Klima Isıtıcı

4195 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Klima ve Isıtıcılar

üyelerinden olan klima ve ısıtıcılar ile hem yaz aylarına hem de kış mevsimine önceden hazırlıklı hale gelirisiniz. Serinleme ve ısınma ihtiyaçlarınıza etkili bir çözüm getiren bu ürünler Trendyol'daki geniş marka ve model çeşitliliğiyle seçim yapabilmeniz için uygun opsiyonlar sunar. İklimlendirme sistemleri ile ısınma ve serinleme ihtiyacınıza ek olarak bulunduğunuz ortamın havasının temizlenmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha hijyenik koşullara sahip ve daha ferah bir odada bulunmanın verdiği rahatlığı hissedebilirsiniz. Klima modelleri, evinizde ya da ofisinizde kullanabilmeniz için son derece uygun çeşitler içerir. Sessiz bir şekilde çalışabilme yeteneği ile dikkat çeken modern klimalar gece ve gündüz saatlerinde ev ortamında çalışma gürültüsü oluşmasının önüne geçer. Enerji sınıfı verilerine bakarak da satın alabileceğiniz ısıtıcı modelleri ise kış aylarında evinizin ısısını arzu ettiğiniz seviyeye çıkarabilmeniz için size yardımcı olur.

Akıllı Uzaktan Kumandayla Kolay Kullanım

Birbirinden önemli markaların akıllı uzaktan kumanda özelliğine sahip klima çeşitleri pratik bir kullanım olanağı tanır. Oturduğunuz yerden klimanın özelliklerini kullanarak ısı değişikliği sağlayabilirsiniz. Turbo mod aracılığıyla klimanın tam performansla çalışıp hızlı bir bir soğutma ya da ısıtma işlemi uygulayabilmesini sağlayabilirsiniz. Doğa dostu modeller, minimum düzeydeki elektrik tüketimleriyle fosil yakıt kullanmadan iklimlendirme yapabilmenizi olanaklı hale getirir. Klima fiyatları, bütçeniz için uygun birçok ürün seçeneği sunarak elinizi güçlendirir. Duvar tipi klimaları evinizin duvarına kısa zaman içerisinde monte ederek sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Programlanabilir klimalar aracılığıyla ürününüzün dengeli ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Hava sıcaklığına bağlı olarak değiştirebileceğiniz ayarlarla beraber klimanızdan en verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Isıtıcı fiyatları konusunda uygunluk taşıyan ve evinizi verimli bir şekilde ısıtabileceğiniz alternatif ürün modelleri ekonomik bir seçim yapabilmenizi sağlar.

Geniş Etki Alanı

Açılabilen kanatçıklara sahip klimalar geniş bir alana etki ederek evinizde verimli bir kullanım yaratır. Göstergeli ekranlar aracılığıyla mevcut çalışma düzeyini görebileceğiniz klimalar sizi bilgilendirir. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlamayı başaran tasarımlarıyla göz dolduran modeller, keskin hatları ve sade tasarımlarıyla beğeninizi kazanır. Özellikle kaloriferlerinizi ısıtmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilmek için yararlanabileceğiniz kombi modelleri doğal gazdan etkin bir biçimde faydalanabilmenizi sağlar. Tasarruflu çalışma özelliğine sahip modern kombiler aynı zamanda sessiz bir biçimde işlemlerini gerçekleştirerek kullanıcılarının memnuniyetini kazanır. Evinizi kaliteli bir şekilde ısıtıp kışı sorunsuz bir şekilde atlatabilmek için yararlanabileceğiniz soba modelleri de uygun bir seçim yaratır. Küçük boyutları ve geniş etki alanı kapasiteleriyle dikkat çeken sobalarla da kolayca ısınabilirsiniz. Hava perdesi modelleri de yaz aylarında mağazanıza giren tüketicilerin anında serinlemesini sağlayarak memnuniyet yaratır.

Portatif Özelliklere Sahip İklimlendirme Ürünleri

Taşınabilir yapıdaki soba ısıtıcı modelleri, düşük enerji tüketimi özellikleriyle elektrik faturalarında arzu ettiğiniz sonuçları alabilmenizi sağlar. Küçük boyutları ve tekerlekli tasarımları sayesinde hem salonunuzda hem de yatak odanızda kullanabileceğiniz soba ısıtıcı çeşitleri rahat bir kullanım yaşatır. Özellikle aşırı sıcak günlerde evinizi serinletebilmek için yararlanabileceğiniz vantilatör çeşitlerine de Trendyol ile erişebilirsiniz. Hızlı ve etkili bir soğuma sağlayan vantilatörler tavana asılabilir yapılarıyla alandan tasarruf etmenizi mümkün hale getirir. Sessiz bir şekilde çalışan bu ürünler farklı hız kademeleri aracılığıyla yavaş ya da hızlı bir şekilde çalıştırabilmeniz için uygundur. Elektrik enerjisinden yararlanarak sıcak su elde etmek için uygun olan şofben ürünleri ile anında sıcak suya kavuşabilirsiniz. Küçük boyutlara sahip olan ve yaz aylarında kullanışlılık yaratan portatif soğutucu çeşitleri sayesinde bulunduğunuz ortamı daha serin hale getirebilirsiniz. Banyonuzda su ısıtmak için kullanabileceğiniz bir diğer ürün olan termosifon sayesinde kış aylarında banyonuzu kısa süre içerisinde ısıtabilirsiniz.