Kiğılı Kaban

41 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kiğılı Kaban

Erkek giyim sektörüne kumaş satıcısı olarak 1938 yılında giren Kiğılı, 1965 yılında bakış açısını değiştirerek üretim aşamasına geçer. Kalıpların dışına çıkarak üretim hacmini genişleten marka, kısa süre içerisinde erkek giyim alanında başarılı işler yaparak adından söz ettirmeyi başarır. Üretim hayatı boyunca, erkek giyim sektöründe başarılı işlere imza atarak dünya çapında bir marka haline gelmeyi başarır ve ilk mağazasını İstanbul/Beyoğlu’nda açar. Marka adını hep bir adım yukarı taşımayı amaçlar ve Türkiye’de 62 ilde, 207 mağazası, yurt dışında farklı ülkelerde olmak üzere 24 mağazası vardır. Erkek giyim sektöründe global pazarda ilk 10 isimden biri olmayı amaçlayarak çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirir. Dünya modasını takip eden, yenilikçi, değişim odaklı ve uyum içerisinde çalışan bir ekip ile büyümeyi tercih ederken, çalışanlarına erkek giyim dünyası ile ilgili eğitim vermekten de geri kalmaz. Sektörün risk ve fırsatlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ürün sayesinde kullanıcı memnuniyetini her ürününde ön planda tutan marka, özellikle iş dünyasına uygun klasik kesimler ile anılıyor olsa da çeşitli ürün kategorileriyle erkeklerin tercihleri arasında yer alır. Kiğılı markası, takım elbise çeşitleri, gömlek, ceket, yelek, pantolon, kaban/mont ve hatta ayakkabı ile kıyafetinizi tamamlayıcı aksesuarlara dahi ev sahipliği yapar. Kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden kabanlar, marka ile kaliteye kavuşur. Farklı kumaş türleri ve farklı kesimler ile çeşitlenen mont ya da kabanlar, her zevkten tüketicinin beğenisini kazanır. Kiğılı Kaban kategorisinde tek kesim kaban yerine birbirinden farklı kaban modelleri bulmak mümkün. Türkiye’nin en çok indirilme sayısına sahip olan online alışveriş sitesi Trendyol’dan iş  ya da günlük yaşantınıza uygun kaban bulmanız mümkündür. Şık parçalar ile kıyafetinizi tamamlamak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. 

Şıklığın ve Rahatlığın Adı Kiğılı

Kurulduğu günden bu yana özgün çizgisini bozmadan yükselen erkek giyim markası, her sezon farklı yaş gruplarına yönelik hazırladığı koleksiyonu ile rakiplerini kıskandırmayı başarır. Başarılı, yenilikçi ve akılcı erkeklerin gözde markası haline gelen Kiğılı ile şık gözükmek oldukça kolaydır. Seçtiğiniz ürünü markanın tamamlayıcı aksesuarları ile çok daha şık bir hale getirmeniz mümkündür. Özellikle metropol şehirlerde yoğun iş hayatı içerisinde olan insanların kurtarıcı markaları arasında yer alır ve zamana meydan okuyan tasarımları sayesinde bugün global pazarda tercih olmayı başarır. Dünyanın moda trendlerini kendi özgün çizgileri ile birleştirerek üretim yapma mantığı doğrultusunda hareket ederken tüketicinin taleplerini de gözden kaçırmaz. Şık ve rahat kelimelerini rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri geliştirmek konusunda profesyonel düzeyde olan marka, gün boyu kendinizi mutlu ve özgüvenli hissetmenizi sağlar. Gün boyu dahil olacağınız toplantılarda şık bir takım elbise, tatillerde konforu ön plana çıkaracak günlük tasarımlar, özel gecelerde tercih edebileceğiniz son derece şık smokinler ya da soğuk kış günlerinde vazgeçilmeziniz olacak trikolar ve kabanlar marka deneyimini kusursuz kılan öğelerden bir kaçıdır. Yaşantınız boyunca gireceğiniz her ortama uygun ürünler bulabileceğiniz geniş koleksiyonlara imzasını atar ve bu şekilde kullanıcı memnuniyetini sağlar. Klasik ve spor şıklığın öncü isimlerinden olmak adına, geçmişten bugüne iddialı tasarımlarıyla gelerek tüketicini kazanır. Yaz mevsiminde moda renkleri doğrultusunda üretilen ürünlerle vitrinleri süslerken kış aylarında ise sizi soğuktan koruyacak kaliteli Kiğılı kışlık kaban modellerini vitrinde görmek mümkündür. Seçtiğiniz kıyafet ve tamamlayıcı olarak tercih ettiğiniz ürünler sizin karakterinizi yansıtır. Her mevsimde kendinizi ön plana çıkaracağınız ürünlerle var olmak için markanın ürünlerini tercih etmekte kararsızlık yaşamazsınız. Modanın gerekleri ve tüketicinin talepleri doğrultusunda üretimlerine yön veren lider isimlerden marka, rahatlık ve şıklık çizgisinden çıkmadan çeşitlendirdiği kaban modelleriyle kış aylarında kullanıcının yüzünü güldürmeyi başarır. Soğuk havalarda sağlığınızı koruyacak ürünler üretirken yaz aylarında da bir o kadar sizi rahatlatacak ürünler üretir. Üretim kısmında yeniliği ön planda tutarken teknolojinin gereklerini de unutmamak gerekir. Bu aşamada da kendini göstererek kullanıcılarına Trendyol çatısı altında toplamayı başarmıştır. Giydiğiniz kıyafetleri girdiğiniz her ortamda fark edilebilir olmak amacıyla belirliyorsanız markanın ürünlerini popüler alışveriş sitesi Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. 

Kiğılı Kaban Modelleri

Farklı yaş gruplarına özel hazırlanan koleksiyonları sayesinde her kesimden insana hitap eden marka, hem kalitesi hem rahatlığı hem de şıklığı ile adından söz ettirir. Erkekler için tüm giyim parçalarını bu koleksiyonlar üzerinden bulmak mümkündür. Her sezon modanın ve tüketicinin talepleri doğrultusunda özgün üretimleriyle dikkatlerini üzerine çekmeyi başarır. Erkek giyim sektöründe farklı kategorilerden ürünlerle geniş bir portföy elde eden marka farklı renkte kaban modelleriyle de tüketicinin beğenisini kazanır. Kış ya da sonbahar aylarında genelde koyu renkler tercih edilirken açık renklerden uzak kalmak istemeyen kullanıcısını da düşünerek çeşitliliğini bu anlamda geniş tutar. Bu sayede her zevkten kullanıcının mutlu bir alışveriş süreci geçirmesinde oldukça istikrarlı bir başarı elde eder. Erkeklerin kış aylarında şıklığına rahatlık kazandıran ve günlük yaşantısında da göz dolduracak ürünler elde etmesini sağlayan özel kesim parçalara markadan ulaşmak mümkündür. İş yaşantınız gereği klasik giyimi tercih ediyorsanız kışlık Kiğılı kaban çeşitleri sizi sıcak tutar. Bununla beraber günlük yaşantınızda klasikten uzaklaşarak spor giyimi tercih ederseniz Kiğılı bonded kaban çeşitleri arayışınıza son verebilir. Her çeşit vücut ölçüsüne uygun olan ürünlerde ön plana çıkan erkeksi dokunuşlar, farklı zevklerinde tercihi olur. Özellikle vücudunuza oturan kalıplar bir kaban isterseniz Kiğılı slim fit kaban modelleri sizi mutlu edecek düzeydedir. İş yaşantınızda varlığınızı vurgulamak konusunda sizi bir adım öne çıkarak klasik takım elbiseler, kış aylarında soğuktan korunmak konusunda yeterli olmaz. Bunun akabinde gerek duyulan mont ya da kabanlarında seçtiğiniz takım elbiseleri ya da klasik kıyafetlerinizi destekleyici nitelikte olmalıdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak, klasik kıyafetleriniz için ayrı üretim yaparken günlük yaşantınızı da geri plana itmez. Her erkeğin mutlaka dolabında bulunan klasik parçalar kadar markanın kış ayları için özel kumaşlar kullanarak üretilen farklı renk ve model kaban modelleri de çoklukla satılan ürünler arasındadır. İşte bu sebeple marka, kendini her zaman bir adım öteye taşımayı başarır.  Milyonlarca kullanıcı gibi sizde Trendyol'da yer alan özel indirimlerini takip ederek Kiğılı kaban indirim fırsatlarını kaçırmadan dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. 

