Keson

91 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Keson

Keson dolap, depolama alanı olarak kullanılan çok amaçlı bir ofis mobilyasıdır. Kullanışlı olma özelliği özel dosyaların ve kişisel eşyaların uygun bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. Keson tasarımında renk, ergonomik yapı ve aksesuarlar etkin bir şekilde çalışmaların devam edilebilmesinde büyük rol oynar. Uzun soluklu kullanım ve ihtiyaç duyulan ortama olumlu katkılar sağlaması kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Ofis alanında kullanılan masanın ebatı, kesonun kullanım şekline göre konumlandırılmasını gerekli hale getirir. Keson modelleri genellikle 2 ya da 3 çekmeceli olarak kullanıldığı durumlarda masa altına yerleştirilir. Yoğun çalışmaların yaşandığı ve dosyalar için yetersiz kalan saklama koşullarından dolayı 4 çekmeceli keson tercih edilirken yerleştirme planı yakın bir köşe olarak düşünülebilir. Ofis çalışanları malzeme dolaplarının kolay kullanılabilir olmasını önemser. Çekmece ve kapaklarının rahat hareketi, verimli sonuçların alınmasında büyük rol oynar. Muhafaza edilen dosya ve diğer eşyaların zarar görmemesi gerekir. Kilitli kullanıma uygun tasarlanan keson modellerinde özel evraklar ya da eşyaların saklanması ön planda tutulur. Ayrıca malzeme dolap sayısının birden fazla gerektiği çalışma ortamlarında, tek çeşit anahtar özelliğine sahip olmasından dolayı güvenle ilgili hiçbir sorun yaşanmaz. Çekmeceli kısa dolap renk skalası işverenlere ve çalışanlara hitap ederken iş hayatının verimli geçmesine yardımcı olur. Siyah, beyaz ve latte gibi düz renk seçenekleriyle çalışma alanlarına huzurlu bir imaj verilebilir. Yeşil ve beyazın kontrast uyumu eğlenceli bir etkiye sahiptir. Ceviz ve antrasit renkler ise ofis ortamında sıcak bir uyum oluşmasına yön verir. Tekerlekli ve sabit olan kesonlar ile ihtiyaçların tespit edilmesinin ardından satın alma işlemine geçilerek güvenli bir alışverişin gerçekleşmesi sağlanabilir. Sağlığı tehdit etmeyen, uygun malzeme ve aksesuarlarla üretilen kesonlar, kullanışlı ve dayanıklı yapısından dolayı kullanıcılar tarafından beğeni kazanır. Tasarımlarıyla dikkat çeken malzeme dolaplarına, Trendyol’daki ürün açıklamaları kısmını inceleyerek karar verebilirsiniz. Sağlam malzeme kullanımına büyük bir titizlikle yaklaşan Trendyol, işveren ve çalışanlar için dizayn edilen kesonlara kolay ulaşabilmeniz için filtreleme seçeneğini size sunar. Zevkinize uygun, ofis içerisinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz çekmeceli kısa dolaplara Trendyol güvencesi ile avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı ve Göze Hitap Eden Keson Dolap Modelleri

Ofis çalışma alanlarında çok yönlü kullanıma uygun olan kesonlar, işlevsellik yönünden kullanıcıların beğenisini toplar. Keson mobilya, çalışma masasının ve ofisin şekli göz önünde bulundurularak kullanım amacına göre seçilmelidir. Dar masalar, çekmeceli kısa dolabın yeterli depolama alanı sağlayamamasına ve çalışanların hareketlerinde kısıtlamalar yaşanmasına sebep olduğu için kesonların yakın bir köşeye yerleştirilmesi gerekir. Ayrıca kısıtlı alanlarda tekerlekli keson modelleri kullanım rahatlığı sağlarken geniş masaların altına konumlandırıldığında kolay hareket etme özelliği sayesinde istenilen alana taşıma imkanı verir. Tek çekmeceli dar keson modelleri ofis gereçlerini muhafaza ederken alt kısmında bulunan kapaklı dolap alanı klasörlerin saklanması için uygun koşulu oluşturur. Dolap kapağının bulunmadığı modeller ise bilgisayar ekipmanları için kullanışlı bir seçenektir. Tasarım özelliğine göre uzun ve kısa modellerin bulunduğu dolaplar, her türlü ihtiyaç düşünülerek kullanıcıların hizmetine sunulur. 