seçenekler bulunuyor. 

Erkek Kolye Modelleri 

Erkekler için tasarlanmış kolye modellerinde modern ve şık tasarımlar göze çarpıyor. Erkek kolyelerinde en sık rastlanan figürler arasında melek kanadı, ay yıldız, yıldız, silah, ok ve bıçak yer alıyor. Erkek kolye çeşitlerinde kullanılan malzemelerin başında çelik, gümüş ve deri geliyor. Çelik erkek kolye çeşitleri, dış etkenlere karşı bozulmayan yapısı ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda son derece şık duran çelik erkek kolyeler her yaş grubunun beğenisini topluyor. Erkeklerin tarzına farklı bir hava katan erkek kolye çeşitleri kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştırıyor.