search result placeholder

King

Ev İşlerinde Yardımcı King Küçük Ev Aletleri

King, kurulduktan sonra ilk olarak termos üretimi yapmıştır. Daha sonra küçük ev aletleri üretimine devam etmiştir. Günümüzde ise kahvaltı, temizlik, mutfak, iklimlendirme, kişisel bakım gibi ev aletleri kategorisinde birçok ürün çeşidi üretmektedir. 50 yılı aşkın bir süredir güvenilir hizmetleri ile bilinen King’in, deneyimli ve sağlam adımlarla ilerlediği söylenebilir. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleten ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyetleri ile tercih edilebilirliğini yükseltmiştir. Devamlı büyüyerek ilerleyen pazarlama, servis, dağıtım gibi hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı olarak devam ettirmektedir. Hayatın her alanında ev işlerinde yardımcı olarak kullanılabilecek King ürünleri, sağlamlığıyla da dikkat çekmektedir. Mutfak aletlerinden her sabah ve günün belirli saatlerinde ihtiyaç duyulan King çaycı güçlü motorları ve tasarruflu çalışma kapasitesi ile memnun kalınan aletlerden bir tanesidir. Su kapasiteleri, yaklaşık 2 litreye kadar ayarlanmıştır. Demlik litreleri ise 1 litreyi geçkin bir seviyede olduğu için geniş ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği modellerdir. Çaycıların çay filtreleri de bulunmaktadır. Ayrıyeten kettle olarak da kullanım sağlanabilecek mutfak aletleridir. Paslanmaz çelikten imal edilen çaycı modelleri de bulunmaktadır. Metal severler için muhteşem dizaynlı olan ürünlerdir. Lezzetli çayların demleneceği çaycılar farklı renklerde imal edilmiştir. Böylece mutfak rengine ve dizaynına uygun olan çaycı modelini satın alabilmek mümkündür. Çaycıların dış tasarımları, desenli, sade, metal, mor, kırmızı, beyaz gibi renklerde imal edilmiştir. Çaycıların mutfaktaki şıklığı tamamlayıcı görsellikleri bulunmaktadır. Böylece ev dekorasyonuna uyumlu olan çaycılar ile lezzetli çaylar demleyebilmek mümkün olacaktır. Çaycıların demlik tasarımları, şeffaf ya da alt haznesine uyumlu renklerde imal edilmiştir. Demliklerin görsellikleri son derece şık ve ergonomik tutma yerleri ile tasarlanmıştır. Çay doldururken, güvenli kullanımı kilit sistemi ile sağlanmaktadır. Çaycıların içinde yer alan filtreler, plastik ya da paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Watt kapasiteleri yüksek olan çaycılar, hızlı kaynatma özellikleri ile dikkat çekmektedir. İşlevsel ve ergonomik olmaları, kullanılırken herhangi bir sorun çıkartmaz. Çaycıların güç özelliklerinin yanı sıra uzun süre sıcak tutmalarından dolayı çay keyfinin tadı çıkacaktır. Ayrıca enerji tasarruflu olmaları, fatura dostu bir kullanıma da yardımcı olmaktadır. Çaycıların demlik özellikleri, çayı doldururken, herhangi bir sıçratma sorununu meydana getirmez. Güvenli bir doldurma işlemi sağlanır ve böylece rahatça kullanılacaktır.