Kiğılı ile Şık ve Rahat Kombinler

Stil sahibi erkeklerin her girdiği ortamda kendilerini belli etmeleri giydiği kıyafetler ile doğru orantılı olarak değişir. Karakterinizi ve duruşunuzu ön plana çıkarmak adına tercih ettiğiniz başarılı ürünler dış görünümünüzde muazzam etkiler yaratır. Gün içerisinde kullanacağınız kıyafet tahmin edeceğiniz üzere gireceğiniz ortama göre değişir. Ofis ortamında smart casual tarzını benimsemek isterseniz markanın bu tarza uygun ürünlerini tercih edebilirsiniz. Gireceğiniz çok daha ağır ve şıklık gerektiriyorsa siyahın asaletini kullanan markanın özel dikim smokinleri kendinizi bulmanız konusunda yardımcı olur. Bunların yanı sıra daha gündelik bir rahatlık elde etmek içinse yine spor kesim fakat bir o kadar da şık ürünlere göz atabilirsiniz. Marka, farklı kategorilerde ürettiği binlerce ürün, gireceğiniz her ortama uygun geniş çeşitliliği sayesinde erkeklerin gözdesi olur. Smokin, takım elbise, gömlek, yelek, pantolon ve buna benzer ürünler elbette ki vazgeçilmez kıyafetleriniz arasında yer alırken soğuk aylarda sizi soğuktan korumak adına pek de yeterli olmaz. Bu aşamada yine kullanacağınız ortama göre Kiğılı kaban modelleri, ürünü tamamlamakta yardımcı olur. Özellikle Kiğılı yün kaban, kumaşı itibarıyla sizi sıcak tutmakta üstün bir performans sergiler. Smokini tamamlamak için Kiğılı uzun kaban tercih etmek kendinizi iyi hissettirir. Hafta sonu kahvaltınız ya da tatil gününüz için tercih ettiğiniz spor kıyafetlerinizi tamamlamak için yine Kiğılı kapüşonlu kaban tercih edebilirsiniz. Kış aylarında soğuktan korunmak için satın aldığınız kabanlar yaza aylarının gelmesi ile dolabın derinliklerine kalkarken yazın sıcaklığında çok daha ferah kıyafetler bulmak için markanın dünyasında ufak bir gezintiye çıkmanız yeterlidir. Yazın cıvıl cıvıl renklerini moda ve şıklık faktörlerini göz önünde bulundurarak kullanan marka yaz parçaları kullanıcının beğenisini kazanır. Yaz aylarında Trendyol sayesinde markanın hit parçalarına ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda kış ayları özel olarak hazırlanan Kiğılı kaban outlet ürünlerine, Trendyol’un hem mobil uygulaması hem de internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Her yaş kategorisine uygun kaban tasarlayan marka, dünyadaki trendleri takip ederken kendi çizgisini modellerinde vurgular. Bel altı ve diz boyu klasik botlarda istediğiniz kumaş dokusunda kaban bulmanız mümkündür. Kış mevsimi son bulmadan Trendyol sayfası üzerinden Kiğılı kaşe kaban modelleri arasından seçimlerinizi favorilerinize ekleyip indirim günlerinde satın alabilirsiniz. 

Kiğılı Kaban Fiyatları

Erkekler, kıyafet seçimleri sırasında bir takım kıstasları göz önünde bulundurur. Bu kıstaslardan ilk üçü, şık görünüm, rahatlık ve elbette ki fiyattır. Klasik giyimde dikkat çekici detaylar arayanlar için önemli düzeyde çeşitliliğe sahip marka, fiyat konusunda da geniş fiyat aralıkları sunar. Kaliteli ürünün pahalı olacağı anlayışı yaygın olarak var olup yanlış bir düşünce olduğu birçok kez kanıtlanır. Her ortamda kendini gösterecek ürünler geliştirmeyi  hedef olarak belirleyen ve minvalde tasarımlarını geliştiren markanın ürünleri de farklı fiyat aralıkları ile sunulur. Tercih edeceğiniz ürünün kumaşı, üründe kullanılan materyaller, ürünün içinde bulunduğu koleksiyon ve buna benzer daha birçok etken ürün fiyatını etkilerken, marka her fiyat grubuna uygun modelleri alternatifleri ile sunar. Ürün fiyatlarına yansıyan bir diğer etken ise mevsimsel faktörlerdir. Kaliteli kumaşı, planlı üretim süreci ve modeli iyi bir şekilde sunmak uzun yıllardır markanın ürünlerini tercih eden kullanıcılar açısından da olumlu sonuçlar doğurur. Kiğılı kaban fiyatları yukarıda yer alan etkenlerden dolayı değişiklik gösterir. Fakat gerek markanın özel indirimleri gerekse Trendyol’da yapılan özel indirimlerle kalitesine göre oldukça uygun düzeyde fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün fiyatı size pahalı geliyorsa ürünü favoriler alanına ekleyerek fiyatını takip edip indirim günlerinde güvenle satın alabilirsiniz. Online alışveriş yaparken tüm ürünlere bakmak yerine hızla kafanızdaki ürünü filtreler kısmına yazarak daha net sonuçlar elde edebilirsiniz. Örneğin, filtre kısmına beden, renk, fiyat aralığı ve akabinde Kiğılı kürklü kaban şeklinde belirtirseniz çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Üstelik bu şekilde ürüne ulaştığınız gibi kendi belirlediğiniz fiyat aralığında olan ürünleri incelemiş olursunuz. 