3 çekmeceli keson, çalışma ortamında bulunan eşyaları ve evrakları bir araya toplar, iş akışının sekteye uğramamasına yardımcı olur ve kolay erişebilirlik sağlar. Daha büyük bir dolap tercihinde 4 çekmeceye sahip olan tasarımlar çok yönlü kullanım imkanı sunar. Malzeme dolabı modelleri evrak, dosya, klasör ve ofis malzemelerinin saklanmasında çalışanların yardımına koşarken komodin olarak kullanılabilirliği sayesinde ek bir arşiv ve aksesuar alanı oluşturur. Bu tür kullanımlar için masa altına yerleştirmeden çalışma yerine yakın bir köşe tercih edilir. Ayrıca dekoratif ürünler malzeme dolabını sıcak bir görünüme kavuşturarak zevkli bir çalışma ortamının oluşmasında rol oynar. Masa dağınıklığının önüne geçen keson çekmece modeller, kırtasiye malzemeleri gibi gereçlerin toparlanmasında etkinlik sağlarken kilitli kullanımı özel eşyaların saklanmasına yardımcı olduğu için kullanıcılar tarafından önem kazanır. Çelik keson sağlam yapısı ile olası bir hasarın önüne geçer. Tasarımın ön planda tutulduğu malzeme dolaplarıyla ofis ortamında farklı bir hava katmak istediğinizde, masif ahşap model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kesonların çekmece kulpları da gövdeye uyum sağlayan özelliklerde üretilir. Geniş veya top biçiminde olan kulplu dolapların yanı sıra çekmecenin devamı niteliğinde olan ve yalın bir görünüm sergileyen ürünler, ofislerin tamamlayıcısı haline dönüşür. Geniş renk seçeneği, çalışma alanlarına ve mobilyalara uyum sağlayan bir dekorasyon yapma imkanı sağlar. Antrasit, siyah, beyaz ve yeşil gibi renkler ahşapla bir arada tasarlanarak kontrast renk uyumunu sevenler tarafından tercih edilir. Düz renklerin de bulunduğu modeller ise minimalist ofis ortamı oluşturulmasına yardımcı olur. Zevkinize ve mobilyanıza uygun tasarımlara, Trendyol sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Keson Dolaplarında Kullanılan Malzemeler

Ofisler için tasarlanan mobilyaların tamamlayıcısı olan keson çekmeceler, kullanıcılara fayda sağlanmasından dolayı önemli görevler üstlenir. Kullanışlı yapısına uygun olarak kullanılan malzemenin kalite ve sağlık standartlarından geçerli not alması önem taşır. Modern çizgilerin bulunduğu dolapların, ofis mobilyalarıyla ve aksesuarlarla uyum içinde olması ihtiyaç sahipleri tarafından beğeniyle karşılanır. Keson dolabı yapımında ahşap kullanımının yanı sıra tüketici taleplerini karşılayan masif, çelik, metal ve plastik malzemeler de kullanılır. Tercihlerinize göre plastik keson veya diğer modellerden tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra oda dekorasyonuna da dolaplarla uyum sağlayabilirsiniz. Komodin özelliğini yansıtan kesonların üst kısmına yerleştirilen aksesuar ile klasörler için uygun bir alan ortaya çıkarken bu mobilyalar, ev ortamında malzeme ve aksesuar dolabı olarak da kullanılabilir. Yaşam alanını zenginleştiren dekoratif dokunuşlar, komodin görevinde yer alan dolapların kullanım amacına farklılık katar. Çekmecelerin hızlı kapanmasını engelleyen frenli raylar, kullanışlı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Malzeme dolaplarında kullanılan kulplar plastik ya da krom kaplama metal özelliğinde olup kolay