Ev İşleri King’le Artık Çok Kolay

Mutfak aletlerinde kendini geliştirmiş olan King’in başarılı bir şekilde hizmet verdiği söylenebilir. Mutfak aletleri arasında yerini alan King tost makinesi modelleri, 2 tost kapasiteli, yapışmaz plakalar ile tasarlanan özelliklere sahiptir. Modeller arasında yer alan plaka kilitleme mandallar, dikey saklayabilme, ışık göstergeleri, kablo muhafaza bölümleri ile ergonomik tasarımlara sahiptir. Tost makineleri, lezzetli tostlar yapabilmek için muhteşem bir çalışma performansı gösterir. Plaka materyalleri granit, 6 dilim kapasiteli, yağ damlama tepsili, güç lambası göstergesi ve yıkanabilir plaka özellikleri bulunmaktadır. Tostların yanı sıra et, sebze ve farklı gıda ürünlerinde pişirilebileceği tost makineleri, bu yönleri ile işlevsel bir kullanım sunmaktadır. Tost makinelerinin ergonomik kullanımları ve canlı tonlardaki renkli üretimleri, mutfaktaki şıklığın yakalanabilmesine yardımcı olacaktır. Bazı modellerdeki ızgara özellikleri, 180 derecelik olarak ayarlanmıştır. Ayarlanabilen ısı düğmeleri ile istenilen ısı modunda tost makineleri kullanılabilir. Renklerin metal, kırmızı, mor, bebe mavisi, pembe, siyah gibi renklerde olması herkesin zevkine hitap edecek rengin seçilebilmesine yardımcı olacaktır. Tost makinelerinde yer alan kilitleme mandalı tostların, et, sebze, balık gibi gıdaların daha iyi pişmesine yardımcı olmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen plakalar, yapışmaz olduğu için ve temizlenebilir olması nedeniyle rahat kullanımlıdır. Ayrıca tost makinelerinin ayak kısımları zemine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte tutma yerleri de rahat kavranabilir şekilde imal edilmiştir. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan tostların yanına demlenen çaylar keyifli kahvaltılar için büyük bir önem taşır. King çay makinesi ile lezzetli çaylar demlenerek, kahvaltılar, 5 çayları ve sıcak su desteğinden yararlanabilmek için muhteşem ürünlerdir. Çay makinelerinin açma kapama düğmeleri ve kaynadığında otomatik olarak kapanma özellikleri vardır. Aynı zamanda ışık göstergelerinden de bu durumu anlayabilmek mümkündür. Çay makinelerinin alt kısımları, litre göstergesi ile tasarlanmıştır. Böylece içine koyulan suyun kaç litre olduğu da belirlenecektir. Çay makinelerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de sıcak tutmalarıdır. Uzun süre sıcak kalan ve böylece çayların soğumadan taze bir şekilde tüketilebilmesine yardımcı olacaktır. Mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak modern, şık ve gösterişli çay makineleri markanın imzasını taşımaktadır. Her anlamda rahat ve işlevsel kullanımlı olmaları nedeniyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Çay makinelerinin kaliteli malzeme yapıları ve işçiliklerinden dolayı uzun ömürlü bir şekilde kullanılacaktır.