Kiğılı Kaban Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gün boyu üzerinizde olacak kıyafetleri seçmek konusunda zorlanıyor olmanız son derece normal bir durumdur. Her kıyafet özenle seçilmesi gerektiği gibi kaban seçimleri sırasında da özverili hareket etmek gerekir. Satın aldığınız kabanı uzun soluklu kullanmak için mutlaka kalite düzeyine dikkat etmeniz gerekir. Yağmura, kara ve sert soğuklara karşı dayanıklılık kuvveti yüksek kumaşla üretilen kabanlar sizi hem sağlık açısından hem de maddi açıdan korur. İnsan vücudu uzun süreli soğuğa karşı pek dirençli değildir. Bu nedenle özellikle kış aylarında tercih edilen kabanlarında sizi soğuktan korumasından emin olmanız gerekir. Geçmişten bugüne tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak sektörün ve kullanıcının lider markalarından biri olmayı başarır. Hem kış hem de yaz aylarına özel ürettiği koleksiyonlarla göz doldurmayı başaran marka, sizi soğuktan korumak konusunda başarılı ürünler üretmeyi sürdürür. Kaban seçimi esnasında mevsimsel faktörler elbette ki en önemli etkenler gibi gözükse de dikkat edilmesi gereken başka hususlar daha vardır. İlk olarak ürünün karakterinizi yansıttığına dikkat etmeli ve ardından ürünü nerede kullanacağınıza önem göstermelisiniz. Klasik giyimin gücüne inanıyorum diyorsanız, Kiğılı kruvaze kaban, her girdiğiniz ortamda sizi temsil eder. Klasik giyimin aksine spor yaşantınızdan vazgeçmek istemiyorsanız da Kiğılı deri kaban, ihtiyacınızı karşılar. Ürün seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise vücut proporsiyonuna uygun bir seçim yapmaktır. Kış ayları sıkı giyimli olmayı gerektirdiği için üzerinize giydiğiniz kabanın sizi sıkması ya da üzerinize bol gelip sizi yorması hiç de rahat bir durum oluşturmaz. Bununla beraber dış görünüm olarak hoş bir görüntü elde edemezsiniz. Bedeninize uygun kaban seçimi yapmak giydiğinizde hareketlerin kısıtlanmasına neden olmaz, bu da sizi rahat hissettirir. Son olarak ise kabanlar her ne kadar direkt vücudun tamamına temas etmiyor olsa da sağlık standartlarına uygun üretilmiş olmaları gerekir ki, kullanıcıda çeşitli hastalıklara neden olmasın. Kaban seçiminde bu durumu da göz önünde bulunmanız sizin için faydalı olur. 

Kiğılı Markasının Özel Parçaları Trendyol’da

Türkiye’nin en çok kullanılan online alışveriş sitesi Trendyol, erkek giyim sektörünün dev markasının en özel parçalarını tüketiciyle buluşturuyor. Birbirinden farklı markalara ev sahipliği yaparak en uygun fiyatla alışveriş severlere sunan Trendyol, Kiğılı ürünlerine de yer veriyor. Takım elbise, gömlek, kravat, yelek, ceket, pantolon, kaban ve daha birçok markalı ürün, Trendyol aracılığıyla satılıyor. Markada klasik giyimi yaşam tarzı olarak belirleyen tüketicileri memnun bırakacak ürünler ile karşı karşıya gelmeniz mümkündür. Klasik giyimin yanı sıra erkek spor giyim ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Her geçen gün adımlarını daha da sağlam atan markanın kış ayları için tasarladığı kaban modelleri de en az klasik giyim ürünleri kadar talep görür. Kiğılı kaşmir kaban ve diğer kaban modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Ürettiği her modelde uluslararası kalite standartlarını göz önünde bulunduran marka, bu prensip sayesinde global pazarda da kendine yer bulur. Marka, erkek giyim sektöründeki değişimi yakından takip eder, yenilikçi düşüncelerini modaya uygun bir şekilde yansıtır ve bu bağlamda tüketicinin memnun ayrılmasını sağlar. Kurulduğu günden bu yana özgün çizgisinden şaşmadan ürün gamını genişletmeyi başarır. Gelişim esnasında sektörün gereklerini de göz önünde bulundurarak teknoloji ile markasının birleşimini sağladı. Trendyol ile güvenli alışverişi tercih ediyorsanız,  kullanıcı özelliklerinden ve zaman zaman yapılan özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Alışveriş esnasında yüzlerce ürüne bakmak zorunda kalmak filtreler özelliğini kullanarak direk aradığınız kriterlere uygun ürün listesine erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için filtreler kısmını kendi belirlediğiniz kriterler ile doldurmanız yeterli olur. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda Trendyol uzerinden ister web sitesi ister mobil uygulaması üzerinden markanın özel ürünlerine kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.