tutulabilme olanağı sağlar. Kilitli keson ürünlerinde kullanılan anahtar alanı, paslanma özelliği bulunmayan sağlam malzemelerden oluşur. Kilidin anahtar ile kolay açılması, saklanan malzeme ve dosyalara rahat ulaşılmasına yardımcıdır. İlgi çekici ofis ortamlarına sahip olmak için dolap renginin yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de etkin bir rol oynar. Ahşap görünümlü malzemeler, şık tasarımlarıyla çalışma alanlarının iyi bir görünüme kavuşmasına etki eder. Ahşap içerikli bazı modellerin yüzeyinde yüksek kaliteli yonga levha kullanılır. Metal keson tasarımlarındaki kalite sayesinde çizilme ve hızlı deforme görünmez. Çekmeceli dolaplarda bulunan malzemelerin bütün ağırlığına dayanıklılık gösteren tekerlekler oldukça sağlam ürünler kullanılarak kesonlara monte etmek için hazır hale getirilir. Trendyol’da bulunan çekmeceli kısa dolapların kalitesi incelenerek kullanıcılara sunulur. Zevkinize uygun dolapları Trendyol’da ararken, ürün açıklamasını ve görselini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Keson Dolap Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ofis mobilyalarının kilit noktası olan malzeme dolaplarının, kullanım şartlarını doğru şekilde karşılamaları gerekir. İşin yapısına ve özelliklerine göre kısa dolabın seçilmesi, kullanılabilirliğinin uzun süre devam etmesini sağlar. Yer tasarrufu sağlamasından dolayı büyük ilgi görürken depoladığı dosyalar ve diğer malzemelerle ilgili detayların gözden kaçmasını engeller. İş yaşamındaki yoğun tempoda çalışanların yardımına koşan keson sehpa olarak da kullanılmasıyla çok yönlü bir mobilya olduğunu gösterir. Dar ofis alanlarında 3'lü keson tüm ihtiyaçları karşılarken masaya en yakın köşeye yerleştirilip üst yüzeyine klasör konulduğunda zengin bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamı canlandırmak istediğinizde, kontrast renklerden oluşan malzeme dolapları size hitap eder. Beyaz ve yeşil renk tercihi dinamik bir ofis görünümü sunarak keyifli bir iş akışı gerçekleştirilmesine imkan tanır. Ceviz ve antrasit uyumundan ortaya çıkan görünüm, doğal tonları tercih edenler için dizayn edilir. Minimalist tasarımdan hoşlananların ofis mobilyasında ilk tercihi olan beyaz keson modelleri, kullanıcıların bu tarza uygun bir dekorasyon sürecine girdiğinde istenilen sonuçların elde edilmesini sağlar. Tarz sahibi ofis hayalini kuranların renk ve model konusunda ayrıntılı projeler oluşturmasıyla beraber siyah keson tercih edildiğinde dekorasyonda tamamlayıcılık etkisi sağlanabilir. Trendyol'da tarzınıza ve ofisinize uygun malzeme dolabı bulabilirsiniz. Masa altı keson modelleri yanı başınızda bulunan bir yardımcı görevi görürken vakit kaybının önüne geçerek işe olan odaklanmayı artırır. Zevkinize göre ofis alanı tasarlamak için Trendyol sayfalarından keson modellerini inceleyebilir, görseller üzerinden ürün açıklamalarına bakabilirsiniz. Özel tasarımlı olan bu modeller kaliteli malzemesiyle uzun süreli kullanımın keyfini size yaşatır. Kullanıcı taleplerine göre geliştirilen ve titiz çalışmalarla üretilen modeller, Trendyol sayfalarında yer alır. Filtreleme özelliği sayesinde aklınızdaki ürüne hızlıca ulaşabilme imkanına sahip olursunuz. Trendyol'u takip ederek istediğiniz ürüne avantajlı fiyatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Keson Modellerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Ofis içerisinde yer alan mobilyaların kullanıcılara ve