Kaliteli King Küçük Ev Aletlerinden Yararlanın

Küçük ev aleti üretimlerini kurulduğu günden bu yana başarılı bir şeklide devam ettiren King’in evin farklı alanlarında kullanılacak eşyaları üretmektedir. King elektrikli süpürge evin birçok yerinde kullanılabilecek temizlik ürünleridir. Süpürgeler, toz torbalı, toz torbasız ve dik süpürgeler olarak ayrılmaktadır. Torbasız olarak satışa sunulan süpürgeler, AAA temizlik performansı, filtreleme teknolojisi, enerji tasarruflu ECO motor, sert zemin temizlikleri, tozu yayma kapasitesi ile rahat kulanım yapıları vardır. Aynı zamanda torbasız elektrikli süpürgeleri, yıkanabilir hepa 13 filtre mikrop ve bakterilerden hapsetme özelliği gösterir. Böylece alerji sorunlarını da engellemeye yardımcı olacaktır. Kolay taşınabilir ve boşaltılabilen toz haznelerine sahip olan toz torbasız süpürgeler, yüksek performans gücü ile çalışır. Toz torbasız olarak tasarlanan süpürgeler, 2,5 litre toz hazneli ve emiş gücü ayarına sahiptir. Filtreleme teknolojisi ile çalışan torbasız süpürgeler, muhteşem bir çalışma performansı göstermektedirler. Torbalı olarak üretilen elektrik süpürgeleri, ECO motoru ile yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Halı temizleme performanslarına sahip olan, torbalı süpürgeler, ECO fırça özelliği ile çalışır. Toz hazneleri, 3,5 litre olarak ayarlanmıştır. Elektrik süpürgeleri arasında yer alan dik süpürgeler, minimum enerji ile yüksek güçte çalışabilen ürünlerdir. El süpürgesi olarak da kullanıldığı için işlevsel özelliklere sahiptirler. Ayrıca etkili emiş için geliştirilmiş olan üçgen süpürme başlığı muhteşem bir tasarımla imal edilmiştir. Dik elektrikli süpürgeler, 180 derecelik manevra kabiliyetleri ile zor olan kenar ve köşeler için kolayca temizlik sağlar. Çıkarılıp temizlenmesi de bir hayli rahattır. Aynı zamanda rahatça ayakta durabilen bir yapıda olduğu için saklanması kolay olan aletlerdir. King süpürge modelleri, farklı renklerde tasarlandığı için evdeki dekorasyonun da tamamlayıcısı olacaktır. Dik elektrik süpürgelerinin toz hazneleri kapasite olarak 1 litrelik tasarlanmıştır. Yüksek emiş güçlerine sahip olan süpürgeler, tozu, kiri, bakteriyi derinlemesine emer. Dik süpürgeler, kolaylıkla çıkan ve pratik olarak temizlik sağlanabilen toz haznesine sahiptir. İşlevsel olarak el süpürgesi gibi kullanabilmek mümkündür. Boru kısmı çıkarıldıktan sonra temizlenerek, başlığın el süpürgeleri olarak kullanımı sağlanabilir. Kablo sarma mandalları ile dikey ya da yatay olarak saklanabilecek süpürgelerdir. Süpürgelerin farklı renklerdeki tasarımları, muhteşem bir tasarımla dizayn edilmiştir. Yer kaplamamalarından dolayı da her yer rahatlıkla sığarak kaldırılabilir. Ortamdaki havayı da süpürme anında temizlediği için güzel bir ortamın oluşmasına yardımcı olacaktır.

Hayatın Her Alanına Dokunan King Üretimleri

Teknolojik faaliyetlerin gelişmesinden dolayı birçok alanda hayatı kolaylaştıran üretimler yapılmaktadır. Küçük ev aletleri üretimiyle uzun yıllar faaliyetlerini sürdüren King’in ürün yelpazesi bir hayli geniştir. King Blender mutfak işlerinde yardımcı olacak aletlerden bir tanesidir. Blenderler, çalışma performansı olarak birbiri içinde değişken özelliklere sahiptir. Karıştırma şişeleri 2 olan ve tek tuş ile çalışma performansı gösteren paslanmak çelik bıçak imalatlı modeller bulunmaktadır. Ayrıca tutmayı kolaylaştıracak olan silikon halkalar da ergonomik tasarıma örnek verilebilir. BPA içermeyen triıtan karıştırma şişeleri ile insan sağlığını tehdit etmez. Modeller arasında ısıya dayanıklı, 4 bıçak teknolojili, blender ucu ısıya dayanıklı olan ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca hız ayarları ile istenilen ayarda parçalama işlemi yapılabilir. Blenderler komple set ya da tekli olarak imal edilmektedir. Setlerin karıştırma, doğrama, çırpma, dilimleme, rendeleme gibi özellikleri bulunmaktadır. Böylece kusursuz sonuçlar elde edebilmek de mümkün olmaktadır. Dilimleme ve rendeleme bıçakları, blender çırpıcı aparatlar, ölçü kabı ile aksesuarlar stantları setlerin içinde yer alan ürünlerdir. Komple blender setlerin kabak, patates, patlıcan gibi bazı sebzeleri zahmetsiz bir şekilde oyduğu aparat özellikleri de vardır. Böylece yemekler kolayca hazırlanarak, yemek pişirilirken en iyi yardımcı olacaktır. Doğrayıcı olarak hazne boyutları 1,5 litre boyutundadır. Ayrıca paslanmaz çelikten rendeleme, dilimleme diskleri de ayrı bir ergonomiklik sunar. Tekli olarak satışa sunulan blenderler da pratik kullanımlı olan ürünlerdir. Isıya dayanıklı olan paslanmaz çelik uçları vardır ve 2 ayrı hız ayarıyla çalışır. Tekli blenderler farklı renklerde tasarlanmıştır ve sevilen renklerin tercih edilebilmesi mümkündür. Mutfak aletleri arasında yer alan ve yemek pişirilirken çok sık ihtiyaç duyulan King mutfak robotu işlevsel kullanımları ile beğeni toplamaktadır. Aparat özellikleri birçok yemeğin pişirilebilmesine yardımcı olarak tasarlanmıştır. Yüksek motor gücü ile üstün performans sağlayarak, kullanıcıların mutfakta en büyük yardımcısı olacaktır. Mutfak robotları havuç, salatalık, turp gibi sert sebzelerin rahatlıkla dilimlemesi ve rendelenmesine yardımcı olur. Ayrıca yumurta çırpmak ya da kek yaparken karışımların çırpılması için farklı çırpma ayarları bulunmaktadır. Ürünler set olarak satıldığı için ölçü kabı ve aksesuarları da içeriğinde yer alır. Çırpma işlemleri için farklı disklerden de destek alınabilir.