ziyaretçilere hitap etmesi gerekir. İş yerinin karakterini yansıtan çalışma alanları, karşı tarafa güçlü bir imaj görüntüsü sergileyerek yenilikçi düşünce yapısını hissettirmelidir. Birbiriyle uyumlu mobilyalar karmaşanın önüne geçerek, düzenli bir çalışma sisteminin varlığından söz ettirebilir. Hareketli keson bakımı tekerlek kullanımından dolayı oldukça kolaydır. Düzenli olarak tozlardan ve lekelerden arındırılması gerekir. Nemli bir bez ve ağır kimyasal maddeler içermeyen temizlik ürünleri tercih edilebilir. Dış tarafların bakımının yanı sıra çekmece ve dolap içleri de temizlenerek sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulur. Ahşap malzemelerle üretilen ofis keson modelleri uzun süre nemli ve ıslak kaldığında, istenmeyen yüzey deformeleri ilerleyen zamanlarda kendini gösterebilir. Metal malzeme dolabında sıvı maddelerin veya lekelerin yoğun bir iz bırakması, yüzeye uygulanan hareketten oluşan aşınmayı beraberinde getirebilir. Çekmeceli dolapların kulp kısımları sürekli açılıp kapandığından dolayı lekelenmeler hızlı bir şekilde gerçekleşir. Dolabın hassas yeri olan kulplar, hafif dokunuşlarla temizlenmelidir. Ayrıca çekmecelerin sert bir şekilde kapanmasını önleyen frenli rayların ıslak kalmaması paslanmanın önüne geçerek uzun süreli kullanım performansını artırır. Bu raylara ve menteşelere doğrudan temizlik ürünü sıkmak, paslanmadan doğan işlevsel zorluklara neden olabilir. Masa altına uyumlu 2 ya da 3 çekmeceli kilitli keson kullanırken anahtarın giriş yerine direkt olarak sıvı temizlik malzeme kullanılması, kilidin olduğu bölmenin açılmasını engelleyebilir. Bu uygulama sonucunda keson kilidi etrafında oluşan paslanma, çekmece veya dolap içerisinde bulunan dosya ve eşyalara ulaşılmasını zorlaştırır. Bu sebeple dolapların bakımı esnasında ekstra hassas olmak ve titizlikle temizliği tamamlamak gerekir. Trendyol, bünyesinde bulundurduğu dolap modellerinin yüksek kalite anlayışıyla üretilmesine önem verir. Modellerin kullanım koşullarına dikkat edildiği sürece dolapların dayanıklılığı uzun bir dönem devam eder. Müşteri memnuniyetine öncelik veren Trendyol, modern üretim teknolojisi kullanılarak hizmete sunulan modellere sayfalarında yer vererek kalite ile kullanıcı taleplerini bir araya getirir. Modellerin tümünü inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Keson Modellerinin Fiyatlandır��lması

Keson mobilyaların fiyatlandırılması, kullanılan ahşap, plastik ve metal malzemelerle beraber talepler doğrultusunda üretilen model çeşidine göre değişkenlik gösterir. Masif ahşap keson dolaplar sağlam olmasının yanı sıra kaliteli bir görünüm sergilemesi ve uzun süre kullanım imkanıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Dokusunun hoş bir izlenim bırakması ve dekoratif  yapısı, özel üretim modeli sayıldığı için yüksek fiyatlı ürünler arasında yer alır. Metal ve ahşap özellikleri bir arada bulunduran tasarımlar, canlı renk uyumu sayesinde bulunduğu ortama modernlik ve şıklık yaşatarak zevkli bir çalışma süreci oluşturur. Göze hitap eden tasarımların ön planda olduğu ahşap modellerin fiyat aralığı malzemenin içerdiği özelliklerle paralellik gösterir. Yüksek kalitede üretilen suntalam modellerinin kenarlarında kullanılan bantların da sağlam bir malzemeden oluşması, dış etkenlere olan dayanıklılığını olumlu yönde etkileyerek kullanıcılarda iyi bir izlenim oluşturur. Masa altında kullanım dışında dar mekanlarda saklama dolabı