Lezzetli Yemeklerin Hazırlığı King Ev Aletleri ile Mümkün

Yemek hazırlarken, temizlik yaparken, kişisel bakım uygulamalarında çoğunlukla teknolojinin getirilerinden faydalanılmaktadır. Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, geliştirdiği küçük ev aletlerini kullanıcı yararına sunan King’in hayatı kolaylaştıran tarafı bir hayli çoktur. Kişisel bakım alanında da birçok alanda kendini geliştirmiştir. King tıraş makinesi kablolu ve kablosuz kullanım özellikleri ile imal edilmiştir. Saç kesme tarak aparatı, uzunluk ayarlarına kolaylıkla kilitleme koyma, paslanmaz çelik bıçak ile muhteşem performans sunmaktadır. Tıraş makineleri tekli ya da set şeklinde imal edilmiş olan aletlerdir. Setlerin içinde yer alan makas, ölçü tarakları, temizleme fırçaları ve yağları farklı kullanımları destekler. Kulak, kaş, burun tüylerini de almaya yarayan başlıkları ile bu alanlardaki tüyleri kesmeye yaramaktadır. Setler, kolayca temizlenebilir ve yıkanabilir başlıklara sahiptir. Ayrıca saklama işlemini kolaylıkla yapabilmek için de aksesuar stantları bulunmaktadır. Tıraş makinelerinin pil ömürleri yüksek ve hassas bölgeler için mikro tıraş bıçak başlığı da vardır. Saç kesme tarağı yardımıyla da 9 kademe sistemi ile tarak desteği sunar. Sakal, bıyık kesme tarakları gayet ergonomik ve kolay kullanımlıdır. Erkek bakımında birçok alanda geniş çaplı kullanılabilen ürünler, favori düzeltici aparatlarıyla da saç favorilerinden kurtulmaya yardımcı olur. Tıraş makineleri, genel anlamda bıyık kesme, saç kesme, tüyleri alma, vücut tüylerini alma ya da düzeltme gibi işlemler için tasarlanmıştır. Ayrıca vücuttaki tüyleri alma başlığı şeklinde de kullanımı sağlanan çift fonksiyonlu tıraş bıçağı da bulunmaktadır. Tıraş bıçaklarının pil yapıları, lityum iyon olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle de hızlı bir şekilde şarj edebilme imkânı sunar. Adaptörlerin temizleme yağı ve fırçası sayesinde makinelerin bakımı için önemli aparatlardır. King, kişisel bakım işlemleri içinde yer alan kıyafet bakım�� alanında da üretimlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. King ütü modelleri farklı teknik özellikler ve yapılarda tasarlanmıştır. Ütü tabanları, seramik, anodize taban olarak farklı malzemelerden imal edilebilmektedir. Seramik taban olmasından dolayı rahat bir ütü deneyimi sunar. Ayrıca şok buhar desteği sayesinde kıyafetleri sterilize de eder. Buhar oranları 145 grama kadar yükselebilmektedir. Bu özellik ise ütü modelleri arasında değişkenlik gösteren bir durumdur. Ütülerin su haznesi kapasiteleri yüksek ve damlama önleyici özellikleri vardır. Önemli nitelikler arasında yer alan kendi kendini temizleme, ayrıca temizlik işlemi gerektirmez. Ütüleme işlemleri yatay ya da dikey olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Kullanılacak yöntemler ise kuru ve buharlı olarak tercih edilebilir. Ütü modellerinin içinde yer alan özelliklerden bir tanesi de 8 dakika dikey ve 30 saniyelik yatay konumda iken otomatik kapanma sağlar. Ütülerin seyahatlerde de taşınabilir olan modelleri bulunmaktadır.

King Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Küçük ev aletleri alanında senelerdir başarılı bir şekilde hizmet veren markanın, hemen hemen her alana dokunduğu söylenebilir. Üretim modelleri arasında birçok küçük ev aleti bulunmaktadır. King Türk kahve makinesi, çay makineleri, kahve makineleri, ekmek kızartma makineleri, tost makineleri, katı meyve sıkacakları, el blenderleri, doğrayıcılar, fritözler, mikrodalga ve fırınlar, mutfak tartıları, ütü, toz torbasız süpürgeler, toz torbalı süpürgeler, dik süpürgeler, saç kurutma makineleri, saç maşaları, saç düzleştiriciler, epilasyon cihazları, erkek bakım ürünleri, banyo baskülleri, ısıtıcılar, hava nemlendiricileri, vantilatörler, aspiratörler ve King mikser gibi birçok ürün bulunmaktadır. Ev işi yaparken ya da yemek pişirirken, ihtiyaç duyulan bütün desteği markanın tasarladığı ev aletlerinde bulabilmek mümkündür. Üstelik işlevsel ve ergonomik tasarımları ile iki katı yarar sağlayan aletlerdir. Teknik özellikleri de son teknolojiye uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Tasarlanan ev aletlerindeki teknik özelliklerin yanı sıra sağlamlık ve kaliteli yapısı da uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmeye yardımcı olacaktır. Ev aletlerinin genel özellikleri arasında sağlam olmalarının yanı sıra şık olan dış tasarımları da yer almaktadır. Ev dekorasyonuna uyumlu olarak tercih edilebilecek modelde ve renkte ürün kategorileri bulunmaktadır. Mutfak, oturma odası, kişisel bakım alanları, banyo ve diğer alanlarda kullanılabilecek birçok elektronik ürün vardır. Bu ürünler ise markanın son teknolojik gelişimlerine uyumlu şekilde imal edilmiştir. Geliştirilen ürünlerden bir tanesi de King su ısıtıcı ürünleridir. Mutfakta çok sık kullanılan su ısıtıcıları, iç gövdesi paslanmaz çelikten imal edilen aletlerdir. Otomatik kapanma özellikleri ile su kaynağı anda kapanacaktır. Ayrıca susuz çalışmasını önlemeye yarayan emniyet sistemi de önemli özellikler arasındadır. Su ısıtıcılarının litre kapasiteleri değişkenlik göstermektedir. Üretilen ev aletlerinde farklı alanlarda kullanım sağlanacak modeller bulunmaktadır. Bu durum ise fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Fiyat aralıkları model, teknik özellikler, dış tasarım, Watt güçleri ve kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda küçük ev aletlerini King teknolojisi ile sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz.

search result placeholder