özelliği ile çalışanlara büyük kolaylık sağlar. Üst yüzeyinin düz olması ilave klasör alanı oluşmasında etkilidir. Ofis alanlarını zevkli bir görünüme kavuşturmak için komodin olarak da tercih edilebilen kesonlar, dekoratif ürünler sayesinde istenilen talebe cevap verir. Kanserojen etkilerin bulunmadığı ham maddeler ile üretime hazırlanan malzeme dolapları, size sağlıklı bir çalışma ortamı ve yaşam alanı sağlar. Modellerinin dayanıklı olmasına özen gösteren Trendyol, fiyat performansı anlamında ihtiyaç sahiplerine kaliteli ürün hizmeti sunar. Tasarım tercihi yapmadan önce bulunduğunuz ofisin tarzını belirlemek, doğru parçaların bir araya gelerek çalışma alanlarında geçirilen vakitlerin verimli olmasına yardımcı olur. Talepler doğrultusunda model üretiminine başlamadan önce keson fiyat çalışması yapılır. Ortaya çıkan sonucun kullanıcılar açısından uygunluk göstermesi, potansiyel müşterilerin devamlılığını sağlamada önemliyken, yeni kullanıcıların da ilgi göstermesi hedefler arasında yer alır. Trendyol, disiplinli ve güvenilir firmaların modellerini kullanıcılarla buluşturur. İndirimli ürünlerden haberdar olmak için Trendyol’u takip edebilirsiniz.

Ofislerin Yardımcısı Keson Mobilyalar Trendyol’da

Online alışverişte ziyaretçilerinin güvenini kazanan Trendyol, geniş ürün yelpazesine sahip keson modellerini avantajlı fiyat seçenekleriyle kullanıcılarla buluşturur. Yüksek kalitede üretilen tasarımların kullanışlı bir yapıya sahip olması, herkes tarafından büyük ilgi görür. Müşteri memnuniyetine değer veren çalışanlar, ürünlerle ilgili her türlü sorunlar netice kazanıncaya kadar iletişimde kalır. Müşteri temsilcileri, kullanıcıların değişim ya da iade taleplerine titizlikle yaklaşarak, doğru yönlendirmeler sonucunda gerçekleşen hizmeti amaç edinir. Malzeme dolaplarının zengin model seçenekleriyle ofis alanlarının dizayn edilmesi kolaylaşır. Dosya ve malzeme saklama görevinde olan çekmeceli kısa dolaplar, kullanışlı özelliğinden dolayı mobilya seçimine yardımcı olur. 4 çekmeceli modellere kadar çıkan depolama alanı sayesinde çalışma mekanlarındaki birçok hizmette kesin sonuçlar sağlar. Ergonomik yapıda olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde etkili iken, malzeme dolaplarının tekerlekli özelliği kolay taşınabilirlik imkanı oluşturur. Tekerleksiz kısa dolap modellerinin de bulunduğu Trendyol sayfalarında, eviniz veya ofisiniz için eşsiz bir mobilya satın alma deneyimi yaşayabilirsiniz. Bütün kalite standartlarına uygun olarak tasarlanan modeller, işçilik anlamında kullanıcı taleplerini karşılamayı hedefler. İhtiyacınıza uygun üretilen tasarımlara sahip olmak için Trendyol sayfalarında, istediğiniz keson ölçüleri ürün özellikleri bölümünden detaylı bir şekilde görülebilir. Mobilya malzemesinin içeriğine, en, boy, derinlik ve yükseklik ölçülerine bakabilirsiniz. Bu sayede ofisinizde kullanmak istediğiniz ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Trendyol’da bulunan mobilyalarda kırılma, çizilme gibi hasarların oluşmaması için doğru paketleme ve ulaşım için titiz bir çalışma sergilenir. Güvenli alışverişi online ortama taşımayı başaran Trendyol sayesinde bütçenize dost bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Göze hitap eden ofis tasarımlarında vazgeçilmez bir mobilya olan kesonları, Trendyol sayfalarından tercih edebilir, isteklerinizi karşılayan keyifli bir alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz.